Paradajz50 wrote:Nije nikakvo podjebavanje, al' mnogo me zanima jel' Srbija ikako pomogla RS???
vučić je prvi dan poplava najavio slanje pomoći za rs
Moderator: anex
Paradajz50 wrote:Nije nikakvo podjebavanje, al' mnogo me zanima jel' Srbija ikako pomogla RS???
Stara naša - "pod tepih"jasko_ba wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjani ... /140519090
Ajd sto je djeci po fejbuku dosadno, pa objavljuju gluposti, ali da ste i vi ovako poceli, pa nema smisla.
Smece se odlaze na za to predvidjena mjesta, a definitivno to nije nazad u rijeku. Samo cinite stetu kad ove bljuzgarije stavljate, jos na naslovnoj
Bancho wrote:todd_smith wrote:
Hell.is.here wrote:Odes u bhtelecom i zapalis gs , nema vece pomoci od togatitinho wrote:kako se moze donirati pomoc preko bhtelecoma ???
Sent directly from hell!
arshavin wrote:Je li istina da su se ugusili svi zatvorenici u Dobojskom zatvoru,kao nisu ih htjeli pustiti ?
Da vjerujemo tebi umjesto vlastitim očima kad vidimo BAGERE i komunalce kako vraćaju nanose smeća natrag u rijeku Bosnu?cules82 wrote:ama lazu ja sam juce i prekjuce licno gledao da se smece utovara u kamione i odvozijasko_ba wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjani ... /140519090
Ajd sto je djeci po fejbuku dosadno, pa objavljuju gluposti, ali da ste i vi ovako poceli, pa nema smisla.
Smece se odlaze na za to predvidjena mjesta, a definitivno to nije nazad u rijeku. Samo cinite stetu kad ove bljuzgarije stavljate, jos na naslovnoj
To je nekoliko ljudi uradilo i to je snimljeno a on govori o cjelokupnom stanovnistvu . Naravno tebi ne odgovara nikakva pozitivna slika nego zelis da predstavis sve stanovnike Zavidovica kao takve. Inace to je snimak od prije 3 dana i vec je bio na forumu i nije se dizala nikakva frka dok nije klix to postavio na naslovnu i dok takvi kao ti nisu to poceli da iskoristavaju za unistavanje solidarnosti i za kaljanje ljudi u Bosni. I prestani vise da sabotiras ovu temu i pomoc ugrozenim stalnim postavljanjem dezinformacija i raznih negativnih vijesti i insinuacija.Hajlac wrote:Da vjerujemo tebi umjesto vlastitim očima kad vidimo BAGERE i komunalce kako vraćaju nanose smeća natrag u rijeku Bosnu?cules82 wrote:ama lazu ja sam juce i prekjuce licno gledao da se smece utovara u kamione i odvozijasko_ba wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjani ... /140519090
Ajd sto je djeci po fejbuku dosadno, pa objavljuju gluposti, ali da ste i vi ovako poceli, pa nema smisla.
Smece se odlaze na za to predvidjena mjesta, a definitivno to nije nazad u rijeku. Samo cinite stetu kad ove bljuzgarije stavljate, jos na naslovnoj
Hajlac wrote:Da vjerujemo tebi umjesto vlastitim očima kad vidimo BAGERE i komunalce kako vraćaju nanose smeća natrag u rijeku Bosnu?cules82 wrote:ama lazu ja sam juce i prekjuce licno gledao da se smece utovara u kamione i odvozijasko_ba wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjani ... /140519090
Ajd sto je djeci po fejbuku dosadno, pa objavljuju gluposti, ali da ste i vi ovako poceli, pa nema smisla.
Smece se odlaze na za to predvidjena mjesta, a definitivno to nije nazad u rijeku. Samo cinite stetu kad ove bljuzgarije stavljate, jos na naslovnoj
kakavdanakneiskustvu wrote:VAŽNO UPOZORENJE!!!
Na svaku ambalažu i to preko BAR CODA, napišite markerom slovo "H". Po mogućnosti vodootpornim markerom. Slovo "H" je znak za humanitarno i tako jedino možemo spriječiti preprodaju stvari i vraćanje na police, i ne dozvoliti sitnim dušama da se bogate na tudjoj nesreći. ŠALJITE DALJE OBAVIJEST!
Pa vec par dana se govori na koje granicne prelaze da se ide i da svi koji idu da to fino razrade a ne da idu gdje im je cejftitinho wrote:Na granici sa Bosnom ne puštaju kamion pun pomoći iz Čajetine za Bosanski Šamac!
imamo potvrdu! carinjeno u Užicu! neće da puste da se carini u Višegradu nego kažu da mora u Šamcu!
Sa tvitera, moze li se ovo ubrzati ? Bog zna koliko pomoci ceka na granici
O'zone wrote:
Ljudina na 3:25
Ama se su to igre Evrope kako bi više pomagao "zapad" od Rusijeshibonja wrote:Raiffeisen banka Srbiji donirala 100 000 Eura,ista kao da ne postoji u BiH?
selma5145 wrote:http://www.regjeringen.no/mobil/nb/dep/ ... ?id=760073
norveska
Norveška vlada je odvojila za Bosnu i Srbiju 43 miliona NOK, od toga će 33 miliona NOK biti usmjereno na obnovu škola, bolnica, infrastrukture (putevi, mostovi), a 10 miliona NOK će pokriti neposredne potrebe nakon poplava
za cizmekakavdanakneiskustvu wrote:O'zone wrote:
Ljudina na 3:25
čuje li ko ovog na 3:15 ,on nešto na slovenačkom parla
ja kraljaGooglerica wrote:za cizmekakavdanakneiskustvu wrote:O'zone wrote:
Ljudina na 3:25
čuje li ko ovog na 3:15 ,on nešto na slovenačkom parla
Link gore vodi na zvaničnu stranicu norveške vlade gdje pišeguber90 wrote:selma5145 wrote:http://www.regjeringen.no/mobil/nb/dep/ ... ?id=760073
norveska
Norveška vlada je odvojila za Bosnu i Srbiju 43 miliona NOK, od toga će 33 miliona NOK biti usmjereno na obnovu škola, bolnica, infrastrukture (putevi, mostovi), a 10 miliona NOK će pokriti neposredne potrebe nakon poplava![]()
Ako je ovo istina, fenomenalna vijest, svaka im cast.
Prevedeno u ove nase BAM, to je nesto malo preko 10 miliona.
Za nadati se da ovo nije jos jedna u nizu mnogobrojnih medijskih patki.
Dajte te granicne prelaze da napisemo na tviter, na forume, na fb da ljudi znaju gdje da idu i kako !!!Cholina_Lokica wrote:Pa vec par dana se govori na koje granicne prelaze da se ide i da svi koji idu da to fino razrade a ne da idu gdje im je cejftitinho wrote:Na granici sa Bosnom ne puštaju kamion pun pomoći iz Čajetine za Bosanski Šamac!
imamo potvrdu! carinjeno u Užicu! neće da puste da se carini u Višegradu nego kažu da mora u Šamcu!
Sa tvitera, moze li se ovo ubrzati ? Bog zna koliko pomoci ceka na granici
guber90 wrote:selma5145 wrote:http://www.regjeringen.no/mobil/nb/dep/ ... ?id=760073
norveska
Norveška vlada je odvojila za Bosnu i Srbiju 43 miliona NOK, od toga će 33 miliona NOK biti usmjereno na obnovu škola, bolnica, infrastrukture (putevi, mostovi), a 10 miliona NOK će pokriti neposredne potrebe nakon poplava![]()
Ako je ovo istina, fenomenalna vijest, svaka im cast.
Prevedeno u ove nase BAM, to je nesto malo preko 10 miliona.
Za nadati se da ovo nije jos jedna u nizu mnogobrojnih medijskih patki.