Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Rosso
Posts: 193
Joined: 23/06/2010 23:39

#726 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Rosso »

Napoli se zatvorio...
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#727 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Ned071 »

Ko god nahvali onu la perlu mislim da mu je ukus ko kod scenariste indijskih sapunjara...
bit101
Posts: 314
Joined: 31/08/2009 23:51

#728 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by bit101 »

Rosso wrote:Napoli se zatvorio...
Fakat, bas steta :( prolazio sam par puta pored njih, i vidim unutra nagurane one stolice i ostalo, kontam da nije nesto privremeno. Ali vec neko vrijeme ne otvaraju. Pizza im je bila predobra.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#729 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vješalica »

bit101 wrote:
Rosso wrote:Napoli se zatvorio...
Fakat, bas steta :( prolazio sam par puta pored njih, i vidim unutra nagurane one stolice i ostalo, kontam da nije nesto privremeno. Ali vec neko vrijeme ne otvaraju. Pizza im je bila predobra.
https://www.facebook.com/napoli.ba/
:mrgreen:
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#730 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Pirija »

ne cudi me da je napoli propao, meni su smece donijeli
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#731 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vješalica »

otvorio se opet na tvoju žalost,al jbg moreš da biraš uvijek
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#732 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Pirija »

kad ne znas za bolje sve ti je odlicno ;)
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#733 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

Pirija wrote:kad ne znas za bolje sve ti je odlicno ;)
:lol: :lol:
E jbg sad, ti nam reci...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#734 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Pa dobro, nije nesto aman realno, mozda nas narod iznenadjen mozzarellom, s obzirom da na 90% ostalih pizza dodje neki zuti sir, a nerijetko i onaj bagavi biljni. :-) :roll: :mrgreen:

Ja nisam ocaran bio Napolijem, pizza prilicno velika, a mozda sam na njoj dobio 3-4 komadica mozzarelle, uglavnom 80% je bio sos i tijesto, a nije bas da mi se jede hljeb namazan paradajz sosom.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#735 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by DaffyDuck »

S obzirom da smo u Sarajevu i u odnosu na ponudu u gradu, pizza im je sasvim ok. Kao pizza. A sad ko voli ove nase bosanske cerzije prije svega...to je druga prica.
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#736 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Pirija »

pa to sto si ti samo ovdje po sarajevskim prcvarnicama jela pize pa se po tome ravnas je do tebe
napoli je smece
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#737 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by black »

ne kontam furke na te shminka pizze, fast food k'o i hamburger i sl. ono otvori pizzeriju i aman misli da je restoran sa mishelinovom zvjezdicom, pizza 10-12km x2 + pice, pa za tu lovu radije bi neku sniclu, kilo pecenja itd. vec, sto manijak kaze, palacinku namazanu paradajz sosom :mrgreen: dobra pizza se moze i kuci napraviti a ima i prihvaljivijih mjesta od napolija i slicnih
Rosso
Posts: 193
Joined: 23/06/2010 23:39

#738 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Rosso »

A nije ni meni svakako pizza ispred janjetine :D ali prahne ponekad i gledajuci skromnu ponudu pizza u starom gradu i centru jedino su me oni zadovoljili...
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#739 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by zomri »

Jesu malo skuplje u Napoliju ali su odlične i cijena odgovara veličini. Dobiješ količinski kao dvije male pice kod ostalih, samo puno kvalitetnije napravljeno.

Kad vidim da raja hvale Aginu picu smuči mi se.
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#740 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MrShadow »

Sta bi sa ovom novom "Due Fratelli" ? Mjesec i eno je zatvorena
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#741 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by JThomas »

a šest mjeseci renovirao...i parkirao u lijevoj traci i zaustavljao saobraćaj do čaršije.
Juni
Posts: 548
Joined: 30/06/2010 16:10

#742 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Juni »

DaffyDuck wrote:S obzirom da smo u Sarajevu i u odnosu na ponudu u gradu, pizza im je sasvim ok. Kao pizza. A sad ko voli ove nase bosanske cerzije prije svega...to je druga prica.
meni na slikama izgleda bas super, posebno mi privlacno izgledaju ovi malo deblji i res coskovi, Mrzim kad je pizza nakrcana svim i svacim, a pogotovo nekvalitetnim sastojcima, a tijsto pretanko pa se haman ko skuha ispod onog plasticnog jeftinog sira. Mada, tijesto mi je odlucujuce za kvalitet pizze i nista odozgo je ne moze popraviti (kao uostalom i pitu i sva tijesta).Bas cu otici da probam uskoro da vidim jel tako ukusno ko sto izgleda
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#743 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by karanana »

vec zatvorio.
ja kad god sam prosao nidje nikog unutra.

ali nije mi ni krivo kad je parking kabadahija.
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#744 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Pirija »

nadam se da ga je neka inspekcija zatvorila
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#745 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vješalica »

Nek mu zatvore i pekaru da bude taman
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#746 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by _BataZiv_0809 »

Sinoc u Vapijanu-dvije pice i dvije coca cole 28,5 KM :izet:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#747 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dust in the wind »

meni je u Food market Toskana pica super. trenutno omiljena
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#748 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

đe je to? scc? :mrgreen:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#749 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dust in the wind »

Velkoski wrote:đe je to? scc? :mrgreen:
ja.. dobre pice boga mi.. idi provjeri :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#750 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

bijah jednom, uzeo hot dog, pokaj'o se :( :lol: :mrgreen:
Post Reply