Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7226 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

da ne duzim, dovoljno sve govori izjava koju je dao GOSPODIN ZIJAD BLEKIĆ "Da su nam iskljucili 5 igraca, opet nas ne bi dobili!"
ALENE AVDIĆU psovao sam ti milion puta za fule, za nezanje, nakon onog ljubljenja grba i aplauza kad si izlazio, i vođenja navijanja ispred sjevera, fulaj svaku utakmicu po 5 penala "a" od mene neces cuti.
DINO HAMZIĆ-izdrzi kralju!
Branislav Arsenijević-majstorski odigrano, kapa do poda!
Sedin Torlak-citaj Arsenijevic.
i SVI ostali igraci, za onu borbenost i sa 8 igraca u polju pokriti citav teren, svaka vam cast!
UPRAVA, IGRACI, MI NA SJEVERU-SVAKA VAM/NAM CAST!!!
One man show ZIJAD BLEKIĆ!!!
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7227 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

mora da boli
sikter
:lol:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7228 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Molio bi sve da se suzdrze od psovki
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7229 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

Djaba im i sudija i crveni i kretenluk i sve,sve. ne mogu nam nista Blekicami :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7230 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Image
Image
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7231 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

24. 10. 2010. Dan u kojem manjci nisu izdominirani jedino rezultatom.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7232 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Image

8-)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7233 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Fino je kad to i priznaju :D
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7234 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

<3 <3 <3
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7235 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Image


Buuuuhhhhaahahaha hhhhaahahha hhhahahahah :evil: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7236 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

ne sjecam se kad sam se zadnji put kleo u neku osobu kao u jednog i jedinog ZIJADA BLEKIĆA!
od onog "govora" prije pocetka utakmice, do "vođenja navijanja" na kraju (kad sam oplakao i to bukvalno) :D (moze se i pixi tu ubrojit) :D :D
kad se sjetim do prije pola godine sam doalzio na kosevo da vidim sta od utakmice, i da se dreknem "uprava napolje", da smo crtali kakve ljude zelimo u klubu, vjerujte da bolje ne bi prosli!!!
jos jednom bravo bordo lavovi, sve do jednog, posebno ALEN AVDIĆ!
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7237 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

Svaka čast na borbenosti svakom od igrača, ali realno dosta ih ne zna i nikad neće naučiti. Bolji smo bili 9 na 10 nego 11 na 11.

Avdić :thumbup:
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7238 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

sta je ovo Blekicami :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#7239 Re: FK Sarajevo

Post by madFlava »

ćiro wrote:
-LIBERO- wrote:Image


Buuuuhhhhaahahaha hhhhaahahha hhhahahahah :evil: :lol: :lol: :lol:
Sigurno je rastjerao svu raju iz svoje kafane, hoće čovjek sam da slavi :lol: :lol: :lol:
slavi sa 5% svojih ljudi :)


Oni ti ga puse Zijadee Zijadee :D
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7240 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

c0d14c wrote:Svaka čast na borbenosti svakom od igrača, ali realno dosta ih ne zna i nikad neće naučiti. Bolji smo bili 9 na 10 nego 11 na 11.

Avdić :thumbup:
nek sam i od tebe dozivio da kol'ko tol'ko normalno za sarajevo napises, mada je i ovo suhveli al eto :D
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#7241 Re: FK Sarajevo

Post by Eldinn »

Kako pixi povede :) :-D
Svi na sjever protiv leotara!
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7242 Re: FK Sarajevo

Post by lerdi »

Znao sam da je komad budale, al da je onoliki nisam. Bleka ti si TITO :D

P.S. Khaj phice
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7243 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Zijada mi,losi su jako su losi.... :-? :roll:

A mi dominantni jako dominantni :dance: 8-) ;-)

Slijedeci derbi idemo izazov vise/ mi 8 igraca od pocetka i pucajte penal na pocetku susreta :D :D :D :D :D :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7244 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

-LIBERO- wrote:Zijada mi,losi su jako su losi.... :-? :roll:

A mi dominantni jako dominantni :dance: 8-) ;-)

Slijedeci derbi idemo izazov vise/ mi 8 igraca od pocetka i pucajte penal na pocetku susreta :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: Dosta im 3 penala da pucaju :lol: i na poluvremenu jos 3 :lol:
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#7245 Re: FK Sarajevo

Post by Privatna poruka »

Sve u svemu..odlicno.
Kada nam nisu zavukli go u onih 15 20 minuta od crvenih znao sam da to ne mogu uraditi nikada.
Lavovi na terenu, strasni.

Na tribinama, ne znam za Grbavicu ali na Kosevu je bilo euforicno u najmanju ruku, bilo je momenata kada raja nije mogla jednostavno je bilo pretesko sto nismo dole ali.. Srce, Ponos i Inat!!!


Blekic je, ne znam. :D

Bod ogroman kao kuca: situacija na terenu nakon 30-45 min. prvog poluvremena je bila takva da smo svi rekli samo daj bod...a u drugom se to malo smirilo ali nije bilo posebno bolje..ali lavovi!!!

Funfact:

Prije bi na clipve manijaka sa derbija cekali po 5 -10 dana. Veceras su ih izbacili odmah. Eh. Sjetim se stare kineske: "Kad macke nema, misevi kolo vode"
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#7246 Re: FK Sarajevo

Post by Dialer »

khaj phice ja mislim. jelde?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7247 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona. :|
Moglo se i moralo bez nje.
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#7248 Re: FK Sarajevo

Post by romanovero »

slazem se ,valjda nece vise
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#7249 Re: FK Sarajevo

Post by lerdi »

burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona. :|
Moglo se i moralo bez nje.
:thumbup:

Fakat nije bilo potrebe za ovim. Sve u svemu znak da ipak imamo i mi još dosta toga kod sebe popraviti ;)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#7250 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona. :|
Moglo se i moralo bez nje.
Dno dna. I ne mogu da vjerujem da se to pjeva i da se Manijaci nazivaju "ciganima"... Ako je nesto odvajalo HZ od drugih navijaca to je bilo upravo to sto nikada nisu koristili ovakve uvrede i svu energiju i snagu posvecivali samo Sarajevu.

Sramota je vrijedati covjeka koji je imao mozdani udar i loseg je zdravlja. Fuj!

A igru necu da komentarisem. Osim bodom nicim nisam zadovoljan.
Locked