SmijuDonieBrasco wrote:Smiju li se ovdje pisati predviđanja sta ce biti ? ne spoileri, predviđana !
The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
splinter
- Posts: 8704
- Joined: 08/10/2011 12:28
#7251 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7252 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Razvlace radnju bolje nego moja mama jufku.
Volio bi da pobiju Rikove pa da krenemo dalje sa Neganom. Al sta god da se desi nadam se da necu morati cekati sljedeci Oktobar da vidim to desavanje.
Volio bi da pobiju Rikove pa da krenemo dalje sa Neganom. Al sta god da se desi nadam se da necu morati cekati sljedeci Oktobar da vidim to desavanje.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7253 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Al' kralj je što se tiče maltretiranja, jebanja u zdrav mozak i slično.Tomahawk11 wrote:Mene vise nervira Negan i ova njegova satro prica.
Ok, zajeban si, sve stoji, al ono nesto pokusava biti duhovito![]()
Bas trazi da mu se jebe majka.
Ako si vec postavio uslove, sta sad imas koji qrc srati. Uzmi po dogovoru sto je i vozi.
Dohakat će mu Rick i njegovi kad tad. Najviše bih volio da ga Carl ubije i završi priču u vezi njega. Eugen kreće u pravljenje metaka.
Biće zanimljivo vidjeti hoće li se udružiti Aleksandrija i Kingdom u borbi protiv Negana.
Šta ovo bi na kraju kada je Michone vidjela nešto na cesti? Ne kontam, šta je ono?
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#7254 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ja mislim da ce Negan zavrsiti kao hrana za onog tigra. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7255 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Proci ce oktobara i oktobara dok se nesto iskristaliseJack Be Nimble wrote:Razvlace radnju bolje nego moja mama jufku.
Volio bi da pobiju Rikove pa da krenemo dalje sa Neganom. Al sta god da se desi nadam se da necu morati cekati sljedeci Oktobar da vidim to desavanje.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7256 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Stvarno sta je Michone vidjela? Mozda je satelit pao nazad na zemlju 
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#7257 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Michone je vidjela kako gore stvari koje je Negan pokupio iz Aleksandrije. Kreveti i dušeci. Uzeli su ih samo da im napakoste, a uopšte im ne trebaju, zato onaj onakav Michonin pogled. Ja sam tako skonto.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7258 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
U pravu si. Meni izgledalo kao dio nek olupine. Sada opet pogleda i vide se duseci.turbofolk wrote:Michone je vidjela kako gore stvari koje je Negan pokupio iz Aleksandrije. Kreveti i dušeci. Uzeli su ih samo da im napakoste, a uopšte im ne trebaju, zato onaj onakav Michonin pogled. Ja sam tako skonto.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7259 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
To je odlična ideja za njegovu smrt.DonieBrasco wrote:Ja mislim da ce Negan zavrsiti kao hrana za onog tigra.
Moguće, vjerovatno je to to.turbofolk wrote:Michone je vidjela kako gore stvari koje je Negan pokupio iz Aleksandrije. Kreveti i dušeci. Uzeli su ih samo da im napakoste, a uopšte im ne trebaju, zato onaj onakav Michonin pogled. Ja sam tako skonto.
-
splinter
- Posts: 8704
- Joined: 08/10/2011 12:28
#7260 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
I ja mislim da su zapalili krevete i madrace, čisto hebanje u mozak,jednostavno nastoje ih maltretirati na razne načine.turbofolk wrote:Michone je vidjela kako gore stvari koje je Negan pokupio iz Aleksandrije. Kreveti i dušeci. Uzeli su ih samo da im napakoste, a uopšte im ne trebaju, zato onaj onakav Michonin pogled. Ja sam tako skonto.
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7261 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mene samo zanima reakcija Tare kad se vrati i vidi da joj je umrla djevojka i čovjek koji je spasio 
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#7262 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ja fakat ne kontam. Da li reziseri fakat kontaju da je negan zabavan gledaocima sa onim migoljenjem, krivljenjem, uvijanjem, smislom za humor i akcentom??? Pucanj u prazno.
Ocajno neinteresantan lik i nezabavan. Cak je dosadan i kao "bad ass m.f."
Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
Ocajno neinteresantan lik i nezabavan. Cak je dosadan i kao "bad ass m.f."
Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7263 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ja mislio da je ona mrtvaPandakonda wrote:Mene samo zanima reakcija Tare kad se vrati i vidi da joj je umrla djevojka i čovjek koji je spasio
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#7264 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tara je ona mrka što je nekada bila u guvernerovoj ekipi pa se pridružila Ricku i njegovima. A ta što je fasovalaJack Be Nimble wrote:Ja mislio da je ona mrtvaPandakonda wrote:Mene samo zanima reakcija Tare kad se vrati i vidi da joj je umrla djevojka i čovjek koji je spasioZnam da je jednom bila scena na sinama i da je tada fasovala, ako je tara ona lezbejka.
na šinama je bila doktorica i cura od Tare. Fakat ne znam gdje je Tara nestala, isto ko' da su producenti zaboravili
na nju.
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7265 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ona je otišla sa onim crncom u dužu potragu od 2 sedmice.dale cooper wrote:Tara je ona mrka što je nekada bila u guvernerovoj ekipi pa se pridružila Ricku i njegovima. A ta što je fasovalaJack Be Nimble wrote:Ja mislio da je ona mrtvaPandakonda wrote:Mene samo zanima reakcija Tare kad se vrati i vidi da joj je umrla djevojka i čovjek koji je spasioZnam da je jednom bila scena na sinama i da je tada fasovala, ako je tara ona lezbejka.
na šinama je bila doktorica i cura od Tare. Fakat ne znam gdje je Tara nestala, isto ko' da su producenti zaboravili
na nju.
-
last mohicans
- Posts: 18196
- Joined: 09/08/2012 23:19
#7266 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jel ta Tara bila trudna u zbilji, pa su je malo povuki? Mogli su vala koju scenu snimiti i s njom ako nije stomak do zuba i da li se već zena porodila...Iritantan Negan do bola. Razvlače do 2026. Ako je bilo akcije neke i napetosti u toj prvoj epizodi, pa opraše sapunicom. Stvarno postaje dosadno. Ne očekujemo pobunu epskih razmjera, ali bi mogao makar neko da se odmetne i iz drugih tabora. Slijedeća epizoda posvećena Megan i Jesusu ko da gledam ili opet Carol i kralj tigrova. Jedino ovo s municijom i fudbalerkom mozda dadne drugu dimenziju.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7267 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tako je. Njena cura je poginula na sinama, nesto se kurcile kao da mogu ubiti jos jedno i tako nastradale.dale cooper wrote:
Tara je ona mrka što je nekada bila u guvernerovoj ekipi pa se pridružila Ricku i njegovima. A ta što je fasovala
na šinama je bila doktorica i cura od Tare. Fakat ne znam gdje je Tara nestala, isto ko' da su producenti zaboravili
na nju.
Sada sam procitao da je Tara otisla u nabavsku sa nekom Heath i da je to bilo prije dvije sedmice. Mozda ce se pojaviti u 6. epizode ove sezone.
Ja mislio da je mrtva, znam da mi je bilo zao sto je su bas nju morali ubiti
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7268 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jack Be Nimble wrote:Tako je. Njena cura je poginula na sinama, nesto se kurcile kao da mogu ubiti jos jedno i tako nastradale.dale cooper wrote:
Tara je ona mrka što je nekada bila u guvernerovoj ekipi pa se pridružila Ricku i njegovima. A ta što je fasovala
na šinama je bila doktorica i cura od Tare. Fakat ne znam gdje je Tara nestala, isto ko' da su producenti zaboravili
na nju.
Sada sam procitao da je Tara otisla u nabavsku sa nekom Heath i da je to bilo prije dvije sedmice. Mozda ce se pojaviti u 6. epizode ove sezone.
Ja mislio da je mrtva, znam da mi je bilo zao sto je su bas nju morali ubiti
Šesta epizoda će biti filler epizoda šta sve desilo sa Tarom i Heathom.
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#7269 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
i mene nervira ono geganje i krivljenje na svaku riječ, ali baš na svaku , ponavlja se i prelazi u dosaduzdruzdjo wrote:Ja fakat ne kontam. Da li reziseri fakat kontaju da je negan zabavan gledaocima sa onim migoljenjem, krivljenjem, uvijanjem, smislom za humor i akcentom??? Pucanj u prazno.
Ocajno neinteresantan lik i nezabavan. Cak je dosadan i kao "bad ass m.f."
Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
-
lajkujMe
- Posts: 12943
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#7270 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sta vam je ljudi samo ze zalite iako je ovo najbolji picetak sezone dosada. Cuj sporo vam da je ista brze ne bi pohvatali nista od radnje i ne bi postojao emocionalni naboj kod likova i desavanja.
Zalite se na Negana a lik zajeban i lud Ko niko. Potamanio Rika i sve ostale maksimalno niko mu nista ne smije niti moze.
Zalite se na Negana a lik zajeban i lud Ko niko. Potamanio Rika i sve ostale maksimalno niko mu nista ne smije niti moze.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7271 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jasta je. Najbolji pocetak je prva sezona. Realno.
- turbofolk
- Posts: 3233
- Joined: 13/05/2014 09:37
#7272 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Čini se da je Rick počeo ozbiljno shvatat Negana i njegove metode uvjeravanja. Dade mu oružje za koje ovaj nije ni znao da ga ima. Onu pušku koju je nosila Michone. To je, bar izgleda da jest, uvjerilo Negana da se Rick ne zayebava s njim i da je ozbiljno shvatio prijetnju da će Negan svaki put ubiti jednog (ili više njih) iz Aleksandrije, ako mu se nešto prešuti ili sakrije. Eh sad... Rick mu daje tu pušku, a s druge strane laže o Maggienoj smrti, čime preuzima mnogo veći rizik i dovodi u opasnost sve one do kojih mu je stalo. Mislim, komad oružja ćeš i nekako sakrit, ali sakriti čovjeka, trudnu ženu.. Kad tad će to Negan saznati. A ovamo Rick trubi o tome da sad moraju igrati onako kako Negan svira i da Rick mora mislit na Judith, Carla i sve ostale. Baš me zanima rasplet ovog dijela priče. Pretpostavljam da će zadnje što će Negan vidit u svom kraljevskom životu, biti uskrsnula Maggie kako drži Lucile iznad njegove glave, spremna da je rascopa.
Offtopic: Svaki put kad vidim Negana s onom palicom, naumpadne mi Zoster i njihovi stihovi:
Oni tuku.. Bezbolnim palicama u glavu te biju....
Offtopic: Svaki put kad vidim Negana s onom palicom, naumpadne mi Zoster i njihovi stihovi:
Oni tuku.. Bezbolnim palicama u glavu te biju....
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#7273 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Jednostavno nije moguce da se Rick pomirio sa trenutasnjim stanjem i sasvim je za ocekivati da slijedi odmazda. Nije ovo serija sa dubokim smislom i pametnim twistovima pa da je rasplet price veliki misterij. Svake sezone vrte jednu te istu pricu, mijenjajuci samo antagoniste. Pretpostavljam da je vracanjem one puske koju je nosila Michonne Rick htio samo pridobiti Neganovo povjerenje u smislu "predaju nam cak zadnje oruzje koje nije zapisano u inventaru". Ja bih rekao da su Rick i Gabriel zakopali nesto oruzja u onom grobu u kojem je kobajagi sahranjena Maggie. Ostatak ekipe u Aleksandriji sigurno ne zna nista o tome, jer je Rick htio da pred Neganom izgledaju totalno uplaseni i ocajni. Ovo naravno ne znaci da Rick planira nekakvu ofanzivu, jer oni samo nemaju niakkvih sansi protiv Negana i njegove grupe, ali ce se vjerojatno udruziti sa onim Ezekielom. Bitnu ulogu u borbi protiv Negana ce sigurno odigrati i Dwight koji ce se okrenuti protiv njega i pomoci Darylu. Kako god, sasvim je jasno da ce Rick ubiti Negana ili pomoci Maggie da dobije svoju sansu za osvetu. Sve ce zavrsiti u ogromnom krvoprolicu iz kojeg Rick i grupa izlaze kao pobjednici i iduce sezone opet isto sranje u drugom pakovanju...turbofolk wrote:Čini se da je Rick počeo ozbiljno shvatat Negana i njegove metode uvjeravanja. Dade mu oružje za koje ovaj nije ni znao da ga ima. Onu pušku koju je nosila Michone. To je, bar izgleda da jest, uvjerilo Negana da se Rick ne zayebava s njim i da je ozbiljno shvatio prijetnju da će Negan svaki put ubiti jednog (ili više njih) iz Aleksandrije, ako mu se nešto prešuti ili sakrije. Eh sad... Rick mu daje tu pušku, a s druge strane laže o Maggienoj smrti, čime preuzima mnogo veći rizik i dovodi u opasnost sve one do kojih mu je stalo. Mislim, komad oružja ćeš i nekako sakrit, ali sakriti čovjeka, trudnu ženu.. Kad tad će to Negan saznati. A ovamo Rick trubi o tome da sad moraju igrati onako kako Negan svira i da Rick mora mislit na Judith, Carla i sve ostale. Baš me zanima rasplet ovog dijela priče. Pretpostavljam da će zadnje što će Negan vidit u svom kraljevskom životu, biti uskrsnula Maggie kako drži Lucile iznad njegove glave, spremna da je rascopa.
Offtopic: Svaki put kad vidim Negana s onom palicom, naumpadne mi Zoster i njihovi stihovi:
Oni tuku.. Bezbolnim palicama u glavu te biju....
Kada sam poceo pratiti ovu seriju, ocekivao sam nesto ozbiljniju radnju, vjerojatno i zbog toga sto se emituje na AMC. Mislio sam da se nece sva prica svesti na puko prezivljavanje nego i borbu za restauraciju civilizacije. Zasto negdje ne bi postojali pokusaji da se pronadje lijek protiv ove epidemije? Umjesto toga se ljudi samo izmedju sebe kolju. Za ocekivati je da je nekima ovaj kaos dobrodosao, ali citava serija je svedena samo na borbe izmedju bandi od kojih se ne zna koja je gora.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#7274 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Dobra je serija, pratim je od prve sezone. Razumijem da ce Negana i njegov sadisticki i brutalni stav i ponasanje maksimalno koristiti. Ocekujem da Negan brutalno ubije jos nekoga iz Rickove ekipe. Neganov stav, kreveljenje, lazni i sarkasticni osmijesi, zvizdanje i pjevanje imaju za cilj povecati srdzbu "navijaca" Rickove grupe kako bi odmazda bila zesca i kako bi zavrsila pobjedom Rickove grupe na spektakularan nacin.lajkujMe wrote:Sta vam je ljudi samo ze zalite iako je ovo najbolji picetak sezone dosada. Cuj sporo vam da je ista brze ne bi pohvatali nista od radnje i ne bi postojao emocionalni naboj kod likova i desavanja.
Zalite se na Negana a lik zajeban i lud Ko niko. Potamanio Rika i sve ostale maksimalno niko mu nista ne smije niti moze.
Medutim, i pored razumijevanja za takav razvoj serije i radnje moj LICNI dojam je da su sinoc pretjerali sa tom Neganovom karakterizacijom i nakon 10 minuta "nevadjenja k.." iz Rickovog grla jedva sam cekao da promijene likove i radnju prebace na druge. Bilo mi je dosadno ono konstantno i kontinuirano prcanje i osim u prvih 10 minuta u meni je izazvalo dosadu. Uopste nisam bio napet i nisam strepio sta ce se desiti. Ali to je moje subjektivno misljenje naravno.
Sad nam ostaje da gledamo sta ce se desavati do kraja ove sezone i onda da cekamo sljedecu da vidimo kako ce Rick okoncati sa Neganom
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#7275 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
sto neko rece, prije sam jedva cekao epizodu, a sada... i zaboravim da ide na tv-u. sinoc je slucajni pregledah...
