Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7176 Re: FK Sarajevo
Mi smo Pitari. Mi smo Horde zla.
Predsjednik Zijad Blekić
Predsjednik Zijad Blekić
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7177 Re: FK Sarajevo
Mi nemamo ništa svoje. Imamo vlast, znanje, ljubav, i to imamo.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#7179 Re: FK Sarajevo
Ma jeni nikako, on se samo tako cesljaćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7180 Re: FK Sarajevo
Strašno, prestrašno.ćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica
Blekić je pokazao vještine govorništva kojima se ne bi posramio ni Demosten.
Horde su ponosne.
- siki_sa
- Posts: 518
- Joined: 23/08/2010 20:59
- Location: Sarajevo
#7181 Re: FK Sarajevo
PAPCINA PRAVA, LJAKSAN,ćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#7182 Re: FK Sarajevo
E moj Ivice, gospodine, majstore, šteta što ovaj klošar zvani 5% blati časno prezime Osim. Živ bio, ako si vidio ovo, de mu opali dvije iza ušiju, da se malo zacrveni.
A tebi klošaru poruka: ZA SVOJE PARE, PROMIJENIĆEMO KAFANU.
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#7183 Re: FK Sarajevo
mala ispravka
KPGS wrote:Mi nemamo ništa svoje. Imamo strast, znanje, ljubav, i to imamo.
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#7184 Re: FK Sarajevo
papak poredi svoju kafancugu sa derbijem
bravo usi klempave
nego koji sastav ce sutra istrcati na teren,dva napadaca ili ipak zadnja dva vezna
bravo usi klempave
nego koji sastav ce sutra istrcati na teren,dva napadaca ili ipak zadnja dva vezna
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#7185 Re: FK Sarajevo

...za reverom mu značka FK Saraj'va...
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7187 Re: FK Sarajevo
Ono sto mu je tata Ivica mukotrpno stvarao godinama ovaj maluomni ugostitelj je uspio da sjebe za kratko vrijeme. Meni je otac sve najbolje pricao o Ivici jos iz igrackih dana, zapamtio sam ga kao covjeka koji je izuzetno cijenio FKS, nase igrace i sportski rivalitet u ovom gradu. Ja sad moram mjenjati kanal da mi sin ne gleda ovu spodobu kako objasnjava nesto sto se ne moze objasniti. Oh kako ces zazaliti zbog ovoga Amare Osim...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7189 Re: FK Sarajevo
I onda se neko kao pita sto su tenzije u gradu dignute do maksimuma.
Najgore je sto ce sve ici u smijeru da se tenzije dizu sve vise i vise,a sutra ce isti taj Amar u nekoj emisiji pricati kako su nekda bila sretnija vremena gdje smo svi zajedno dolazili do stadiona i tek onda svak odlazio na svoju tribinu.
Pa Amare (i svi ostali iz anamo one uprave) upravo vi ovakvim potezima,a ovo nije prvi put iako je najdrasticniji do sada,postizete na dizanju tih tenzija i kvarenju atmosfere prijasnjih sarajevskih derbija.
Nek ti je na cast,samo budi uvjeren negdje se mora ovo vratiti...od Boga ako niotkog drugo,ali ce se sigurno vratiti.
Najgore je sto ce sve ici u smijeru da se tenzije dizu sve vise i vise,a sutra ce isti taj Amar u nekoj emisiji pricati kako su nekda bila sretnija vremena gdje smo svi zajedno dolazili do stadiona i tek onda svak odlazio na svoju tribinu.
Pa Amare (i svi ostali iz anamo one uprave) upravo vi ovakvim potezima,a ovo nije prvi put iako je najdrasticniji do sada,postizete na dizanju tih tenzija i kvarenju atmosfere prijasnjih sarajevskih derbija.
Nek ti je na cast,samo budi uvjeren negdje se mora ovo vratiti...od Boga ako niotkog drugo,ali ce se sigurno vratiti.
Baltazar_khan wrote:
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#7190 Re: FK Sarajevo
Sanjo sam nocas da smo prvo poluvrijeme vodili sa 3-0
Torlak 1-0 ( penal ) 2-0 Scepanovic i 3-0 Suljic amin
Samo da mi se snovi ostvare

- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#7191 Re: FK Sarajevo
Ma on je jedan namazani stvor, zna jako dobro da diže tenzije onom svojom izjavom na pressu ali boli ga briga važno je da je napravio odličnu reklamu za svoj ugostiteljski objekat.
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#7192 Re: FK Sarajevo
Dammme wrote:
E moj Ivice, gospodine, majstore, šteta što ovaj klošar zvani 5% blati časno prezime Osim. Živ bio, ako si vidio ovo, de mu opali dvije iza ušiju, da se malo zacrveni.
A tebi klošaru poruka: ZA SVOJE PARE, PROMIJENIĆEMO KAFANU.
***************************************, tacno si opisao sta je klub koji vodis i kakav je fudbal kojim se bavis... trecerazredna krcma.

Last edited by Chisum on 24/10/2010 14:23, edited 1 time in total.
-
sistematski pregled
- Posts: 334
- Joined: 09/03/2010 19:31
#7193 Re: FK Sarajevo
SAMO HRABRO !!!! U KOST !!!Baltazar_khan wrote:
-
BaileyS
- Posts: 1036
- Joined: 02/07/2008 00:29
#7194 Re: FK Sarajevo
Koji je coban ovaj Osim mladji, pa ovo je nevidjeno.
- astala_vistala
- Posts: 1603
- Joined: 17/11/2009 23:31
- Location: Namibija
#7195 Re: FK Sarajevo
BORDO LAVOVI ZGAZITE IH !!

- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#7196 Re: FK Sarajevo
sto mi se svidja rezultat u sirokom..da oce onakav bit i na grbavici 
bogme celik vodi
bogme celik vodi
- therrarrius
- Posts: 1472
- Joined: 25/01/2009 18:31
- Location: Odovud do tamo
#7197 Re: FK Sarajevo
ALEEEEEEEEEBaltazar_khan wrote:
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#7198 Re: FK Sarajevo
evo na dnevniku javise na TV1 da je zboden navijac FK.SARAJEVO u tramvaju ..kazu nezvanicno da su inicijali A.Z (1987)i da je zboden u vrat
pa dokle vise
pa dokle vise
-
Shoba
- Posts: 1734
- Joined: 24/11/2003 00:00
#7199 Re: FK Sarajevo
ima li kakav link za gledanje na netu?
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#7200 Re: FK Sarajevo
Shoba wrote:ima li kakav link za gledanje na netu?
Code: Select all
http://www.justin.tv/juzni26?#/w/491932768

