Ilegalni migranti u BiH
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7151 Re: Migranti u BiH
Pa dok plate airbnb
i nemaju...
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7152 Re: Migranti u BiH
Ne moze ne pomazem NGO ne placate mepustopoljina wrote: Pliz ispravi..10 eur noc...pogresno sam utipkala
- Kejn
- Posts: 2630
- Joined: 24/09/2016 12:24
- Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu
#7153 Re: Migranti u BiH
Dakle ne znas samo nagadjas. Statistika dakle ne postoji ili postoji pa ne ide tebi u korist cim je ne stavljas ovdje. De zaljepi ti jos koju sliku zene u moru muskih izbjeglica...CPT wrote:
Bilo je vise puta u ovoj temi. Zadnji put nekih 30 stranica nazad. Ako te bas toliko zanima sigurno ces pronaci. Ili u Googlu ukucaj. Ako je to takva misterije odakle se onda izvlaci statistika o isilu, o muskaricma, o mladicim, ajfonima, itd?
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7154 Re: Migranti u BiH
Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagatiславянин wrote:Ne moze ne pomazem NGO ne placate mepustopoljina wrote: Pliz ispravi..10 eur noc...pogresno sam utipkala![]()
![]()
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7155 Re: Migranti u BiH
Nista ja nisam slagao samo citirao tebepustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7156 Re: Migranti u BiH
Pa napravi ispravku pogresnog citata.славянин wrote:Nista ja nisam slagao samo citirao tebepustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati
Hjoj
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7157 Re: Migranti u BiH
Ajd dobro nismo mi crveni kao ovi moderni antifa fegijipustopoljina wrote:Pa napravi ispravku pogresnog citata.славянин wrote:Nista ja nisam slagao samo citirao tebepustopoljina wrote: Ne placamo te, al pioniri ne bi trebali lagati
Hjoj
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#7159 Re: Migranti u BiH
Kako je moglo stati 180 u jednu kucu 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51175
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7160 Re: Migranti u BiH
Vjerovatno vlasnik kuce negdje na "privremenom radu" u Njemackoj a znamo kako se kod nas kuce prave, daj sprat za prvog sina, daj drugi sprat za drugog a napravicemo i treci ako se scer lose uda.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#7161 Re: Migranti u BiH
dječak sa šibicama wrote:Vjerovatno vlasnik kuce negdje na "privremenom radu" u Njemackoj a znamo kako se kod nas kuce prave, daj sprat za prvog sina, daj drugi sprat za drugog a napravicemo i treci ako se scer lose uda.
Eto apsolvirali ko je vlasnik, da prvi sprat ide za prvog sina, drugi za drugog
- dječak sa šibicama
- Posts: 51175
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7162 Re: Migranti u BiH
Poredaju se ko sardine, ne znam, pitas nas a i mi trazimo odgovor 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7163 Re: Migranti u BiH
Dje celjad nisu bjesna kuca nije tijesna
- dječak sa šibicama
- Posts: 51175
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7164 Re: Migranti u BiH
Celjad ipak bijesna, pretpostavljam jer je kuca bila tijesna.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7165 Re: Migranti u BiH
Velike su obje kuce..dezurni_ucenik wrote:Kako je moglo stati 180 u jednu kucu
Jedna pripada nekome poznatom u gradu..velika kuca. Jedan sin
A druga je, ako je to ta..bila srpska kuca prije rata...u ratu bili krupljani...poslije ne znam ko je uzeo...
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#7166 Re: Migranti u BiH
dječak sa šibicama wrote:Celjad ipak bijesna, pretpostavljam jer je kuca bila tijesna.
Celjad ipak nisu bila bijesma cim su tu boravili i jos placali.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#7168 Re: Migranti u BiH
A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravno
Da se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7169 Re: Migranti u BiH
Pa prebili bi mjestane i pohapsili pa posle krivicne... nema NGO koje ce da objavljuju snimke kako policija tuce domicijelno stanovnistvo jelzrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravnoDa se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#7170 Re: Migranti u BiH
Ama znam šta zboriš al eto.славянин wrote:Pa prebili bi mjestane i pohapsili pa posle krivicne... nema NGO koje ce da objavljuju snimke kako policija tuce domicijelno stanovnistvo jelzrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravnoDa se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
...................
Organizacija Ujedinjenih nacija u BIH izrazila je ozbiljnu zabrinutost zbog prebacivanja migranata iz privatnih smještaja na lokalitet Vučjak kod Bihaća. Istakli su kako je ova lokacija neadekvatna za smještaj ljudi.
Apelovali su na vlasti da odmah povuku migrante s ove lokacije dok ga ne osposobe za stanovanje te da prekinu s transportom novih migranata.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/un-upoz ... CrP24yBfVQ
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7171 Re: Migranti u BiH
Pa organizovali se. Kaze onaj ciko iz policije na stotine nelegalnih smjestaja. Pa prodaj im gudru, ‘ranu, pokazi im put do Hrvatske. Nas je narod uvjek bio jak u organizacijskim sposobnostimazrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravnoDa se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#7172 Re: Migranti u BiH
Doduše, možda ima i te, da ove laži o njima šire samo ovi što nemaju šupe za izdat hininsomnia78 wrote:Pa organizovali se. Kaze onaj ciko iz policije na stotine nelegalnih smjestaja. Pa prodaj im gudru, ‘ranu, pokazi im put do Hrvatske. Nas je narod uvjek bio jak u organizacijskim sposobnostimazrakomlat wrote:A kad već prave tolike probleme, ne kontam kako se raja ne organizuje malo, kad već vlas' neće, pa ih potisnu iz naseljene zone, lijepim riječima naravnoDa se odrzi derpe parada, pola USK bi skočilo vjerovatno.
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#7173 Re: Migranti u BiH
uhapsilo hin i poceralo na put za vucjak a niko ne pita jesul ostavili dugove, jel placena kirija itd 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7174 Re: Migranti u BiH
Ljepo su ih ispostovali gore
”Vučjak predstavlja značajan zdravstveni i sigurnosni rizik i trenutno nije opremljen za smještaj migranta i izbjeglica po međunarodnim standardima. Područje je smješteno blizu minskih polja. Postoji i velika opasnost od požara ili eksplozije zbog mogućeg prisustva metana koji se nalazi ispod zemlje s obzirom da je na ovoj lokaciji nekada bila deponija. Dok ova dva rizika ne eliminišu nadležne vlasti ovo mjesto je neprikladno za stanovanje ljudi", kazali su iz UN-a.
Istakli su na lokaciji Vučjak još uvijek nema sanitarnih čvorova, pitke vode i struje zbog čega nije prihvatljivo da migranti tu borave.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#7175 Re: Migranti u BiH
Ne brini 2-3 noci eto njih nazad kod kuceRtrnOfSalisbury wrote:uhapsilo hin i poceralo na put za vucjak a niko ne pita jesul ostavili dugove, jel placena kirija itd
