koje ekipe??asker wrote:Da, bas direktno u kost. Al nemoze to proci od hihi hoho ekipe.mO k3 wrote:Bravo bakire za današnje prozivanje
BAKIRE ODLAZI
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#7176 Re: BAKIRE ODLAZI
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#7177 Re: BAKIRE ODLAZI
Ukoliko mislis na ono danasnje prozivanje Inzka, mislim da je to vaznije od komentarisanja glupave serije. That's all.mO k3 wrote:koje ekipe??asker wrote:Da, bas direktno u kost. Al nemoze to proci od hihi hoho ekipe.mO k3 wrote:Bravo bakire za današnje prozivanje
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#7178 Re: BAKIRE ODLAZI
da da na danasnji govor mislim
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#7179 Re: BAKIRE ODLAZI
Tako je onomad Haris direktno Stoltenbergu (cini mi se) na press konferenciji, kao ne jebite nas vise "dogovorite se", recite vec jednom jasno i glasno ko koci napredak ka NATO-u. I Inzko se uspavao, ozbiljno mislim da je vrijeme za inicijativu probosanske strane za njegov odlazak.mO k3 wrote:da da na danasnji govor mislim
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#7180 Re: BAKIRE ODLAZI
https://www.facebook.com/federalna/vide ... c1NDU0NDQ/
na minuti 6:40 inzko ko popisan .. vezane su mu ruke
na minuti 6:40 inzko ko popisan .. vezane su mu ruke
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7181 Re: BAKIRE ODLAZI
Jasta je.smajo wrote:3 mjeseca od zadnjeg posta, ovo narod zavolio Baketa?
Kao kad je Milos Obrenovic pitao sta radi narod.
Kazu laje i gundja.
Kaze dobro je, stezi samo.
Pa opet kad je pitao sat radi narod.
Kazu - suti i trpi.
Milos naredi - popustaj hitno!
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#7182 Re: BAKIRE ODLAZI
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108
Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.
E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.
E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#7183 Re: BAKIRE ODLAZI
agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108
Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.
E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
Upravo sam juče isto ovako mislio kad sam pročitao ovu informaciju. Kakvo ljudsko smeće
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7184 Re: BAKIRE ODLAZI
bilo bi to opasno, nezahvalno, suprotno volji naroda da bakir odseli... 
-
statixx
- Posts: 9839
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#7185 Re: BAKIRE ODLAZI
Sad valja ispuniti obecanje zbog kojeg smo imali silne "investicije"...

-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#7186 Re: BAKIRE ODLAZI
Dok je nama sa BiH putovnicom potrebna viza za Katar, gospoda iz Katara mogu da ulaze i izlaze kako im je volja, a sad je idiot odlučio preskočiti ovlasti i nadležnosti i dozvoliti im poklanjanje naše zemlje. Garant se idiot vodio inat politikom tipa: kada može Hrvatska prodavati našu imovinu po Hrvatskoj, sad ćemo mi njima šuknuti i prodavati svoju arapimaagent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108
Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.
E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7187 Re: BAKIRE ODLAZI
Treba uvijek kod sebe imati ono pakovanje jaja 10komada i gdje god ga raja vidi gadjat jajima ...moglo bi i govnima samo koce govna nosati sa sobom
...ebo svoju dandaru i on se posle ovoga smije pojaviti u Sa i uBiH
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7189 Re: BAKIRE ODLAZI
spreca wrote:
Treba uvijek kod sebe imati ono pakovanje jaja 10komada i gdje god ga raja vidi gadjat jajima ...moglo bi i govnima samo koce govna nosati sa sobom...
Amerikanka privedena jer je pokazala srednji prst Bakiru Izetbegoviću
https://www.klix.ba/vijesti/bih/amerika ... /170825066
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#7190 Re: BAKIRE ODLAZI
Prosla su ta vremena sad nu mogu umjesto plca pokazati i sta drugo

- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#7191 Re: BAKIRE ODLAZI
Jah, najlakše se šuta kad je na podu...

-
SimkeA
- Posts: 355
- Joined: 10/12/2010 19:26
#7192 Re: BAKIRE ODLAZI
"Poskupljenja, po Izetbegovićevom mišljenju, nakon dizanja akciza – nije bilo. A i kad ih je bilo, poskupljenja su bila opravdana."
Ovo je dostojno Alana Forda
Ovo je dostojno Alana Forda
- horkesh
- Posts: 3380
- Joined: 31/03/2008 10:15
#7193 Re: BAKIRE ODLAZI
Dodik pravi dvotrećinsku koaliciju da izmijeni Ustav RS-a da se može "baviti secesijom", a ovaj se bavi time kako omogućiti Arapima da kupuju nekretnine po BiHcriticos wrote:Dok je nama sa BiH putovnicom potrebna viza za Katar, gospoda iz Katara mogu da ulaze i izlaze kako im je volja, a sad je idiot odlučio preskočiti ovlasti i nadležnosti i dozvoliti im poklanjanje naše zemlje. Garant se idiot vodio inat politikom tipa: kada može Hrvatska prodavati našu imovinu po Hrvatskoj, sad ćemo mi njima šuknuti i prodavati svoju arapimaagent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /181114108
Riđobrado balijsko i kriminalno đubre hoće NAŠU zemlju da daje u vlasništvo arapima.
E pa nećeš turkobalijo i arapofile, marš seli kod turaka i arapa pa im daji šta hoćeš, ali u našoj zemlji nećeš!
Što je najgore, jako puno balija u tome ne vidi ništa loše i to zovu "investicijama". Pa ti ostani normalan.
- problemnatravunu
- Posts: 18761
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
izgubljena dusa
- Posts: 573
- Joined: 01/03/2013 19:24
#7195 Re: BAKIRE ODLAZI
Ne mora odseliti, neka preseliJThomas wrote:bilo bi to opasno, nezahvalno, suprotno volji naroda da bakir odseli...
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7196 Re: BAKIRE ODLAZI
Rekao je da nema nista. Ni auta. Samo kucu. I da je uskoro na birou. Da svaka obitelj koja zeli odseliti od njegovog dobra, duguje drzavi (kostala je drzavu) milion eura. Meni drzava nije dala feninga. Nikom nista ne dugujem Bake!
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#7197 Re: BAKIRE ODLAZI
Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#7198 Re: BAKIRE ODLAZI
da. Upravo. On nama dodje lovu koju daje Budnji i svojim tajkunima.drug_profi wrote:Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#7199 Re: BAKIRE ODLAZI
Bacih malo na papir... za ovih 37 godina radnog staža, samo u Zdravstveni fond sam uplatio oko 130.000 km. bez boračkog. Nemam zdravstveni karton, nemam dana bolovanja ( što ne znači da sam zdrav ko dren ). dvije trečine radnog vijeka sam zaposlen u svojoj firmi. Kompletan radni vijek sam u realnom sektoru, nikada na državnim jaslama i buđetu. Nemam dinara ušteđevine. Državi nisam dužan ni dinara.drug_profi wrote:Meni je drzava na porezima i uzela brdo para i danas mi svaki mjesec uzima 800 maraka za PIO, ZZO i porez, pa na ono sto ostane jos 17% PDV-a.
A nit koristim Sebijine usluge (sam placam sve doktore), nit ce mi penzija biti vrijedna pomena, nit od tog PDV-a vidim ikakve koristi.
Cini mi se Bake da ti meni dodjes pofino para.
Gdje su moje pare.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#7200 Re: BAKIRE ODLAZI
Mene ovaj intervju na N1 podsjetio na Spašavanje privatnika Rahmana

Last edited by cyprus on 17/11/2018 07:30, edited 1 time in total.






