Jeste to tako, ali nije to takokmirsad wrote:Bacih malo na papir... za ovih 37 godina radnog staža, samo u Zdravstveni fond sam uplatio oko 130.000 km. bez boračkog. Nemam zdravstveni karton, nemam dana bolovanja ( što ne znači da sam zdrav ko dren ). dvije trečine radnog vijeka sam zaposlen u svojoj firmi. Kompletan radni vijek sam u realnom sektoru, nikada na državnim jaslama i buđetu. Nemam dinara ušteđevine. Državi nisam dužan ni dinara.drug_profi wrote:Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
Gdje su moje pare.
I ne pripadam ljudima koji stoje u odbrani stavova Bakira Izetbegovića, naprotiv


