Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7151 Re: FK Sarajevo
Trening za sat i kusur, SVI NA TRENING!
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#7153 Re: FK Sarajevo
aa
Blekić: (nakon nekih Žujinih tvrdnji) nije Allah mi, nije Boga mi
Žujo: (nakon priče o stolicama) opet bi poderali stolice
i yebo mater, oni se šprdaju ovdje, a isti derbi se gleda na dva mjesta.
-
strafna
- Posts: 113
- Joined: 13/07/2009 23:18
#7154 Re: FK Sarajevo
jao sibicara majko draga...mogli su se komotno i na tramvajskoj stanici naci pa rjesavati kljucno pitanje sarajevskog derbija,nekad prepoznatljivog dogadjaja.
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7155 Re: FK Sarajevo
Jesam ili opet bombaš ili ste slušali Žujin govor o tv prenosu?
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7156 Re: FK Sarajevo
Mirza je bog, jeste alaha mi. Čovjek fino šuti, otpuhuje, i razmišlja kako da napravi dobar rezultat sa Sarajevom i da se i on proda vani, jer se sa ovom bagrom ne može uspjeti.
Strašno. Ovi iz Želje hoće da nam biju Predsjednika.
Strašno. Ovi iz Želje hoće da nam biju Predsjednika.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7157 Re: FK Sarajevo
Kakav je papak ovaj A.Osim to nije normalno. Konjina umjesto da smiruje strasti on ih jos vise rasplamsava nekakvim svojim doskocicama, a da ga niko nista i ne pita
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7158 Re: FK Sarajevo
Ma na glavi i pokretima,grimasi i gestikulacijama mu se vidi da je blago mentalno hendikepiran.
Sta ocekivati od takve osobe koji je sav svoj "image" zasnovao na cinizmu.
Samo me interesuje kako ne razmisljaju da ce im se desiti jako jakoooo slicna situacija prilikom slijedeceg gostovanja na Kosevu.I onako je zakuhano do krajnjih granica i ovakve izjave i istupi nikome ne trebajual djaba.
Sta ocekivati od takve osobe koji je sav svoj "image" zasnovao na cinizmu.
Samo me interesuje kako ne razmisljaju da ce im se desiti jako jakoooo slicna situacija prilikom slijedeceg gostovanja na Kosevu.I onako je zakuhano do krajnjih granica i ovakve izjave i istupi nikome ne trebajual djaba.
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7159 Re: FK Sarajevo
Večeras u 18.45h na TV1 Blekić i žujo.
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7160 Re: FK Sarajevo
I stari mu je radio iste grimase, potpuno iste.-LIBERO- wrote:Ma na glavi i pokretima,grimasi i gestikulacijama mu se vidi da je blago mentalno hendikepiran.
Sta ocekivati od takve osobe koji je sav svoj "image" zasnovao na cinizmu.
Samo me interesuje kako ne razmisljaju da ce im se desiti jako jakoooo slicna situacija prilikom slijedeceg gostovanja na Kosevu.I onako je zakuhano do krajnjih granica i ovakve izjave i istupi nikome ne trebajual djaba.
A danas je Blekić dva puta ponovio da košpicarima neće uzvraćati istom mjerom, te da će dobiti cijeli jug.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7161 Re: FK Sarajevo
Jos cemo vidjeti za odgovor istom mjerom,a ja ti tvrdim da ce biti.
A sada na trening

A sada na trening
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7162 Re: FK Sarajevo
Pa naravno da ce biti, i to trostruko. Ti izjavis da nece i da ce sve biti u dure pa im ga onda zabijes tako da pamte citav zivot. Bar smo u tim stvarima prvaci svijeta
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7163 Re: FK Sarajevo
Eh ovako veceras nece biti banova ali ce biti opomene pred duzi ban...stvarno ne vidim sta bi jos imali reci nakon svega sto je napisano...znate situaciju i znate da se nece promjeniti
Ovo shvatite kao zadnju opomenu ja svoj posao moram obaviti
Ovo shvatite kao zadnju opomenu ja svoj posao moram obaviti
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#7164 Re: FK Sarajevo
Ako ko moze da stavi kakvu sliku sa treninga,da vidim kako je to izgledao jer nisam bio u mogucnosti da odem

- Logovan
- Posts: 102769
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7165 Re: FK Sarajevo
arshavin wrote:Ako ko moze da stavi kakvu sliku sa treninga,da vidim kako je to izgledao jer nisam bio u mogucnosti da odem![]()
Evo je brate

Uploaded with ImageShack.us
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#7166 Re: FK Sarajevo
joj tolika frka i problemi a kao da gledam sutra rezultat 0-0 
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#7167 Re: FK Sarajevo
nece...bice 0:1...gol u 104. minuti, sumnjiv naravno 
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#7168 Re: FK Sarajevo
moguce i to iz penala(izmisljenog)Bordolini wrote:nece...bice 0:1...gol u 104. minuti, sumnjiv naravno
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#7169 Re: FK Sarajevo
kojem je prethodila situacija u kojoj je jahovic bio minimum 12 metara u ofsajdu 
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#7170 Re: FK Sarajevo
Aleee, amar osim je,
aleee...
aleee ( )
aleee O
ko je bio na treningu desifrovat ce ko nije, nece...
aleee...
aleee ( )
aleee O
ko je bio na treningu desifrovat ce ko nije, nece...
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7171 Re: FK Sarajevo
Ta je pjesma puno starija još iz prvog Osimovog mandata. Samo ne znam koja je prva nastala, ta ili o Emiru Obući?
- Priorat
- Posts: 1451
- Joined: 07/04/2009 09:43
- Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...
#7172 Re: FK Sarajevo
upaljac83 wrote:
koji bed jebote.....ko na auto pijaci pa preko cijene golfa 2 se raspravljaju...
-
smaja_
- Posts: 63
- Joined: 13/10/2010 13:38
#7173 Re: FK Sarajevo
Impavidus wrote:Aleee, amar osim je,
aleee...
aleee ( )
aleee O
ko je bio na treningu desifrovat ce ko nije, nece...
Brate stavi malo veci krug da nam se vonjagla ne naljuti
