Prirodno matematicki fakultet

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
minist@r
Posts: 174
Joined: 15/09/2010 20:35

#726 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minist@r »

A mogO jesam, ali tebe nikad saletit, pa samo ucis. Nego, haj ti ostavi tu knjigu malo, dodji na faks da vidis sta ima ovamo :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ... A gdje iskopa taj raspored, svaka ti dala.

Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete? :-D
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#727 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže :-D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#728 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže :-D
Je li egzogenu kao i graficke trazi od rijeci do rijeci ?
minist@r
Posts: 174
Joined: 15/09/2010 20:35

#729 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minist@r »

cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže :-D

Ma ja, jesam, neka je...
Joj, da si ziv i zdrav haj ti meni preporuci sta, pogledaj koji post prije...


@neo123456789

Ma ja, 300 str. od rijeci do rijeci! :P :P :P :P (jesu bezze smajlijiiji) :-)
neo, vec sam dobio seminarski iz egz... isto kao i kod Ahmetaja samo sto ne moram izaci na teren, hah...
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#730 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

minist@r wrote:
cyprus wrote:Što si uz'o egzogenu i hidrografiju, to ti je ba najteže :-D

Ma ja, jesam, neka je...
Joj, da si ziv i zdrav haj ti meni preporuci sta, pogledaj koji post prije...
Pomogo bih, ali nisam baš siguran da kontam šta želiš da ti kažem :)
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#731 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

Image

imamo i robota na fakultetu :lol:
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#732 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by safran »

Hehehe, znam i čija ruka je to napisala.
User avatar
me22
Posts: 24316
Joined: 08/06/2007 22:08
Location: kod potocaRke u :skoljka:

#733 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by me22 »

jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu? :zoka: :roll:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#734 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

me22 wrote:jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu? :zoka: :roll:
Nije valjda da ti ode tamo? :D :oops:
User avatar
me22
Posts: 24316
Joined: 08/06/2007 22:08
Location: kod potocaRke u :skoljka:

#735 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by me22 »

cyprus wrote:
me22 wrote:jel' ima neko s bio da je upisao ili planira upisati master u Zagrebu? :zoka: :roll:
Nije valjda da ti ode tamo? :D :oops:
zar si ti ziv covjece :D :-)
ne znam, jos sam u fazi raspitivanja :lol:
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#736 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by LONGMAN »

minist@r wrote:A mogO jesam, ali tebe nikad saletit, pa samo ucis. Nego, haj ti ostavi tu knjigu malo, dodji na faks da vidis sta ima ovamo :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ... A gdje iskopa taj raspored, svaka ti dala.

Haj dobro, hvala ti, eto ljudi, imam raspored, koje predmete? :-D

JA ti preporucujem okeano kod muriza, lahka za nauciti i da se poloziti lahko a cudo Bozije.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#737 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

imal neka dobra dusa da mi da instrukcije iz hemije, konkretnije pravljenje raznih rastvora? placam :D
skuhlo
Posts: 228
Joined: 13/02/2009 20:00
Location: abrinjaDonjo

#738 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by skuhlo »

minjonja wrote:imal neka dobra dusa da mi da instrukcije iz hemije, konkretnije pravljenje raznih rastvora? placam :D
Dajem ja džaba, ako mi kažeš šta je ovo:

Image

Raste na drvetu, ubrano je u Dubrovniku. :-)
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#739 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

Plod maklure... ;-)
skuhlo
Posts: 228
Joined: 13/02/2009 20:00
Location: abrinjaDonjo

#740 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by skuhlo »

chengaba wrote:Plod maklure... ;-)
:? Može li malo više detalja? Ima li još neki naziv? ;-) Da li je jestivo? :-D
skuhlo
Posts: 228
Joined: 13/02/2009 20:00
Location: abrinjaDonjo

#741 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by skuhlo »

Nađoh nešto na wikipediji, u svakom slučaju hvala Vuco :D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#742 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

skuhlo wrote: :? Može li malo više detalja? Ima li još neki naziv? ;-) Da li je jestivo? :-D
Maklura se zove jbg. Jestivo baš i nije, imaš ih i po Sarajevu da rastu...

http://en.wikipedia.org/wiki/Maclura_pomifera
User avatar
Ivo Lola
Posts: 823
Joined: 18/04/2009 19:59

#743 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by Ivo Lola »

moze li mi neki student geografije reci da li ima skriptu za Demogeografiju 1 (2. godina) od profesora Hasana Zolica
skripta ima nekih 110 strana
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#744 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

Pitaj BIlju :) Inace sve zna...Demogeografiju jos nemamo, tek u drugom semestru...
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#745 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by cyprus »

Ivo Lola wrote:moze li mi neki student geografije reci da li ima skriptu za Demogeografiju 1 (2. godina) od profesora Hasana Zolica
skripta ima nekih 110 strana
Imam ja, samo sam posudio to jaranu i kod njega to stoji već 2-3 godine. Budem ga pito jel to još kod njeg :oops: . Inače, to ''čudo'' od skripte sam platio 30 KM, tačnije moro platit :oops:
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#746 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by BIONA »

.....
Last edited by BIONA on 10/12/2010 13:40, edited 1 time in total.
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#747 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by neo7 »

pa i ja kod Temimovica nemam parcijale i sl :D samo januar/februar ^^
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#748 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by chengaba »

BIONA wrote:Ljudi znate li ista oko ove frke na PMF-u oko evolucije? Ne da covjek rokove, tek jan - feb... kazu bice posebna sjednica vezano za ove aktivnosti profesora :x on sve ionako radi na svoju ruku :shock:
Ma čovjek je puk'o skroz. Iako ga cijenim kao naučnika, kao profesor je kriza i kod njega je totalna autokratija...
Dobro je što ima jedno 20 godina do penzije... :roll:
JagodicaxD
Posts: 1
Joined: 01/11/2010 21:16

#749 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by JagodicaxD »

Eh moja zelja jeste da upisem PMF ali smjer Biologija tacnije Mikrobiologija.Imam dosta pitanja sto se tice tog odsjeka,kao recimo prijemni kakav je?koji su predmeti i je li tesko?Profesori i tako? Ako neko moze da mi pomogne bila bih mu zahvalana jer poprilicno sam zbunjena u vezi svega ali uglavnom to je trenutno jedna od opcija(Mikrobiologija).
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#750 Re: Prirodno matematicki fakultet

Post by minjonja »

bjezi od biologije, bolje ti je :D mene prepadali sa suskom i histologijom, a niko mi lelu nije spomenuo. ja bila kontala ovo informativan forum :D
Post Reply