The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7176 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

annoy wrote:Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju :oops:
Koje izmisljanje izgovora...

Sto niste gledali Greys anatomy zbog njega? Ha?

:D
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7177 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Chmoljo wrote:
annoy wrote:Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju :oops:
Koje izmisljanje izgovora...

Sto niste gledali Greys anatomy zbog njega? Ha?

:D
Image

:per:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7178 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Chmoljo wrote:
annoy wrote:Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju :oops:
Koje izmisljanje izgovora...

Sto niste gledali Greys anatomy zbog njega? Ha?

:D
A zasto mislis da nisam? :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7179 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Nisam znao da ti iko gleda.


Osim mene. :mrgreen: :skoljka:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#7180 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by simonese »

Image
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#7181 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by joske »

sta sam propustio u novoj epizodi :-D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7182 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

Logovan wrote:
sizifinho wrote:Ma nije Negan tako los lik, pa nista do sad nije uradio zbog cega bismo ga mrzili.
Jest meni fascinantno kako lagano skacemo na osudjivanje.

Rekao nam onaj supak iz hilltopa, jel gregory, da je negan los i Rick otisao da ga rijesi. Ubio citav outpost, 40ak ljudi... plus je Daryp kasnije raznio desetak...jebena matematika kaze
Rick - 50
Negan - 2
Samo što si zaboravio da Negan otima hranu od ljudi iz Kingdoma i Hilltopa. Uzima koliko i šta god hoće.
Ma nisam ja to zaboravio, samo sto ja smatram da mi svi gledamo ovu seriju iz nase perspektive. Realno, scenarij je takav da bi daleko prije prezivjeli ljudi poput Negana. Ne znamo mi na kakve je ljude Negan nailazio, ali ako su Rick i nasa grupa imali svog Guvernera i Terminus... mozda je Negan imao svog guvernera i svoje terminuse, shvatio lik da mora se znat ko je baja u svijetu u kojem ti svako moze grkljan prerezati. To je najbolja profilaksa.
Negan ima svoju grupu i on je pronasao nacin da ih odrzi na zivotu.
Ja sam malo slab na njeg, i sto se mene tice on je najbolji lik u serijalu, samo ako ga razviju onako kako on to zasluzuje. Njemu je kompas zasigurno otisao, no mozda na mene utjece i to sto sam strip citao. Ali realno, lik je prejeben. Ne jebe zivu silu, pravi je survivor, i za Ricka je institucija. Meni se cini da Rick svake sezone prodje isti proces.
Prvl je badass, pa se slomi i odustane od svega a onda opet badass i zavrsi sezona...

SPOILER za strip (nije velik samo je komparacija)

a seriju je malo bzvz sto nisu se drzali stripa bar u razvoju likova. Andrea je rano otisla, dok je u stripu ona ziva i sa Rickom... U pojedinim trenucima Carl, Rick, Andrea i Michonne razgovaraju kao da su neunistivi, odnosno survivori koji jednostavno zakonom prirode prezive. To im je sad identitet i time se ponose. Nekako to pridonese tezini i likova i situacije.[/size]
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7183 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Chmoljo wrote:Nisam znao da ti iko gleda.


Osim mene. :mrgreen: :skoljka:
Dobro, ja znam zasto sam gledala
A zasto si ti? :shock: :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#7184 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sencobih »

Davno se ovo pretvorilo u sapunicu. Gledam , a nakon svake epizode rondam, pa opet iznova.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65965
Joined: 03/08/2010 19:04

#7185 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Logovan wrote:
sizifinho wrote:Ma nije Negan tako los lik, pa nista do sad nije uradio zbog cega bismo ga mrzili.
Jest meni fascinantno kako lagano skacemo na osudjivanje.

Rekao nam onaj supak iz hilltopa, jel gregory, da je negan los i Rick otisao da ga rijesi. Ubio citav outpost, 40ak ljudi... plus je Daryp kasnije raznio desetak...jebena matematika kaze
Rick - 50
Negan - 2
Samo što si zaboravio da Negan otima hranu od ljudi iz Kingdoma i Hilltopa. Uzima koliko i šta god hoće.


kingdom,to su ovi gdje je ezekiel?
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7186 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

kakavdanakneiskustvu wrote: kingdom,to su ovi gdje je ezekiel?
Da.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#7187 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Imam visok prag tolerancije kad je u pitanju TWD, ali ovo je def postalo naporno za gledati.

Uvijek isto, odlicna uvodna epizoda u sezoni, i onda razvlacenje pameti... jebote, pa mora li od 45 minuta epizode, 25 proci u facijalnim ekspresijama Daryla i onog peglom specenog.

Tacno sam poceo brojati sekunde takvih scena, ide Darylova faca, 10 sekundi, 15 sekundi kadar, ko on nesto prozivljava neke emocije a nista se ne desava. Samo kradu vrijeme, i razvlace radnju.

Mrs.
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#7188 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

joske wrote:sta sam propustio u novoj epizodi :-D
sendviće :mrgreen:
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#7189 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

strong69 wrote: Sanjao sam ovu stvar koliko mi je bila iritantna :D

Sad, ko ce vise pohvatati sve ovo... Negan je "svugdje". Ljudi ga slusaju jer od toga imaju koristi a nekad se i oslade i dobiju "free pussy". Ko nije s njim protiv njega je i ceka ga najteze iskusenje. Dwight djeluje sjebano, ne izgleda kao neko ko se potpuno predao kada ga Negan vrijedja objasnjavajuci kako je doslo do toga da mu Negan "ozeni" zenu. Dwight bi mogao biti potencijalni Derilov saveznik. Mozda i Dwightova zena koja pazi na Derryla dajuci mu savjete ili je to neka igra?

Kako stvari teku, mozemo imati formiranje tri anti Negan grupe. Jednu unutar Neganovih zidina, drugu sa Ezekielom i Carol i trecu sa Rickovom grupom. Ne pratim strip dugo vremena, moguce je da lupam potpuno.

I ja ovo kontam.....Dwight nije halalio Neganu ženu, samo nije u tom momentu imao drugu opciju....mislim da i Negan sumnja u to ( ona scena kad mu nudi ''ženu za opuštanje'' a ovaj odbija)....možda čak i Neganu on dohaka :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#7190 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Nece Dwight dohakati Neganu, to bi sa stanovista dramatizacije bio promasen potez, Negana kao ultimativnog negativca smaknuti mora ili Megi ili jednooki Carl ili njegov tata.

I to ce biti ono, spektakularno.

Dwight je obro bostan ovako ili onako, Deryl ce ga ukokati i uzeti mu zenu. Sto posto.

Ali prvo mora pojesti sendvice.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#7191 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sha_ba »

Loše :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7192 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Kakav Dwight, on je kolateralna steta.
Njega je sjebo onaj jaran sto je krenuo za njim...na kraju ga gleda u onom zombi toru...on ce fasovati, nece docekati Neganov kraj.
Mada, nesto sumnjam da ce tako brzo smaci zlatnu koku. Gledacemo mi Negana...
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#7193 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sha_ba »

Tomahawk11 wrote:Kakav Dwight, on je kolateralna steta.
Njega je sjebo onaj jaran sto je krenuo za njim...na kraju ga gleda u onom zombi toru...on ce fasovati, nece docekati Neganov kraj.
Mada, nesto sumnjam da ce tako brzo smaci zlatnu koku. Gledacemo mi Negana...
Ja se nadam :oops: :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7194 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

dječak sa šibicama wrote:Nece Dwight dohakati Neganu, to bi sa stanovista dramatizacije bio promasen potez, Negana kao ultimativnog negativca smaknuti mora ili Megi ili jednooki Carl ili njegov tata.

I to ce biti ono, spektakularno.

Dwight je obro bostan ovako ili onako, Deryl ce ga ukokati i uzeti mu zenu. Sto posto.

Ali prvo mora pojesti sendvice.
Tipujem na jednookog Carla. :D Neka ga on smakne i to recimo sa njegovom palicom Lucille. Ko će koga, ako neće svoj svoga.
User avatar
klixoris
Posts: 6396
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#7195 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by klixoris »

Ove forumas'ce bi sve mijenjale mjesto sa Dwightovom zenom :D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7196 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Rockefeller »

Haha.

Jak Negan k'o Nato.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#7197 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Mali_Vuk »

Zna li neko možda za još neku stranicu na kojoj se mogu čitati stripovi, osim ove

http://www.stripovizija.com/search/labe ... date=false

?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#7198 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by strong69 »

Tomahawk11 wrote:Kakav Dwight, on je kolateralna steta.
Njega je sjebo onaj jaran sto je krenuo za njim...na kraju ga gleda u onom zombi toru...on ce fasovati, nece docekati Neganov kraj.
Mada, nesto sumnjam da ce tako brzo smaci zlatnu koku. Gledacemo mi Negana...
Ja ne kontam sta oni rade sa onim zombijima tamo? One kante na glavi i hodanje izmedju njih.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7199 Re: RE: Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

strong69 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kakav Dwight, on je kolateralna steta.
Njega je sjebo onaj jaran sto je krenuo za njim...na kraju ga gleda u onom zombi toru...on ce fasovati, nece docekati Neganov kraj.
Mada, nesto sumnjam da ce tako brzo smaci zlatnu koku. Gledacemo mi Negana...
Ja ne kontam sta oni rade sa onim zombijima tamo? One kante na glavi i hodanje izmedju njih.
To ni ja ne razumijem. :? Uopšte nisam shvatio poentu.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7200 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

koliko sam skontao - postavljaju, odnosno kače zombije kao neku zaštitu, minsko polje. ili možda kao bolesnu igraonicu (hint: Guverner je slično radio).

metnu kanturinu na glavu da ih ne ujede i onda smjeste na kolac ili ogradu.
Post Reply