Ma drug moj...ko i šta jede po svijetu znamo i mi manje-više.mladtrek wrote:kako sam uvezao Mc i politiku mozes ti meni sad pojasniti ?sarajlija_ba wrote:
Nek' si ti nama uvez'o MC i politiku...fala ti na tome i đe čuo i đe ne čuo.
Kakva je politička situacija u vezi sarajevskih picerija i burekdžinica ?
ako mislis ovo u americi ga jede obican narod a u svijetu se prodaje kao brand
to je jednostavno cinjenica - nisam mislio nista time protiv amerike i to
ako nije to molim te pojasni jer mi nije bila namjera to sto ti kazes
Doš'o MC u Sarajevo i kome se jede nek' jede a normalno je da je MC jedan od izvoznih brandova amerike kao i kola npr. al' to nikoga ne interesuje kad kupuje kolu.
Nemoj se ti meni sekirat' jaraniko
