Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7251 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Nivelacija wrote:
moet-perignon wrote:
Nivelacija wrote:Nikada nisam za nasilje pod broj 1.
Evo opet vrijedjas pa sam ti ponudio na pp neki dan broj telefona i objekat gdje sam da popijemo pice i da porazgovaramo da vidimo zbog čega vrijedjas konstantno. To sto ti misliš da bi dobio makljazu je druga stvar. Vidis da sam znas sta si zaslužio :D

Vidis i sam sta ti je nepravda, evo već mjesec dana me vrijedjas najgnusnije i moderatori ti sve halale, ja tebi nijednu ruznu rijec nisam napisao dok ti govor mrznje u svakom postu koristis. Eto danas svako moze to raditi jer se krije iza nicka a vani se upiski kad cuko zalaje.
ne znam kako je kod tebe, ali ja biram drustvo. :)

ne da mi se gnjaviti svim ljudima koji mi ponude razgovor ili telefon.
tvoje, hajde da porazgovaramo. hoces moj broj telefona? ima razlicite konotacije. uopste me nije prestravila tvoja naprasna, hajdemo reci, srdacna ponuda. iz mojeg ugla je vise degutantna. :)
osim toga, ne idem u zs i ne oblokavam se losim pivom i przenom hranom na ustajalom ulju. :)
Da si zensko poziv bi bio u Carpe Diem :mrgreen:
Kontam opet ne mogu takve uvrede izlaziti iz zenskih usta.

Pa kontam musko si pa da ono kafanski porazgovaramo i razmjenimo misljenja je li fino takve uvrede pisati. :)
Vidis kako si zatucan. Postoji jos mnogo toga osim musko i zensko
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#7252 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sinuhe »

славянин wrote:
sinuhe wrote:Mislim da bi 2019 trebali i doci.

U svijetu prije 50 godina
Image
Jeli imaju pravo na svoje misljenje i stav ? Ili moraju da podrzavaju ?
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#7253 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by ¤ jelena ¤ »

MarshalDodik wrote:https://i.ibb.co/k5Lt4h2/FB-IMG-1567799022639.jpg
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
:lol: :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7254 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

sinuhe wrote:
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.
Cuj znaci iz pristojnosti bi trebali da idu podrzavati ono sto ne podrzavaju tj. kosi se sa njihovim misljenjem ? Trebali su onda danas doci organizatori parade na ovaj skup porodica sta vec - iz pristojnosti ?
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7255 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

Nivelacija wrote:Da si zensko poziv bi bio u Carpe Diem :mrgreen:
Kontam opet ne mogu takve uvrede izlaziti iz zenskih usta.

Pa kontam musko si pa da ono kafanski porazgovaramo i razmjenimo misljenja je li fino takve uvrede pisati. :)
kafancuga sa stilom. :)
ma ti si super, brate.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7256 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

MarshalDodik wrote:Image
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
Image

:mrgreen:
aerodinamika
Posts: 955
Joined: 21/04/2019 13:42

#7257 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by aerodinamika »

moet-perignon wrote:
Nivelacija wrote:Nikada nisam za nasilje pod broj 1.
Evo opet vrijedjas pa sam ti ponudio na pp neki dan broj telefona i objekat gdje sam da popijemo pice i da porazgovaramo da vidimo zbog čega vrijedjas konstantno. To sto ti misliš da bi dobio makljazu je druga stvar. Vidis da sam znas sta si zaslužio :D

Vidis i sam sta ti je nepravda, evo već mjesec dana me vrijedjas najgnusnije i moderatori ti sve halale, ja tebi nijednu ruznu rijec nisam napisao dok ti govor mrznje u svakom postu koristis. Eto danas svako moze to raditi jer se krije iza nicka a vani se upiski kad cuko zalaje.
ne znam kako je kod tebe, ali ja biram drustvo. :)

ne da mi se gnjaviti svim ljudima koji mi ponude razgovor ili telefon.
tvoje, hajde da porazgovaramo. hoces moj broj telefona? ima razlicite konotacije. uopste me nije prestravila tvoja naprasna, hajdemo reci, srdacna ponuda. iz mojeg ugla je vise degutantna. :)
osim toga, ne idem u zs i ne oblokavam se losim pivom i przenom hranom na ustajalom ulju. :)
Zapadno Sarajevo?
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#7258 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sinuhe »

славянин wrote:
sinuhe wrote:
2019 iz vec neke pristojnosti bi trebali biti prisutni i vidjenije licnosti iz javnog i politickog zivota. Npr gradonacelnik i predsjednik drzave. Ili Goran Bregovic koji vazi za ikonu urbanog Sarajeva.
Cuj znaci iz pristojnosti bi trebali da idu podrzavati ono sto ne podrzavaju tj. kosi se sa njihovim misljenjem ? Trebali su onda danas doci organizatori parade na ovaj skup porodica sta vec - iz pristojnosti ?
Ne bi trebalo da se kosi sa njihovim misljenjem. Kako se 2019 dolazi na vlast ako nisu za inkluziju i evropske integracije?
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7259 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

sinuhe wrote:
Ne bi trebalo da se kosi sa njihovim misljenjem. Kako se 2019 dolazi na vlast ako nisu za inkluziju i evropske integracije?
Znaci moraju se svi slagati - drugacije misljenje nebi trebalo da bude.

Sto se tice vlasti sta mislis kakav je stav birackog tijela koje ih je izabralo ? Recimo imas tu anomaliju i u EU , pogledaj da na dosta mijesta kada anketu provedu dosta ljudi se ne slaze sa paradama ali svi politicari moraju da misle/pricaju da su za kako ih mediji nebi pojeli za dorucak po drugim osnovama.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#7260 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by mirza_15 »

plain vanilla wrote:
arzuhal wrote: Nikad ja nisam bio neutralan, ne izmišljaj :mrgreen:. To što ja kažem kako odbacujem homoseksualizam i, kao musliman, smatram ga razvratom i velikim grijehom (dakle ne i bolešću ili mentalnom nakom poremećenošću), s jedne strane, a da, s druge strane, kao građanin BiH smatram da ljudi imaju pravo na sve što im građanska država omogućava i sve konvencije koje je BiH usvojia s Dejtonom, i da me više nervira licemjerje onih koji to ne vide ili neće da vide, od bilo kakve parade - u čemu je problem?
Da, lijepo ti to srocis, a onda kazes da ce u dogledno vrijeme hapsiti roditelje koji kazu da su gejevi nenormalni. U tome je problem.

Inace, mnogi nasi ljudi koji se protive ovoj paradi, muslimani, SVOJEVOLJNO zive u drzavama gdje gejevi paradiraju, ljube se na ulicama, vjencaju se, rade za gejeve. SVOJEVOLJNO su tamo, a ne ovdje s nama, na posljednjem braniku morala u Europi. A onda seru ovdje o nekoj tradiciji i pederluku.
Jao argumenata! Otkud uopšte ideja da je stav o lgbt populaciji ultimativni argument za odabir mjesta prebivališta? Nema drugih faktora kod odluke? Ne možeš otići tamo živjeti i u isto vrijeme imati negativan stav prema paradi?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7261 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Cojk bi reko vani sve go peder
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#7262 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Bodkin »

plain vanilla wrote:
MarshalDodik wrote:Image
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
Image

:mrgreen:
Tradicionalna porodica i onda vjernici otku skup. Sto puta bih prije hodao sa pederima nego sa ovima sa plakata
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7263 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
Pa jasta je, poslije parade sve pederluk, tako kazu :mrgreen:
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1602
Joined: 20/11/2018 16:45

#7264 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarshalDodik »

plain vanilla wrote:
MarshalDodik wrote:Image
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
Image

:mrgreen:
Ponovo :D
Ovo vec postaje tradicija :lol:
Rizvan
Posts: 1401
Joined: 27/11/2013 09:25

#7265 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Rizvan »

insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
Toulouse 2019

Image
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4101
Joined: 28/01/2012 11:38

#7266 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by kamberovica polje »

Narod u ovoj državi je toliko pasivan, da se ne može skupit ni 500 ljudi protiv pedera. To nigdje u svijetu nije slučaj. :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7267 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

Rizvan wrote:
insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
Toulouse 2019

Image
Nema rizvan se usplahirio :lol:
Rizvan
Posts: 1401
Joined: 27/11/2013 09:25

#7268 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Rizvan »

славянин wrote:
Rizvan wrote:
insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
Toulouse 2019

Image
Nema rizvan se usplahirio :lol:
Pola ove teme su tvoji komentari. U 99% slučajeva glupi, ali nebitno, kad već pričaš o usplahirenosti, pogledaj se u ogledalo :P
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#7269 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by bosanska senzacija »

Izmedju ovih danas sto setaju i onih sto ce sutra paradirati meni nema nikakve razlike.

Ali bi bio fazon da se sad pojavi duga iznad Sarajeva, cisto zbog sege.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7270 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by plain vanilla »

bosanska senzacija wrote:Izmedju ovih danas sto setaju i onih sto ce sutra paradirati meni nema nikakve razlike.

Ali bi bio fazon da se sad pojavi duga iznad Sarajeva, cisto zbog sege.
:lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#7271 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by beni-bu-man »

plain vanilla wrote:
MarshalDodik wrote:Image
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
Image

:mrgreen:
Glavna tema današnjeg skupa su porodica i djeca. Puna usta priče o važnosti djece i porodice...
Pazi sad, visina dječijeg doplatka u Zeničko-dobojskom kantonu je 14KM,u KS 33KM...Hej, 14KM!! Niko nije ni spomenuo! Dječija kuhinja u Lukavcu dnevno pripremi 200 obroka, a kako ni oni sami ne znaju. Niti imaju pare niti koga zanimaju ta djeca.
A predstavnici onih koji su danas bili najglasniji su skoro u Parlamentu FBiH bili suzdržani ili glasali protiv povećanja naknada trudnicama i porodiljama!! Jbg, tradicionalne vrijednosti. Današnji skup je bio skup licemjernih šupaka!!
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7272 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

insomnia78 wrote:Cojk bi reko vani sve go peder
francuzer pa ti to najbolje znas
Stockk
Posts: 241
Joined: 01/02/2018 22:52

#7273 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Stockk »

MarshalDodik wrote:Image
Cuj odpad :lol:
Pojacaj gramatiku :kiss:
e golem fyler :D
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#7274 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by L u c i f e r »

Fkt ne kontam

Otkud nekome ideja da on ima pravo da nesto zabranjuje nekome drugom, i upravlja tudjim zivotom

Hoces djecu, pa imaj djecu
Hoces mindzu, karaj mindzu

Hoce neko guzu ili cunu
Ama eto mu je

Hoce da paradira
Neka paradira

I alahimanet
Last edited by L u c i f e r on 07/09/2019 15:36, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7275 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

stvarno neko vas jebe su tom gramatikom, vidte je travnicka il kiseljacka diploma...
Locked