BAKIRE ODLAZI

Post Reply
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#7126 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hizo ramidovic »

drugi profil wrote:Ja ne znam šta je tu potrebno toliko pisati.
Izračuna se površina kruga poznatom formulom.
Uz pomoć digitrona iz tog broja dobiješ drugi korijen.
To je dužina stranice kvadrata koji ima ISTU površinu kao i krug.
super!
eto, rijesen problem....
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7127 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

:-)


:-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7128 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

Kejn wrote:Šta je Bakiru ne prepoznajem ga što se ovako nije ponašao prije :thumbup:
Izborna godina. Valjalo bi da je uvijek ovakav.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7129 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JThomas »

najkraće rečeno, klasična grčka postavka "konstrukcije" znači konstrukciju lenjirom i šestarom. i imaju tri klasična grčka problema konstrukcije, kvadratura kruga, delski problem (uduplanje kocke) i trisekcija ugla. već podavno od danas, dokazano je da su sva tri nerješiva po klasičnim "pravilima". kvadratura kruga je nerješiva jer se pi ne može konstruisati. a ne može se konstruisati jer je transcendentan broj, nije korijen nijednog polinoma s racionalnim koeficijentom. van klasične postavke, s tehničkim pomagalima za crtanje krivih su rješivi. ali nije to to.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7130 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

:mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7131 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »


"Taj diplomatski govor i poruke ne otkrivaju sve detalje onoga o čemu je razgovarano, a ja sumnjam da će javnost ikada biti i upoznata o tim detaljima. Suština cijele priče je da je Merkel prikupila sve podatke o stanju u BiH i da se sada očekuje angažman Njemačke, kao evropskog autoriteta na rješavanju otvorenih pitanja u BiH, što će se manifestovati kroz evropske institucije. Izvjesno je da će Njemačka poduzeti neke korake. Sada je faza prikupljanja informacija s terena, gdje će se kasnije praviti određeni plan aktivnosti", kazao je za Klix.ba politički analitičar dr. Slaven Kovačević.
Daj bože.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7132 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:

"Taj diplomatski govor i poruke ne otkrivaju sve detalje onoga o čemu je razgovarano, a ja sumnjam da će javnost ikada biti i upoznata o tim detaljima. Suština cijele priče je da je Merkel prikupila sve podatke o stanju u BiH i da se sada očekuje angažman Njemačke, kao evropskog autoriteta na rješavanju otvorenih pitanja u BiH, što će se manifestovati kroz evropske institucije. Izvjesno je da će Njemačka poduzeti neke korake. Sada je faza prikupljanja informacija s terena, gdje će se kasnije praviti određeni plan aktivnosti", kazao je za Klix.ba politički analitičar dr. Slaven Kovačević.
Daj bože.
Cuj, faza prikupljanja informacija sa terena, pa ce onda kao napraviti plan aktivnosti?
K’o biva, do sad nisu bili informisani, ovi Svabovi?
Strasna analiza.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3244
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#7133 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Toffee karamela »

Image

El Bake, Sebija Mengele i Ivank....pardon, Jasmina :D

:bih:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7134 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Banksy »

najavljuje mamu, preCednicu...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7135 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JThomas »

a i maloj ako se sad i ne ide u politiku - za 15, 20 godina će se ići.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7136 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Tito_i_Partija »

Ma jasta nego joj se ide u politiku, nego rek'o je babo de sceri prvo da nastelimo mami, pa cemo onda kroz koju godinu pocet' i tebe polako da ubacujemo u masinu.

Nece Bake sve odjednom, pametan i strpljiv je nas Bake. :-D
User avatar
video
Posts: 8467
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#7137 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by video »

Toffee karamela wrote:Image

El Bake, Sebija Mengele i Ivank....pardon, Jasmina :D

:bih:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
E cuj seka mengele.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
Btw, a vidi ridjeg sto se nateGo, kratka mu ruka a nabacio onaj smekerski smjesak :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#7138 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ultima_palabra »

Fudo387 wrote:
Banksy wrote:

"Taj diplomatski govor i poruke ne otkrivaju sve detalje onoga o čemu je razgovarano, a ja sumnjam da će javnost ikada biti i upoznata o tim detaljima. Suština cijele priče je da je Merkel prikupila sve podatke o stanju u BiH i da se sada očekuje angažman Njemačke, kao evropskog autoriteta na rješavanju otvorenih pitanja u BiH, što će se manifestovati kroz evropske institucije. Izvjesno je da će Njemačka poduzeti neke korake. Sada je faza prikupljanja informacija s terena, gdje će se kasnije praviti određeni plan aktivnosti", kazao je za Klix.ba politički analitičar dr. Slaven Kovačević.
Daj bože.
Cuj, faza prikupljanja informacija sa terena, pa ce onda kao napraviti plan aktivnosti?
K’o biva, do sad nisu bili informisani, ovi Svabovi?
Strasna analiza.
E kad to sve zavrse, onda ce formirati komisiju da razmotri ta pitanja.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#7139 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Haman2 »

U koliko ima samo politickih fanatika. Sve vide kod drugih a ne vide nista ne vide kod svojih koji grabe kao i drugi. Tesko je ocekivati da ce bilo kada biti ovakva slicna prilika za bogacenje. Kako se bogati Lagumdzija, Niksic, kako se obogatio Radoncic itd, itd, itd, itd.

Treba raditi da se ne cini ovo sto cine sadasnji politicari bez obzira na stranku. Medjutim, mi podrzavamo svoje pulene a blatimo one druge. Kuda to vodi.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7140 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

ultima_palabra wrote: E kad to sve zavrse, onda ce formirati komisiju da razmotri ta pitanja.
Jedina nepoznanica mi je, je l’ stvarno ima ljudi koji vjeruju u neku iluziju da ce im Svabo napraviti drzavu, ili su ove analize tek reda radi, da se ubije dnevnica, i haj’ dalje.
Ovo drugo mogu skontat.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#7141 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ultima_palabra »

Fudo387 wrote:
ultima_palabra wrote: E kad to sve zavrse, onda ce formirati komisiju da razmotri ta pitanja.
Jedina nepoznanica mi je, je l’ stvarno ima ljudi koji vjeruju u neku iluziju da ce im Svabo napraviti drzavu, ili su ove analize tek reda radi, da se ubije dnevnica, i haj’ dalje.
Ovo drugo mogu skontat.
To su analize tipa 'sto je babi milo...'
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83534
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7142 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by _BataZiv_0809 »

Toffee karamela wrote:Image

El Bake, Sebija Mengele i Ivank....pardon, Jasmina :D

:bih:
Opa ko je mala zvana


User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7143 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Tito_i_Partija »

Znao sam. Cim se pojavi mlado zensko na temi, eto ga. K'o da ima spider-sense za to. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#7144 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Point. »

Dobra opajdara.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#7145 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by edo_79 »

User avatar
Toffee karamela
Posts: 3244
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#7146 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Toffee karamela »

Naš Nikolae i Elena stvarno hoće da im se desi repriza iz Temišvara

Image
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#7147 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by arzuhal »

Niko nije šaldžija k'o naš Bakir, raja se upiša, pucaju šavovi operisanim, bilderima pločice pucaju, likovima tetovaže otpadaju...

Najveći politički promašaj na Balkanu u zadnjih 200 godina, meščini...
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7148 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Hajvan »

Toffee karamela wrote:Naš Nikolae i Elena stvarno hoće da im se desi repriza iz Temišvara
Na zalost, nismo mi to drustvo.
Na zalost!
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#7149 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Heller »

negdje se kladio s nekim koliko stoku može jebavat, nema drugog objašnjenja
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#7150 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kmirsad »

Heller wrote:negdje se kladio s nekim koliko stoku može jebavat, nema drugog objašnjenja
Vjerovatno s Dodikom i Čovićem... više je to turnir, takmičenje...bolji neka pobjedi... :roll: U stvari... nema tu pobjednika...svi su pobjednici, svako u svom narodu...
Last edited by kmirsad on 12/05/2018 05:50, edited 1 time in total.
Post Reply