Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#71001 Re: Automobilizam - sve o tome
E39 i okac su neuporedivi s tim nakazama. Doduse i taj lexus je umjetnicko djelo za infiniti. 
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 300
- Joined: 16/04/2026 11:24
#71002 Re: Automobilizam - sve o tome
Lexus koji im je svima promjenio misljenje i najbolji je od ta 4 sigurno, kasnije su izgubili trku.
Bmw unutra ko bijeda naspram mecke i lexusa.
Nije mi jasno kako porede ls sa e i 5 serijom, kad nije njihova klasa
Bmw unutra ko bijeda naspram mecke i lexusa.
Nije mi jasno kako porede ls sa e i 5 serijom, kad nije njihova klasa
-
BiBi911
- Posts: 5333
- Joined: 09/12/2018 17:47
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#71004 Re: Automobilizam - sve o tome
Nije nikad ni bio njihova klasa...SvjetlosnaGodina wrote: ↑24/06/2026 18:38 Lexus koji im je svima promjenio misljenje i najbolji je od ta 4 sigurno, kasnije su izgubili trku.
Bmw unutra ko bijeda naspram mecke i lexusa.
Nije mi jasno kako porede ls sa e i 5 serijom, kad nije njihova klasa![]()

