SDA-All about
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7176 Re: SDA-All about
Ostaće zapisano da je Nakaša smijenio ... drot, lik koji kad nije SDA kadar, obavlja posao sefa policijske stanice.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7177 Re: SDA-All about
neka drži se ti SDA možda te nagrade nekim mjestom u upravnom odboru đe ćeš sutra i Jovu Divjaka vako otpuštatinovi.dan.nova.nafaka wrote:Kada upreš prste u ozbiljnu alternativu i argumentovano dokažeš stvari bi se mogle promijeniti. Dakle, šta da radim: SDP, SBB, NS, SDU, BPS... !?ultima_palabra wrote:Ali te to neće omesti da i dalje budeš član
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#7178 Re: SDA-All about
Prije rata imao sam jednog profesora koji je svaki dan dolazio i govorio ''Vaši roditelji su polupismeni ljudi i divljaci''. Naravno, svi smo ga mrzili zbog toga, ne pitajući se uopće zašto jedan visoko obrazovan i nadasve kulturan čovjek to stalno govori i ponavlja!? Zamislite samo kakvo je nasilje nad ljudima bilo prije rata kada je sada ovako u vrijeme kada možeš u sekundi preko Interneta razmijeniti milion informacija i u svakoj sekundi kontaktira bilo koga, bilo gdje i na bilo kojem mjestu? Rat koji smo preživjeli nije bio ništa drugo nego kazna za nasilje i ako ovako nastavimo kao narod da se necivilizirano i polu-divlje ponašamo, mislim da nas opet očekuje ista patnja i stradanje.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7179 Re: SDA-All about
Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#7180 Re: SDA-All about
Moram primijetiti "angažovano" novinarstvo Oslobođenja... suptilan kritički osvrt na ovaj nepravedni činVjecitiStudent wrote:Ostaće zapisano da je Nakaša smijenio ... drot, lik koji kad nije SDA kadar, obavlja posao sefa policijske stanice.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7181 Re: SDA-All about
Kucamo na vrata zaboravljenih asova ...
Osim vlaka, BiH će Končaru u ratama vratiti i još šest milijuna eura duga kao i zatezene kamate od 900.000 eura.
http://www.jutarnji.hr/-preskup-nam-je- ... k/1087837/
CONTRACT ON DELIVERY OF A LOW-FLOOR ELECTRIC MULTIPLE UNIT FOR BOSNIA AND HERZEGOVINA DULY EXECUTED
On June 12th 2008, a contract was signed by KONČAR and the Railways of the Federation of Bosnia and Herzegovina to manufacture and deliver a prototype of a low floor electric multiple unit to serve Bosnia and Herzegovina's regional rail passengers.
The unit will be manufactured according to a specification set out by the Railways of Bosnia and Herzegovina, and following KONČAR's in-house developed processes. The project is due for completion within 12 months, and will be financed by long term loans funded by Croatian banks.
The contract, valued at €5.3 million, was signed by the President of the Managing Board of KONČAR. Mr. Darinko Bago and the president of the Managing Board of Railways of the Federation of Bosnia and Herzegovina, Mr. Narcis Džumhur
...
Attending the contract signing ceremony were the President of the Government of the Fedeation of Bosnia and Herzegovina, Dr. Nedžad Branković and the President of the Government of the Republic of Croatia, Mr. Damir Polančec, together with their delegations. Dr. Branković also received an award for his contribution to Koncar's research and development work on upgrading electric traction vehicles since 1998, when he was previously the General Manager of the Railways of Bosnia and Herzegovina during the project on thyristhorisation of locomotives.
http://www.koncar-gim.hr/novost.asp?nov_id=1195
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#7182 Re: SDA-All about
Ma pobjedjujemo dzematile.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52672
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7183 Re: SDA-All about
šta hoćeš, nebošnjak je v.d.ultima_palabra wrote:Moram primijetiti "angažovano" novinarstvo Oslobođenja... suptilan kritički osvrt na ovaj nepravedni činVjecitiStudent wrote:Ostaće zapisano da je Nakaša smijenio ... drot, lik koji kad nije SDA kadar, obavlja posao sefa policijske stanice.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#7184 Re: SDA-All about
Sad to već nadilazi obični izbor direktora bolnice i postaje pravi, pravcati džihad.Chmoljo wrote:šta hoćeš, nebošnjak je v.d.ultima_palabra wrote:Moram primijetiti "angažovano" novinarstvo Oslobođenja... suptilan kritički osvrt na ovaj nepravedni činVjecitiStudent wrote:Ostaće zapisano da je Nakaša smijenio ... drot, lik koji kad nije SDA kadar, obavlja posao sefa policijske stanice.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
U kojem samo Seka Izetbegović može herojski nadvladati protivnika.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#7185 Re: SDA-All about
Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
Mislim da malo pretjerujes u kvalifikacijama. Bez obzira na ime, zasluge i nakasevu reputaciju covjek je na celu bolnice 21 godinu, a po bratu mu se i zove. Jbg pa da je njegova privatna bolnica nije malo...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7186 Re: SDA-All about
Upravo...ono vodanje pakasa bregovica po CT ovima od strane mamlaza mesihovica dodje ko zafrkancija za ovakve baliluke...Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7187 Re: SDA-All about
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7188 Re: SDA-All about
Iskrene čestitke.... uspio si u momentu kad mi se najviše gadi da mi stvoriš osjećaj želje da branim SDA. Nadam se da je samo prevelika doza kablovske u pitanjuBetter Man wrote:SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#7189 Re: SDA-All about
Bravo za komentar.Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
Neka ih je stid , ukoliko nisu izgubili pojam stida , ukoliko se nisu pretvorili u Orwell-ovske karaktere.
Dno dna nema definiciju......mizerija......
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7190 Re: SDA-All about
još kad tu dodamo da je na perfidan način istjerao doktora Mašića, onda bi mogli pričati tu o svemu..vivaldi wrote:Banksy wrote:Sramota, sramota do neba.
Dr Nakaš nije samo doktor i direktor, on je, uz rahmetli brata, simbol Sarajeva, simbol odbrane BiH, simbol svih nas koji smo ostali ovdje kad je bilo najteže i svojim radom, otporom, borbom, zalaganjem, svojom istrajnošću, hrabrošću, tvrdoglavošću, pa eto i samim pristustvom, izborili jedinstvenu BiH i sačuvali Sarajevo.
Ovo što SDA čini je strašno, sramotno, jadno i bijedno. Bijedno, da bjednije ne može. Fuj, fuj, fuj.
Mislim da malo pretjerujes u kvalifikacijama. Bez obzira na ime, zasluge i nakasevu reputaciju covjek je na celu bolnice 21 godinu, a po bratu mu se i zove. Jbg pa da je njegova privatna bolnica nije malo...
kraj vladavine jedne porodice u jednoj ovako važnoj ustanovi bi trebao biti dobar potez..tako će se prekinuti brojni talovi i uhodane veze..
zajeb će jedino biti ako na čelo dođe supruga Izetbegović..sve druge opcije su meni prihvatljive..
to je naša bolnica, svejedno što u imenu ima Nakaš..
-
Katamaran_Sa
- Posts: 568
- Joined: 26/06/2012 23:20
#7191 Re: SDA-All about
Koliko znam da Dr. Nakas ubrzo treba u starosnu penziju, poznajem ga licno i par puta mi je rekao da ce se penzionisati sa istekom. Razgovori su vodjeni prije par mjeseci ali se ocito nesto u medjuvremenu promjenilo. Ako izaberu Bakirovu suprugu za direktoricu (nije se uzalud prijavila) to ce biti jedno od najodvratnijih stvari koja se desila u nasoj zemlji, takvo omalovazavanje i ponizavanje ovog naroda da nemam rijeciChmoljo wrote:šta hoćeš, nebošnjak je v.d.ultima_palabra wrote:Moram primijetiti "angažovano" novinarstvo Oslobođenja... suptilan kritički osvrt na ovaj nepravedni činVjecitiStudent wrote:Ostaće zapisano da je Nakaša smijenio ... drot, lik koji kad nije SDA kadar, obavlja posao sefa policijske stanice.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sara ... d-direktor
Nafaka, boriš li se ti protiv ovoga i kako?
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#7192 Re: SDA-All about
Opet ti sa Srebrenicom...Daj javi se na PP, da rascistimo uzivo, kad god, gdje god...Better Man wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
MODERATORI, ovo je x put..
-
Katamaran_Sa
- Posts: 568
- Joined: 26/06/2012 23:20
#7193 Re: SDA-All about
Pridruzujem se pozivu, x put na x temi...Akibh wrote:Opet ti sa Srebrenicom...Daj javi se na PP, da rascistimo uzivo, kad god, gdje god...Better Man wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
MODERATORI, ovo je x put..
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7194 Re: SDA-All about
Očito je da imaš problema sa pravom istinom koja te boli! Da je ovo pravna država SDA bi bila zakonom trajno zabtranjena, a njeni najodgovorniji funkcioneri od 1990. godine do danas bi bili na doživotnim robijama i sva imovina bi im bila oduzeta i podijeljena građanima koje su opljačkali!Akibh wrote:Opet ti sa Srebrenicom...Daj javi se na PP, da rascistimo uzivo, kad god, gdje god...Better Man wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
MODERATORI, ovo je x put..
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7195 Re: SDA-All about
i ja sam to čuo od uposlenika, ali nisam htio da iznosim, drago mi je da si potvrdio..Postao/la Katamaran_Sa
Koliko znam da Dr. Nakas ubrzo treba u starosnu penziju, poznajem ga licno i par puta mi je rekao da ce se penzionisati sa istekom. Razgovori su vodjeni prije par mjeseci ali se ocito nesto u medjuvremenu promjenilo. Ako izaberu Bakirovu suprugu za direktoricu (nije se uzalud prijavila) to ce biti jedno od najodvratnijih stvari koja se desila u nasoj zemlji, takvo omalovazavanje i ponizavanje ovog naroda da nemam rijeci![]()
![]()
vjerujem da su nešto se pohebali odnosi, pa im se sveti, a možda želi da dobije dobru otpremninu, s obzirom da je njegovo mjesto zauzeto, a najavljuje da neće prihvatiti ništa drugo, te prijeti sudom, očito je da će dodatno da nas naguzi, kao mnogi drugi koji su u ovoj državi pravdu tražili na sudu..ovi jebeni kolektivni ugovori su takvi da ne možeš nikoga otpustiti, bez obzira koliko loše radio..sud će ga vratiti, on dobiti lovu nizašto, pa se penzionisati, vjerovatno je takav scenario..
čudim se da ga brane pojedinci koji kažu da poznaju situaciju gore..
baš me zanima kako tumače skorašnji izgon dr. Mašića sa ginekologije, čovjeka koji je uspješno vodio najkomplikovanije trudnoće u ovoj državi..
opet ponavljam, jedino u ovom slučaju možemo dodatno biti naguženi ako gđa Izetbegović dođe na poziciju..ne zato što ona možda nije sposobna za to, već što to jednostavno nema smisla..
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7196 Re: SDA-All about
+1Katamaran_Sa wrote:Pridruzujem se pozivu, x put na x temi...Akibh wrote:Opet ti sa Srebrenicom...Daj javi se na PP, da rascistimo uzivo, kad god, gdje god...Better Man wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
MODERATORI, ovo je x put..
stvarno mi se povraća kad god on spomene Srebrenicu..fuujjjjjj..ovo traje godinama..
jebala ga SDA i njegova istina..
daj ga jednom naučite pameti..
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7197 Re: SDA-All about
Izvini ali dosta sam se ja nagledao od 1990. godine, pa do danas kako je SDA uništavala ovu državu i prodavala! Oni su najgore zlo ke nas je moglo zadesiti! Oni su sinonim za kriminal, pljačku, politička ubistva itd. Dajte otvorite više oči i pogledajte gdje nas je politika SDA dovela! 90% naših političara je za doživotne robije i riječ je o totalno nepismenim ljudima kojima je jedini cilj lično bogačenje, na račun obespravljenih građana, koe zaluđuju šupljom pričom o nacionalizmu i ugroženosti! Jedini način da se u ovoj državi nešto promjeni je masovna revolucija i izlazak svih građana na ulice i traženje ostavki od svih naših vlastodržaca i postavljanje visoko obrazovanih, stručnih i sposbnih koji bi radili svoj posao i ovoj zemlji donijeli ekonomski napredak i omogučili da njeni građani žive život dostojan čovjeka, a ne kao sad da ih polupismena mafija iz SDA i drugih stranaka na svakom koraku ponižava i otima im ono što su godinama sticali!KatarinaKosaca wrote:Iskrene čestitke.... uspio si u momentu kad mi se najviše gadi da mi stvoriš osjećaj želje da branim SDA. Nadam se da je samo prevelika doza kablovske u pitanjuBetter Man wrote:SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
-
Katamaran_Sa
- Posts: 568
- Joined: 26/06/2012 23:20
#7198 Re: SDA-All about
Poznajem ga jako dobro, on je jako profesionalan, posten i ljubazan covjek sto se rijetko srece kod nas, relativno uspjesno vodi tu bolnicu koja se financira na malo cudan nacin obzirom na nivo zdravstvene zastite koju pruza ali to i nije bitno.udrch wrote:i ja sam to čuo od uposlenika, ali nisam htio da iznosim, drago mi je da si potvrdio..Postao/la Katamaran_Sa
Koliko znam da Dr. Nakas ubrzo treba u starosnu penziju, poznajem ga licno i par puta mi je rekao da ce se penzionisati sa istekom. Razgovori su vodjeni prije par mjeseci ali se ocito nesto u medjuvremenu promjenilo. Ako izaberu Bakirovu suprugu za direktoricu (nije se uzalud prijavila) to ce biti jedno od najodvratnijih stvari koja se desila u nasoj zemlji, takvo omalovazavanje i ponizavanje ovog naroda da nemam rijeci![]()
![]()
vjerujem da su nešto se pohebali odnosi, pa im se sveti, a možda želi da dobije dobru otpremninu, s obzirom da je njegovo mjesto zauzeto, a najavljuje da neće prihvatiti ništa drugo, te prijeti sudom, očito je da će dodatno da nas naguzi, kao mnogi drugi koji su u ovoj državi pravdu tražili na sudu..ovi jebeni kolektivni ugovori su takvi da ne možeš nikoga otpustiti, bez obzira koliko loše radio..sud će ga vratiti, on dobiti lovu nizašto, pa se penzionisati, vjerovatno je takav scenario..
čudim se da ga brane pojedinci koji kažu da poznaju situaciju gore..
baš me zanima kako tumače skorašnji izgon dr. Mašića sa ginekologije, čovjeka koji je uspješno vodio najkomplikovanije trudnoće u ovoj državi..
opet ponavljam, jedino u ovom slučaju možemo dodatno biti naguženi ako gđa Izetbegović dođe na poziciju..ne zato što ona možda nije sposobna za to, već što to jednostavno nema smisla..
On je zelio u penziju, pored njega i Prim. Leto se ubrzo penzionise i radi se o starosnoj penziji ali se nesto ocito drasticno promjenilo u svemu tome.
Kako god bilo on i nije toliko bitan koliko ova mogucnost da to bude Bakirova supruga, nemam rijeci za takvo sto...
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#7199 Re: SDA-All about
I ja cu se pridruziti pozivu za ovog salonca.Akibh wrote:Opet ti sa Srebrenicom...Daj javi se na PP, da rascistimo uzivo, kad god, gdje god...Better Man wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali Srebrenicu itd. radi svojih jeftinih ciljeva i fotelja!
MODERATORI, ovo je x put..
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#7200 Re: SDA-All about
Vidim da braniš i podržavaš SDA i time si sve rekao o sebi i s takvim osobama poput tebe ova država nikad neće moći naprijed! Očito je da si se i ti okoristio zahvaljujući svojoj vjernoj SDA!udrch wrote:
SDA je gora od Radovana Karadžića i Ratka Mladića zajedno! Oni bi rođenu mater prodali za fotelju, kao što su prodali
+1
stvarno mi se povraća kad god on spomene Srebrenicu..fuujjjjjj..ovo traje godinama..
jebala ga SDA i njegova istina..
daj ga jednom naučite pameti..
