Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#7226 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by DiplomataSaSela »

OmerD wrote:
ma jesi smijesan, eto ti znas i tako si dobro upucen u sve. tako lose ide avazu da svake godine radi u dobiti, toliko o tvom pametovanju, bar se informisi prije nego pocinjes bacati blato naokolo, barem zaradi te svoje cevape koje ti daju za podrzavanje kriminalne hobotnice na vlasti i nemoj se ofirati ovdje. jos kada dodas to da normalno firme namjerno posluju u minusu da ustede porez....
daj ba, bolje idi brini za tihica, bakira i kompaniju koji za 20 godina vladanja i vodjenja javnih kompanija nisu napravili ama bas nista, i hajde da je samo to, nego su sve zavili u crno. ne stoje amerikanci dzaba iz sbba i dfa, pa nisu oni glupi ko neki ovdje kod nas.
haha veze nema, ne samo to da se knjige namjerno vode oko nule, nego mozes imati stotine d.o.o. firmi s kojim ana milion nacina mozes prikazat poslovanje, ali eto ovaj strucnjak se nasao da objasni da je u dugovima, pa mu jos....mrsko objasnjavat :-)[/quote]
vidis da je covjek prolupao, da mu je samo nesto napisati da nekoga ocrni kako bi zaradio svoje cevape od sefa mu[/quote]
Mozda si ti prolupo ja nisam...i opet mi mrsko pisat pogotovo sa balavcima poput tebe pogotovo vrijedjas a nije moj nivo nego tvoj dosljacki...sto se tice fahrA tvoga vrlo sam dobro infomisan o dugovima bolje nego sto mozes zamisliti...a tebe ako zanima informisi se i ti...fahro je obicni seljacic iz gusinja kojeg je sda nahranila i napila kad je doso...dala i drzavljanstvo...i tako ce i zavrsiti kakav je bio na pocetku...sa najlonskom kesom...previse je nizak da tolko visoko poleti...mali ko kepec...
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#7227 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bdzs »

Ima li Fahro kakvo djelo ljudi. Vidite šta pravi banditi rade http://www.avaz.ba/vijesti/teme/cak-16- ... anih-osoba dajte nađite bar jedno ovako djelo da bezveze ne hračem po čovjeku :lol: .
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#7228 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Gandalf »

pa Fahro je sam dobio 10 od Alije, ovih 16 na 150 ljudi je zajebancija
Husejin
Posts: 110
Joined: 21/06/2012 15:41

#7229 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Husejin »

bdzs wrote:Ima li Fahro kakvo djelo ljudi. Vidite šta pravi banditi rade http://www.avaz.ba/vijesti/teme/cak-16- ... anih-osoba dajte nađite bar jedno ovako djelo da bezveze ne hračem po čovjeku :lol: .
Lijepo bi bilo znati odkud njegovoj supruzi 200 miliona da kupi avaz ako je bila "domaćica",da nam malo pojasni gdje je zaradila te pare.Ona priča "markicu po markicu "ne prolazi jer onda je morala raditi u Kini.
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#7230 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by bdzs »

Husejin wrote:
bdzs wrote:Ima li Fahro kakvo djelo ljudi. Vidite šta pravi banditi rade http://www.avaz.ba/vijesti/teme/cak-16- ... anih-osoba dajte nađite bar jedno ovako djelo da bezveze ne hračem po čovjeku :lol: .
Lijepo bi bilo znati odkud njegovoj supruzi 200 miliona da kupi avaz ako je bila "domaćica",da nam malo pojasni gdje je zaradila te pare.Ona priča "markicu po markicu "ne prolazi jer onda je morala raditi u Kini.
Lijepo bi bilo malo zaviriti i u ZKP BiH :komi:
Član 229.
Prijavljivanje krivičnog djela od građana
(1) Građanim ima pravo prijaviti izvršenje krivičnog djela.
(2) Svako je dužan prijaviti izvršenje krivičnog djela kada neprijavljivanje krivičnog djela predstavlja krivično djelo.
Član 230.
Podnošenje prijave
(1) Prijava se podnosi tužiocu, pismeno ili usmeno.
(2) Ako se prijava podnosi usmeno, osoba koja podnosi prijavu upozorit će se na posljedice lažnog prijavljivanja. O
usmenoj prijavi sastavit će se zapisnik, a ako je prijava saopštena telefonom, sačinit će se službena zabilješka.
(3) Ako je prijava podnesena sudu ili ovlašćenoj službenoj osobi ili nekom drugom sudu ili tužiocu u Federaciji, oni će
prijavu primiti i odmah dostavititi tužiocu.
Član 231.
Naredba o sprovođenju istrage
(1) Tužilac naređuje sprovođenje istrage ako postoje osnovi sumnje da je izvršeno krivično djelo.
(2) O sprovođenju istrage donosi se naredba koja sadrži:
1) podatke o učiniocu krivičnog djela ukoliko su poznati,
2) opis djela iz kojeg proizilaze zakonska obilježja krivičnog djela,
3) zakonski naziv krivičnog djela,
4) okolnosti koje potvrđuju osnove sumnje za provođenje istrage i postojeće dokaze.
U naredbi tužilac će navesti koje okolnosti treba istražiti i koje okolnosti treba preduzeti.
(3) Tužilac neće narediti sprovođenje istrage ako je iz prijave i pratećih spisa očigledno da prijavljeno djelo nije
krivično djelo, ako ne postoje osnovi sumnje da je prijavljena osoba učinila krivično djelo, ako je nastupila zastarjelost
ili je djelo obuhvaćeno amnestijom ili pomilovanjem ili ako postoje druge okolnosti koje isključuju krivično gonjenje.
(4) O sprovođenju istrage, kao i o razlozima za to, tužilac će obavijestiti oštećenog i podnosioca prijave u roku od tri
dana. Oštećeni i podnosilac prijave imaju pravo podnijeti pritužbu u roku od osam dana uredu tužioca.
Član 232.
Provođenje istrage
(1) U toku provođenja istrage tužilac može preduzeti sve istražne radnje, uključujući ispitivanje osumnjičenog i
saslušanje oštećenog i svjedoka, vršenje uviđaja i rekonstrukcije događaja, preduzimanje posebnih mjera koje
osiguravaju sigurnost svjedoka i informacija i naređivanje potrebnih vještačenja.
(2) O preduzetim istražnim radnjama sastavlja se zapisnik u skladu sa ovim zakonom.
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7231 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

Husejin wrote:
bdzs wrote:Ima li Fahro kakvo djelo ljudi. Vidite šta pravi banditi rade http://www.avaz.ba/vijesti/teme/cak-16- ... anih-osoba dajte nađite bar jedno ovako djelo da bezveze ne hračem po čovjeku :lol: .
Lijepo bi bilo znati odkud njegovoj supruzi 200 miliona da kupi avaz ako je bila "domaćica",da nam malo pojasni gdje je zaradila te pare.Ona priča "markicu po markicu "ne prolazi jer onda je morala raditi u Kini.
lijepo bi bilo kada bi ti svoje cevape koje ti sef dadne posteno zaradis umjesto da blebeces namjerno dezinformacijama ovdje.

cak gore negdje i pise da je njegova supruga tokom razvoda dobila kompaniju avaz d.o.o. a fahro avaz roto press. eh i onda je kompanija avaz d.o.o. kupila avaz roto press a ne gospodja privatno i sta je tu nejasno? pogledaj poslovanje kompanije avaz pa ce ti biti jasno da nikakav problem nema da ta kompanija kupi drugu.

ovi sdaovi dzeparosi ovdje ili stvarno nemaju pojma o zivotu i poslovanju u privredi ili namjerno se sluze ovakvim glupim argumentima, a ne znam ni ja vise sta je gore. i ne cudi me da nam je drzava u rcuku kada nas vode ovakvi ljudi koji ocito nemaju ni p od pojma o privredi...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7232 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

Jest taj Fahro naivan... kad ga tako žena oguli za svo stečeno bogatstvo, kako misli državu voditi :zoka:
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7233 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

ultima_palabra wrote:Jest taj Fahro naivan... kad ga tako žena oguli za svo stečeno bogatstvo, kako misli državu voditi :zoka:
a gdje ga oguli? sto je dobar 200 miliona jel? daj da onda i nas tako oguli
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7234 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ultima_palabra »

OmerD wrote:
ultima_palabra wrote:Jest taj Fahro naivan... kad ga tako žena oguli za svo stečeno bogatstvo, kako misli državu voditi :zoka:
a gdje ga oguli? sto je dobar 200 miliona jel? daj da onda i nas tako oguli
Pa kažeš da je dobila kompaniju avaz d.o.o. prilikom razvoda.
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7235 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

ultima_palabra wrote:
OmerD wrote:
ultima_palabra wrote:Jest taj Fahro naivan... kad ga tako žena oguli za svo stečeno bogatstvo, kako misli državu voditi :zoka:
a gdje ga oguli? sto je dobar 200 miliona jel? daj da onda i nas tako oguli
Pa kažeš da je dobila kompaniju avaz d.o.o. prilikom razvoda.
ja pa sta je tu sporno? on dobio avaz roto press ona avaz d.o.o.,... tako ti je to kad se razvodis. podijelis imovinu.
Husejin
Posts: 110
Joined: 21/06/2012 15:41

#7236 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Husejin »

OmerD wrote:
Husejin wrote:
bdzs wrote:Ima li Fahro kakvo djelo ljudi. Vidite šta pravi banditi rade http://www.avaz.ba/vijesti/teme/cak-16- ... anih-osoba dajte nađite bar jedno ovako djelo da bezveze ne hračem po čovjeku :lol: .
Lijepo bi bilo znati odkud njegovoj supruzi 200 miliona da kupi avaz ako je bila "domaćica",da nam malo pojasni gdje je zaradila te pare.Ona priča "markicu po markicu "ne prolazi jer onda je morala raditi u Kini.
lijepo bi bilo kada bi ti svoje cevape koje ti sef dadne posteno zaradis umjesto da blebeces namjerno dezinformacijama ovdje.

cak gore negdje i pise da je njegova supruga tokom razvoda dobila kompaniju avaz d.o.o. a fahro avaz roto press. eh i onda je kompanija avaz d.o.o. kupila avaz roto press a ne gospodja privatno i sta je tu nejasno? pogledaj poslovanje kompanije avaz pa ce ti biti jasno da nikakav problem nema da ta kompanija kupi drugu.

ovi sdaovi dzeparosi ovdje ili stvarno nemaju pojma o zivotu i poslovanju u privredi ili namjerno se sluze ovakvim glupim argumentima, a ne znam ni ja vise sta je gore. i ne cudi me da nam je drzava u rcuku kada nas vode ovakvi ljudi koji ocito nemaju ni p od pojma o privredi...
.Ja nikad nisam u životu ništa dobio džaba pa ni od rođrnog babe.Usput na leđima nosim još dvadeset porodica i nadam se su oni makar malo zadovoljni.Zbog toga znam kako je u ovoj divljini napraviti svaku marku .E sad kad napraviš 200 miliona to je svakako za respekt i ja to poštujem makar bilo Fahrino.Ali kad praviš budalom cijeli jedan narod i prodaješ lafinu kako si preko noći postao fukara i zaštitnik sirotinje a usput se vodate za ručice onda je to vrh gadosti.A ti ga imaš pravo braniti koliko hoćeš i uživati u njegovoj milosti i čekati kad će ti baciti košćuru.Naravno za kost prvo moraš zalajat.
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7237 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

Husejin wrote:
OmerD wrote:
Husejin wrote:
Lijepo bi bilo znati odkud njegovoj supruzi 200 miliona da kupi avaz ako je bila "domaćica",da nam malo pojasni gdje je zaradila te pare.Ona priča "markicu po markicu "ne prolazi jer onda je morala raditi u Kini.
lijepo bi bilo kada bi ti svoje cevape koje ti sef dadne posteno zaradis umjesto da blebeces namjerno dezinformacijama ovdje.

cak gore negdje i pise da je njegova supruga tokom razvoda dobila kompaniju avaz d.o.o. a fahro avaz roto press. eh i onda je kompanija avaz d.o.o. kupila avaz roto press a ne gospodja privatno i sta je tu nejasno? pogledaj poslovanje kompanije avaz pa ce ti biti jasno da nikakav problem nema da ta kompanija kupi drugu.

ovi sdaovi dzeparosi ovdje ili stvarno nemaju pojma o zivotu i poslovanju u privredi ili namjerno se sluze ovakvim glupim argumentima, a ne znam ni ja vise sta je gore. i ne cudi me da nam je drzava u rcuku kada nas vode ovakvi ljudi koji ocito nemaju ni p od pojma o privredi...
.Ja nikad nisam u životu ništa dobio džaba pa ni od rođrnog babe.Usput na leđima nosim još dvadeset porodica i nadam se su oni makar malo zadovoljni.Zbog toga znam kako je u ovoj divljini napraviti svaku marku .E sad kad napraviš 200 miliona to je svakako za respekt i ja to poštujem makar bilo Fahrino.Ali kad praviš budalom cijeli jedan narod i prodaješ lafinu kako si preko noći postao fukara i zaštitnik sirotinje a usput se vodate za ručice onda je to vrh gadosti.A ti ga imaš pravo braniti koliko hoćeš i uživati u njegovoj milosti i čekati kad će ti baciti košćuru.Naravno za kost prvo moraš zalajat.
ama o cemu vi pricate? gdje to stoji da je neko preko noci postao fukara ili sirotinja? pa dajte uzmite knjigu u ruke i procitajte neke stvari prije nego sto pocnete blebecati gluposti. covjek se razveo pa sta? nije ostao bez imovine zbog toga nit je postao siromasan. moze se sutra i tebi desiti da se razvedes pa hajdi da vidimo kako ces uspjeti da ostavis sve samo sebi. u cemu je znaci problem?
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#7238 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by DiplomataSaSela »

OmerD wrote:
ama o cemu vi pricate? gdje to stoji da je neko preko noci postao fukara ili sirotinja? pa dajte uzmite knjigu u ruke i procitajte neke stvari prije nego sto pocnete blebecati gluposti. covjek se razveo pa sta? nije ostao bez imovine zbog toga nit je postao siromasan. moze se sutra i tebi desiti da se razvedes pa hajdi da vidimo kako ces uspjeti da ostavis sve samo sebi. u cemu je znaci problem?
Ti sto se razumijes u privredu i business jel to hoces da nas ubijedis da je farhro osto bez avaza samo sa stamparijom :lol: ... i odkud ti to da se je uopste razveo..zive kako su zivjeli i prije...doduse mozda se razveo zakonski radi lopovluka nekih i to...
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7239 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

DiplomataSaSela wrote:
OmerD wrote:
ama o cemu vi pricate? gdje to stoji da je neko preko noci postao fukara ili sirotinja? pa dajte uzmite knjigu u ruke i procitajte neke stvari prije nego sto pocnete blebecati gluposti. covjek se razveo pa sta? nije ostao bez imovine zbog toga nit je postao siromasan. moze se sutra i tebi desiti da se razvedes pa hajdi da vidimo kako ces uspjeti da ostavis sve samo sebi. u cemu je znaci problem?
Ti sto se razumijes u privredu i business jel to hoces da nas ubijedis da je farhro osto bez avaza samo sa stamparijom :lol: ... i odkud ti to da se je uopste razveo..zive kako su zivjeli i prije...doduse mozda se razveo zakonski radi lopovluka nekih i to...
pa ti samo i dalje pokazujes i dokazujes kako nemas pojma. sta ime veze sta je produkt, novina, stamparija itd itd.. kompanija je kompanija i moze raditi u oblasti u kojoj hoce. mozes ti prodavati i flase bez cepova ako hoces. to da li on sa svojom bivsom zenom zivi ili ne to je druga prica, sto vjerovatno niko od nas i ne zna. cuj razveo se zakonski radi lopovluka haha. pa sve i da je se razveo zbog toga da bi mogao obnasati funkciju ministra sigurnosti sta je tu sporno? ako te zakon natjera jer inace nemas mogucnosti da ucestvujes u politici onda je to morao uraditi. kod nas zakon i jest takav da neko ko je u zivotu uspio ne moze drzati jaku kompaniju iza sebe a da istovremeno bude politicar i to i jest razlog sto su nas zadnjih 20 godina vodili cobani, jer oni jedino i jesu mogli to da rade sukladno zakonu. on je se razveo i razdvojio od svoje kompanije kako bi mogao biti u politici i gdje je tu sad problem? eto recimo da si ti, kao sto nisi, uspjesan privrednik i imas veliku kompaniju i hoces da se bavis politikom, i ti ces u BiH stojati pred odlukom da ili prodas kompaniju ili ostavis se politike. on je donio za sebe odluku kakvu je donio i to je njegova stvar. to sto vi u svemu sto nije sda trazite dlaku u jajetu a na ocigledni kriminal iste te sda zmirite ko coravi, to je vasa stvar.
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7240 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

U svakoj iole sistematski sredjenoj državi o Fahri ili nekom sličnom bi se raspravljalo samo o tome koliko će godina robijat...samo se u BiH raspravlja o njegovoj ministarskoj poziciji, imovini i stranci...

PS: BiH treba podhitno zakon o dobrovoljnoj eutanaziji... bolje bezbolno umrijet, nego se patit...patit i opet umreš, a bolove dobiješ gratis..
Husejin
Posts: 110
Joined: 21/06/2012 15:41

#7241 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Husejin »

Teorija da se razveo i prodao kompaniju da bi učestvovao u politici je više nego nakaradna.Neznam zašto bi nekome smetalo da nas vodi oženjeni "superbiznismen".Ja lično bih ga uvijek podržao da on ne koristi "ženine" novine za obračun sa neistomišljenicima.Da je Avaz upotrijebio da razvije dijalog među Bošnjačkim liderima pa ako treba i stane na čelo takvog projekta sigurno bi stvorio veliki broj simpatizera.NARODU JE DOSTA KABADAHIJA.Ovako pod okriljem borbe protiv mafije(a sam se družio i poslovao sa Keljmendijem),pričom o pljačkama Izetbegovića (a sam se obogatio tim opljačkanim novcem)i stvorio "kompaniju" ,zbunjuje i razvaljuje ionako ionako tanko i nesposobno političko tijelo koje nas vodi i predtavlja.
Takva politika je prije svega u službi Dodika koji stvara teoriju da RS nemože opstati u državi u kojoj federacija predstavlja kočnice i propast.I nije više problem Dodik ovoj državi( jebeš više njega) ovoj državi su problem Fahro,Zlatko,Haris,bakir,suljo,Čović i ostala govna iz ove političke septičke jame.U toj septičkoj jami Fahro i njegovi zauzimaju značajan prostor,a njegova-njezina novina pliva umjesto toalet papira.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7242 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Paranoid wrote:U svakoj iole sistematski sredjenoj državi o Fahri ili nekom sličnom bi se raspravljalo samo o tome koliko će godina robijat...
mozda i bi , ne osnovu argumenata
ovdje bi sublimirani argument bio "doso Fahro s najlon kesom" a to ti ni na jedmo sudu ne vrijedi, osim ako bi krivicno odgovarao zbog zagadjivanja okolisa
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7243 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

Krushna mrva wrote:
Paranoid wrote:U svakoj iole sistematski sredjenoj državi o Fahri ili nekom sličnom bi se raspravljalo samo o tome koliko će godina robijat...
mozda i bi , ne osnovu argumenata
ovdje bi sublimirani argument bio "doso Fahro s najlon kesom" a to ti ni na jedmo sudu ne vrijedi, osim ako bi krivicno odgovarao zbog zagadjivanja okolisa
...dovoljna je ralacija Mišković-Fahro-Keljmendi... zar treba veći argument??
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7244 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Paranoid wrote:U svakoj iole sistematski sredjenoj državi o Fahri ili nekom sličnom bi se raspravljalo samo o tome koliko će godina robijat...samo se u BiH raspravlja o njegovoj ministarskoj poziciji, imovini i stranci...

:thumbup:
Prvi su nam takvi komse Hrvati, da ne idemo dalje.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7245 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Paranoid wrote:
Krushna mrva wrote:
Paranoid wrote:U svakoj iole sistematski sredjenoj državi o Fahri ili nekom sličnom bi se raspravljalo samo o tome koliko će godina robijat...
mozda i bi , ne osnovu argumenata
ovdje bi sublimirani argument bio "doso Fahro s najlon kesom" a to ti ni na jedmo sudu ne vrijedi, osim ako bi krivicno odgovarao zbog zagadjivanja okolisa
...dovoljna je ralacija Mišković-Fahro-Keljmendi... zar treba veći argument??
samo dokazujete kako nazor hocete da ga rascerecite. Pa Miskovic je drzao pola Srbija , morao bi 2/3 BiH uhapsiti onda, jos za nesto sto i nije kaznjivo samo po sebi.
Drgo, za Keljmendija, uglavnom od SDA i od forumskih miseva moze scuti.. Mozda i jeste tako ali vama se ne vjeruje, nemate kredibilitet, znaci dokazi na sunce i nikakvih problema nema. Osim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7246 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Paranoid »

...jah...na'zor..
Nass
Posts: 1795
Joined: 20/05/2010 16:17

#7247 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Nass »

Ja ne vjerujem da je Radoncic "americki covjek", taj covjek ne moze biti glavna poluga u borbi protiv korupcije i kriminala kad se vec sada vidi da hapsi samo politicke protivnike i zastrasuje javnost i opoziciju. A ako jeste "americki covjek", onda ce to biti ista greska kao s Dodikom.
Husejin
Posts: 110
Joined: 21/06/2012 15:41

#7248 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Husejin »

Krushna mrva wrote:sim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...]
Bio na Kosovu lično da mu stavi lisice.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7249 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Husejin wrote:
Krushna mrva wrote:sim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...]
Bio na Kosovu lično da mu stavi lisice.
Strucnjak, valjda je trebalo bit politicke volje u BiH da se uhapsi, ha? Ko je imao volju, nije se sam od sebe uhapsio?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7250 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
Husejin wrote:
Krushna mrva wrote:sim toga, Fahro uhapsi Keljmendija...]
Bio na Kosovu lično da mu stavi lisice.
Strucnjak, valjda je trebalo bit politicke volje u BiH da se uhapsi, ha? Ko je imao volju, nije se sam od sebe uhapsio?
Kakve veze ima fahro s hapsenjem osim sto ga nasekiralo...optuznica podignuta za vrijeme sadika ahmetovica a uhapsila ga policija na kosovu...
Post Reply