The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7126 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Moram priznat da ni meni takav koncept rascjepkane radnje uopce ne odgovara, ne drzi mi interes, nadam se sto manjem broju takvih epizoda
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#7127 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by joske »

Image

Image :-D :D
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#7128 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sha_ba »

Ne znam jel do mene al meni ona Carol bas udara po živcima :-) :mrgreen:
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#7129 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by joske »

ona ko stara baka ne zna jel posla il dosla :lol: :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#7130 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Ne znam kako vi, ali meni smrdi na jednu dosadnu romansu izmedju Carol, Ezekiela i tigra.

Bice tu petominutnih "on gleda u daljinu, ona ga miluje pogledom, kani suzo izdajice" preko nekoliko.

Ali nista na sto nismo navikli u mrtvim setacima.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#7131 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sha_ba »

Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče :izet: :mrgreen:
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune :mrgreen:
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#7132 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jalijas74 »

Mene je savladala stripomanija TWD :) Satima citam zarazni strip.

Gledano na samu radnju zestoko su se priblizili u seriji stripu tako da treba ocekivati da se malo i razvuce radnja. Uglavnom serija ce postati dosta dinamicna sa velikim preokretima i bice uzivanje je gledati jos sigurno neke 2-3 sezone :)

Ovako sada ih gledamo do kraja godine pa onda kratka pauza u januaru 2017 pa nastavljau u februaru sve do finala sezone 2 aprila.

Potom velika pauza i na jesen opet otvaranje osme sezone a po meni i ovom sto sam do sada procitao u stripu bice i sezona 9 a mozda i 10 :evil:
User avatar
dale cooper
Posts: 31356
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7133 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

sha_ba wrote:Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče :izet: :mrgreen:
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune :mrgreen:
U tebe sve :izet: jebeš zaplet, dramu, ništa to. :mrgreen:
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#7134 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sha_ba »

dale cooper wrote:
sha_ba wrote:Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče :izet: :mrgreen:
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune :mrgreen:
U tebe sve :izet: jebeš zaplet, dramu, ništa to. :mrgreen:
Ama ko je vidio hajra o' tog :mrgreen: :mrgreen:
swanfilter
Posts: 10811
Joined: 06/06/2008 18:52

#7135 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by swanfilter »

Ponovo Karol dramatizira, flesira ... Naporna je i nadam se da ce sa Kingom dozivjeti vrhunac i cao.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7136 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Cek jel' to sad nema diskutovanja epizode prije 22:00 ? :(
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#7137 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by irac300 »

Ono s konjima je ličilo na juriš rohanske konjice na orke u Gospodaru Prstenova. :D
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#7138 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu :oops:

I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna :D mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol :)
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7139 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu :oops:

I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna :D mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol :)
Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7140 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Pandakonda wrote:
suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu :oops:

I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna :D mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol :)
Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)
U ovoj sezoni će živjeti sama, a u sljedećoj počinje stvarati svoju grupu. :skoljka: Osnovat će se Carol City.
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#7141 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

Pandakonda wrote:
suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu :oops:

I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna :D mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol :)
Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)

Tako sam nešto i mislila, samo mi malo čudna lokacija kuće u koju se sklonila....nekako je na ''udaru'' :? ....obzirom da je na samom putu do kraljevstva.
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#7142 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

Logovan wrote:
Pandakonda wrote:
suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu :oops:

I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna :D mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol :)
Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)
U ovoj sezoni će živjeti sama, a u sljedećoj počinje stvarati svoju grupu. :skoljka: Osnovat će se Carol City.

Ona će biti Kraljica :D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7143 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

suspect_zero wrote: Ona će biti Kraljica :D
Tako je, a pored nje bi mogao biti lav. :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7144 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Carol nije bila jasna situacija u Kraljevstvu, kao sve ok, kao druga dimenzija unutar zidina Kraljevstva a napolju sivilo, walkeri, smrt prijeti na svakom koraku. Ona se jednostavno prilagodila tom novom svijetu gdje vazda moras biti na oprezu zato je i otisla iz Kingdoma jer misli da su laka meta, a zapravo ih je sve potcijenila. Razumijem je, navikla je da ubija, ne vjeruje nikome osim svojoj ekipi, misli da sama moze uraditi sve ali vara se. U situaciji u kakvoj se sada nalaze potrebno je da budu svi zajedno. Bezveze ce joj ga brat Ezekial zabiti, da oprosti ko cita, da bi ona dosla sebi. :lol:

Samo mudar je Kralj, čita ih kao knjigu sve redom. Nju pogotovo. Zato je otisao kod nje da joj pruzi zastitu i da joj pokaze da nije sama. Prepoznao je potencijal vodje u njoj, pretpostavlja i on sta je ona u stanju uraditi, zato se malo i trudi oko nje. Ko zna, mozda bude i kraljica Kingdoma sto kazete. Dobro je @dale zapazio ono tovljenje svinja walkerima, mogu tako kupiti vremena za mnogo štošta, da treniraju ljude, da naprave zamke mozda ili pak skloniste negdje drugo u medjuvremenu, da se kvalitetno naoruzaju a postoji nada da se razbole i umru od njasvi mesa (...) ili sta vec planira Ezekiel a vjerujem da cemo to ubrzo saznati. :thumbup:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7145 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Sto ga Ibro milki :D
Image
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7146 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Rockefeller »

:lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7147 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

aj sed, sak maj bols... :D
User avatar
Pandakonda
Posts: 6116
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7148 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Brat :lol: :lol: :lol:

User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#7149 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Rockefeller »

Bas :lol:
User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#7150 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by listopad »

Svake sezone isto razvlacenje price, isti ritam, isti likovi.
Last edited by listopad on 07/11/2016 20:35, edited 1 time in total.
Post Reply