Vidis kako si zatucan. Postoji jos mnogo toga osim musko i zenskoNivelacija wrote:Da si zensko poziv bi bio u Carpe Diemmoet-perignon wrote:ne znam kako je kod tebe, ali ja biram drustvo.Nivelacija wrote:Nikada nisam za nasilje pod broj 1.
Evo opet vrijedjas pa sam ti ponudio na pp neki dan broj telefona i objekat gdje sam da popijemo pice i da porazgovaramo da vidimo zbog čega vrijedjas konstantno. To sto ti misliš da bi dobio makljazu je druga stvar. Vidis da sam znas sta si zaslužio![]()
Vidis i sam sta ti je nepravda, evo već mjesec dana me vrijedjas najgnusnije i moderatori ti sve halale, ja tebi nijednu ruznu rijec nisam napisao dok ti govor mrznje u svakom postu koristis. Eto danas svako moze to raditi jer se krije iza nicka a vani se upiski kad cuko zalaje.![]()
ne da mi se gnjaviti svim ljudima koji mi ponude razgovor ili telefon.
tvoje, hajde da porazgovaramo. hoces moj broj telefona? ima razlicite konotacije. uopste me nije prestravila tvoja naprasna, hajdemo reci, srdacna ponuda. iz mojeg ugla je vise degutantna.
osim toga, ne idem u zs i ne oblokavam se losim pivom i przenom hranom na ustajalom ulju.![]()
Kontam opet ne mogu takve uvrede izlaziti iz zenskih usta.
Pa kontam musko si pa da ono kafanski porazgovaramo i razmjenimo misljenja je li fino takve uvrede pisati.
Povorka ponosa u Sarajevu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7251 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#7252 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.славянин wrote:Jeli imaju pravo na svoje misljenje i stav ? Ili moraju da podrzavaju ?sinuhe wrote:Mislim da bi 2019 trebali i doci.
U svijetu prije 50 godina
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7254 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Cuj znaci iz pristojnosti bi trebali da idu podrzavati ono sto ne podrzavaju tj. kosi se sa njihovim misljenjem ? Trebali su onda danas doci organizatori parade na ovaj skup porodica sta vec - iz pristojnosti ?sinuhe wrote:
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7255 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kafancuga sa stilom.Nivelacija wrote:Da si zensko poziv bi bio u Carpe Diem![]()
Kontam opet ne mogu takve uvrede izlaziti iz zenskih usta.
Pa kontam musko si pa da ono kafanski porazgovaramo i razmjenimo misljenja je li fino takve uvrede pisati.
ma ti si super, brate.
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#7256 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
MarshalDodik wrote:
Cuj odpad![]()
Pojacaj gramatiku

-
aerodinamika
- Posts: 955
- Joined: 21/04/2019 13:42
#7257 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Zapadno Sarajevo?moet-perignon wrote:ne znam kako je kod tebe, ali ja biram drustvo.Nivelacija wrote:Nikada nisam za nasilje pod broj 1.
Evo opet vrijedjas pa sam ti ponudio na pp neki dan broj telefona i objekat gdje sam da popijemo pice i da porazgovaramo da vidimo zbog čega vrijedjas konstantno. To sto ti misliš da bi dobio makljazu je druga stvar. Vidis da sam znas sta si zaslužio![]()
Vidis i sam sta ti je nepravda, evo već mjesec dana me vrijedjas najgnusnije i moderatori ti sve halale, ja tebi nijednu ruznu rijec nisam napisao dok ti govor mrznje u svakom postu koristis. Eto danas svako moze to raditi jer se krije iza nicka a vani se upiski kad cuko zalaje.![]()
ne da mi se gnjaviti svim ljudima koji mi ponude razgovor ili telefon.
tvoje, hajde da porazgovaramo. hoces moj broj telefona? ima razlicite konotacije. uopste me nije prestravila tvoja naprasna, hajdemo reci, srdacna ponuda. iz mojeg ugla je vise degutantna.
osim toga, ne idem u zs i ne oblokavam se losim pivom i przenom hranom na ustajalom ulju.
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#7258 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne bi trebalo da se kosi sa njihovim misljenjem. Kako se 2019 dolazi na vlast ako nisu za inkluziju i evropske integracije?славянин wrote:Cuj znaci iz pristojnosti bi trebali da idu podrzavati ono sto ne podrzavaju tj. kosi se sa njihovim misljenjem ? Trebali su onda danas doci organizatori parade na ovaj skup porodica sta vec - iz pristojnosti ?sinuhe wrote:
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7259 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Znaci moraju se svi slagati - drugacije misljenje nebi trebalo da bude.sinuhe wrote:
Ne bi trebalo da se kosi sa njihovim misljenjem. Kako se 2019 dolazi na vlast ako nisu za inkluziju i evropske integracije?
Sto se tice vlasti sta mislis kakav je stav birackog tijela koje ih je izabralo ? Recimo imas tu anomaliju i u EU , pogledaj da na dosta mijesta kada anketu provedu dosta ljudi se ne slaze sa paradama ali svi politicari moraju da misle/pricaju da su za kako ih mediji nebi pojeli za dorucak po drugim osnovama.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#7260 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Jao argumenata! Otkud uopšte ideja da je stav o lgbt populaciji ultimativni argument za odabir mjesta prebivališta? Nema drugih faktora kod odluke? Ne možeš otići tamo živjeti i u isto vrijeme imati negativan stav prema paradi?plain vanilla wrote:Da, lijepo ti to srocis, a onda kazes da ce u dogledno vrijeme hapsiti roditelje koji kazu da su gejevi nenormalni. U tome je problem.arzuhal wrote: Nikad ja nisam bio neutralan, ne izmišljaj. To što ja kažem kako odbacujem homoseksualizam i, kao musliman, smatram ga razvratom i velikim grijehom (dakle ne i bolešću ili mentalnom nakom poremećenošću), s jedne strane, a da, s druge strane, kao građanin BiH smatram da ljudi imaju pravo na sve što im građanska država omogućava i sve konvencije koje je BiH usvojia s Dejtonom, i da me više nervira licemjerje onih koji to ne vide ili neće da vide, od bilo kakve parade - u čemu je problem?
Inace, mnogi nasi ljudi koji se protive ovoj paradi, muslimani, SVOJEVOLJNO zive u drzavama gdje gejevi paradiraju, ljube se na ulicama, vjencaju se, rade za gejeve. SVOJEVOLJNO su tamo, a ne ovdje s nama, na posljednjem braniku morala u Europi. A onda seru ovdje o nekoj tradiciji i pederluku.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7261 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Cojk bi reko vani sve go peder
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#7262 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Tradicionalna porodica i onda vjernici otku skup. Sto puta bih prije hodao sa pederima nego sa ovima sa plakataplain vanilla wrote:MarshalDodik wrote:
Cuj odpad![]()
Pojacaj gramatiku
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#7263 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pa jasta je, poslije parade sve pederluk, tako kazuinsomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
- MarshalDodik
- Posts: 1602
- Joined: 20/11/2018 16:45
#7264 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ponovoplain vanilla wrote:MarshalDodik wrote:
Cuj odpad![]()
Pojacaj gramatiku
Ovo vec postaje tradicija
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#7265 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Toulouse 2019insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder

- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#7266 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Narod u ovoj državi je toliko pasivan, da se ne može skupit ni 500 ljudi protiv pedera. To nigdje u svijetu nije slučaj. 
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7267 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Nema rizvan se usplahirioRizvan wrote:Toulouse 2019insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#7268 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pola ove teme su tvoji komentari. U 99% slučajeva glupi, ali nebitno, kad već pričaš o usplahirenosti, pogledaj se u ogledaloславянин wrote:Nema rizvan se usplahirioRizvan wrote:Toulouse 2019insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#7269 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Izmedju ovih danas sto setaju i onih sto ce sutra paradirati meni nema nikakve razlike.
Ali bi bio fazon da se sad pojavi duga iznad Sarajeva, cisto zbog sege.
Ali bi bio fazon da se sad pojavi duga iznad Sarajeva, cisto zbog sege.
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#7270 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
bosanska senzacija wrote:Izmedju ovih danas sto setaju i onih sto ce sutra paradirati meni nema nikakve razlike.
Ali bi bio fazon da se sad pojavi duga iznad Sarajeva, cisto zbog sege.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#7271 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Glavna tema današnjeg skupa su porodica i djeca. Puna usta priče o važnosti djece i porodice...plain vanilla wrote:MarshalDodik wrote:
Cuj odpad![]()
Pojacaj gramatiku
Pazi sad, visina dječijeg doplatka u Zeničko-dobojskom kantonu je 14KM,u KS 33KM...Hej, 14KM!! Niko nije ni spomenuo! Dječija kuhinja u Lukavcu dnevno pripremi 200 obroka, a kako ni oni sami ne znaju. Niti imaju pare niti koga zanimaju ta djeca.
A predstavnici onih koji su danas bili najglasniji su skoro u Parlamentu FBiH bili suzdržani ili glasali protiv povećanja naknada trudnicama i porodiljama!! Jbg, tradicionalne vrijednosti. Današnji skup je bio skup licemjernih šupaka!!
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7272 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
francuzer pa ti to najbolje znasinsomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
-
Stockk
- Posts: 241
- Joined: 01/02/2018 22:52
#7273 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
e golem fylerMarshalDodik wrote:
Cuj odpad![]()
Pojacaj gramatiku
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#7274 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Fkt ne kontam
Otkud nekome ideja da on ima pravo da nesto zabranjuje nekome drugom, i upravlja tudjim zivotom
Hoces djecu, pa imaj djecu
Hoces mindzu, karaj mindzu
Hoce neko guzu ili cunu
Ama eto mu je
Hoce da paradira
Neka paradira
I alahimanet
Otkud nekome ideja da on ima pravo da nesto zabranjuje nekome drugom, i upravlja tudjim zivotom
Hoces djecu, pa imaj djecu
Hoces mindzu, karaj mindzu
Hoce neko guzu ili cunu
Ama eto mu je
Hoce da paradira
Neka paradira
I alahimanet
Last edited by L u c i f e r on 07/09/2019 15:36, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7275 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
stvarno neko vas jebe su tom gramatikom, vidte je travnicka il kiseljacka diploma...

