Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#7151 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by muzicar_iz_parka »

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... na-iranaca

Sigurnosne i policijske agencije zabilježile poruke

Radončić dobio prijetnje nakon najave progona Iranaca

Image
Državnom ministru sigurnosti BiH i čelniku Saveza za bolju budućnost BiH Fahrudinu Radončiću upućene su ozbiljne prijetnje koje su zabilježile i policijske i sigurnosne službe, doznaje Večernji list.



Prijetnje su stigle prošle sedmice, a izvor blizak obavještajnim krugovima istakao je kako se za sada ne može govoriti o nivou ozbiljnosti prijetnji, kao i o mogućim motivima upućenim prema državnom ministru sigurnosti osim da se cijeli slučaj provjerava. Prema dostupnim informacijama, mjere osiguranja nisu značajnije pojačane prema državnome ministru od uobičajenih.

Otvorio front

Valja reći kako se ministar sigurnosti, odnosno čelnik SBB-a BiH, u posljednje vrijeme istakao u žestokim najavama obračuna sa svim oblicima kriminala i korupcije pa i terorizma zbog čega je makar po internetskim forumima i pojedinim radikalnim glasilima gotovo bio proglašen izdajnikom.



Zanimljivo je da je Radončić najavio da će resorno ministarstvo kojemu je na čelu tražiti da se personom non grata proglase dvojica iranskih diplomata u ovoj zemlji koji svojim radom ugrožavaju BiH i njezin ugled.



Radončić je tada rekao da će taj zahtjev biti podnesen jer dvojica Iranaca, koji su na službi u Ambasadi Irana u BiH, nisu poštovala diplomatska pravila. On je dodao da će Ministarstvo sigurnosti BiH, vrlo uskoro, preko Ministarstva vanjskih poslova i Vijeća ministara, tražiti da te diplomate odu iz Sarajeva.

Široka meta

- To ćemo uraditi zbog toga što oni ne poštuju diplomatske norme i zbog najboljeg interesa Bosne i Hercegovine.



Ostale razloge ne mogu javno, niti ima potrebe da ih elaboriram, rekao je Radončić. Usporedno s tim na političkoj pozornici, čelnik Saveza za bolju budućnost vodi otvoreni rat sa Strankom demokratske akcije, naročito frakcijom Stranke demokratske akcije koju predvodi Bakir Izetbegović.



Radončić je u više navrata najavljivao obračun s korupcijom i kriminalom u redovima najveće bošnjačke stranke insistirajući i na razotkrivanju političkih ubistava poput slučajeva vezanih uz jedinicu Ševe ili pak likvidaciju ministra unutrašnjih poslova Federacije BiH Jozu Leutara.
Neka se ti Iranci ne zezaju inače će Fahraon poslati onaj svoj avion na njih. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7152 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Prpa gujici...sad ce uletit americki marinci da ga spase :D
koji politicki klotz majko moja :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7153 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

sad će na tornju da vijori USA zastava :lol: :lol: :lol:
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#7154 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by muzicar_iz_parka »

Jel već osmišljen neki naziv za akciju hapšenja onih koji prijete našem Fahraonu???? :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7155 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

Operacija Tornjak
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7156 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

uz sav prezir prema Tornjaku proisteklom iz SDA kriminala baš ga i podržavam da pohapsu tu mafijašku organizaciju...to bi bilo ko gledat kako mali štakor glođe baba i majku...a jedina mu je šansa da ne doživi izborni potop naredne godine da prestane da sere i počne da hapsi
Last edited by JoseMujica on 18/04/2013 17:24, edited 1 time in total.
muzicar_iz_parka
Posts: 3949
Joined: 02/06/2012 18:59

#7157 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by muzicar_iz_parka »

JoseMujica wrote:Operacija Tornjak
Slabo druže Mujica, možeš ti to bolje. :D

Nagradna igra, ko smisli dobro kodno ime pomenute akcije dobije besplatan ručak za dvije osobe u "Plavoj Prizmi". 8)
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7158 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

Operacija Gazi Husref beg mladji :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7159 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

ejht8e458648 wrote:joj kad vas munja i radončić pođu slat u guantanamo bay :lol: :lol: :lol:
A imal tamo more? Ako ima nek apsi... :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#7160 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by kamen spoticanja »

ejht8e458648 wrote:kako nema more pa to je okupirani dio kube, kad ogule s tebe kožu ubace te u more da ti rane bezbolno zarastu
Kodni naziv akcije "guli kožu" :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7161 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

strašno..gledam neko prijetio ministru Radončiću..
pa ja to ne mogu vjerovati..
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#7162 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by Danguba »

Image

koja boja :shock: :shock:
ko da mu je azrail poslao poruku... :lol: :lol:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#7163 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by fantom slobode »

JoseMujica wrote:uz sav prezir prema Tornjaku proisteklom iz SDA kriminala baš ga i podržavam da pohapsu tu mafijašku organizaciju...to bi bilo ko gledat kako mali štakor glođe baba i majku...a jedina mu je šansa da ne doživi izborni potop naredne godine da prestane da sere i počne da hapsi
ma ako vec krene da hapsi ( a nece ) zasto samo SDA mafijasku organizaciju, trebao bi valjda da obuhvati teritorij Bosne i Hercegovine, ima tu jos mafijaskih organizacija sakrivenih pod nazivima raznih stranaka. Nakon toga se javlja problem, kad uhapsi (a nece ), koji ce to sud da osudi? Fahro samo sebe pokusava da napravi bitnim politickim cimbenikom...zato i vijesti o prijetnjama, jos malo pa ce i dojaviti da je pokusan atentat na njega, ali je sprijecen u pripremi...na veliko zadovoljstvo svih naroda i narodnosti Bosne i Hercegovine.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#7164 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by JoseMujica »

Sve redom ko mafija fesceraju, al su mi ovi udarni pa ih najviše spominjem.......i to stoji...koće im sudit? da ih sutra pohapse u sudu im jarani.......na kraju i Fahraon bi samog sebe zavalio jer mu je to stara raja........nisam ga sigurno ja guro u počecima
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7165 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hecimnadri »

Ovaj Fahro je stvarno ublehaš,što pokazuje i njegova izjava o Itancima.
Valjda misli da će tako dobiti naklonost SAD-ea.
Dobio je ne dobio SBB će 2014 doživjeti potop.
Blizu je 2014.

Najdraža Fahrina pjesma bit će od Osmana Hadžića -Kao Titanik,kao titanik,ja sam potonuo.......
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#7166 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by udrch »

gledam neki dan bio u Turskoj, a prije par mjeseci je govorio protiv Turske i kako je Bošnjacima važnija Srbija i Hrvatska od Turske..kad god Bakir ode, odmah paralela Turska-Iran..
User avatar
EverlasTT
Posts: 103
Joined: 04/04/2013 17:14

#7167 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by EverlasTT »

Fahro se rugao SBiH a zavrsit ce kao oni. 2014 is approaching fast...
hecimnadri
Posts: 331
Joined: 23/01/2011 06:09

#7168 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hecimnadri »

EverlasTT wrote:Fahro se rugao SBiH a zavrsit ce kao oni. 2014 is approaching fast...
Čovjek je vidovit.Osnovo TV doveo Marića i dao naslov emisiji "U škripcu"
Kako koji dan dotični je u škripcu i bez Marićeve emisije .
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#7169 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by vrbas1979 »

Ovo Fahrudinovo čudovište SBB se opasno urušava. Zamisli kada ti članovi iz SBB prelaze u SBiH - a to bila prva meta Fahrudina Utamanitelja od Berana.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/docent-h ... /130430106


Dok je "skidao" Harisa na svom biltenu bi najčešće volio zakačiti ovakvu fotografiju: Image

Vjerujem da se Fahrudin ovako malo čupka u zadnje vrijeme.
ministarsa1
Posts: 39
Joined: 07/05/2013 15:14

#7170 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ministarsa1 »

Image

Tvoj stari život k'o u bajci bio je fantastičan
A kraj nije sretan nego pravo dramatičan
Prevelik apetit, tebi nikad dovoljno
htio si i državu valjda prodat' povoljno

Kavijar, šampanjac i počasne lože
volio si luksuz, šta ćeš kad se može
Volio si umjetnost, ulja na platnu
tako si zaboravljao istoriju ratnu

Gradile se zgrade, dizao si spratove
na ruci nosio si skupocjene satove
Pohlepan si bio to na loše miriše
zinula ti guzica previše

Znaš da nije sreća kad je para puna vreća
sreća je kad napune se i druga i treća
Sreća je i zlato, sreća su i stanovi
al' sreći dođe kraj, propadoše planovi
K.P. dom sad dom je tvoj
Na reveru redni broj
Ne puštaj iz ruku sapun
Džaba što si tajkun

Sve je bilo k'o u snu, samo nebo bila granica
prekide se magija kad uđe sekretarica
"Evo hladan sokić, stigla je i kavica"
Stigla je i murija, stigla je i marica

Tako ti i treba kad si bio megaloman
navučen na vlast k'o najgori narkoman
Ispalo je s pravom da imao si fobiju
bio si na vrhu, onda fasov'o si robiju

Mjesto đakonija i skupocjenih vina
sad jedeš splačine zatvorskih kantina
Ispao si papak, žrtveni jarac
na dan kad te puste bićeš smežurani starac
Imao si vilu, bazen, jahtu i avion
sad je iza rešetaka pun pansion
Vrijeme sporo prolazi, minuta k'o godina
izdali te prijatelji, izdala te rodbina

K.P. dom sad dom je tvoj
Na reveru redni broj
Ne puštaj iz ruku sapun
Džaba što si tajkun



K.P. dom je mati moja
luč u tami ovog vijeka
tu te stave da poprave
sve kvarove kod čovjeka....

http://www.youtube.com/watch?v=FlK8Sfhn9BI
User avatar
hevi metalac
Posts: 363
Joined: 13/04/2013 00:53
Location: truhli zapad

#7171 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hevi metalac »

hapsi Fahro, samo hapsi, neka pizde :mrgreen:
ministarsa1
Posts: 39
Joined: 07/05/2013 15:14

#7172 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ministarsa1 »

hevi metalac wrote:hapsi Fahro, samo hapsi, neka pizde :mrgreen:
Kada bismo bar letimično pročitali zakone i Ustav BiH, vrlo lako bi shvatili da Fahro nema ovlasti i ne može hapsiti. Fahro nema ovlasti da hapsi!!!
User avatar
hevi metalac
Posts: 363
Joined: 13/04/2013 00:53
Location: truhli zapad

#7173 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hevi metalac »

ministarsa1 wrote:
hevi metalac wrote:hapsi Fahro, samo hapsi, neka pizde :mrgreen:
Kada bismo bar letimično pročitali zakone i Ustav BiH, vrlo lako bi shvatili da Fahro nema ovlasti i ne može hapsiti. Fahro nema ovlasti da hapsi!!!
Kada bismo ukljucili mozak shvatili bi da treba politicka Volja za hapsenje na vise tacaka. Sucur Allahu i hvala Volji. sretno vam pizdjenje zelim :mrgreen:
ministarsa1
Posts: 39
Joined: 07/05/2013 15:14

#7174 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by ministarsa1 »

hevi metalac wrote:
ministarsa1 wrote:
hevi metalac wrote:hapsi Fahro, samo hapsi, neka pizde :mrgreen:
Kada bismo bar letimično pročitali zakone i Ustav BiH, vrlo lako bi shvatili da Fahro nema ovlasti i ne može hapsiti. Fahro nema ovlasti da hapsi!!!
Kada bismo ukljucili mozak shvatili bi da treba politicka Volja za hapsenje na vise tacaka. Sucur Allahu i hvala Volji. sretno vam pizdjenje zelim :mrgreen:
Budi iskren pa priznaj koliko si klipača maznuo veceras?
User avatar
hevi metalac
Posts: 363
Joined: 13/04/2013 00:53
Location: truhli zapad

#7175 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos

Post by hevi metalac »

ministarsa1 wrote: Budi iskren pa priznaj koliko si klipača maznuo veceras?
sta da kazem da mi povjerujes? :)
vala vas je Fahro zadever'o gospon ministre, ha? :mrgreen: ali ne se sikirati tek je pocelo, a narod trazi glave da lete , znas li?
:bih:
Post Reply