Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7176 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Mi smo Pitari. Mi smo Horde zla.
Predsjednik Zijad Blekić
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7177 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Mi nemamo ništa svoje. Imamo vlast, znanje, ljubav, i to imamo.
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7178 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Selam obadvojici.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#7179 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

ćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica :lol:
Ma jeni nikako, on se samo tako ceslja :lol:
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7180 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

ćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica :lol:
Strašno, prestrašno.

Blekić je pokazao vještine govorništva kojima se ne bi posramio ni Demosten.

Horde su ponosne.
User avatar
siki_sa
Posts: 518
Joined: 23/08/2010 20:59
Location: Sarajevo

#7181 Re: FK Sarajevo

Post by siki_sa »

ćiro wrote:Koji papak onaj predsjenik željeznica :lol:
PAPCINA PRAVA, LJAKSAN, :thumbup:
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7182 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »


E moj Ivice, gospodine, majstore, šteta što ovaj klošar zvani 5% blati časno prezime Osim. Živ bio, ako si vidio ovo, de mu opali dvije iza ušiju, da se malo zacrveni.
A tebi klošaru poruka: ZA SVOJE PARE, PROMIJENIĆEMO KAFANU.
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#7183 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

mala ispravka
KPGS wrote:Mi nemamo ništa svoje. Imamo strast, znanje, ljubav, i to imamo.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7184 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

papak poredi svoju kafancugu sa derbijem
bravo usi klempave

nego koji sastav ce sutra istrcati na teren,dva napadaca ili ipak zadnja dva vezna
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7185 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Image

...za reverom mu značka FK Saraj'va... 8-)
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7186 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Image
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#7187 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Ono sto mu je tata Ivica mukotrpno stvarao godinama ovaj maluomni ugostitelj je uspio da sjebe za kratko vrijeme. Meni je otac sve najbolje pricao o Ivici jos iz igrackih dana, zapamtio sam ga kao covjeka koji je izuzetno cijenio FKS, nase igrace i sportski rivalitet u ovom gradu. Ja sad moram mjenjati kanal da mi sin ne gleda ovu spodobu kako objasnjava nesto sto se ne moze objasniti. Oh kako ces zazaliti zbog ovoga Amare Osim...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7188 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7189 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

I onda se neko kao pita sto su tenzije u gradu dignute do maksimuma.

Najgore je sto ce sve ici u smijeru da se tenzije dizu sve vise i vise,a sutra ce isti taj Amar u nekoj emisiji pricati kako su nekda bila sretnija vremena gdje smo svi zajedno dolazili do stadiona i tek onda svak odlazio na svoju tribinu.

Pa Amare (i svi ostali iz anamo one uprave) upravo vi ovakvim potezima,a ovo nije prvi put iako je najdrasticniji do sada,postizete na dizanju tih tenzija i kvarenju atmosfere prijasnjih sarajevskih derbija.

Nek ti je na cast,samo budi uvjeren negdje se mora ovo vratiti...od Boga ako niotkog drugo,ali ce se sigurno vratiti.



Baltazar_khan wrote:Image
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#7190 Re: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Sanjo sam nocas da smo prvo poluvrijeme vodili sa 3-0 :mrgreen: Torlak 1-0 ( penal ) 2-0 Scepanovic i 3-0 Suljic amin :mrgreen: Samo da mi se snovi ostvare :lol: :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7191 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Ma on je jedan namazani stvor, zna jako dobro da diže tenzije onom svojom izjavom na pressu ali boli ga briga važno je da je napravio odličnu reklamu za svoj ugostiteljski objekat.
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#7192 Re: FK Sarajevo

Post by Chisum »

Dammme wrote:
E moj Ivice, gospodine, majstore, šteta što ovaj klošar zvani 5% blati časno prezime Osim. Živ bio, ako si vidio ovo, de mu opali dvije iza ušiju, da se malo zacrveni.
A tebi klošaru poruka: ZA SVOJE PARE, PROMIJENIĆEMO KAFANU.

***************************************, tacno si opisao sta je klub koji vodis i kakav je fudbal kojim se bavis... trecerazredna krcma.










Image
Last edited by Chisum on 24/10/2010 14:23, edited 1 time in total.
sistematski pregled
Posts: 334
Joined: 09/03/2010 19:31

#7193 Re: FK Sarajevo

Post by sistematski pregled »

Baltazar_khan wrote:Image
SAMO HRABRO !!!! U KOST !!!
BaileyS
Posts: 1036
Joined: 02/07/2008 00:29

#7194 Re: FK Sarajevo

Post by BaileyS »

Koji je coban ovaj Osim mladji, pa ovo je nevidjeno.
User avatar
astala_vistala
Posts: 1603
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#7195 Re: FK Sarajevo

Post by astala_vistala »

BORDO LAVOVI ZGAZITE IH !!
8-) 8-)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7196 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

sto mi se svidja rezultat u sirokom..da oce onakav bit i na grbavici :D

bogme celik vodi
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#7197 Re: FK Sarajevo

Post by therrarrius »

Baltazar_khan wrote:Image
ALEEEEEEEEE
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7198 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

evo na dnevniku javise na TV1 da je zboden navijac FK.SARAJEVO u tramvaju ..kazu nezvanicno da su inicijali A.Z (1987)i da je zboden u vrat :-? :-?
pa dokle vise
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#7199 Re: FK Sarajevo

Post by Shoba »

ima li kakav link za gledanje na netu?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7200 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

Shoba wrote:ima li kakav link za gledanje na netu?

Code: Select all

http://www.justin.tv/juzni26?#/w/491932768
Locked