Povorka ponosa u Sarajevu
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7151 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#7152 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ma nek protestuju i provedu pasjaluk,hljeba i igara -oduvijek je biloCi-Nick wrote:Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#7153 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
PM72 wrote:Golema je sreća pa je američki ambasador gej i što će biti u povorci inače bi se našli bradati kozojebi koji bi pravili sranja...ovako,sve će proći bez problema.Svakog čuda nakon tri dana dosta.Inače,savršeno me briga ko se s kim jebe mada mi je odvratno vidjeti kad se dva muškarca ili dvije žene javno zažvalje...
Zatvaraj ovu temu, nema je smisla više raspravljati.
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#7154 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Slažem se sa boldiranim, ali to im se mora dozvoliti, to da se javno pokažu (ne mislim na neke bizarne kostime ili golotinju, zajebite to, na kraju krajeva to je i vrlo lako kažnjivo!)!PM72 wrote:Golema je sreća pa je američki ambasador gej i što će biti u povorci inače bi se našli bradati kozojebi koji bi pravili sranja...ovako,sve će proći bez problema.Svakog čuda nakon tri dana dosta.Inače,savršeno me briga ko se s kim jebe mada mi je odvratno vidjeti kad se dva muškarca ili dvije žene javno zažvalje...
Nego, vrlo jednostavno, ovo smatram edukacijom primitivno-konzervativnog stanovništva, da shvate da svi ljudi nisu isti, i nisu se isti rodili, kao što ih ima i različitih boja kože!
Recimo, prije par stotina godina i ti druge boje kože su bili debelo proganjani, samo zbog toga, dakle napreduje čovječanstvo!
Ovde se nadje pacijenata koji sebi dozvole da hinjski, s leđa fizički napadnu (obično slabije od sebe), samo zato što su čuli da su te osobe "pederi", a njima se to ne sviđa....mislim otkud ti pravo
Sutra, vrlo moguće, da tako napadnu i nekoga za koga su čuli da je Hrvat, Srbin, Musliman, budist, ljubitelj surfanja, kolekcionar znački, morista , a njima se on "ne sviđa" , ili mu se ne sviđa njihov hobi , pa ga zato "razbij"
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#7155 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ovaj mlađi svijet nije ni upoznao život od prije rata, pa se srodio sa starletama, pornićima, farmama, i tome slično, pa im je krajnji domet jesti banane jer su sišli s grane, a kamoli da su probali i doživjeli nešto drugo. Kad ne izađeš iz svog sela, tebi su Farma i pornići sve u životu. Ono kad se Ramiz i Mile umjesto rakije uhvate kokaina.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#7156 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ljudi nam masovno odlaze radi materijalnih stvari, raspadamo se. 2.7 miliona uz katastrofalan natalitet i masovno iseljavanje. Brzo cemo pasti ispod 2 miliona i biti najstariji narod u Evropi.xoklix wrote:Kiki bi prodao dušu za materijalne stvari.
Ne znaš koje gori, ekstremni ljevičari poput korisnika pod pseudonimom "Kikibombona" ili religiozni ekstremni desničari mahom bivši alkoholičari i narkomani.
Niđe sredine, niđe normalnog čovjeka.
Niđe srednje klase, samo bogati i siromašni.
Al' bitno je da se konzerviramo...
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#7157 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ci-Nick wrote:Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
Esdea, hadeze i esenesde zastupaju porodicne i moralne vrijednosti.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#7158 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
svi smo mi pederi. svak nas jebe kako hoce.
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#7159 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Drug moj jesi kad vidio Bosnju ili kojeg drugog etnosa ovdje u BiH da paradira jer je drugaciji? Nisi? Tvrdim da 90% stanovnistva nema problema s drugacijim od sebe, problem je sto ti drugi i drugaciji hoce da masu ovdje mokrom carapom i da prikazu to kao neku moralnu vertikalu, sto prema nedavnoj statistici 70% stanovnistva ne smatra moralnim.Ci-Nick wrote:Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#7160 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
koliko sam ja skonto ova parada se ne odrzava da pokažu neku moralnu vertikalu -kako ti kazes,nego da skrenu paznju na sebe i da imaju prava da ispoljavaju svoj zivot kako zele.
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7161 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ta njihova parada me ne košta ništa ni materijalno ni moralno, prema tome i ne zanima me.W0rM wrote:Drug moj jesi kad vidio Bosnju ili kojeg drugog etnosa ovdje u BiH da paradira jer je drugaciji? Nisi? Tvrdim da 90% stanovnistva nema problema s drugacijim od sebe, problem je sto ti drugi i drugaciji hoce da masu ovdje mokrom carapom i da prikazu to kao neku moralnu vertikalu, sto prema nedavnoj statistici 70% stanovnistva ne smatra moralnim.Ci-Nick wrote:Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
a koliko stanovništva smatra nemoralnim to što nam rade vlastodršci,.. da li će biti neko protestno okupljanje ?
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#7162 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ništa mahanje krstom.¤ jelena ¤ wrote:Koliko primijetih...poneki pop hoće okadit ulicu ili trg, na poziv građana, nakon što povorka prođe - da išćera đavola;Guadalajara wrote:Sta kaze pravoslavna crkva za ovaj miting ?
a znaju i mahnut krstom od par metara, ikonom i transparentom u blizini parade - pretpostavljam iz istog razloga.
Samo dobro oprati vodom kada prođu. Prije pranja pošpricati sredstvom za dezinfekciju.
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#7163 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Hocel se danas zaratit, hocel se zemlja otvorit i nastat kijametski dan......nisam neki vjernik a ni simpatizer IZa ali najbolje su rekli.....ko ne simpatise ovu paradu nek ne ide tamo i gotovo......ali ljudi moji da su nam Bogdo ove parade najveci problem niko sretniji od mene, sto neko reko rece sve nam u kurcu a parada najveci problem, da se razumijemo nemam nista protiv ali jeblo vas paradiranje i vasa prava i sve, svi smo ugrozeni kada bi sredili neke glavne stvri i ta vasa prava bi dosla na red........
Treba se borit za svoja prava.....ali sve u svoj vakat.....isto da n rusevu cerpicaru hoces da stavis novu stolariju.....da ja sredimo temelje zidove instalacije pa cemo i stolariju novu....jok...mora i ovo nakaradno....nadam se da je sljedeca parada u Banja Luci.......mah mene zanima sta ce desava u pozadini ove price koji tenderi i i imenovanja ce proci neopazeno
Treba se borit za svoja prava.....ali sve u svoj vakat.....isto da n rusevu cerpicaru hoces da stavis novu stolariju.....da ja sredimo temelje zidove instalacije pa cemo i stolariju novu....jok...mora i ovo nakaradno....nadam se da je sljedeca parada u Banja Luci.......mah mene zanima sta ce desava u pozadini ove price koji tenderi i i imenovanja ce proci neopazeno
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#7164 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Niko se ne buni što ga 24 godine iza rata jebe Bakir,Dino Konaković nego se bunimo što nas niko ne pita kako se ko jebe...
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#7165 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Zapravo suprotno, ta parada kosta i to dobro s obzirom na broj uniformisanih lica taj dan, treba sve dnevnice isplatiti.Ci-Nick wrote:ta njihova parada me ne košta ništa ni materijalno ni moralno, prema tome i ne zanima me.W0rM wrote:Drug moj jesi kad vidio Bosnju ili kojeg drugog etnosa ovdje u BiH da paradira jer je drugaciji? Nisi? Tvrdim da 90% stanovnistva nema problema s drugacijim od sebe, problem je sto ti drugi i drugaciji hoce da masu ovdje mokrom carapom i da prikazu to kao neku moralnu vertikalu, sto prema nedavnoj statistici 70% stanovnistva ne smatra moralnim.Ci-Nick wrote:Lijepo,... danas se protestuje protiv drugog i drugačijeg.
Ne smetaju ni loše zdravstvo, ni loše obrazovanje, ni male plate, ni male penzije, ni loše ceste, ni neformiranje vlasti, ni odlazak mladih,...
Smetaju drugačiji,.. ne smije se biti drugačiji,..
Blago političarima koji imaju ovakav narod,... ne moraju brinuti za svoju budućnost !
a koliko stanovništva smatra nemoralnim to što nam rade vlastodršci,.. da li će biti neko protestno okupljanje ?
Ali vi svi ovdje pljujete vlast, a niko da se pocese pa da uradi nesto, zavrnes rukave, prijavis skup i evo i ja cu doci s tobom. Radis li sta po tom pitanju?
Ja se slazem da imamo najlosiji sistem u regionu, ali ako ti toliko smeta valjda krenes od sebe i uradis nesto.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#7167 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ma ne bunim se ja kako ce neko i sta raditi u svoja 4 zida, ja se bunim jer to iznosi vani, pod krinkom "trazim svoja prava".PM72 wrote:Niko se ne buni što ga 24 godine iza rata jebe Bakir,Dino Konaković nego se bunimo što nas niko ne pita kako se ko jebe...
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#7168 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
koliko znam,sex na javnom mjestu je kažnjiv za sve i niko od populacije LGBT ne traži da se oni izostave...W0rM wrote:Ma ne bunim se ja kako ce neko i sta raditi u svoja 4 zida, ja se bunim jer to iznosi vani, pod krinkom "trazim svoja prava".PM72 wrote:Niko se ne buni što ga 24 godine iza rata jebe Bakir,Dino Konaković nego se bunimo što nas niko ne pita kako se ko jebe...
- zagortenej
- Posts: 3903
- Joined: 22/04/2013 13:27
- Location: Arš
#7169 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
"Istovremeno, nikada nećemo dopustiti da se nama nameće način života i običaji strani našem narodu i našoj zemlji. Crvena linija se ne smije preći", poručili su."
https://www.klix.ba/vijesti/bih/protivn ... /190906112
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#7170 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Znači ti si jedan od onih što presreću djevojke i momke po parkovima i po cesti ako se grle ili ljube?W0rM wrote:Ma ne bunim se ja kako ce neko i sta raditi u svoja 4 zida, ja se bunim jer to iznosi vani, pod krinkom "trazim svoja prava".PM72 wrote:Niko se ne buni što ga 24 godine iza rata jebe Bakir,Dino Konaković nego se bunimo što nas niko ne pita kako se ko jebe...
Buniš li se i kad se održavaju svadbe na ulici?
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#7171 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kolega nadam se da se razumijemo, paradom se promovise i daje do znanja "hej, vidi te nas, mi se limvo na drugaciji nacin od vas i mi smo cool"PM72 wrote:koliko znam,sex na javnom mjestu je kažnjiv za sve i niko od populacije LGBT ne traži da se oni izostave...
Gluho i daleko bilo, ali da li to smatram nekulturom - da ( u ovo ne ukljucejm svadbe ako te zanima hahaha).Rizvan wrote:
Znači ti si jedan od onih što presreću djevojke i momke po parkovima i po cesti ako se grle ili ljube?
Buniš li se i kad se održavaju svadbe na ulici?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#7172 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Neka kosta. Neka murija zaradi koji dinar vise da djeci mogu kupiti zimsku odjecu i obucu.W0rM wrote:Zapravo suprotno, ta parada kosta i to dobro s obzirom na broj uniformisanih lica taj dan, treba sve dnevnice isplatiti.
Ali vi svi ovdje pljujete vlast, a niko da se pocese pa da uradi nesto, zavrnes rukave, prijavis skup i evo i ja cu doci s tobom. Radis li sta po tom pitanju?
Ja se slazem da imamo najlosiji sistem u regionu, ali ako ti toliko smeta valjda krenes od sebe i uradis nesto.
Meni muka sto banda pokrade sve pare, sto propadamo i zaostajemo za razvijenim svijetom i niko nema problem sa tim.
Kada otvorim temu o ekonomskoj propasti jedva se nakucka 10-20 komentara. O pederima hiljade komentara. Valjda nam to najveci problem.
Draze nam pricati o pederima, Bozi Vreci, Dinu Backovicu, Goranu Bregovicu, Emiru Kusturici, Sanji V. itd... mahalati... nego pisati o privrednom i demografskom propadanju, u kriminalu, korupciji i nepotizmu kao primarnoj vrijednosti ovog drustva.
- ¤ jelena ¤
- Posts: 5157
- Joined: 18/05/2010 20:04
- Location: BD
#7173 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
allem_77 wrote: Ništa mahanje krstom.![]()
Samo dobro oprati vodom kada prođu. Prije pranja pošpricati sredstvom za dezinfekciju.
U tom slučaju reci hvala pederima što će ulica kojom su oni prošli biti najčistija u gradu...
Naravno, sve dok hetero lola opet ne hrakne il nos ne istrese, a kad padne mrak i ćošak ne zapiša...
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7174 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Koštaju i nogometne utakmice, obezbjeđenje navijača koji divljaju.W0rM wrote:Zapravo suprotno, ta parada kosta i to dobro s obzirom na broj uniformisanih lica taj dan, treba sve dnevnice isplatiti.Ci-Nick wrote:ta njihova parada me ne košta ništa ni materijalno ni moralno, prema tome i ne zanima me.W0rM wrote:
Drug moj jesi kad vidio Bosnju ili kojeg drugog etnosa ovdje u BiH da paradira jer je drugaciji? Nisi? Tvrdim da 90% stanovnistva nema problema s drugacijim od sebe, problem je sto ti drugi i drugaciji hoce da masu ovdje mokrom carapom i da prikazu to kao neku moralnu vertikalu, sto prema nedavnoj statistici 70% stanovnistva ne smatra moralnim.
a koliko stanovništva smatra nemoralnim to što nam rade vlastodršci,.. da li će biti neko protestno okupljanje ?
Ali vi svi ovdje pljujete vlast, a niko da se pocese pa da uradi nesto, zavrnes rukave, prijavis skup i evo i ja cu doci s tobom. Radis li sta po tom pitanju?
Ja se slazem da imamo najlosiji sistem u regionu, ali ako ti toliko smeta valjda krenes od sebe i uradis nesto.
Protestuje li neko protiv njih ili oni imaju pravo na tu "slobodu".
A što se mene tiče ja nisam prisustvovao nikad nikakvim javnim okupljanjima niti ću,.. tek kada narod položi ispit na izborima onda možemo protestvovati. Do tada ne zaslužujemo bolje nego što imamo. ne zaslužujemo čak ni ovo,..
Last edited by Ci-Nick on 07/09/2019 09:44, edited 1 time in total.
- W0rM
- Posts: 2619
- Joined: 26/11/2011 13:49
- Location: Jedna Jedina
- Grijem se na: sunčevu energiju
- Vozim: se po mahali
#7175 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Zato drug moj sto se to desava evo 24 godine i to je nazalost postalo nekako "normalno". Pocinjem od sebe i svojih prijatelja, svi rade negdje vani, jedan je ostao u BiH, a mislim da ce i on aBd vani, sam dok ga zena natjera, i hvala Bogu mogu za njih reci jos da su dobri i da su se snasli.Kikibombona wrote:Meni muka sto banda pokrade sve pare, sto propadamo i zaostajemo za razvijenim svijetom i niko nema problem sa tim.W0rM wrote:Zapravo suprotno, ta parada kosta i to dobro s obzirom na broj uniformisanih lica taj dan, treba sve dnevnice isplatiti.
Ali vi svi ovdje pljujete vlast, a niko da se pocese pa da uradi nesto, zavrnes rukave, prijavis skup i evo i ja cu doci s tobom. Radis li sta po tom pitanju?
Ja se slazem da imamo najlosiji sistem u regionu, ali ako ti toliko smeta valjda krenes od sebe i uradis nesto.
Kada otvorim temu o ekonomskoj propasti jedva se nakucka 10-20 komentara. O pederima hiljade komentara. Valjda nam to najveci problem.
Draze nam pricati o pederima, Bozi Vreci, Dinu Backovicu, Goranu Bregovicu, Emiru Kusturici, Sanji V. itd... mahalati... nego pisati o privrednom i demografskom propadanju, u kriminalu, korupciji i nepotizmu kao primarnoj vrijednosti ovog drustva.
Pogledam neke druge oko sebe gdje je normala od staraca traziti petaka za fuka, blejati u Strosi cijeli dan i kuci - tuga.
Bas zato sto imamo problema preko glave i ljudi su siti svega ne treba nam jos i ovo, znaci zegam te u zdrav mozak, e de jos jedan sa strane, ne moze ba.
