Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#726 Re: Veliki Brat 2013
I Ava i tata joj dobri su likovi, to sto su totalno opiceni druga je stvar...
Tako da moja puna podrska Avi!!!
Tako da moja puna podrska Avi!!!
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#727 Re: Veliki Brat 2013
Jesi li ti onaj što je Ćelo odmjeravao njegovu djevojku? Nakon ovog sa Sindi, sve je jasnodidžej wrote:cemu cudjenje? dobro, ne mora bas vikend u londonu moze i u madridu.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#728 Re: Veliki Brat 2013
jesam, sta je jasno? da bi celo balio i za sindi?vedra nebesa wrote:Jesi li ti onaj što je Ćelo odmjeravao njegovu djevojku? Nakon ovog sa Sindi, sve je jasnodidžej wrote:cemu cudjenje? dobro, ne mora bas vikend u londonu moze i u madridu.
naravno da bi.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#729 Re: Veliki Brat 2013
Da imate isti ukus za djevojke.didžej wrote:jesam, sta je jasno? da bi celo balio i za sindi?vedra nebesa wrote:Jesi li ti onaj što je Ćelo odmjeravao njegovu djevojku? Nakon ovog sa Sindi, sve je jasnodidžej wrote:cemu cudjenje? dobro, ne mora bas vikend u londonu moze i u madridu.
naravno da bi.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#730 Re: Veliki Brat 2013
ali celo nikad ne bi mogao da ima moju djevojku. osim na silu.vedra nebesa wrote:
Da imate isti ukus za djevojke.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#731 Re: Veliki Brat 2013
Pa za Sindi nisam sigurna. Nekako mi se čini da bi baš on bio njen tip.didžej wrote:ali celo nikad ne bi mogao da ima moju djevojku. osim na silu.vedra nebesa wrote:
Da imate isti ukus za djevojke.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#732 Re: Veliki Brat 2013
necemo sad hipoteticki.vedra nebesa wrote:
Pa za Sindi nisam sigurna. Nekako mi se čini da bi baš on bio njen tip.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#733 Re: Veliki Brat 2013
Pa možda si i ti njen tip (takav smajli nije ni prije postojao)didžej wrote:necemo sad hipoteticki.vedra nebesa wrote:
Pa za Sindi nisam sigurna. Nekako mi se čini da bi baš on bio njen tip.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#734 Re: Veliki Brat 2013
Pa bolan, pametnija je Ava od Sindi. 

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#735 Re: Veliki Brat 2013
bitno je da je ona moj tip.vedra nebesa wrote:Pa možda si i ti njen tip (takav smajli nije ni prije postojao)didžej wrote:necemo sad hipoteticki.vedra nebesa wrote:
Pa za Sindi nisam sigurna. Nekako mi se čini da bi baš on bio njen tip.
a ako ja nisam njen bicu tuzan ali nekako cu preboljeti.
@dusa_raskopusa, sta ce mi pametna?
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#736 Re: Veliki Brat 2013
Idi onda glasaj za nju da večeras ne izleti iz kuće. Mi žene smo ionako samo zavidne.didžej wrote:bitno je da je ona moj tip.vedra nebesa wrote:
Pa možda si i ti njen tip (takav smajli nije ni prije postojao)
a ako ja nisam njen bicu tuzan ali nekako cu preboljeti.![]()
@dusa_raskopusa, sta ce mi pametna?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#737 Re: Veliki Brat 2013
Ona ti se vrti oko onog Zarka. Moguce je da je on ustvari i razlog konstantne netrpeljivosti izmedju Anete i nje. Jesi li ljubomoran? 

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#738 Re: Veliki Brat 2013
gledam utakmicu, javite mi kako je prosla. 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#739 Re: Veliki Brat 2013
Je li pocelo na OBN-u, ovi moji gledaju Silu 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#740 Re: Veliki Brat 2013
I na bn-u i na obn-u. Isto.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#741 Re: Veliki Brat 2013
'Ipsovao.' 

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#742 Re: Veliki Brat 2013
najbolja scena do sad je bila maloprije kad celavi crnogorac govori gay zloj kucki kako ce j.bati maju nikolic.
kaze razvalicu je al kad izadjemo iz kuce i onda napravi takve dvije grimase i mimike da sam ja umro od sege.
kaze razvalicu je al kad izadjemo iz kuce i onda napravi takve dvije grimase i mimike da sam ja umro od sege.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#743 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/maja ... lezao-hiv/
hahahahahahaha
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#744 Re: Veliki Brat 2013
Ijaooo Vendi. 

-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#745 Re: Veliki Brat 2013
jao...haha
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#746 Re: Veliki Brat 2013
Vendi! hahaha
Nek' sjebe Maju i glasam za nju!
Nek' sjebe Maju i glasam za nju!
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#747 Re: Veliki Brat 2013
ViĐi i Husref prati. 

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#748 Re: Veliki Brat 2013
ne mogu da vjerujem da fkt ulazi vendi 





- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#749 Re: Veliki Brat 2013
us***e i sefa i stanicu
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#750 Re: Veliki Brat 2013
Ni usla nije a vec daje debilne izjave tipa da je kuca velikog brata mjesto za inteligentne ljude..zvucala je ozbiljno a ne sarkasticno...ahahha
