The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#7126 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Moram priznat da ni meni takav koncept rascjepkane radnje uopce ne odgovara, ne drzi mi interes, nadam se sto manjem broju takvih epizoda
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#7128 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne znam jel do mene al meni ona Carol bas udara po živcima

- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#7129 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
ona ko stara baka ne zna jel posla il dosla

- dječak sa šibicama
- Posts: 51180
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7130 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ne znam kako vi, ali meni smrdi na jednu dosadnu romansu izmedju Carol, Ezekiela i tigra.
Bice tu petominutnih "on gleda u daljinu, ona ga miluje pogledom, kani suzo izdajice" preko nekoliko.
Ali nista na sto nismo navikli u mrtvim setacima.
Bice tu petominutnih "on gleda u daljinu, ona ga miluje pogledom, kani suzo izdajice" preko nekoliko.
Ali nista na sto nismo navikli u mrtvim setacima.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#7131 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#7132 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Mene je savladala stripomanija TWD
Satima citam zarazni strip.
Gledano na samu radnju zestoko su se priblizili u seriji stripu tako da treba ocekivati da se malo i razvuce radnja. Uglavnom serija ce postati dosta dinamicna sa velikim preokretima i bice uzivanje je gledati jos sigurno neke 2-3 sezone
Ovako sada ih gledamo do kraja godine pa onda kratka pauza u januaru 2017 pa nastavljau u februaru sve do finala sezone 2 aprila.
Potom velika pauza i na jesen opet otvaranje osme sezone a po meni i ovom sto sam do sada procitao u stripu bice i sezona 9 a mozda i 10
Gledano na samu radnju zestoko su se priblizili u seriji stripu tako da treba ocekivati da se malo i razvuce radnja. Uglavnom serija ce postati dosta dinamicna sa velikim preokretima i bice uzivanje je gledati jos sigurno neke 2-3 sezone
Ovako sada ih gledamo do kraja godine pa onda kratka pauza u januaru 2017 pa nastavljau u februaru sve do finala sezone 2 aprila.
Potom velika pauza i na jesen opet otvaranje osme sezone a po meni i ovom sto sam do sada procitao u stripu bice i sezona 9 a mozda i 10
- dale cooper
- Posts: 31356
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#7133 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
U tebe svesha_ba wrote:Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče![]()
![]()
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabune
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#7134 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ama ko je vidio hajra o' togdale cooper wrote:U tebe svesha_ba wrote:Vala ako ga starka ne 'olesi' nek je pojedu šetači pa poslije i svinje sto se mene tiče![]()
![]()
Kralja ne tigra da ne bi bilo zabunejebeš zaplet, dramu, ništa to.
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#7135 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ponovo Karol dramatizira, flesira ... Naporna je i nadam se da ce sa Kingom dozivjeti vrhunac i cao.
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7136 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Cek jel' to sad nema diskutovanja epizode prije 22:00 ? 
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#7137 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Ono s konjima je ličilo na juriš rohanske konjice na orke u Gospodaru Prstenova. 
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#7138 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna
mislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol 
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivna
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#7139 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu![]()
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivnamislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7140 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
U ovoj sezoni će živjeti sama, a u sljedećoj počinje stvarati svoju grupu.Pandakonda wrote:Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu![]()
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivnamislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#7141 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Pandakonda wrote:Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu![]()
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivnamislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol
Tako sam nešto i mislila, samo mi malo čudna lokacija kuće u koju se sklonila....nekako je na ''udaru''
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#7142 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Logovan wrote:U ovoj sezoni će živjeti sama, a u sljedećoj počinje stvarati svoju grupu.Pandakonda wrote:Carol je rekla da ako je u nekoj grupi smatra se obaveznom da tu grupu štiti, tj. da ubije te druge ljude koji ih napadnu. Njoj se više smučilo da ubija ljude tako da je odlučila da živi sama. U kraljevstvu nije ostala vjerovatno jer misli da će ih snaći ista sudbina kao što je Rickovu grupu (nikad nisu imali mira) tako da joj je bolje da ode odmah. (ona ne zna da su Saviorsi već došli do Kingdoma.)suspect_zero wrote:A što je Carol otišla u onu kući sama? ....Onako da iskulira i razmisli dal' će ostati u Kraljevstvu ili otići dalje?...nisam baš pozorno pratila ovu zadnju epizodu![]()
I da, opet ima one svoje čangrizave prenose....al' je lujka opasna, kako se samo slatko smije i pravi naivnamislim da će je proći ovo moralisanje i da ćemo opet vidjeti ratobornu Carol
Osnovat će se Carol City.
Ona će biti Kraljica
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#7143 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Tako je, a pored nje bi mogao biti lav.suspect_zero wrote: Ona će biti Kraljica
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#7144 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Carol nije bila jasna situacija u Kraljevstvu, kao sve ok, kao druga dimenzija unutar zidina Kraljevstva a napolju sivilo, walkeri, smrt prijeti na svakom koraku. Ona se jednostavno prilagodila tom novom svijetu gdje vazda moras biti na oprezu zato je i otisla iz Kingdoma jer misli da su laka meta, a zapravo ih je sve potcijenila. Razumijem je, navikla je da ubija, ne vjeruje nikome osim svojoj ekipi, misli da sama moze uraditi sve ali vara se. U situaciji u kakvoj se sada nalaze potrebno je da budu svi zajedno. Bezveze ce joj ga brat Ezekial zabiti, da oprosti ko cita, da bi ona dosla sebi.
Samo mudar je Kralj, čita ih kao knjigu sve redom. Nju pogotovo. Zato je otisao kod nje da joj pruzi zastitu i da joj pokaze da nije sama. Prepoznao je potencijal vodje u njoj, pretpostavlja i on sta je ona u stanju uraditi, zato se malo i trudi oko nje. Ko zna, mozda bude i kraljica Kingdoma sto kazete. Dobro je @dale zapazio ono tovljenje svinja walkerima, mogu tako kupiti vremena za mnogo štošta, da treniraju ljude, da naprave zamke mozda ili pak skloniste negdje drugo u medjuvremenu, da se kvalitetno naoruzaju a postoji nada da se razbole i umru od njasvi mesa (...) ili sta vec planira Ezekiel a vjerujem da cemo to ubrzo saznati.
Samo mudar je Kralj, čita ih kao knjigu sve redom. Nju pogotovo. Zato je otisao kod nje da joj pruzi zastitu i da joj pokaze da nije sama. Prepoznao je potencijal vodje u njoj, pretpostavlja i on sta je ona u stanju uraditi, zato se malo i trudi oko nje. Ko zna, mozda bude i kraljica Kingdoma sto kazete. Dobro je @dale zapazio ono tovljenje svinja walkerima, mogu tako kupiti vremena za mnogo štošta, da treniraju ljude, da naprave zamke mozda ili pak skloniste negdje drugo u medjuvremenu, da se kvalitetno naoruzaju a postoji nada da se razbole i umru od njasvi mesa (...) ili sta vec planira Ezekiel a vjerujem da cemo to ubrzo saznati.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#7145 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Sto ga Ibro milki 


- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#7147 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
aj sed, sak maj bols... 
- Pandakonda
- Posts: 6116
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
- listopad
- Posts: 800
- Joined: 18/10/2016 19:14
#7150 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)
Svake sezone isto razvlacenje price, isti ritam, isti likovi.
Last edited by listopad on 07/11/2016 20:35, edited 1 time in total.

