Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete?
Prirodno matematicki fakultet
-
minist@r
- Posts: 174
- Joined: 15/09/2010 20:35
#726 Re: Prirodno matematicki fakultet
A mogO jesam, ali tebe nikad saletit, pa samo ucis. Nego, haj ti ostavi tu knjigu malo, dodji na faks da vidis sta ima ovamo
... A gdje iskopa taj raspored, svaka ti dala.
Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete?
Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#727 Re: Prirodno matematicki fakultet
Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže 
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#728 Re: Prirodno matematicki fakultet
Je li egzogenu kao i graficke trazi od rijeci do rijeci ?cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže
-
minist@r
- Posts: 174
- Joined: 15/09/2010 20:35
#729 Re: Prirodno matematicki fakultet
cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže
Ma ja, jesam, neka je...
Joj, da si ziv i zdrav haj ti meni preporuci sta, pogledaj koji post prije...
@neo123456789
Ma ja, 300 str. od rijeci do rijeci!
neo, vec sam dobio seminarski iz egz... isto kao i kod Ahmetaja samo sto ne moram izaci na teren, hah...
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#730 Re: Prirodno matematicki fakultet
Pomogo bih, ali nisam baš siguran da kontam šta želiš da ti kažemminist@r wrote:cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže
Ma ja, jesam, neka je...
Joj, da si ziv i zdrav haj ti meni preporuci sta, pogledaj koji post prije...
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#731 Re: Prirodno matematicki fakultet

imamo i robota na fakultetu
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#732 Re: Prirodno matematicki fakultet
Hehehe, znam i čija ruka je to napisala.
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#733 Re: Prirodno matematicki fakultet
jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu?

- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#734 Re: Prirodno matematicki fakultet
Nije valjda da ti ode tamo?me22 wrote:jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu?![]()
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#735 Re: Prirodno matematicki fakultet
zar si ti ziv covjececyprus wrote:Nije valjda da ti ode tamo?me22 wrote:jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu?![]()
![]()
ne znam, jos sam u fazi raspitivanja
- LONGMAN
- Posts: 3248
- Joined: 28/02/2009 18:20
- Location: Odmah iza VIOLETE
#736 Re: Prirodno matematicki fakultet
minist@r wrote:A mogO jesam, ali tebe nikad saletit, pa samo ucis. Nego, haj ti ostavi tu knjigu malo, dodji na faks da vidis sta ima ovamo![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
... A gdje iskopa taj raspored, svaka ti dala.
Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete?
JA ti preporucujem okeano kod muriza, lahka za nauciti i da se poloziti lahko a cudo Bozije.
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#737 Re: Prirodno matematicki fakultet
imal neka dobra dusa da mi da instrukcije iz hemije, konkretnije pravljenje raznih rastvora? placam 
-
skuhlo
- Posts: 228
- Joined: 13/02/2009 20:00
- Location: abrinjaDonjo
#738 Re: Prirodno matematicki fakultet
Dajem ja džaba, ako mi kažeš šta je ovo:minjonja wrote:imal neka dobra dusa da mi da instrukcije iz hemije, konkretnije pravljenje raznih rastvora? placam

Raste na drvetu, ubrano je u Dubrovniku.
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#739 Re: Prirodno matematicki fakultet
Plod maklure... 
-
skuhlo
- Posts: 228
- Joined: 13/02/2009 20:00
- Location: abrinjaDonjo
#740 Re: Prirodno matematicki fakultet
chengaba wrote:Plod maklure...
-
skuhlo
- Posts: 228
- Joined: 13/02/2009 20:00
- Location: abrinjaDonjo
#741 Re: Prirodno matematicki fakultet
Nađoh nešto na wikipediji, u svakom slučaju hvala Vuco 
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#742 Re: Prirodno matematicki fakultet
Maklura se zove jbg. Jestivo baš i nije, imaš ih i po Sarajevu da rastu...skuhlo wrote:Može li malo više detalja? Ima li još neki naziv?
Da li je jestivo?
http://en.wikipedia.org/wiki/Maclura_pomifera
- Ivo Lola
- Posts: 823
- Joined: 18/04/2009 19:59
#743 Re: Prirodno matematicki fakultet
moze li mi neki student geografije reci da li ima skriptu za Demogeografiju 1 (2. godina) od profesora Hasana Zolica
skripta ima nekih 110 strana
skripta ima nekih 110 strana
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#744 Re: Prirodno matematicki fakultet
Pitaj BIlju
Inace sve zna...Demogeografiju jos nemamo, tek u drugom semestru...
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#745 Re: Prirodno matematicki fakultet
Imam ja, samo sam posudio to jaranu i kod njega to stoji već 2-3 godine. Budem ga pito jel to još kod njegIvo Lola wrote:moze li mi neki student geografije reci da li ima skriptu za Demogeografiju 1 (2. godina) od profesora Hasana Zolica
skripta ima nekih 110 strana
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#746 Re: Prirodno matematicki fakultet
.....
Last edited by BIONA on 10/12/2010 13:40, edited 1 time in total.
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#747 Re: Prirodno matematicki fakultet
pa i ja kod Temimovica nemam parcijale i sl
samo januar/februar ^^
- chengaba
- Posts: 1870
- Joined: 08/10/2003 00:00
#748 Re: Prirodno matematicki fakultet
Ma čovjek je puk'o skroz. Iako ga cijenim kao naučnika, kao profesor je kriza i kod njega je totalna autokratija...BIONA wrote:Ljudi znate li ista oko ove frke na PMF-u oko evolucije? Ne da covjek rokove, tek jan - feb... kazu bice posebna sjednica vezano za ove aktivnosti profesoraon sve ionako radi na svoju ruku
Dobro je što ima jedno 20 godina do penzije...
-
JagodicaxD
- Posts: 1
- Joined: 01/11/2010 21:16
#749 Re: Prirodno matematicki fakultet
Eh moja zelja jeste da upisem PMF ali smjer Biologija tacnije Mikrobiologija.Imam dosta pitanja sto se tice tog odsjeka,kao recimo prijemni kakav je?koji su predmeti i je li tesko?Profesori i tako? Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalana jer poprilicno sam zbunjena u vezi svega ali uglavnom to je trenutno jedna od opcija(Mikrobiologija).
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#750 Re: Prirodno matematicki fakultet
bjezi od biologije, bolje ti je
mene prepadali sa suskom i histologijom, a niko mi lelu nije spomenuo. ja bila kontala ovo informativan forum 
