The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7155 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
počet ću banane dijeliti titami.
ne znam kako objasniti: ne komentarišite epizodu prije nego prođe na ovdašnjem FOXu.
još su se neki smijali što sam ključao prije premijere...
gdje žurite koji klinac?
ne znam kako objasniti: ne komentarišite epizodu prije nego prođe na ovdašnjem FOXu.
još su se neki smijali što sam ključao prije premijere...
-
splinter
- Posts: 8705
- Joined: 08/10/2011 12:28
#7156 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Smije li se sad komentarisati ?
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7157 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kakvo razvlačenje serije.
Negan se čini nepobjedivim. Okupio toliku grupu ljudi, svi mu se klanjaju, upadaju u Kraljevstvo, uzimaju koliko i šta god hoće, odnesu hladno sve od voća i povrća, itd.
Pobjeći ne možeš, jedino ako si Copperfield, onda bi možda uspio.
Daryl se opire, neda se. Ako pređe, garant će se sresti sa nekim iz Rickove grupe, a onda će on krenuti objašnjavati zašto je morao preći kod njih i tako to.
Onog Dwighta će Daryl kad tad sastaviti sa zemljom. Ubit će ga čim dođe do prve prave prilike.
Negan se čini nepobjedivim. Okupio toliku grupu ljudi, svi mu se klanjaju, upadaju u Kraljevstvo, uzimaju koliko i šta god hoće, odnesu hladno sve od voća i povrća, itd.
Daryl se opire, neda se. Ako pređe, garant će se sresti sa nekim iz Rickove grupe, a onda će on krenuti objašnjavati zašto je morao preći kod njih i tako to.
Onog Dwighta će Daryl kad tad sastaviti sa zemljom. Ubit će ga čim dođe do prve prave prilike.
Zaključavanje teme je glupo, taman da 100 forumaša svaki put prekrši ovo pravilo. Možda ja hoću da nešto napišem ili nekome odgovorim, a ti zaključao temu. Niđe veze.Chmoljo wrote:počet ću banane dijeliti titami.
ne znam kako objasniti: ne komentarišite epizodu prije nego prođe na ovdašnjem FOXu.
još su se neki smijali što sam ključao prije premijere...gdje žurite koji klinac?
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7158 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
To da se ključa prije premijere sam ja predložio jer je krenula kružit skripta za prvu epizodu + neko je bez bilo kakvih oznaka objavio ko nije viđen na setu i bilo bi glupo da se spoila nešto što se čekalo 6 mjeseci. Nije mi jasno otkad sad to pravilo da se mora čekat do 22:00 ? Prošle sezone se normalno diskutovalo ko je htio. Ne znam zašto uopšte ulazit na temu ako se nije pogledala nova epizoda koja je od 10:00 ujutru dostupna sa prevodom ?Chmoljo wrote:počet ću banane dijeliti titami.
ne znam kako objasniti: ne komentarišite epizodu prije nego prođe na ovdašnjem FOXu.
još su se neki smijali što sam ključao prije premijere...gdje žurite koji klinac?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7159 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Znate sta. U pravu ste. Jebe mi se, pisite sta hocete.
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#7160 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Solidna epizoda. Već se vidi ono što će na kraju pokopati Negana. Brutalne i karizmatične vođe
traju dok podčinjenim ne dopizdi, kad se dosegne ta kritična granica nema te Lucile koja će
ga spasiti. Dwight mi se sad i ne čini tako lošim tipom, možda je malo pizda ali uradio je ono
što je mislio da će mu zaštiti ženu. Jeste da je sada guzi Negan...
Daryl je tvr orah iako ne znam koliko će dugo ostati takav, vrlo lako bi mogao zaginuti.
traju dok podčinjenim ne dopizdi, kad se dosegne ta kritična granica nema te Lucile koja će
ga spasiti. Dwight mi se sad i ne čini tako lošim tipom, možda je malo pizda ali uradio je ono
što je mislio da će mu zaštiti ženu. Jeste da je sada guzi Negan...
Daryl je tvr orah iako ne znam koliko će dugo ostati takav, vrlo lako bi mogao zaginuti.
Last edited by dale cooper on 07/11/2016 23:45, edited 1 time in total.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7161 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kao sto sam vec napisao, Daryl jeo sendivce.
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#7162 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Dog food sandwiches. Njami.Jack Be Nimble wrote:Kao sto sam vec napisao, Daryl jeo sendivce.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
#7163 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pa naisli na supermarket za kucne ljubimce.dale cooper wrote:Dog food sandwiches. Njami.Jack Be Nimble wrote:Kao sto sam vec napisao, Daryl jeo sendivce.Otkud im pseća hrana?
![]()
A druga polovina epizode kako onaj sebi pravi sendvic.
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#7164 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mislis prva polovina. 
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#7165 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ali barem je bio dobar soundtrack u tih prvih par minuta.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#7166 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne znam, meni i nije nesto ovaj sistem linijom manjeg otpora.
Otvorenje sezone, ok. To je bilo pod must.
Onda epizoda Carol i Morgana...meh.
Pa onda epizoda Daryla i Negana...meh.
Sad se vracamo na Rickovu ekipu.
Daj ga malo umiksajte.
Otvorenje sezone, ok. To je bilo pod must.
Onda epizoda Carol i Morgana...meh.
Pa onda epizoda Daryla i Negana...meh.
Sad se vracamo na Rickovu ekipu.
Daj ga malo umiksajte.
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#7167 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
novo zvono za alarmBaltazar_khan wrote:![]()
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#7168 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Zadnje dvije nisam gled'o, al' vas čitam. Toe optimizam 
-
gonzalez
- Posts: 107
- Joined: 30/05/2013 22:05
#7169 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Negan živi život apokalipse. Igra na ljudski strah, na emocije. Davno provalio da preživjele kraj civilizacije zbližava, silom uzima sve. Tako ih je sve slomio, ne vjerujem da će uspjeti sa Darylom, ovaj nema šta da izgubi. Što se tiče Daryla, mislim da mu je taktika, ako je uopšte ima, pogrešna. Bolje da je popustio, približio se Neganu, zadobio njegovo povjerenje i onda ga mlatnuo. Ovako se samo pati uzalud. D se kurčio i popušio žestoko foru, ostao je bez žene, bez pola lica. I još gore, Negan mu štema ženu, a i dalje ga mentalno slama.
Jel oni osuđenici ne smiju da ubiju šetače? Jel ono Tina što je nabijena na kolac?
Jel oni osuđenici ne smiju da ubiju šetače? Jel ono Tina što je nabijena na kolac?
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#7170 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ma nije Negan tako los lik, pa nista do sad nije uradio zbog cega bismo ga mrzili.
Jest meni fascinantno kako lagano skacemo na osudjivanje.
Rekao nam onaj supak iz hilltopa, jel gregory, da je negan los i Rick otisao da ga rijesi. Ubio citav outpost, 40ak ljudi... plus je Daryp kasnije raznio desetak...jebena matematika kaze
Rick - 50
Negan - 2
Jest meni fascinantno kako lagano skacemo na osudjivanje.
Rekao nam onaj supak iz hilltopa, jel gregory, da je negan los i Rick otisao da ga rijesi. Ubio citav outpost, 40ak ljudi... plus je Daryp kasnije raznio desetak...jebena matematika kaze
Rick - 50
Negan - 2
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7171 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Samo što si zaboravio da Negan otima hranu od ljudi iz Kingdoma i Hilltopa. Uzima koliko i šta god hoće.sizifinho wrote:Ma nije Negan tako los lik, pa nista do sad nije uradio zbog cega bismo ga mrzili.
Jest meni fascinantno kako lagano skacemo na osudjivanje.
Rekao nam onaj supak iz hilltopa, jel gregory, da je negan los i Rick otisao da ga rijesi. Ubio citav outpost, 40ak ljudi... plus je Daryp kasnije raznio desetak...jebena matematika kaze
Rick - 50
Negan - 2
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#7172 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sanjao sam ovu stvar koliko mi je bila iritantnadale cooper wrote:Ali barem je bio dobar soundtrack u tih prvih par minuta.![]()
Sad, ko ce vise pohvatati sve ovo... Negan je "svugdje". Ljudi ga slusaju jer od toga imaju koristi a nekad se i oslade i dobiju "free pussy". Ko nije s njim protiv njega je i ceka ga najteze iskusenje. Dwight djeluje sjebano, ne izgleda kao neko ko se potpuno predao kada ga Negan vrijedja objasnjavajuci kako je doslo do toga da mu Negan "ozeni" zenu. Dwight bi mogao biti potencijalni Derilov saveznik. Mozda i Dwightova zena koja pazi na Derryla dajuci mu savjete ili je to neka igra?
Kako stvari teku, mozemo imati formiranje tri anti Negan grupe. Jednu unutar Neganovih zidina, drugu sa Ezekielom i Carol i trecu sa Rickovom grupom. Ne pratim strip dugo vremena, moguce je da lupam potpuno.
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7173 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju 
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#7174 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
annoy wrote:Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#7175 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
annoy wrote:Kako je dobar Jeffrey D.M. sad samo zbog njega gledam seriju
