BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#7176 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mO k3 »

asker wrote:
mO k3 wrote:Bravo bakire za današnje prozivanje :)
Da, bas direktno u kost. Al nemoze to proci od hihi hoho ekipe.
koje ekipe??
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7177 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by asker »

mO k3 wrote:
asker wrote:
mO k3 wrote:Bravo bakire za današnje prozivanje :)
Da, bas direktno u kost. Al nemoze to proci od hihi hoho ekipe.
koje ekipe??
Ukoliko mislis na ono danasnje prozivanje Inzka, mislim da je to vaznije od komentarisanja glupave serije. That's all.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#7178 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mO k3 »

da da na danasnji govor mislim
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#7179 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by asker »

mO k3 wrote:da da na danasnji govor mislim
Tako je onomad Haris direktno Stoltenbergu (cini mi se) na press konferenciji, kao ne jebite nas vise "dogovorite se", recite vec jednom jasno i glasno ko koci napredak ka NATO-u. I Inzko se uspavao, ozbiljno mislim da je vrijeme za inicijativu probosanske strane za njegov odlazak.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#7180 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by mO k3 »

https://www.facebook.com/federalna/vide ... c1NDU0NDQ/

na minuti 6:40 inzko ko popisan .. vezane su mu ruke
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#7181 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

smajo wrote:3 mjeseca od zadnjeg posta, ovo narod zavolio Baketa? :D
Jasta je.
Kao kad je Milos Obrenovic pitao sta radi narod.
Kazu laje i gundja.
Kaze dobro je, stezi samo.
Pa opet kad je pitao sat radi narod.
Kazu - suti i trpi.
Milos naredi - popustaj hitno!
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#7182 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by agent_zero »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108

Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.

E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#7183 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by high_volume »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108

Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.

E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
:thumbup: :thumbup:

Upravo sam juče isto ovako mislio kad sam pročitao ovu informaciju. Kakvo ljudsko smeće :(
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7184 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JThomas »

bilo bi to opasno, nezahvalno, suprotno volji naroda da bakir odseli... :mrgreen:
statixx
Posts: 9839
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#7185 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by statixx »

Sad valja ispuniti obecanje zbog kojeg smo imali silne "investicije"... :thumbup: :D
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#7186 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by criticos »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108

Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.

E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
Dok je nama sa BiH putovnicom potrebna viza za Katar, gospoda iz Katara mogu da ulaze i izlaze kako im je volja, a sad je idiot odlučio preskočiti ovlasti i nadležnosti i dozvoliti im poklanjanje naše zemlje. Garant se idiot vodio inat politikom tipa: kada može Hrvatska prodavati našu imovinu po Hrvatskoj, sad ćemo mi njima šuknuti i prodavati svoju arapima :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7187 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by spreca »

Treba uvijek kod sebe imati ono pakovanje jaja 10komada i gdje god ga raja vidi gadjat jajima ...moglo bi i govnima samo koce govna nosati sa sobom :lol:...ebo svoju dandaru i on se posle ovoga smije pojaviti u Sa i uBiH
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#7188 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by seln »

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7189 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

spreca wrote:
Treba uvijek kod sebe imati ono pakovanje jaja 10komada i gdje god ga raja vidi gadjat jajima ...moglo bi i govnima samo koce govna nosati sa sobom :lol:...

Amerikanka privedena jer je pokazala srednji prst Bakiru Izetbegoviću

https://www.klix.ba/vijesti/bih/amerika ... /170825066
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#7190 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by spreca »

Prosla su ta vremena sad nu mogu umjesto plca pokazati i sta drugo :oops: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7191 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

Jah, najlakše se šuta kad je na podu... :oops: :mrgreen:
SimkeA
Posts: 355
Joined: 10/12/2010 19:26

#7192 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by SimkeA »

"Poskupljenja, po Izetbegovićevom mišljenju, nakon dizanja akciza – nije bilo. A i kad ih je bilo, poskupljenja su bila opravdana."

Ovo je dostojno Alana Forda
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#7193 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by horkesh »

criticos wrote:
agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108

Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.

E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
Dok je nama sa BiH putovnicom potrebna viza za Katar, gospoda iz Katara mogu da ulaze i izlaze kako im je volja, a sad je idiot odlučio preskočiti ovlasti i nadležnosti i dozvoliti im poklanjanje naše zemlje. Garant se idiot vodio inat politikom tipa: kada može Hrvatska prodavati našu imovinu po Hrvatskoj, sad ćemo mi njima šuknuti i prodavati svoju arapima :lol:
Dodik pravi dvotrećinsku koaliciju da izmijeni Ustav RS-a da se može "baviti secesijom", a ovaj se bavi time kako omogućiti Arapima da kupuju nekretnine po BiH :shock:

Što je najgore, jako puno balija u tome ne vidi ništa loše i to zovu "investicijama". Pa ti ostani normalan.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18761
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#7194 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by problemnatravunu »

Image
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#7195 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by izgubljena dusa »

JThomas wrote:bilo bi to opasno, nezahvalno, suprotno volji naroda da bakir odseli... :mrgreen:
Ne mora odseliti, neka preseli :mrgreen:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7196 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Rekao je da nema nista. Ni auta. Samo kucu. I da je uskoro na birou. Da svaka obitelj koja zeli odseliti od njegovog dobra, duguje drzavi (kostala je drzavu) milion eura. Meni drzava nije dala feninga. Nikom nista ne dugujem Bake!
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#7197 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by drug_profi »

Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7198 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

drug_profi wrote:Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
da. Upravo. On nama dodje lovu koju daje Budnji i svojim tajkunima.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#7199 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kmirsad »

drug_profi wrote:Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
Bacih malo na papir... za ovih 37 godina radnog staža, samo u Zdravstveni fond sam uplatio oko 130.000 km. bez boračkog. Nemam zdravstveni karton, nemam dana bolovanja ( što ne znači da sam zdrav ko dren ). dvije trečine radnog vijeka sam zaposlen u svojoj firmi. Kompletan radni vijek sam u realnom sektoru, nikada na državnim jaslama i buđetu. Nemam dinara ušteđevine. Državi nisam dužan ni dinara.
Gdje su moje pare.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#7200 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by cyprus »

Mene ovaj intervju na N1 podsjetio na Spašavanje privatnika Rahmana :D



:D
Last edited by cyprus on 17/11/2018 07:30, edited 1 time in total.
Post Reply