Sta ti znaci ista kategorija?lmo wrote:pokušaj sa istom kategorijom žene.Xavier1 wrote:U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#726 Re: Friendzone
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#727 Re: Friendzone
eto to što si naveo.
ono što imaš za ponuditi, to i traži. inače si frendzonaš, logično.
ono što imaš za ponuditi, to i traži. inače si frendzonaš, logično.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#728 Re: Friendzone
Nisam od tebe ocekivao ovakvo razmisljanje Lmo.
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#729 Re: Friendzone
ejs sad..ja donedavno nisam imala pojma šta je frend zona, čula od vas
niti sam kad koga frendzonirala niti je ko mene....površni ljudi zahtijevaju i takav pristup...kada ne umiješ biti razuman i tražiti partnera u pravom smislu te riječi, onda makar možeš voditi se zakonom ponude i potražnje da bi izbjegao razočarenje. eheto.
niti sam kad koga frendzonirala niti je ko mene....površni ljudi zahtijevaju i takav pristup...kada ne umiješ biti razuman i tražiti partnera u pravom smislu te riječi, onda makar možeš voditi se zakonom ponude i potražnje da bi izbjegao razočarenje. eheto.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#732 Re: Friendzone
Šteta što je mnogo ljepša od tebe.Xavier1 wrote:Svidjas mi se.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#733 Re: Friendzone
Imo ima možda i najzrelija razmišljanja što se forumašica tiče
Valjda se ostale neće ljutiti

Valjda se ostale neće ljutiti
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#734 Re: Friendzone
Ne mora znacit da ako tebi nisam lijep necu biti ni njoj.cendlerbing wrote:Šteta što je mnogo ljepša od tebe.Xavier1 wrote:Svidjas mi se.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#736 Re: Friendzone
xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#737 Re: Friendzone
Friendzone je samo konstrukt...
Just believe like Neo did.

Just believe like Neo did.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#738 Re: Friendzone
Ja mislim da normalan nos imam. Nisu mi jasne one tvoje kritike.cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#739 Re: Friendzone
Stop negativnosti! Fali mi onaj smajli, znaš ti koji.medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#740 Re: Friendzone
što hoće da joj cvjetić iz kose iščupam
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#741 Re: Friendzone
Da si vidio Lmo, bile bi ti jasne.Xavier1 wrote:Ja mislim da normalan nos imam. Nisu mi jasne one tvoje kritike.cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
A zezam se bolan, samo nisam imala inspiracije za nastavak. Pusti mene.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#742 Re: Friendzone
Šta ja mogu kad ti je životna filozofija dosadna.medvjed23 wrote:što hoće da joj cvjetić iz kose iščupam
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#743 Re: Friendzone
Nije meni bitno kako Lmo izgleda. Ja sam se zaljubio u njeno razmisljanje.cendlerbing wrote:Da si vidio Lmo, bile bi ti jasne.Xavier1 wrote:Ja mislim da normalan nos imam. Nisu mi jasne one tvoje kritike.cendlerbing wrote:A dobro, to jest.![]()
A zezam se bolan, samo nisam imala inspiracije za nastavak. Pusti mene.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#744 Re: Friendzone
Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou. 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#745 Re: Friendzone
Koje istine? To što ga je neka rospija ubila u pojam pa se sveti svim ženama?medvjed23 wrote:xavier1 nije daleko od istine kad piše o ženama.. no, zanemaruje to da muškarci nisu ništa bolji.. stop mizoginiji, stop mizandriji.. mizantropija je put istine..
Kad si donji, prođeš kroz to sranje, podigneš se, očistiš prašinu sa sebe i ideš dalje sa iskustvom više... nikakvom istinom uzetom zdravo za gotovo.
Prošao sam kroz to sranje i samo me osnažilo dodatno.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#746 Re: Friendzone
Ma vidis da nice guy metodu pokusavam. Il je onaj incel il kako vec. Triconja se u to razumije.cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#747 Re: Friendzone
Vidiš ti šta je prava muškaračina. 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#748 Re: Friendzone
Probaj neku novu metodu. Koji god članak o nice guys/incel da pročitaš, nećeš nigdje naći da su oni uspješni u barenju cura.Xavier1 wrote:Ma vidis da nice guy metodu pokusavam. Il je onaj incel il kako vec. Triconja se u to razumije.cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#749 Re: Friendzone
Jel to meto sliku sebe?cendlerbing wrote:A dobro, to jest.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#750 Re: Friendzone
Ha? Hu iz ju?cendlerbing wrote:Jah, jah...samo je ženama izgled najbitniji, muškarci su na nekom višem nivou.
