Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#7251 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by akcid »

Krushna mrva wrote:sim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...]
Husejin wrote:Bio na Kosovu lično da mu stavi lisice.
Krushna mrva wrote: Strucnjak, valjda je trebalo bit politicke volje u BiH da se uhapsi, ha? Ko je imao volju, nije se sam od sebe uhapsio?
kamen spoticanja wrote:Kakve veze ima fahro s hapsenjem osim sto ga nasekiralo...optuznica podignuta za vrijeme sadika ahmetovica a uhapsila ga policija na kosovu...

@Spoticajni, kakve veze ima Ahmetović s Keljmendijevim optužnicama, nije ih on podizao :-) Uspori malo, jer ako je Ahmetović u doticaju s bilo kakvim optužnicama, onda je to zbog one male Romkinje. Tu se SDA pravnicima mora odati priznanje, odlično su ga provukli kroz neodgovornost :-)
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7252 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

akcid wrote:
Krushna mrva wrote:sim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...]
Husejin wrote:Bio na Kosovu lično da mu stavi lisice.
Krushna mrva wrote: Strucnjak, valjda je trebalo bit politicke volje u BiH da se uhapsi, ha? Ko je imao volju, nije se sam od sebe uhapsio?
kamen spoticanja wrote:Kakve veze ima fahro s hapsenjem osim sto ga nasekiralo...optuznica podignuta za vrijeme sadika ahmetovica a uhapsila ga policija na kosovu...

@Spoticajni, kakve veze ima Ahmetović s Keljmendijevim optužnicama, nije ih on podizao :-) Uspori malo, jer ako je Ahmetović u doticaju s bilo kakvim optužnicama, onda je to zbog one male Romkinje. Tu se SDA pravnicima mora odati priznanje, odlično su ga provukli kroz neodgovornost :-)
@Poticajni misli da se Keljmendi sam uhapsio jer je predmet u nekoj ladici nekog cate dosao na red
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7253 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7254 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Dobro, recimo da nema, na kojoj razini je odluceno da bude uhapsen? Ko je odlucio?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7255 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Dobro, recimo da nema, na kojoj razini je odluceno da bude uhapsen? Ko je odlucio?
:-)
Interpol, eulex, kosovska policija. ..nije valjds ultra posteni fahro kontrolise i iste?
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7256 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Kako nema, dojavio mu da mu se sprema 'apsenje. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7257 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Danguba wrote:
kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Kako nema, dojavio mu da mu se sprema 'apsenje. :D
Pa to su poslovne veze :D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7258 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:
Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Dobro, recimo da nema, na kojoj razini je odluceno da bude uhapsen? Ko je odlucio?
:-)
Interpol, eulex, kosovska policija. ..nije valjds ultra posteni fahro kontrolise i iste?
znaci Cato neki odlucio? :) Nema toga ni u Tunguziji.
A de mi reci sto Fahro i dalje najavljuje hapsenja?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7259 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Cuj sto... pa ne moze do telekoma bez apsenja...
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7260 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Dobro, recimo da nema, na kojoj razini je odluceno da bude uhapsen? Ko je odlucio?
Kako si ti samo naivan.

Opet ponavljam, Fahro nema ingerencije da hapsi, a pogotovo da hapsi na Kosovu!

Uozbiljite se malo i manje citajte avaz.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7261 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:A kakve veze onda fahro ima s keljmendijevim hapšenjem?
Osim poslovnih veza?
Dobro, recimo da nema, na kojoj razini je odluceno da bude uhapsen? Ko je odlucio?
Kako si ti samo naivan.

Opet ponavljam, Fahro nema ingerencije da hapsi, a pogotovo da hapsi na Kosovu!

Uozbiljite se malo i manje citajte avaz.
UUu kako si ti pronicljiv.Hajd ko je odlucio na Kosovu, pa valjda je neko odlucio ili na Kosovu ili izvan Kosova. Nije valjda neki cato na Kosovu odlucio?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7262 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:Cuj sto... pa ne moze do telekoma bez apsenja...
Znaci ima moc da ako je zbog Telekom uhapsi. Bar dodjosmo da ipak moze hapsiti, nekako...
Katamaran_Sa
Posts: 568
Joined: 26/06/2012 23:20

#7263 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Katamaran_Sa »

Nass wrote:Ja ne vjerujem da je Radoncic "americki covjek", taj covjek ne moze biti glavna poluga u borbi protiv korupcije i kriminala kad se vec sada vidi da hapsi samo politicke protivnike i zastrasuje javnost i opoziciju. A ako jeste "americki covjek", onda ce to biti ista greska kao s Dodikom.
Zavrsit ce on kao i svi Americki ljudi, preko Sadama, Gadafija itd...
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7264 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Katamaran_Sa wrote:
Nass wrote:Ja ne vjerujem da je Radoncic "americki covjek", taj covjek ne moze biti glavna poluga u borbi protiv korupcije i kriminala kad se vec sada vidi da hapsi samo politicke protivnike i zastrasuje javnost i opoziciju. A ako jeste "americki covjek", onda ce to biti ista greska kao s Dodikom.
Zavrsit ce on kao i svi Americki ljudi, preko Sadama, Gadafija itd...
Znaci, i moze da hapsi i americki covjek.... pa mozda je zbog toga cijela halabuka od SDA? :)
Katamaran_Sa
Posts: 568
Joined: 26/06/2012 23:20

#7265 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Katamaran_Sa »

Krushna mrva wrote:
Katamaran_Sa wrote:
Nass wrote:Ja ne vjerujem da je Radoncic "americki covjek", taj covjek ne moze biti glavna poluga u borbi protiv korupcije i kriminala kad se vec sada vidi da hapsi samo politicke protivnike i zastrasuje javnost i opoziciju. A ako jeste "americki covjek", onda ce to biti ista greska kao s Dodikom.
Zavrsit ce on kao i svi Americki ljudi, preko Sadama, Gadafija itd...
Znaci, i moze da hapsi i americki covjek.... pa mozda je zbog toga cijela halabuka od SDA? :)
On je prije svega primitivna Sandzacka polupismena papcina kao i vecina ljudi koja dolazi iz tih krajeva, mali iskompleksirani mentol koji je dobro iskoristio svoje bezkrupuloznaost i naivnost ljudi iz SDA da mu povjere takav projekat, on je civilizacijski otpad koji je sve ljude u ovoj zemlji koji bilo sta vrijede oblatio barem jednom u svom tiskovnom abortusu, sve to i jos milion stvari pa tek onda ministar i slcne stvari
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7266 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote: UUu kako si ti pronicljiv.Hajd ko je odlucio na Kosovu, pa valjda je neko odlucio ili na Kosovu ili izvan Kosova. Nije valjda neki cato na Kosovu odlucio?
Jadan nebio, Fahudin Radoncic ne moze ni u BiH hapsiti, kamo li na Kosovu. I sta ti je "cato"?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7267 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:Cuj sto... pa ne moze do telekoma bez apsenja...
Znaci ima moc da ako je zbog Telekom uhapsi. Bar dodjosmo da ipak moze hapsiti, nekako...
Pa moze politicki montirati proces...ali to uvijek zavrsi lose...po montazera
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#7268 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Vares City »

Ima da bude medu prvima,..novi zatvor :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7269 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote: UUu kako si ti pronicljiv.Hajd ko je odlucio na Kosovu, pa valjda je neko odlucio ili na Kosovu ili izvan Kosova. Nije valjda neki cato na Kosovu odlucio?
Jadan nebio, Fahudin Radoncic ne moze ni u BiH hapsiti, kamo li na Kosovu. I sta ti je "cato"?
Ama pokušava da nas uvjeri da je fahro naredio interpolu i eulexu da uhapsi keljmendija i da je tako fahro zasluzan za njegovo hapsenje...a optuznica podignuta kad je neko drugi bio ministar, trazen preko interpola kad je neko drugi bio ministar, ,dokumentacija skupljena kad je neko drugi bio ministar. ..
Fahro allmighty. .. :D
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7270 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

kamen spoticanja wrote:
vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote: UUu kako si ti pronicljiv.Hajd ko je odlucio na Kosovu, pa valjda je neko odlucio ili na Kosovu ili izvan Kosova. Nije valjda neki cato na Kosovu odlucio?
Jadan nebio, Fahudin Radoncic ne moze ni u BiH hapsiti, kamo li na Kosovu. I sta ti je "cato"?
Ama pokušava da nas uvjeri da je fahro naredio interpolu i eulexu da uhapsi keljmendija i da je tako fahro zasluzan za njegovo hapsenje...a optuznica podignuta kad je neko drugi bio ministar, trazen preko interpola kad je neko drugi bio ministar, ,dokumentacija skupljena kad je neko drugi bio ministar. ..
Fahro allmighty. .. :D
:D :D :D

Najgore sto ga ne mozes ubijediti u suprotno
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7271 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Ja njega pokusavam ubijedit da mene prestane ubjedjivat :D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7272 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

jok ba, sve hocu da shvatim kako moze hapsiti zbog Telekoma, da nije Zukic sljedeci? :mrgreen:
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7273 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:jok ba, sve hocu da shvatim kako moze hapsiti zbog Telekoma, da nije Zukic sljedeci? :mrgreen:
a ti izgleda mali od Fahre. Fahrin jugend u odbrani otadzbine. Pa tako nam reci, da te ignorisemo. A vala kao da si nesto plaho popio veceras ili sta zapalio, nisu ti sve na mjestu...ili su godine u pitanju - tipujem na 15. Jahre
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7274 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

kamen spoticanja wrote:
vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote: UUu kako si ti pronicljiv.Hajd ko je odlucio na Kosovu, pa valjda je neko odlucio ili na Kosovu ili izvan Kosova. Nije valjda neki cato na Kosovu odlucio?
Jadan nebio, Fahudin Radoncic ne moze ni u BiH hapsiti, kamo li na Kosovu. I sta ti je "cato"?
Ama pokušava da nas uvjeri da je fahro naredio interpolu i eulexu da uhapsi keljmendija i da je tako fahro zasluzan za njegovo hapsenje...a optuznica podignuta kad je neko drugi bio ministar, trazen preko interpola kad je neko drugi bio ministar, ,dokumentacija skupljena kad je neko drugi bio ministar. ..
Fahro allmighty. .. :D
A stvarno si smijesan. Pa je li Keljmendi godinama hodao kao slobodan covjek po Sarajevu i cak se pojavljivao kao svjedok u drugim slucajevima po sudovima? Eh, znaci mogli su ga i tada uhapsiti bez problema. Ko je tada bio na vlasti? SDA koruptokracija. Sto ga onda nisu uhapsili? Eh, jel primjecujes nesto?

Pod SDAovim sakama optuznica protiv Keljmendija je podnesena kada je taj vec bio pobjegao iz BiH. A oni su ga vec godinama prije optuzivali i pravili hajku oko njega, pa sto onda nije bio uhapsen dok je bio u BiH?

Eh sad kad je Fahro dosao na poziciju ministra sigurnosti Keljmendi je uhapsen uz pomoc istrazitelja iz OSA-e. I to je citava ta prica oko toga i na spram tvoje argumentacije ovo je i logicno, znaci jos jednom kratko za tebe:
- Naser Keljmendi je pod SDA vlasti hodao godinama slobodno po Sarajevu a ovi su tek podigli optuznicu kada je covjek vec napustio BiH
- Kada je Fahro dosao na poziciju ministra sigurnosti Keljmendi je uz pomoc bh. institucija uhapsen na Kosovu.
Eto, to je to. Znaci Keljmendija mozete jedino prisivati SDA koruptokraciji i nikome drugome. Ali jasno je svima zasto Fahro smeta sdaovim mladim jugendima, jer ce idoli tih jugenda poput zukica biti uhapseni i privedeni pravdi. Pravna drzava polako ali sigurno dolazi po svoje otkad je Fahro tu u igri.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7275 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Budemo vidjeli kad keljmendi progovori koga ce glava vise zaboliti...posebno o tim poslovnim saradnjama s superpostenim fahrom ,ne samo kupoprodaje automobila od pola miliona maraka nego i o nekim drugim stvarima :)
Sjoooj fahro preko ose uhapsio keljmendija :-)
Post Reply