Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#7276 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarshalDodik »

beni-bu-man wrote: Glavna tema današnjeg skupa su porodica i djeca. Puna usta priče o važnosti djece i porodice...
Pazi sad, visina dječijeg doplatka u Zeničko-dobojskom kantonu je 14KM,u KS 33KM...Hej, 14KM!! Niko nije ni spomenuo! Dječija kuhinja u Lukavcu dnevno pripremi 200 obroka, a kako ni oni sami ne znaju. Niti imaju pare niti koga zanimaju ta djeca.
A predstavnici onih koji su danas bili najglasniji su skoro u Parlamentu FBiH bili suzdržani ili glasali protiv povećanja naknada trudnicama i porodiljama!! Jbg, tradicionalne vrijednosti. Današnji skup je bio skup licemjernih šupaka!!
:izet: :thumbup:
User avatar
Arslan_11
Posts: 6436
Joined: 13/05/2011 21:17

#7277 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Arslan_11 »

MarshalDodik wrote:
beni-bu-man wrote: Glavna tema današnjeg skupa su porodica i djeca. Puna usta priče o važnosti djece i porodice...
Pazi sad, visina dječijeg doplatka u Zeničko-dobojskom kantonu je 14KM,u KS 33KM...Hej, 14KM!! Niko nije ni spomenuo! Dječija kuhinja u Lukavcu dnevno pripremi 200 obroka, a kako ni oni sami ne znaju. Niti imaju pare niti koga zanimaju ta djeca.
A predstavnici onih koji su danas bili najglasniji su skoro u Parlamentu FBiH bili suzdržani ili glasali protiv povećanja naknada trudnicama i porodiljama!! Jbg, tradicionalne vrijednosti. Današnji skup je bio skup licemjernih šupaka!!
:izet: :thumbup:
Da beni i to ga dobijes ako nemas auto :-x
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7278 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

MarshalDodik wrote:
beni-bu-man wrote: Glavna tema današnjeg skupa su porodica i djeca. Puna usta priče o važnosti djece i porodice...
Pazi sad, visina dječijeg doplatka u Zeničko-dobojskom kantonu je 14KM,u KS 33KM...Hej, 14KM!! Niko nije ni spomenuo! Dječija kuhinja u Lukavcu dnevno pripremi 200 obroka, a kako ni oni sami ne znaju. Niti imaju pare niti koga zanimaju ta djeca.
A predstavnici onih koji su danas bili najglasniji su skoro u Parlamentu FBiH bili suzdržani ili glasali protiv povećanja naknada trudnicama i porodiljama!! Jbg, tradicionalne vrijednosti. Današnji skup je bio skup licemjernih šupaka!!
:izet: :thumbup:

zato su u zenickom kantonu namaH sdO digli pausHale su 500 na 1000 kaemica a dijeciji doplatak 14KM... o socijalnim primanjima i trudnicama da ne govorim al zato preder uhhh treba mu bilju rasturit...
Last edited by pici on 07/09/2019 15:41, edited 1 time in total.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#7279 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by radostan dan »

ima li nas kolko braćo danas?
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7280 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

radostan dan wrote:ima li nas kolko braćo danas?
pregurasmo tisHuču al nas bog poklopi kisom :(
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#7281 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by HAVANA »

Dje da douwnloudujem ovu bekaru da imam sutra da pojacam?
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#7282 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by radostan dan »

pici wrote:
radostan dan wrote:ima li nas kolko braćo danas?
pregurasmo tisHuču al nas bog poklopi kisom :(
tebe pamtim sa upisima za vrijeme parade u beogradu, kako si branio razne rok hadsone i ane brnabićke.
očekujem te u prvom safu sjutra. 8-)
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#7283 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by L u c i f e r »

Rastjera bog pljuskom kontra-pedere, hmm... :hm: :carobnjak:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7284 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

radostan dan wrote:
pici wrote:
radostan dan wrote:ima li nas kolko braćo danas?
pregurasmo tisHuču al nas bog poklopi kisom :(
tebe pamtim sa upisima za vrijeme parade u beogradu, kako si branio razne rok hadsone i ane brnabićke.
očekujem te u prvom safu sjutra. 8-)
oma sam pored ambasadora... mozda uvalim koga od femilije u ambasadu... od ovijeH tradicionalista nejma hajra
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#7285 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by radostan dan »

nema...da smo mahali isukanih kurceva na vrijeme i po eu standardima, sad bi mahali iz berlina u najmanju ruku, dobri moj picika...nikad pameti, mi stariji... :D :kiss:
exampLe.
Posts: 2006
Joined: 26/05/2009 21:30

#7286 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by exampLe. »

Ajmo sad lagano u ponedjeljak ustajanje u 6 ujutro i lagano na posao za 300€ mjesecno posto za male plate i los standard zivota ne protestujete i to vam nije toliko ni bitno. :izet:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7287 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by spreca »

pici wrote:
oma sam pored ambasadora... mozda uvalim koga od femilije u ambasadu... od ovijeH tradicionalista nejma hajra
Pici isplatise otici i bariti one lezbejke....bice ih tamo dobrih ,kad joj uvalis odmah ce zaboraviti sve drugo i samo ce se moliti za kurcevu dushu :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7288 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Edin H. »

spreca wrote:
pici wrote:
oma sam pored ambasadora... mozda uvalim koga od femilije u ambasadu... od ovijeH tradicionalista nejma hajra
Pici isplatise otici i bariti one lezbejke....bice ih tamo dobrih ,kad joj uvalis odmah ce zaboraviti sve drugo i samo ce se moliti za kurcevu dushu :lol: :lol: :lol:
A sta ako trzne cunu? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7290 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by spreca »

Edin H. wrote:
spreca wrote:
pici wrote:
oma sam pored ambasadora... mozda uvalim koga od femilije u ambasadu... od ovijeH tradicionalista nejma hajra
Pici isplatise otici i bariti one lezbejke....bice ih tamo dobrih ,kad joj uvalis odmah ce zaboraviti sve drugo i samo ce se moliti za kurcevu dushu :lol: :lol: :lol:
A sta ako trzne cunu? :D
maze vazelin :lol: :lol:....ali mora strogo paziti da ga ko ne navuce kao fol ispala mu marka :lol: :lol: :lol:
Last edited by spreca on 07/09/2019 16:24, edited 1 time in total.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#7291 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by julisiz es grant »

Bodkin wrote:
Tradicionalna porodica i onda vjernici otku skup. Sto puta bih prije hodao sa pederima nego sa ovima sa plakata
Pa nije ni prirodno da ti kao Srbin budeš sa ovima. To je kao da ja napišem "prije bih hoda sa pederima nego ravnogorcima".
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#7292 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Zox »

Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#7293 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba

pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
User avatar
nadžak
Posts: 2307
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#7294 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by nadžak »

Kakva god namjera bila ovog teksta, ja spomenem mamu ovom piskaralu vladi.

Da ti budem iskren, ovakve idiotizme ne treba ni linkovat. Pusti neka truhne u svom smradu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7295 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by spreca »

nadžak wrote:
Kakva god namjera bila ovog teksta, ja spomenem mamu ovom piskaralu vladi.

Da ti budem iskren, ovakve idiotizme ne treba ni linkovat. Pusti neka truhne u svom smradu.
sta ocekivati od shupak majstora
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#7296 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Zox »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba

pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
pederastri?
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#7297 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by smijesni_ste »

Oplakah :lol: :lol: :thumbup:

Pojedinci očito ne kontaju o kakvom se portalu radi :roll: :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#7298 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

smijesni_ste wrote:
Oplakah :lol: :lol: :thumbup:

Pojedinci očito ne kontaju o kakvom se portalu radi :roll: :-)

očito,ne zamjeri im
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#7299 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kakavdanakneiskustvu »

Zox wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba

pedijatri,znaš li ko su pedijatri?
pederastri?
udruženje pedijatara,kontas?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7300 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

Zox wrote:Dok smo se mi bavili povorkom, ovi sto "vole" djecu su registrovali svoje udruzenje.
https://upubih.ba
:lol:
Treba zabraniti pedijatre, sve je to nenormalno :mrgreen:
Locked