Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
Cohers
Posts: 470
Joined: 15/01/2013 21:46

#7201 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Cohers »

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... jedlog-sda
Povodom prijedloga SDA da se zbog izjava Fahrudina Radončića vezanih za gospodina Bakira Izetbegovića i njegovu ratnu i poratnu negativnu ulogu održi sjednica Parlamenta BiH, SBB BiH saopćava da sa zadovoljstvom prihvata taj prijedlog.

Porodice ubijenih Nedžada Ugljena, Joze Leotara ili ubijeni članovi porodice Sefera Halilovića, te porodice žrtava nerazjašnjenih ubistava u Srednjoj Bosni ili na Kazanima, zaslužuju da se o tome napokon progovori na najvišem državnom nivou.

Isto se odnosi i na brojne korupcijske afere i krivične prijave protiv Izetbegovića i saradnika koje se godinama nalaze u ladicama pojedinih tužilaca, a iste će biti prezentirane članovima Parlamenta i domaćoj i stranoj javnosti – kaže se u saopćenju SBB BiH.
Znači, započela su prestrojavanja za naredne izbore: I to sa novom demonkratskom prašinom demosu u oči. Pošto je Zlatko Lagumdžija ispunio amanet Alije Izetbegovića i uništio SDP BiH, najvjerovatnija namjera i najvjerovatniji ishod zadovoljstva SBB BiH: Bakir Izetbegović i Fahrudin Radončić u (pobjedničkoj) koaliciji.

Ključni problem bit će im, kako primorati Huseina Kavazovića da dosljedno oponaša ponašanje Mustafu Cerića u predizbornoj kampanji.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7203 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

mozda ti je naporan, ali od kako je on na celu nekakve j..ne institucije stvari se mijenjaju. naizgled nevazno, ali opet niko to sa Irancima do sad nije uradio. zasto nije??
Prvi je poceo pricati o Bosnjackoj drzavnoj Mafiji, odmah se poceli smijati sto usiljeno sto iz potrebe za kleberanjem. Danas se manje kleberaju
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#7204 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by DiplomataSaSela »

Vise nego ocito da je puko na mjesto u predsjednistvu pa zato je opleo po Bakiru na sve strane...popustio je Selimovice ko zna iz kojeg razloga...dobio je sad ovo mjesto...a sad puca dalje...jer fukari vazda malo...i u pravu je Komsic da nema Fahre na tenderima ali je trebo bolje objasniti da ga nije bilo do sad a od sad ce ga itekako biti i da ga te stvari nisu ni zanimale jer je bio u drugim malo mozda unosnijim poslovima...trebo je objasnit kako je dobio kredit od razvojne banke za toranj,odkud gospodji mu supruzi 200 miliona da kupi avaz itd,itd...nema od ovog Zeljke nista...nazalost...a ko zna i koji su mu planovi za buduce koalicije...
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7205 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by novi.dan.nova.nafaka »

DiplomataSaSela wrote:Vise nego ocito da je puko na mjesto u predsjednistvu pa zato je opleo po Bakiru na sve strane...popustio je Selimovice ko zna iz kojeg razloga...
O tome se pisalo već prije od mjesec dana - iskreno, nisam mogao vjerovati da će prestati o njima pisati tek tako, ali obistinilo se.
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/682 ... _mira.html
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7206 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Fahrudin Radončić je kreten i opasna štetočina po Bh društvo.

Kakav je to ministar koji javno optužuje nekoga bez ikakvih dokaza, da nije bilo nikakvih istraga do sada, nikakvih zvanicnih podizanja tuzbi, sudskih procesa...

Pogotovo sto je u pitanju politicko prepucavanje, i jos obozava istu glupost objavljivati u svom biltenu. Koliko samo nenormalan i beskrupulozan moras biti da bi cinio takvo nesto, i to u funkciji ministra.

Ovoga ima samo u nekim svjetskim vukojebinama i zabitima, ako i tamo, pitanje je.

Zivim za dan kada mu porezna i SIPA pokucaju na vrata i kada jezik pruze bivse i danasnje mu kolege, kako iz stranackih redova tako i onih kriminalnih.
vedo_bhf
Posts: 38
Joined: 15/04/2013 10:24
Location: BUZIM

#7207 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vedo_bhf »

Dobar je Fahro, sve ih hapsi, svi ce zavrsiti iza Resetaka. Treba nam istinski vodja kao Rahmetli Alija Izetbegovic. Ovi danas su svi Koruptni i uvezani u teski Kriminal.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7208 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Hajde jednom i za sva vremena shvatite da Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!

On može samo laprdati, da se drugačije ne izražavam, po svojoj TV ALFI, kod Mate Đakovića (gdje je svake druge sedmice gost) i svom Avazu.

Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!


Bolje bi mu bilo da i dalje sa svojim novinarima gleda kroz prozore u tuđe stanove i kancelarije i traži gole službenice.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7209 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Kakvog li samo miniSTARA nebezbednosti imamo kada su mu članovi stranke plaćenici i kerovi rata koji se bore po Siriji na strani terorista.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ustvari, žalosno i tužno je :(
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7210 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

DiplomataSaSela wrote:.i u pravu je Komsic da nema Fahre na tenderima ali je trebo bolje objasniti da ga nije bilo do sad a od sad ce ga itekako biti i da ga te stvari nisu ni zanimale jer je bio u drugim malo mozda unosnijim poslovima...
ma ti si neki seret. ti se salis, mora da je tako :-)
pa ako je ovo jedini argument eto Fahre da preuzme komplet vlast na sljedecim izborima

Ako ga nema u tom blatu nema ga i kraj price. O kakvim ti "malo unosnijim" poslovima pricas kad od ovih koje je Zeljjko spominjao trenutno ne postoje unosniji, pa cak ni to sto prisivas Radoncicu (opravdano ili ne)?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7211 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:Hajde jednom i za sva vremena shvatite da Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!

On može samo laprdati, da se drugačije ne izražavam, po svojoj TV ALFI, kod Mate Đakovića (gdje je svake druge sedmice gost) i svom Avazu.

Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!


Bolje bi mu bilo da i dalje sa svojim novinarima gleda kroz prozore u tuđe stanove i kancelarije i traži gole službenice.
daj bolan uoblici neki argument, zaokruzi ga u glavi da je bar malo smislen i ozbiljan.
i uhvatli se ste se toga "ne moze Fahro hapsiti", kao da Fahro licno ide hapsiti po kucama, a ja te na to pitam treba li onda ovo ministarstvo ucestvovati (i ucestvuje li) u procesu prikupljana dokaza, imaju li oni ikakvu ulogu u procesu hapsenja, u raznim procjenama.... Pricate besmislice, to svako iz sigurnosnih struktura zna. Bez ministra sigurnosti borba s organiziranim kriminalom je nemoguca, a u nasim uslovima gdje je sve otislo predaleko da ne pricam
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7212 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

gdje je uopšte u Sarajevu ta najveća Iranska ambasada u Europi?
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7213 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

DiplomataSaSela wrote:Vise nego ocito da je puko na mjesto u predsjednistvu pa zato je opleo po Bakiru na sve strane...popustio je Selimovice ko zna iz kojeg razloga...dobio je sad ovo mjesto...a sad puca dalje...jer fukari vazda malo...i u pravu je Komsic da nema Fahre na tenderima ali je trebo bolje objasniti da ga nije bilo do sad a od sad ce ga itekako biti i da ga te stvari nisu ni zanimale jer je bio u drugim malo mozda unosnijim poslovima...trebo je objasnit kako je dobio kredit od razvojne banke za toranj,odkud gospodji mu supruzi 200 miliona da kupi avaz itd,itd...nema od ovog Zeljke nista...nazalost...a ko zna i koji su mu planovi za buduce koalicije...
a vidis ti si jedan od pametnjakovica koji bi sve izvadio iz konteksta samo nek bude kako ti odgovara. hajmo ostati barem kod cinjenica kad vec pricamo o politicarima. ocito da nisi ni gledao nastup komsica, jer on nije samo rekao da fahre nema u jp, nego je na tezu od senada da je fahro jedini koji ne krade odgovorio pozitivno odnosno cak je rekao da mu je dosta vise pretvaranja i da ga ne briga sta sad ko o tome misli, ali da je to tako kao sto je on rekao.
sto se tice kredita od razvojne banke, tu pokazujes koliko imas pojma. pa nece razvojna banka davati kredite firmama koje te kredite nece moci vracati i onda interesno vezani su oni koji upiru prstom u fahru i kazu vidi kako je on dobio. pa normalno covjece da je dobio jer u stanju da vrati kredit. ne radi se ovdje covjece o parama koje mu se guraju u paksu nego o KREDITU i sudeci po izjavama taj kredit je vec i vracen. normalno da kompanija kao avaz moze lakse dobiti kredit kada svake godine posluje u dobitku - de mi reci majke ti sta je tu sporno?
i ovo sljedece pitanje sto postavljas, otkud njegovoj suprugi 200 miliona je smijesno i samo govori o neinformisanosti ili namjernom zatvaranju vlastitih ociju pred stvarnosti - ili jednostavno nemas pojma o tome kako stvari u privredi funkcionisu. nije njegova zena kupila firmu od njega, nego je avaz d.o.o. koji je tokom razvoda pripadao njegovoj suprugi kupio avaz roto press, koji je nakon razvoda bio fahrin. eh i sad pogodi, pa normalno da firma avaz d.o.o. ima dovoljno sredstava, bankovnih garancija itd. da kupi nesto za 200 miliona. i u tome je citava prica. to sto malogradjanski mozgovi to ne shvacaju, jer nisu u zivotu radili ni minutu u samostalnom poslu, to je opet druga tj. njihova stvar.
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#7214 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by DiplomataSaSela »

OmerD wrote:
DiplomataSaSela wrote:Vise nego ocito da je puko na mjesto u predsjednistvu pa zato je opleo po Bakiru na sve strane...popustio je Selimovice ko zna iz kojeg razloga...dobio je sad ovo mjesto...a sad puca dalje...jer fukari vazda malo...i u pravu je Komsic da nema Fahre na tenderima ali je trebo bolje objasniti da ga nije bilo do sad a od sad ce ga itekako biti i da ga te stvari nisu ni zanimale jer je bio u drugim malo mozda unosnijim poslovima...trebo je objasnit kako je dobio kredit od razvojne banke za toranj,odkud gospodji mu supruzi 200 miliona da kupi avaz itd,itd...nema od ovog Zeljke nista...nazalost...a ko zna i koji su mu planovi za buduce koalicije...
a vidis ti si jedan od pametnjakovica koji bi sve izvadio iz konteksta samo nek bude kako ti odgovara. hajmo ostati barem kod cinjenica kad vec pricamo o politicarima. ocito da nisi ni gledao nastup komsica, jer on nije samo rekao da fahre nema u jp, nego je na tezu od senada da je fahro jedini koji ne krade odgovorio pozitivno odnosno cak je rekao da mu je dosta vise pretvaranja i da ga ne briga sta sad ko o tome misli, ali da je to tako kao sto je on rekao.
sto se tice kredita od razvojne banke, tu pokazujes koliko imas pojma. pa nece razvojna banka davati kredite firmama koje te kredite nece moci vracati i onda interesno vezani su oni koji upiru prstom u fahru i kazu vidi kako je on dobio. pa normalno covjece da je dobio jer u stanju da vrati kredit. ne radi se ovdje covjece o parama koje mu se guraju u paksu nego o KREDITU i sudeci po izjavama taj kredit je vec i vracen. normalno da kompanija kao avaz moze lakse dobiti kredit kada svake godine posluje u dobitku - de mi reci majke ti sta je tu sporno?
i ovo sljedece pitanje sto postavljas, otkud njegovoj suprugi 200 miliona je smijesno i samo govori o neinformisanosti ili namjernom zatvaranju vlastitih ociju pred stvarnosti - ili jednostavno nemas pojma o tome kako stvari u privredi funkcionisu. nije njegova zena kupila firmu od njega, nego je avaz d.o.o. koji je tokom razvoda pripadao njegovoj suprugi kupio avaz roto press, koji je nakon razvoda bio fahrin. eh i sad pogodi, pa normalno da firma avaz d.o.o. ima dovoljno sredstava, bankovnih garancija itd. da kupi nesto za 200 miliona. i u tome je citava prica. to sto malogradjanski mozgovi to ne shvacaju, jer nisu u zivotu radili ni minutu u samostalnom poslu, to je opet druga tj. njihova stvar.
Pravo da ti kazem mrsko mi objasnjavat...ali nijedan kredit nije vratio i duzan je do gushe,jer mu poslovi ,ovi za koje znamo,ne idu najbolje ,pogotovo toranj,...zato je i puco na ministrstvo sigurnosti mislio je da ce tu naci spas optuzujuci one koji ga malo bolje znaju od tebe,i ne cudi mi od njega sto se vise ne kontrolise sta i koga napada u svom smecu od novina nego me zacudi od Komsica kako ispade politicki diletant a ni blizu izbora jos...i bice ministar dok bude trebo zlaji...o nekoj njegovoj vlasti nema ni govora...
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7215 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

DiplomataSaSela wrote:
OmerD wrote:
DiplomataSaSela wrote:Vise nego ocito da je puko na mjesto u predsjednistvu pa zato je opleo po Bakiru na sve strane...popustio je Selimovice ko zna iz kojeg razloga...dobio je sad ovo mjesto...a sad puca dalje...jer fukari vazda malo...i u pravu je Komsic da nema Fahre na tenderima ali je trebo bolje objasniti da ga nije bilo do sad a od sad ce ga itekako biti i da ga te stvari nisu ni zanimale jer je bio u drugim malo mozda unosnijim poslovima...trebo je objasnit kako je dobio kredit od razvojne banke za toranj,odkud gospodji mu supruzi 200 miliona da kupi avaz itd,itd...nema od ovog Zeljke nista...nazalost...a ko zna i koji su mu planovi za buduce koalicije...
a vidis ti si jedan od pametnjakovica koji bi sve izvadio iz konteksta samo nek bude kako ti odgovara. hajmo ostati barem kod cinjenica kad vec pricamo o politicarima. ocito da nisi ni gledao nastup komsica, jer on nije samo rekao da fahre nema u jp, nego je na tezu od senada da je fahro jedini koji ne krade odgovorio pozitivno odnosno cak je rekao da mu je dosta vise pretvaranja i da ga ne briga sta sad ko o tome misli, ali da je to tako kao sto je on rekao.
sto se tice kredita od razvojne banke, tu pokazujes koliko imas pojma. pa nece razvojna banka davati kredite firmama koje te kredite nece moci vracati i onda interesno vezani su oni koji upiru prstom u fahru i kazu vidi kako je on dobio. pa normalno covjece da je dobio jer u stanju da vrati kredit. ne radi se ovdje covjece o parama koje mu se guraju u paksu nego o KREDITU i sudeci po izjavama taj kredit je vec i vracen. normalno da kompanija kao avaz moze lakse dobiti kredit kada svake godine posluje u dobitku - de mi reci majke ti sta je tu sporno?
i ovo sljedece pitanje sto postavljas, otkud njegovoj suprugi 200 miliona je smijesno i samo govori o neinformisanosti ili namjernom zatvaranju vlastitih ociju pred stvarnosti - ili jednostavno nemas pojma o tome kako stvari u privredi funkcionisu. nije njegova zena kupila firmu od njega, nego je avaz d.o.o. koji je tokom razvoda pripadao njegovoj suprugi kupio avaz roto press, koji je nakon razvoda bio fahrin. eh i sad pogodi, pa normalno da firma avaz d.o.o. ima dovoljno sredstava, bankovnih garancija itd. da kupi nesto za 200 miliona. i u tome je citava prica. to sto malogradjanski mozgovi to ne shvacaju, jer nisu u zivotu radili ni minutu u samostalnom poslu, to je opet druga tj. njihova stvar.
Pravo da ti kazem mrsko mi objasnjavat...ali nijedan kredit nije vratio i duzan je do gushe,jer mu poslovi ,ovi za koje znamo,ne idu najbolje ,pogotovo toranj,...zato je i puco na ministrstvo sigurnosti mislio je da ce tu naci spas optuzujuci one koji ga malo bolje znaju od tebe,i ne cudi mi od njega sto se vise ne kontrolise sta i koga napada u svom smecu od novina nego me zacudi od Komsica kako ispade politicki diletant a ni blizu izbora jos...i bice ministar dok bude trebo zlaji...o nekoj njegovoj vlasti nema ni govora...
ma jesi smijesan, eto ti znas i tako si dobro upucen u sve. tako lose ide avazu da svake godine radi u dobiti, toliko o tvom pametovanju, bar se informisi prije nego pocinjes bacati blato naokolo, barem zaradi te svoje cevape koje ti daju za podrzavanje kriminalne hobotnice na vlasti i nemoj se ofirati ovdje. jos kada dodas to da normalno firme namjerno posluju u minusu da ustede porez....
daj ba, bolje idi brini za tihica, bakira i kompaniju koji za 20 godina vladanja i vodjenja javnih kompanija nisu napravili ama bas nista, i hajde da je samo to, nego su sve zavili u crno. ne stoje amerikanci dzaba iz sbba i dfa, pa nisu oni glupi ko neki ovdje kod nas.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7216 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

OmerD wrote:
DiplomataSaSela wrote:
OmerD wrote:
a vidis ti si jedan od pametnjakovica koji bi sve izvadio iz konteksta samo nek bude kako ti odgovara. hajmo ostati barem kod cinjenica kad vec pricamo o politicarima. ocito da nisi ni gledao nastup komsica, jer on nije samo rekao da fahre nema u jp, nego je na tezu od senada da je fahro jedini koji ne krade odgovorio pozitivno odnosno cak je rekao da mu je dosta vise pretvaranja i da ga ne briga sta sad ko o tome misli, ali da je to tako kao sto je on rekao.
sto se tice kredita od razvojne banke, tu pokazujes koliko imas pojma. pa nece razvojna banka davati kredite firmama koje te kredite nece moci vracati i onda interesno vezani su oni koji upiru prstom u fahru i kazu vidi kako je on dobio. pa normalno covjece da je dobio jer u stanju da vrati kredit. ne radi se ovdje covjece o parama koje mu se guraju u paksu nego o KREDITU i sudeci po izjavama taj kredit je vec i vracen. normalno da kompanija kao avaz moze lakse dobiti kredit kada svake godine posluje u dobitku - de mi reci majke ti sta je tu sporno?
i ovo sljedece pitanje sto postavljas, otkud njegovoj suprugi 200 miliona je smijesno i samo govori o neinformisanosti ili namjernom zatvaranju vlastitih ociju pred stvarnosti - ili jednostavno nemas pojma o tome kako stvari u privredi funkcionisu. nije njegova zena kupila firmu od njega, nego je avaz d.o.o. koji je tokom razvoda pripadao njegovoj suprugi kupio avaz roto press, koji je nakon razvoda bio fahrin. eh i sad pogodi, pa normalno da firma avaz d.o.o. ima dovoljno sredstava, bankovnih garancija itd. da kupi nesto za 200 miliona. i u tome je citava prica. to sto malogradjanski mozgovi to ne shvacaju, jer nisu u zivotu radili ni minutu u samostalnom poslu, to je opet druga tj. njihova stvar.
Pravo da ti kazem mrsko mi objasnjavat...ali nijedan kredit nije vratio i duzan je do gushe,jer mu poslovi ,ovi za koje znamo,ne idu najbolje ,pogotovo toranj,...zato je i puco na ministrstvo sigurnosti mislio je da ce tu naci spas optuzujuci one koji ga malo bolje znaju od tebe,i ne cudi mi od njega sto se vise ne kontrolise sta i koga napada u svom smecu od novina nego me zacudi od Komsica kako ispade politicki diletant a ni blizu izbora jos...i bice ministar dok bude trebo zlaji...o nekoj njegovoj vlasti nema ni govora...
ma jesi smijesan, eto ti znas i tako si dobro upucen u sve. tako lose ide avazu da svake godine radi u dobiti, toliko o tvom pametovanju, bar se informisi prije nego pocinjes bacati blato naokolo, barem zaradi te svoje cevape koje ti daju za podrzavanje kriminalne hobotnice na vlasti i nemoj se ofirati ovdje. jos kada dodas to da normalno firme namjerno posluju u minusu da ustede porez....
daj ba, bolje idi brini za tihica, bakira i kompaniju koji za 20 godina vladanja i vodjenja javnih kompanija nisu napravili ama bas nista, i hajde da je samo to, nego su sve zavili u crno. ne stoje amerikanci dzaba iz sbba i dfa, pa nisu oni glupi ko neki ovdje kod nas.
haha veze nema, ne samo to da se knjige namjerno vode oko nule, nego mozes imati stotine d.o.o. firmi s kojim ana milion nacina mozes prikazat poslovanje, ali eto ovaj strucnjak se nasao da objasni da je u dugovima, pa mu jos....mrsko objasnjavat :-)
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7217 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

Krushna mrva wrote:
OmerD wrote:
DiplomataSaSela wrote: Pravo da ti kazem mrsko mi objasnjavat...ali nijedan kredit nije vratio i duzan je do gushe,jer mu poslovi ,ovi za koje znamo,ne idu najbolje ,pogotovo toranj,...zato je i puco na ministrstvo sigurnosti mislio je da ce tu naci spas optuzujuci one koji ga malo bolje znaju od tebe,i ne cudi mi od njega sto se vise ne kontrolise sta i koga napada u svom smecu od novina nego me zacudi od Komsica kako ispade politicki diletant a ni blizu izbora jos...i bice ministar dok bude trebo zlaji...o nekoj njegovoj vlasti nema ni govora...
ma jesi smijesan, eto ti znas i tako si dobro upucen u sve. tako lose ide avazu da svake godine radi u dobiti, toliko o tvom pametovanju, bar se informisi prije nego pocinjes bacati blato naokolo, barem zaradi te svoje cevape koje ti daju za podrzavanje kriminalne hobotnice na vlasti i nemoj se ofirati ovdje. jos kada dodas to da normalno firme namjerno posluju u minusu da ustede porez....
daj ba, bolje idi brini za tihica, bakira i kompaniju koji za 20 godina vladanja i vodjenja javnih kompanija nisu napravili ama bas nista, i hajde da je samo to, nego su sve zavili u crno. ne stoje amerikanci dzaba iz sbba i dfa, pa nisu oni glupi ko neki ovdje kod nas.
haha veze nema, ne samo to da se knjige namjerno vode oko nule, nego mozes imati stotine d.o.o. firmi s kojim ana milion nacina mozes prikazat poslovanje, ali eto ovaj strucnjak se nasao da objasni da je u dugovima, pa mu jos....mrsko objasnjavat :-)
vidis da je covjek prolupao, da mu je samo nesto napisati da nekoga ocrni kako bi zaradio svoje cevape od sefa mu
OmerD
Posts: 157
Joined: 29/09/2012 18:39

#7218 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by OmerD »

Fahro on fire, reda skoro dnevno uspjeh za uspjehom:

Situacija na bosanskohercegovačkoj političkoj sceni je prekompleksna, građani sve manje vjeruju u sposobnost političara da riješe istu, a sve više vjeruju da su im lični i stranački interesi ispred državnih. Tim povodom uradili smo ispitivanje javnog mnijenja na području HNK na uzorku od 1050 ispitanika. Ispitanicima smo postavili samo jedno pitanje bez ponuđenih odgovora:

„ Ko je po vašem mišljenju najpošteniji političar u BiH?“

Ispitivanjem smo dobili sljedeće odgovore:

Željko Komšić - 321 ispitanika

Martin Raguž – 235 ispitanika

Fahrudin Radončić – 234 ispitanika

Nijedan – 144 ispitanika

U preostalih 116 odgovora su: Mirnes Ajanović, Bakir Izetbegović, Živko Budimir, Sulejman Tihić, Haris Silajdžić, Milorad Dodik, Zlatko Lagumdžija, Beriz Belkić, Damir Hadžić, Aner Žuljević, Nermin Nikšić, Nebojša Radmanović i Zukan Helez.

Istraživanje realizirao istraživački tim u sastavu: Sanja Manjgo, Sanda Šunje, Alijana Maksumić, Adela Memić, Bjelavac Mirela, Zijada Marić, Selena Kulukčija, Emir Muratović, Alema Bajgorić, Mario Bilać, Maja Rajić, Ajla Delić, Aleksandra Grubač, Amina Sultanić, Arnela Gagula, Irma Hubana, Enida Adžagić, Amar Ćorda, Irma Džemila, Selma Dandić i Saida Ratkušić.

Izvor:
http://agencijapolis.org/2013/05/najpos ... -radoncic/
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7219 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Shahab »

OmerD wrote:Fahro on fire, reda skoro dnevno uspjeh za uspjehom:

Situacija na bosanskohercegovačkoj političkoj sceni je prekompleksna, građani sve manje vjeruju u sposobnost političara da riješe istu, a sve više vjeruju da su im lični i stranački interesi ispred državnih. Tim povodom uradili smo ispitivanje javnog mnijenja na području HNK na uzorku od 1050 ispitanika. Ispitanicima smo postavili samo jedno pitanje bez ponuđenih odgovora:

„ Ko je po vašem mišljenju najpošteniji političar u BiH?“

Ispitivanjem smo dobili sljedeće odgovore:

Željko Komšić - 321 ispitanika

Martin Raguž – 235 ispitanika

Fahrudin Radončić – 234 ispitanika

Nijedan – 144 ispitanika

U preostalih 116 odgovora su: Mirnes Ajanović, Bakir Izetbegović, Živko Budimir, Sulejman Tihić, Haris Silajdžić, Milorad Dodik, Zlatko Lagumdžija, Beriz Belkić, Damir Hadžić, Aner Žuljević, Nermin Nikšić, Nebojša Radmanović i Zukan Helez.

Istraživanje realizirao istraživački tim u sastavu: Sanja Manjgo, Sanda Šunje, Alijana Maksumić, Adela Memić, Bjelavac Mirela, Zijada Marić, Selena Kulukčija, Emir Muratović, Alema Bajgorić, Mario Bilać, Maja Rajić, Ajla Delić, Aleksandra Grubač, Amina Sultanić, Arnela Gagula, Irma Hubana, Enida Adžagić, Amar Ćorda, Irma Džemila, Selma Dandić i Saida Ratkušić.

Izvor:
http://agencijapolis.org/2013/05/najpos ... -radoncic/
To je obično medijsko spinovanje koje nije moguće provjeriti. Bila je jedna realna provjera nedavno na lokalnim izborima i tu je narod rekao šta misli o Radončiću. Njegov politiki projekat je završen i predstavlja mrtvog konja. Islamofobna koalicija sa Lagumdžijom otkrila je njegovo pravo lice crnogorskog kameleona i oportuniste, koji je spreman na transformacije i saveze svake vrste samo zarad promocije svojih interesa. Kadrovi su mu bezveze i stranka mu postoji još samo u virtualnom obliku na stranicama smetljarskog Avaza...
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7220 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:
vrbas1979 wrote:Hajde jednom i za sva vremena shvatite da Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!

On može samo laprdati, da se drugačije ne izražavam, po svojoj TV ALFI, kod Mate Đakovića (gdje je svake druge sedmice gost) i svom Avazu.

Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!


Bolje bi mu bilo da i dalje sa svojim novinarima gleda kroz prozore u tuđe stanove i kancelarije i traži gole službenice.
daj bolan uoblici neki argument, zaokruzi ga u glavi da je bar malo smislen i ozbiljan.
i uhvatli se ste se toga "ne moze Fahro hapsiti", kao da Fahro licno ide hapsiti po kucama, a ja te na to pitam treba li onda ovo ministarstvo ucestvovati (i ucestvuje li) u procesu prikupljana dokaza, imaju li oni ikakvu ulogu u procesu hapsenja, u raznim procjenama.... Pricate besmislice, to svako iz sigurnosnih struktura zna. Bez ministra sigurnosti borba s organiziranim kriminalom je nemoguca, a u nasim uslovima gdje je sve otislo predaleko da ne pricam
Sto bih ti davao bilo kakve argumente? Lijepo odes na stranicu ministarstva i pogledas koje ovlasti i obaveze imaju. Ja cu samo ponoviti da Fahrudin ne moze hapsiti, a mnogi misle da moze.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7221 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

Shahab wrote: je obično medijsko spinovanje koje nije moguće provjeriti. Bila je jedna realna provjera nedavno na lokalnim izborima i tu je narod rekao šta misli o Radončiću. Njegov politiki projekat je završen i predstavlja mrtvog konja. Islamofobna koalicija sa Lagumdžijom otkrila je njegovo pravo lice crnogorskog kameleona i oportuniste, koji je spreman na transformacije i saveze svake vrste samo zarad promocije svojih interesa. Kadrovi su mu bezveze i stranka mu postoji još samo u virtualnom obliku na stranicama smetljarskog Avaza...
bezveze, tako su ga isto potcjenjivali (jos i vise) na prvim izborima pa sta bi? osim toga i sam kazes da je nemoguce provjeriti, pa ksako onda znas da je konj mrtav?!
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7222 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote:
vrbas1979 wrote:Hajde jednom i za sva vremena shvatite da Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!

On može samo laprdati, da se drugačije ne izražavam, po svojoj TV ALFI, kod Mate Đakovića (gdje je svake druge sedmice gost) i svom Avazu.

Fahrudin Radončić NE MOŽE hapsiti!


Bolje bi mu bilo da i dalje sa svojim novinarima gleda kroz prozore u tuđe stanove i kancelarije i traži gole službenice.
daj bolan uoblici neki argument, zaokruzi ga u glavi da je bar malo smislen i ozbiljan.
i uhvatli se ste se toga "ne moze Fahro hapsiti", kao da Fahro licno ide hapsiti po kucama, a ja te na to pitam treba li onda ovo ministarstvo ucestvovati (i ucestvuje li) u procesu prikupljana dokaza, imaju li oni ikakvu ulogu u procesu hapsenja, u raznim procjenama.... Pricate besmislice, to svako iz sigurnosnih struktura zna. Bez ministra sigurnosti borba s organiziranim kriminalom je nemoguca, a u nasim uslovima gdje je sve otislo predaleko da ne pricam
Sto bih ti davao bilo kakve argumente? Lijepo odes na stranicu ministarstva i pogledas koje ovlasti i obaveze imaju. Ja cu samo ponoviti da Fahrudin ne moze hapsiti, a mnogi misle da moze.
heh pa sta tebi znaci uopste "moze hapsiti"? Ako mislis da Fahro vec nije hapsio, tj. imao udjela u dosadasnjim hapsenjima, onda ti ili si beskrajno optimist ili govoris nekim metajezikom, razumljivom jedino forumskim SDA pijunima.
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7223 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Krushna mrva wrote:
heh pa sta tebi znaci uopste "moze hapsiti"? Ako mislis da Fahro vec nije hapsio, tj. imao udjela u dosadasnjim hapsenjima, onda ti ili si beskrajno optimist ili govoris nekim metajezikom, razumljivom jedino forumskim SDA pijunima.
Moze on i dzipa kupiti od kriminalca, nista sporno, da ne govorimo dalje.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#7224 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Krushna mrva »

vrbas1979 wrote:
Krushna mrva wrote:
heh pa sta tebi znaci uopste "moze hapsiti"? Ako mislis da Fahro vec nije hapsio, tj. imao udjela u dosadasnjim hapsenjima, onda ti ili si beskrajno optimist ili govoris nekim metajezikom, razumljivom jedino forumskim SDA pijunima.
Moze on i dzipa kupiti od kriminalca, nista sporno, da ne govorimo dalje.
Vidi ne mogu demantirati jer ne znam, sta drugo da kazem, ali kako god okrenes ovdje se svasta navaljalo da se iz aviona vidi da je bezveze i s ciljem da se popljuje
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7225 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Shvati da jednostavno ne volim Berluskonija, jos manje nekoga ko ga kopira i jos manje nekoga ko se samozvano zove Bh Berluskonijem. :run:
Post Reply