Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7226 Re: FK Sarajevo
da ne duzim, dovoljno sve govori izjava koju je dao GOSPODIN ZIJAD BLEKIĆ "Da su nam iskljucili 5 igraca, opet nas ne bi dobili!"
ALENE AVDIĆU psovao sam ti milion puta za fule, za nezanje, nakon onog ljubljenja grba i aplauza kad si izlazio, i vođenja navijanja ispred sjevera, fulaj svaku utakmicu po 5 penala "a" od mene neces cuti.
DINO HAMZIĆ-izdrzi kralju!
Branislav Arsenijević-majstorski odigrano, kapa do poda!
Sedin Torlak-citaj Arsenijevic.
i SVI ostali igraci, za onu borbenost i sa 8 igraca u polju pokriti citav teren, svaka vam cast!
UPRAVA, IGRACI, MI NA SJEVERU-SVAKA VAM/NAM CAST!!!
One man show ZIJAD BLEKIĆ!!!
ALENE AVDIĆU psovao sam ti milion puta za fule, za nezanje, nakon onog ljubljenja grba i aplauza kad si izlazio, i vođenja navijanja ispred sjevera, fulaj svaku utakmicu po 5 penala "a" od mene neces cuti.
DINO HAMZIĆ-izdrzi kralju!
Branislav Arsenijević-majstorski odigrano, kapa do poda!
Sedin Torlak-citaj Arsenijevic.
i SVI ostali igraci, za onu borbenost i sa 8 igraca u polju pokriti citav teren, svaka vam cast!
UPRAVA, IGRACI, MI NA SJEVERU-SVAKA VAM/NAM CAST!!!
One man show ZIJAD BLEKIĆ!!!
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#7227 Re: FK Sarajevo
mora da boli
sikter

sikter
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7228 Re: FK Sarajevo
Molio bi sve da se suzdrze od psovki
-
Dialer
- Posts: 928
- Joined: 06/05/2010 09:42
#7229 Re: FK Sarajevo
Djaba im i sudija i crveni i kretenluk i sve,sve. ne mogu nam nista Blekicami 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7231 Re: FK Sarajevo
24. 10. 2010. Dan u kojem manjci nisu izdominirani jedino rezultatom.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7233 Re: FK Sarajevo
Fino je kad to i priznaju 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7235 Re: FK Sarajevo

Buuuuhhhhaahahaha hhhhaahahha hhhahahahah
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7236 Re: FK Sarajevo
ne sjecam se kad sam se zadnji put kleo u neku osobu kao u jednog i jedinog ZIJADA BLEKIĆA!
od onog "govora" prije pocetka utakmice, do "vođenja navijanja" na kraju (kad sam oplakao i to bukvalno)
(moze se i pixi tu ubrojit)
kad se sjetim do prije pola godine sam doalzio na kosevo da vidim sta od utakmice, i da se dreknem "uprava napolje", da smo crtali kakve ljude zelimo u klubu, vjerujte da bolje ne bi prosli!!!
jos jednom bravo bordo lavovi, sve do jednog, posebno ALEN AVDIĆ!
od onog "govora" prije pocetka utakmice, do "vođenja navijanja" na kraju (kad sam oplakao i to bukvalno)
kad se sjetim do prije pola godine sam doalzio na kosevo da vidim sta od utakmice, i da se dreknem "uprava napolje", da smo crtali kakve ljude zelimo u klubu, vjerujte da bolje ne bi prosli!!!
jos jednom bravo bordo lavovi, sve do jednog, posebno ALEN AVDIĆ!
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7237 Re: FK Sarajevo
Svaka čast na borbenosti svakom od igrača, ali realno dosta ih ne zna i nikad neće naučiti. Bolji smo bili 9 na 10 nego 11 na 11.
Avdić
Avdić
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#7239 Re: FK Sarajevo
slavi sa 5% svojih ljudićiro wrote:Sigurno je rastjerao svu raju iz svoje kafane, hoće čovjek sam da slavi-LIBERO- wrote:
Buuuuhhhhaahahaha hhhhaahahha hhhahahahah![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Oni ti ga puse Zijadee Zijadee
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7240 Re: FK Sarajevo
nek sam i od tebe dozivio da kol'ko tol'ko normalno za sarajevo napises, mada je i ovo suhveli al etoc0d14c wrote:Svaka čast na borbenosti svakom od igrača, ali realno dosta ih ne zna i nikad neće naučiti. Bolji smo bili 9 na 10 nego 11 na 11.
Avdić
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#7241 Re: FK Sarajevo
Kako pixi povede
Svi na sjever protiv leotara!
Svi na sjever protiv leotara!
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7242 Re: FK Sarajevo
Znao sam da je komad budale, al da je onoliki nisam. Bleka ti si TITO
P.S. Khaj phice
P.S. Khaj phice
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7243 Re: FK Sarajevo
Zijada mi,losi su jako su losi....
A mi dominantni jako dominantni
Slijedeci derbi idemo izazov vise/ mi 8 igraca od pocetka i pucajte penal na pocetku susreta

A mi dominantni jako dominantni
Slijedeci derbi idemo izazov vise/ mi 8 igraca od pocetka i pucajte penal na pocetku susreta
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7244 Re: FK Sarajevo
-LIBERO- wrote:Zijada mi,losi su jako su losi....![]()
![]()
A mi dominantni jako dominantni![]()
![]()
![]()
Slijedeci derbi idemo izazov vise/ mi 8 igraca od pocetka i pucajte penal na pocetku susreta![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#7245 Re: FK Sarajevo
Sve u svemu..odlicno.
Kada nam nisu zavukli go u onih 15 20 minuta od crvenih znao sam da to ne mogu uraditi nikada.
Lavovi na terenu, strasni.
Na tribinama, ne znam za Grbavicu ali na Kosevu je bilo euforicno u najmanju ruku, bilo je momenata kada raja nije mogla jednostavno je bilo pretesko sto nismo dole ali.. Srce, Ponos i Inat!!!
Blekic je, ne znam.
Bod ogroman kao kuca: situacija na terenu nakon 30-45 min. prvog poluvremena je bila takva da smo svi rekli samo daj bod...a u drugom se to malo smirilo ali nije bilo posebno bolje..ali lavovi!!!
Funfact:
Prije bi na clipve manijaka sa derbija cekali po 5 -10 dana. Veceras su ih izbacili odmah. Eh. Sjetim se stare kineske: "Kad macke nema, misevi kolo vode"
Kada nam nisu zavukli go u onih 15 20 minuta od crvenih znao sam da to ne mogu uraditi nikada.
Lavovi na terenu, strasni.
Na tribinama, ne znam za Grbavicu ali na Kosevu je bilo euforicno u najmanju ruku, bilo je momenata kada raja nije mogla jednostavno je bilo pretesko sto nismo dole ali.. Srce, Ponos i Inat!!!
Blekic je, ne znam.
Bod ogroman kao kuca: situacija na terenu nakon 30-45 min. prvog poluvremena je bila takva da smo svi rekli samo daj bod...a u drugom se to malo smirilo ali nije bilo posebno bolje..ali lavovi!!!
Funfact:
Prije bi na clipve manijaka sa derbija cekali po 5 -10 dana. Veceras su ih izbacili odmah. Eh. Sjetim se stare kineske: "Kad macke nema, misevi kolo vode"
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#7247 Re: FK Sarajevo
Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona.
Moglo se i moralo bez nje.
Moglo se i moralo bez nje.
-
romanovero
- Posts: 395
- Joined: 08/09/2010 01:55
#7248 Re: FK Sarajevo
slazem se ,valjda nece vise
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#7249 Re: FK Sarajevo
burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona.![]()
Moglo se i moralo bez nje.
Fakat nije bilo potrebe za ovim. Sve u svemu znak da ipak imamo i mi još dosta toga kod sebe popraviti
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#7250 Re: FK Sarajevo
Dno dna. I ne mogu da vjerujem da se to pjeva i da se Manijaci nazivaju "ciganima"... Ako je nesto odvajalo HZ od drugih navijaca to je bilo upravo to sto nikada nisu koristili ovakve uvrede i svu energiju i snagu posvecivali samo Sarajevu.burek_in_space wrote:Ova pjesma "mama ti je kurva..." je odron odrona.![]()
Moglo se i moralo bez nje.
Sramota je vrijedati covjeka koji je imao mozdani udar i loseg je zdravlja. Fuj!
A igru necu da komentarisem. Osim bodom nicim nisam zadovoljan.



