Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
adnan_hz
Posts: 679
Joined: 15/03/2008 22:10

#7251 Re: FK Sarajevo

Post by adnan_hz »

-LIBERO- wrote:Image


Buuuuhhhhaahahaha hhhhaahahha hhhahahahah :evil: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7252 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

Dialer wrote:a sto je odron. nek se vise zna gdje im je mjesto.pjevali su protiv vedrana,haseta itd. dosta je finoce
nikad nismo bili takvi, nadam se da nikad necemo ni biti!
a usao sam 5-10 min. prije pocetka tekme, nisam ni cuo da se pjevalo ovo...
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#7253 Re: FK Sarajevo

Post by Admir_1984 »

Rijetko komentarishem ishta oko navijaca, al vrijedjanje Ivice Osima na onaj nacin je jadno da ne moze biti jadnije :-) :-)

Mislim da su mogli biti malo orginalniji (kao u vecini slucajeva) i smisliti neshto gdje se samo amar spominje
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7254 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Neelix wrote:nije da nije zasluzio. zao mi je sto su roditelje spominjali, ali trebali su ga odgojit' bolje. primitivac razumije samo jezik primitivizma, pa mu se tako treba i obracati.
Ne zajebavaj Neelix, Ivica Osim je institucija, ma shta neko mislio o njemu, i za koga god navijao.
Ovo oko majke necu ni da komentarishem, nema svrhe.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7255 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

Hase je jos veca institucija :oops:
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#7256 Re: FK Sarajevo

Post by Privatna poruka »

Slazem se da je trebalo iskazati postovanje prema Osimu starijem i ne spominjati ga u onoj pjesmi.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7257 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

ma po cemu je institucija? sto je odbijao godinama pomoci reprezentaciji, sto je u intervjuima austriju nazivao domovinom...sta je on to uradio da bude institucija? jedno veliko nista. bio jedan od boljih igraca zelje u njihovoj historiji, ako je to dovoljno da budes institucija, onda jebiga.

ponavljam da mislim da se nije trebao spominjati u pjesmi.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7258 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Dialer wrote:Hase je jos veca institucija :oops:
Pa ako oni vrijedjaju Haseta, ne znachi da i Horde automatski trebaju popljuvati Ivicu. :-)
Da se razumijemo, odron odrona mi je i to vrijedjanje rahmetli Haseta, ali necu brinuti brigu u komshijinoj avliji, nego u svojoj.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7259 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

Al' najjaca im je reklama, tamo negdje oko korner zastavice izmedju juga i istoka http://www.erekcija.ba
Pogodili su u sridu :lol: :lol: :lol:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#7260 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Dialer wrote:Ma pustite te suplje vise,"nismo mi ko oni" pa sve po nama,sto prostorom na stadionu,sto nozevima u tjelo. Probudite se.
Uzmi noz pa i ti sacekaj komsiju Manijaka i udri ga nozem. Sta drugo da ti kazem. I u navijanju postoje kodeksi ali dzaba je nekima to pricati.
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#7261 Re: FK Sarajevo

Post by cappy_tempo »

http://img809.imageshack.us/img809/8177 ... jpg?ref=nf

sta kazete da ih postujemo,neka njih dobri su oni?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#7262 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

cappy_tempo wrote:http://img809.imageshack.us/img809/8177 ... jpg?ref=nf

sta kazete da ih postujemo,neka njih dobri su oni?
Ma ko su "oni"? Jebo ti to ako osim Sarajeva postoji iko drugi. Za mene je Zeljeznicar isti kao Travnik, Troglav i bilo koji drugi klub.

U mom zivotu postoji samo jedan klub. Za ostale saznam kad igramo s njima.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#7263 Re: FK Sarajevo

Post by Admir_1984 »

Kad se vec dicis gradom, ponosom nekim i slicno, pjevati onako o ovom covjeku je uzas. Znaci ovde nema nikakve veze ni zeljo, ni amar, ni ovo, ni ono, cisto postovanje.

User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7264 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Dialer wrote: @Burek: jbga ne znam gdje ti zivis onda. :-) :shock:
Kako mislish ovo?! :?
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7265 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

S osam igrača u polju, na gostujućem terenu, bez podrške navijača, uzeti bod. "Golemo brato" što bi rekli Mostarci, ali baš golemo. Mogla se utakmica igrati još 90 minuta, ne bi ga primili, definitivno.

HVALA VAM BORDO LAVOVI.
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#7266 Re: FK Sarajevo

Post by romanovero »

strong69 wrote:
cappy_tempo wrote:http://img809.imageshack.us/img809/8177 ... jpg?ref=nf

sta kazete da ih postujemo,neka njih dobri su oni?
Ma ko su "oni"? Jebo ti to ako osim Sarajeva postoji iko drugi. Za mene je Zeljeznicar isti kao Travnik, Troglav i bilo koji drugi klub.

U mom zivotu postoji samo jedan klub. Za ostale saznam kad igramo s njima.
:thumbup:
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7267 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

burek_in_space wrote:
Dialer wrote: @Burek: jbga ne znam gdje ti zivis onda. :-) :shock:
Kako mislish ovo?! :?
Jesil iz Sa?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7268 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Dialer wrote:
Jesil iz Sa?
Jesam, i?!
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7269 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

burek_in_space wrote:
Dialer wrote:
Jesil iz Sa?
Jesam, i?!
Pa onda ne znam. ma hajde nije bitno,necud a se zamaram. divna noc.Tebi?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7270 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Dialer wrote:
Pa vidisli sta rade njihovi? no nevazno nije za foruma. pozzz
Vidim onoliko koliko je meni kao simpatizeru a ne navijachu u smislu da sam redovan na utakmicama dostupno informacija. Medju hordashima imam nekoliko jarana pa sam i s te strane upoznat, djelimichno, o raznoraznim sranjima koja se deshavaju unazad par godina.

Ali opet kazhem, nije pravi put, po mom mishljenju, na onaj nachin uzvracati.
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7271 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Neko zlo je ušlo među Manjke. Zavist, mržnja, gnjev. Strašno.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7272 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Iako rizikujem da budem ismijan, konkretno kad su proshli put pljuvali po Hasetu, najbolji odgovor, opet kazhem po meni, bi bio da su Horde skandirale i Hasetu i Ivici, pa da se dobro zamisle delegati sa juzhne tribine shta se to deshava i kako je to moguce.

Necu vishe da kvarim dobro raspolozhenje medju navijachima i posjetiocima ove teme, chestitke momcima na dobroj odbrani danas, a da smo bili kompletni, mozhda bi se i radovali punom plijenu.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#7273 Re: FK Sarajevo

Post by Cafe Camargue »

Bojim se da ovdje nemam dovoljnu slobodu izražaja da adektvatno projeciram šta od ovog derbija osjećam prema željezničaru. Jednostavno, mrzim taj klub, mrzim njihove navijače, mrzim njihove legende, želim im sve najgore, i khaj phiče. Bio sam tolerantan, čak sam ponekad i navijao za njih. Al od danas, od ovog derbija, oni su za mene jedna druga dimenzija onih, koje svi mrzimo.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7274 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Zanimljiv jedan podatak, šesti derbi za redom u kojem je na klupi Željezničara sjedio A. Osim zavšrio je bez poraza za Sarajevo.
29.05.2002. Sarajevo - Željezničar 2:1 - Kup
22.09.2002. Željezničar - Sarajevo 1:1
13.04.2003. Sarajevo - Željezničar 1:1
07.11.2009. Željezničar - Sarajevo 1:2
15.05.2010. Sarajevo - Željezničar 0:0
24.10.2010. Željezničar - Sarajevo 0:0
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7275 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona. :|
Moglo se i moralo bez nje.
Bureče malo kasnim, (vidim rasprava se razvila), ali apsolutno se slažem s tobom.
Bez obzira što je klošar zvani 5% zaslužio da mu se svašta kaže, njegovi roditelji nisu krivi što je on debil. Jebi ga nekad roditelj koliko god upirao ne može od djeteta napraviti čovjeka. Ivica Osim je bio veliki igrač i veliki trener, a uz to je (i dan danas) i veliki gospodin, tako da sam siguran da je čuo izjavu svog sina debila, da bi mu čak i sad, kad je debil već mator čovjek, opalio dvije iza ušiju da se sve puši. To što su idioti, kreteni i debili pjevali o pokojnom Vedranu i rahmetli Hasetu je njihov odraz primitivizma. Shvatam nervozu, razočarenje, bijes i da ne nabrajam dalje, zbog odluke klošara 5% i meni je digao i pritisak i šećer, ali ovo fakat nije način.
Locked