Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#71001 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by konektovan »

E39 i okac su neuporedivi s tim nakazama. Doduse i taj lexus je umjetnicko djelo za infiniti. :-)
SvjetlosnaGodina
Posts: 300
Joined: 16/04/2026 11:24

#71002 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by SvjetlosnaGodina »

Lexus koji im je svima promjenio misljenje i najbolji je od ta 4 sigurno, kasnije su izgubili trku.

Bmw unutra ko bijeda naspram mecke i lexusa.

Nije mi jasno kako porede ls sa e i 5 serijom, kad nije njihova klasa :-)
BiBi911
Posts: 5333
Joined: 09/12/2018 17:47

#71003 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by BiBi911 »

Do Bosne i nazad


Image
User avatar
konektovan
Posts: 51431
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#71004 Re: Automobilizam - sve o tome

Post by konektovan »

SvjetlosnaGodina wrote: 24/06/2026 18:38 Lexus koji im je svima promjenio misljenje i najbolji je od ta 4 sigurno, kasnije su izgubili trku.

Bmw unutra ko bijeda naspram mecke i lexusa.

Nije mi jasno kako porede ls sa e i 5 serijom, kad nije njihova klasa :-)
Nije nikad ni bio njihova klasa...
Post Reply