Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#7201 Re: FK Sarajevo

Post by Shoba »

kokuz_sa wrote:
Shoba wrote:ima li kakav link za gledanje na netu?

Code: Select all

http://www.justin.tv/juzni26?#/w/491932768
svaka ti dala
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7202 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

ne mogu da vjerujem kako kradu pjesme, cujte ih :lol: :lol: :lol: :lol:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#7203 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Neelix wrote:ne mogu da vjerujem kako kradu pjesme, cujte ih :lol: :lol: :lol: :lol:
jebo medvjedice, ja ne mogu da vjerujem sta je Lede uradio. Da je neko drugi, neiskusniji, pa bih i prezvakao ali on :-?
Tanki smo brate, postavili smo taktiku da igramo na kontre svakako, sad cemo se bunkerisati. Losa tekma, sudija se izgubio, tesko za gledati brate.
Izdrzite, bod je ovdje ravan pobjedi od 3 razlike.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7204 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

ma on ko da je namjerno htio da ga izbace. i beslija je doduse pruzio performanse da bi mu i de niro i pacino pozavidjeli :roll: al opet, trebo je pamet u glavu, zna da ima karton...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7205 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

svaka vam cast lavovi !!!!!!!! volim te saraj'vo !!!!!!
User avatar
siki_sa
Posts: 518
Joined: 23/08/2010 20:59
Location: Sarajevo

#7206 Re: FK Sarajevo

Post by siki_sa »

da li neko zna kakva je atmosfera na kosevu??
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22763
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#7207 Re: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Uf drame. Lavovski smo se branili, ali fakat je ovaj zeljo smijesna ekipa. A sto se navijanja tice, oplakao sam. Pa ne znam sta je jadnije, ili oni momenti kada kradu nase pjesme, ili sva ona tuzna tisina na grbavici. Jos se par onih zalutalih hordi lijepo culo pred kraj :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7208 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

e to mi je fakat cudno bilo, njih 20 se fino cuju pokraj utihnulik manijaka :lol:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#7209 Re: FK Sarajevo

Post by Admir_1984 »

patnja je bila ovo gledati u svakom smislu:-)
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7210 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

Ono je bio navijacki pokusaj Argentine, a ispade Bolivija... :lol: drz'te se Maroka
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7211 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Treba pohvaliti i Mirzu. Budi pohvaljen, Mirza.
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#7212 Re: FK Sarajevo

Post by Pitar s Kariba »

uhhh .. patnja je bila, ali dobro prođe na kraju :)
haj da pohvalimo i Mirzu :D mada, kao što reče gosn Brko, nije naš bedem bio toliko jak koliko su oni slabi :D
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#7213 Re: FK Sarajevo

Post by Pitar s Kariba »

kokuz_sa wrote:evo na dnevniku javise na TV1 da je zboden navijac FK.SARAJEVO u tramvaju ..kazu nezvanicno da su inicijali A.Z (1987)i da je zboden u vrat :-? :-?
pa dokle vise
fakat, dokle više???!!!! :( :x :x :x
može li se ikako apelovati, i kod nas i kod njih da se ovo smiri.. pa ljudi nije vrijedno života .. previše je i ovo dosad :(

zna li iko kako je momak?!
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#7214 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Lose su komsije do bola, koliko crvenih mi moramo dobiti da nas uzmu? :D
Derbi odmah zaboraviti jer ovo nije ni na sta licilo ali ovaj bod zlata vrijedi s obzirom na okolnosti pod kojim je osvojen.
Sretan rodjendan voljeni klube! :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7215 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

:thumbup: Cestitke igracima na borbenosti dali su svoj fizicki maksimum.
Avdic legenda,vidi se da je dijete Sarajeva,sve pohvale za ono ljubljenje grba :thumbup:

Horde pokazale da dominiraju navijackom scenom grada cak i kada nismo prisutni na utakmici,manijaci sa blijedim izdanjem su samo potvrdili to :dance: :thumbup:


Bodenje nozevima prije utakmice, PA DOKLE VISE !!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7216 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Dugo lošiju utakmicu nisam gledao. Neki krive sudiju. pa nije sudija kriv što je Lede uklizavao k'o mahnit, a imao je već žuti i jedan oštar start odmah nakon žutog. Jasno mi je zašto je dao Popoviću direktni crveni, ali ne kontam zašto ga je i Gutiću dao? To bi mu mogla biti jedina eventualna greška, ali pošto nisam vidio početak frke, neću mu ni to uzeti kao otežavajuću okolnost. Što se tiče Džakmićevog igranja rukom, ruka je bila u vazduhu i van 16. To što je lopta odskočila unutar 16 nema nikakve veze. Većina sudija tu ne bi svirala ništa, jer je Džakmić bio okrenut leđima lopti kad se odbila od zemlju i pogodila ga u ruku. To je ono što je bilo interesantno na derbiju. Eventualno se tu može dodati bakljada Manijaka na poluvremenu (ostatak utakmice 0 bodova) i navijanje 50-ak navijača Sarajeva koje se čulo pred kraj utakmice (50 prema 10.000 :wink: ). Tako je zvučalo u prenosu.
Momci su na terenu dres natopili znojem i to je ono najbitnije. U ovakvoj situaciji uzeti bod je uspjeh.
Oni koji su zaslužni da je ono što se nekad zvalo derbi postalo negledljivo skočili su sami sebi u usta.
Niti para niti 3 boda.
hordasstuttgart
Posts: 64
Joined: 09/11/2008 13:23

#7217 Re: FK Sarajevo

Post by hordasstuttgart »

Nakon 10 godina Manijaci su se napokon culi na derbiju.....i to jedva..

MNOGO SU SMJEŠNI I KHAJ PHIČE !!!!!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7218 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Ko je bio večeras na sjeveru, mogao je da prisustvuje show programu u izvedbi Zijada Blekića. Može li neko da zamisli onako nešto da uradi onaj Šuman? Ha ha ha ;-)

Za mene je ovaj bod ravan pobjedi jer igrati bez 2 važna igrača iz zadnje linije... Aferim momci svaka vam čast!

A za ovo što se desilo sa A. Z. nemam riječi dokle više idu ovi iz TM-a? Ko da su u ratu nekom pa su naoružani hladnim oružjem... Jadno da jadnije ne može da bude.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7219 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

jes vala bas, sikter s teme...
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#7220 Re: FK Sarajevo

Post by Cafe Camargue »

odavno ovakvo jedinstvo nije vladalo... samo nek potraje
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#7221 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7222 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

SJEVER BESPLATAN PROTIV LEOTARA IDUCI VIKEND :thumbup:
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#7223 Re: FK Sarajevo

Post by cappy_tempo »

samo_ovaj_put wrote:SJEVER BESPLATAN PROTIV LEOTARA IDUCI VIKEND :thumbup:
da citiram momka poslje te recenice,a vjerujem da je blekic to rekao u euforiji,nego citat je "imamo mi godisnje".besplatan ne treba da bude jer pare klubu trebaju
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7224 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

ovo me podsjeti na film 300..
nasih 50 navijaca na grbavici protiv 10 000 manijaka..
i opet momacki se culi..
sta li bi bilo tek da je ostatak armije otisao :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7225 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

:lol: :lol: Oni ti ga pu*e Zijadeee Zijadeee Zijadeeee :D

Image
Locked