Pa i oni prije Tvrtka i posle Tvrtka su imali vise od Neuma. Stijepan II Kotromanic je imao vec 40 kilometara. Ne mislis valjda da mi priznajemo Turske granice? Samo AVNOJ ske ili Tvrtkove.tnnt wrote:pa dobro, i 50% Bosne je teritorijalno pripadalo Hrvatskojkokise wrote:
Kakve Turske i Dubrovnika? Jesili ti zdrav?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ja tebi kazem; Trogir je Bosanski grad. Kad nam to vratite mi vam vracamo CIJELI MALI SKOLJ.
Na tvoju zalost i veliki i mali skolj pripadaju BiH. Tu nema 0,0 sumnje.
i šta sad?
Dalmacija nije nikada pripadala teritorijalno Bosni, uvijek je bila Dalmacija
to što je Tvrko imao titulu vladara na nekih 10-20 god je totalno nebitno
imali su i Venecijanci, Hrvatski kraljevi, Bizantinci, Austrijanci, Rimljani
i to na puno duži period
prvo se informiraj o nekoj temi, očito da nemaš pojma o problematici kleka i škoja
Sad za sad je BiH priznata kao i Hrvatska po ovim granicama AVNOJ-skim. Sto znaci da mali i veliki skolj i 900 metara iza tih ostrva mora pripada BiH.

Kada bi uzimali takve sporazume imali bi 1000 sporova.


