svaka ti dalakokuz_sa wrote:Shoba wrote:ima li kakav link za gledanje na netu?Code: Select all
http://www.justin.tv/juzni26?#/w/491932768
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Shoba
- Posts: 1734
- Joined: 24/11/2003 00:00
#7201 Re: FK Sarajevo
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7202 Re: FK Sarajevo
ne mogu da vjerujem kako kradu pjesme, cujte ih

-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#7203 Re: FK Sarajevo
jebo medvjedice, ja ne mogu da vjerujem sta je Lede uradio. Da je neko drugi, neiskusniji, pa bih i prezvakao ali onNeelix wrote:ne mogu da vjerujem kako kradu pjesme, cujte ih![]()
![]()
![]()
Tanki smo brate, postavili smo taktiku da igramo na kontre svakako, sad cemo se bunkerisati. Losa tekma, sudija se izgubio, tesko za gledati brate.
Izdrzite, bod je ovdje ravan pobjedi od 3 razlike.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7204 Re: FK Sarajevo
ma on ko da je namjerno htio da ga izbace. i beslija je doduse pruzio performanse da bi mu i de niro i pacino pozavidjeli
al opet, trebo je pamet u glavu, zna da ima karton...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7205 Re: FK Sarajevo
svaka vam cast lavovi !!!!!!!! volim te saraj'vo !!!!!!
- siki_sa
- Posts: 518
- Joined: 23/08/2010 20:59
- Location: Sarajevo
#7206 Re: FK Sarajevo
da li neko zna kakva je atmosfera na kosevu??
- GandalfSivi
- Posts: 22763
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#7207 Re: FK Sarajevo
Uf drame. Lavovski smo se branili, ali fakat je ovaj zeljo smijesna ekipa. A sto se navijanja tice, oplakao sam. Pa ne znam sta je jadnije, ili oni momenti kada kradu nase pjesme, ili sva ona tuzna tisina na grbavici. Jos se par onih zalutalih hordi lijepo culo pred kraj 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7208 Re: FK Sarajevo
e to mi je fakat cudno bilo, njih 20 se fino cuju pokraj utihnulik manijaka 
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#7209 Re: FK Sarajevo
patnja je bila ovo gledati u svakom smislu:-)
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#7210 Re: FK Sarajevo
Ono je bio navijacki pokusaj Argentine, a ispade Bolivija...
drz'te se Maroka
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7211 Re: FK Sarajevo
Treba pohvaliti i Mirzu. Budi pohvaljen, Mirza.
- Pitar s Kariba
- Posts: 856
- Joined: 01/06/2007 09:34
- Location: Karibi
#7212 Re: FK Sarajevo
uhhh .. patnja je bila, ali dobro prođe na kraju
haj da pohvalimo i Mirzu
mada, kao što reče gosn Brko, nije naš bedem bio toliko jak koliko su oni slabi 
haj da pohvalimo i Mirzu
- Pitar s Kariba
- Posts: 856
- Joined: 01/06/2007 09:34
- Location: Karibi
#7213 Re: FK Sarajevo
fakat, dokle više???!!!!kokuz_sa wrote:evo na dnevniku javise na TV1 da je zboden navijac FK.SARAJEVO u tramvaju ..kazu nezvanicno da su inicijali A.Z (1987)i da je zboden u vrat![]()
![]()
pa dokle vise
može li se ikako apelovati, i kod nas i kod njih da se ovo smiri.. pa ljudi nije vrijedno života .. previše je i ovo dosad
zna li iko kako je momak?!
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#7214 Re: FK Sarajevo
Lose su komsije do bola, koliko crvenih mi moramo dobiti da nas uzmu?
Derbi odmah zaboraviti jer ovo nije ni na sta licilo ali ovaj bod zlata vrijedi s obzirom na okolnosti pod kojim je osvojen.
Sretan rodjendan voljeni klube!
Derbi odmah zaboraviti jer ovo nije ni na sta licilo ali ovaj bod zlata vrijedi s obzirom na okolnosti pod kojim je osvojen.
Sretan rodjendan voljeni klube!
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7215 Re: FK Sarajevo
Avdic legenda,vidi se da je dijete Sarajeva,sve pohvale za ono ljubljenje grba
Horde pokazale da dominiraju navijackom scenom grada cak i kada nismo prisutni na utakmici,manijaci sa blijedim izdanjem su samo potvrdili to
Bodenje nozevima prije utakmice, PA DOKLE VISE !!!!!!!!!!!!!!
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#7216 Re: FK Sarajevo
Dugo lošiju utakmicu nisam gledao. Neki krive sudiju. pa nije sudija kriv što je Lede uklizavao k'o mahnit, a imao je već žuti i jedan oštar start odmah nakon žutog. Jasno mi je zašto je dao Popoviću direktni crveni, ali ne kontam zašto ga je i Gutiću dao? To bi mu mogla biti jedina eventualna greška, ali pošto nisam vidio početak frke, neću mu ni to uzeti kao otežavajuću okolnost. Što se tiče Džakmićevog igranja rukom, ruka je bila u vazduhu i van 16. To što je lopta odskočila unutar 16 nema nikakve veze. Većina sudija tu ne bi svirala ništa, jer je Džakmić bio okrenut leđima lopti kad se odbila od zemlju i pogodila ga u ruku. To je ono što je bilo interesantno na derbiju. Eventualno se tu može dodati bakljada Manijaka na poluvremenu (ostatak utakmice 0 bodova) i navijanje 50-ak navijača Sarajeva koje se čulo pred kraj utakmice (50 prema 10.000
). Tako je zvučalo u prenosu.
Momci su na terenu dres natopili znojem i to je ono najbitnije. U ovakvoj situaciji uzeti bod je uspjeh.
Oni koji su zaslužni da je ono što se nekad zvalo derbi postalo negledljivo skočili su sami sebi u usta.
Niti para niti 3 boda.
Momci su na terenu dres natopili znojem i to je ono najbitnije. U ovakvoj situaciji uzeti bod je uspjeh.
Oni koji su zaslužni da je ono što se nekad zvalo derbi postalo negledljivo skočili su sami sebi u usta.
Niti para niti 3 boda.
-
hordasstuttgart
- Posts: 64
- Joined: 09/11/2008 13:23
#7217 Re: FK Sarajevo
Nakon 10 godina Manijaci su se napokon culi na derbiju.....i to jedva..
MNOGO SU SMJEŠNI I KHAJ PHIČE !!!!!
MNOGO SU SMJEŠNI I KHAJ PHIČE !!!!!
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#7218 Re: FK Sarajevo
Ko je bio večeras na sjeveru, mogao je da prisustvuje show programu u izvedbi Zijada Blekića. Može li neko da zamisli onako nešto da uradi onaj Šuman? Ha ha ha
Za mene je ovaj bod ravan pobjedi jer igrati bez 2 važna igrača iz zadnje linije... Aferim momci svaka vam čast!
A za ovo što se desilo sa A. Z. nemam riječi dokle više idu ovi iz TM-a? Ko da su u ratu nekom pa su naoružani hladnim oružjem... Jadno da jadnije ne može da bude.
Za mene je ovaj bod ravan pobjedi jer igrati bez 2 važna igrača iz zadnje linije... Aferim momci svaka vam čast!
A za ovo što se desilo sa A. Z. nemam riječi dokle više idu ovi iz TM-a? Ko da su u ratu nekom pa su naoružani hladnim oružjem... Jadno da jadnije ne može da bude.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#7219 Re: FK Sarajevo
jes vala bas, sikter s teme...
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#7220 Re: FK Sarajevo
odavno ovakvo jedinstvo nije vladalo... samo nek potraje
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#7222 Re: FK Sarajevo
SJEVER BESPLATAN PROTIV LEOTARA IDUCI VIKEND 
- cappy_tempo
- Posts: 2673
- Joined: 24/08/2008 19:03
- Location: SARAJEVO-X!
#7223 Re: FK Sarajevo
da citiram momka poslje te recenice,a vjerujem da je blekic to rekao u euforiji,nego citat je "imamo mi godisnje".besplatan ne treba da bude jer pare klubu trebajusamo_ovaj_put wrote:SJEVER BESPLATAN PROTIV LEOTARA IDUCI VIKEND
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#7224 Re: FK Sarajevo
ovo me podsjeti na film 300..Bordolini wrote:http://www.youtube.com/watch?v=fKlWZvC2 ... r_embedded
nasih 50 navijaca na grbavici protiv 10 000 manijaka..
i opet momacki se culi..
sta li bi bilo tek da je ostatak armije otisao
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7225 Re: FK Sarajevo

