Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7151 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Pa dok plate airbnb :lol: i nemaju...
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7152 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

pustopoljina wrote: Pliz ispravi..10 eur noc...pogresno sam utipkala
Ne moze ne pomazem NGO ne placate me :D :D :D
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#7153 Re: Migranti u BiH

Post by Kejn »

CPT wrote:
Bilo je vise puta u ovoj temi. Zadnji put nekih 30 stranica nazad. Ako te bas toliko zanima sigurno ces pronaci. Ili u Googlu ukucaj. Ako je to takva misterije odakle se onda izvlaci statistika o isilu, o muskaricma, o mladicim, ajfonima, itd? :roll:
Dakle ne znas samo nagadjas. Statistika dakle ne postoji ili postoji pa ne ide tebi u korist cim je ne stavljas ovdje. De zaljepi ti jos koju sliku zene u moru muskih izbjeglica...
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7154 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

славянин wrote:
pustopoljina wrote: Pliz ispravi..10 eur noc...pogresno sam utipkala
Ne moze ne pomazem NGO ne placate me :D :D :D
Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati :)
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7155 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

pustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati :)
Nista ja nisam slagao samo citirao tebe :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7156 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

славянин wrote:
pustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati :)
Nista ja nisam slagao samo citirao tebe :D
Pa napravi ispravku pogresnog citata.
Hjoj
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7157 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

pustopoljina wrote:
славянин wrote:
pustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati :)
Nista ja nisam slagao samo citirao tebe :D
Pa napravi ispravku pogresnog citata.
Hjoj
Ajd dobro nismo mi crveni kao ovi moderni antifa fegiji :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7158 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Fala

Antifa fegi
:oops:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#7159 Re: Migranti u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Kako je moglo stati 180 u jednu kucu :shock:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51175
Joined: 29/06/2011 23:39

#7160 Re: Migranti u BiH

Post by dječak sa šibicama »

Vjerovatno vlasnik kuce negdje na "privremenom radu" u Njemackoj a znamo kako se kod nas kuce prave, daj sprat za prvog sina, daj drugi sprat za drugog a napravicemo i treci ako se scer lose uda.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#7161 Re: Migranti u BiH

Post by dezurni_ucenik »

dječak sa šibicama wrote:Vjerovatno vlasnik kuce negdje na "privremenom radu" u Njemackoj a znamo kako se kod nas kuce prave, daj sprat za prvog sina, daj drugi sprat za drugog a napravicemo i treci ako se scer lose uda.

Eto apsolvirali ko je vlasnik, da prvi sprat ide za prvog sina, drugi za drugog :D ... al kako, KAKO, 180 stane u jednu kucu?? Pa da je vila Jay Z-ja sumnjam da bi moglo toliko da stane.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51175
Joined: 29/06/2011 23:39

#7162 Re: Migranti u BiH

Post by dječak sa šibicama »

Poredaju se ko sardine, ne znam, pitas nas a i mi trazimo odgovor :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7163 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Dje celjad nisu bjesna kuca nije tijesna
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51175
Joined: 29/06/2011 23:39

#7164 Re: Migranti u BiH

Post by dječak sa šibicama »

Celjad ipak bijesna, pretpostavljam jer je kuca bila tijesna.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7165 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

dezurni_ucenik wrote:Kako je moglo stati 180 u jednu kucu :shock:
Velike su obje kuce..
Jedna pripada nekome poznatom u gradu..velika kuca. Jedan sin :-)
A druga je, ako je to ta..bila srpska kuca prije rata...u ratu bili krupljani...poslije ne znam ko je uzeo...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#7166 Re: Migranti u BiH

Post by dezurni_ucenik »

dječak sa šibicama wrote:Celjad ipak bijesna, pretpostavljam jer je kuca bila tijesna.


Celjad ipak nisu bila bijesma cim su tu boravili i jos placali. :-)
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7167 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#7168 Re: Migranti u BiH

Post by zrakomlat »

A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno :D Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7169 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

zrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno :D Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
Pa prebili bi mjestane i pohapsili pa posle krivicne... nema NGO koje ce da objavljuju snimke kako policija tuce domicijelno stanovnistvo jel :D
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#7170 Re: Migranti u BiH

Post by zrakomlat »

славянин wrote:
zrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno :D Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
Pa prebili bi mjestane i pohapsili pa posle krivicne... nema NGO koje ce da objavljuju snimke kako policija tuce domicijelno stanovnistvo jel :D
Ama znam šta zboriš al eto.
...................
Organizacija Ujedinjenih nacija u BIH izrazila je ozbiljnu zabrinutost zbog prebacivanja migranata iz privatnih smještaja na lokalitet Vučjak kod Bihaća. Istakli su kako je ova lokacija neadekvatna za smještaj ljudi.
Apelovali su na vlasti da odmah povuku migrante s ove lokacije dok ga ne osposobe za stanovanje te da prekinu s transportom novih migranata.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/un-upoz ... CrP24yBfVQ
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7171 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

zrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno :D Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
Pa organizovali se. Kaze onaj ciko iz policije na stotine nelegalnih smjestaja. Pa prodaj im gudru, ‘ranu, pokazi im put do Hrvatske. Nas je narod uvjek bio jak u organizacijskim sposobnostima
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#7172 Re: Migranti u BiH

Post by zrakomlat »

insomnia78 wrote:
zrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno :D Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
Pa organizovali se. Kaze onaj ciko iz policije na stotine nelegalnih smjestaja. Pa prodaj im gudru, ‘ranu, pokazi im put do Hrvatske. Nas je narod uvjek bio jak u organizacijskim sposobnostima
Doduše, možda ima i te, da ove laži o njima šire samo ovi što nemaju šupe za izdat hin :D nešto kontam ovaj što ih brani garant vlasnik ove kuće sa snimka dje je boravilo 180 inžinjera :D
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#7173 Re: Migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

uhapsilo hin i poceralo na put za vucjak a niko ne pita jesul ostavili dugove, jel placena kirija itd :cry:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7174 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Ljepo su ih ispostovali gore :lol:
”Vučjak predstavlja značajan zdravstveni i sigurnosni rizik i trenutno nije opremljen za smještaj migranta i izbjeglica po međunarodnim standardima. Područje je smješteno blizu minskih polja. Postoji i velika opasnost od požara ili eksplozije zbog mogućeg prisustva metana koji se nalazi ispod zemlje s obzirom da je na ovoj lokaciji nekada bila deponija. Dok ova dva rizika ne eliminišu nadležne vlasti ovo mjesto je neprikladno za stanovanje ljudi", kazali su iz UN-a.

Istakli su na lokaciji Vučjak još uvijek nema sanitarnih čvorova, pitke vode i struje zbog čega nije prihvatljivo da migranti tu borave.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7175 Re: Migranti u BiH

Post by славянин »

RtrnOfSalisbury wrote:uhapsilo hin i poceralo na put za vucjak a niko ne pita jesul ostavili dugove, jel placena kirija itd :cry:
Ne brini 2-3 noci eto njih nazad kod kuce :D
Locked