Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7101 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Svoj iskaz dala je i njegova nevjenčana supruga Nataša Pejaković. Na Turkovićevo pitanje da li je bila prisutna kada je Azra Radončić nudila finansijsku pomoć Šejli Turković samo da u javnosti ne pominje njenog supruga, Pejaković je odgovorila potvrdno.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /130321115
Interesantno, u Fahrudinovom biltenu se Azra ne spominje:
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika ... ajk-gladju
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /130321115
Interesantno, u Fahrudinovom biltenu se Azra ne spominje:
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika ... ajk-gladju
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7102 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
kakav narod takav i ministar
sjećam se toga ko da je bilo danas da su se ovi sto pljuju FaHraona kleli u hAvaz oma nakon Hadisa
sjećam se toga ko da je bilo danas da su se ovi sto pljuju FaHraona kleli u hAvaz oma nakon Hadisa
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7103 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
ovaj faHraon je lud stvarno..Dok je cijela nacija gledala utakmicu, Selimovići odnosili finansijsku dokumentaciju
Silos u Tarčinu: Selimovići odnijeli dokumentaciju koju su godinama čuvali
Panika u redovima porodice Selimović više se uopće i ne može sakriti od njihovih radnika i građana. Dok Hilmo Selimović posjećuje pojedine političare i prijeti im ako ga ne spase od bankrota, s druge strane interno provodi akciju uništavanja finansijske i knjigovodstvene dokumentacije.
Građani su, tako, pozvali našu redakciju i potvrdili da su bili očevici dešavanja u Silosu u Tarčinu, koji je u posjedu oca i sina Muje i Hilme Selimovića.
Dok je kompletna bh. javnost bila opsjednuta patriotizmom i nadanjem u pobjedu nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine nad Grčkom, Selimovići su, što je vrlo indikativno, iskoristili petak navečer, uoči vikenda, i euforiju zbog utakmice te otpočeli akciju odnošenja dokumentacije.
Kako tvrde građani, akcija je počela s kombijima, a završila se mnogo većim prijevoznim sredstvom.
Cijelom operacijom rukovodio je Mujo Selimović lično, jer više nikome ne vjeruje. Pored "Avaza", građani su, kažu nam, pozvali i nadležne policijske strukture da ih obavijeste o neuobičajenim vikend-aktivnostima porodice Selimović, koja je odnijela dokumentaciju kako "Klasa", tako i drugih kompanija, koja se godinama skladištila u prostoru Silosa u Tarčinu.
pa jebemu, nismo toliko ludi..
jedan silos, a dokumentacija se odvlači kombijima i kamionima haman
- Paranoid
- Posts: 3788
- Joined: 21/12/2011 11:14
- Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...
#7104 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Udrh bolan, to on govori iz vlastitog iskustva... 
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#7105 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Bolesnikudrch wrote:ovaj faHraon je lud stvarno..Dok je cijela nacija gledala utakmicu, Selimovići odnosili finansijsku dokumentaciju
Silos u Tarčinu: Selimovići odnijeli dokumentaciju koju su godinama čuvali
Panika u redovima porodice Selimović više se uopće i ne može sakriti od njihovih radnika i građana. Dok Hilmo Selimović posjećuje pojedine političare i prijeti im ako ga ne spase od bankrota, s druge strane interno provodi akciju uništavanja finansijske i knjigovodstvene dokumentacije.
Građani su, tako, pozvali našu redakciju i potvrdili da su bili očevici dešavanja u Silosu u Tarčinu, koji je u posjedu oca i sina Muje i Hilme Selimovića.
Dok je kompletna bh. javnost bila opsjednuta patriotizmom i nadanjem u pobjedu nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine nad Grčkom, Selimovići su, što je vrlo indikativno, iskoristili petak navečer, uoči vikenda, i euforiju zbog utakmice te otpočeli akciju odnošenja dokumentacije.
Kako tvrde građani, akcija je počela s kombijima, a završila se mnogo većim prijevoznim sredstvom.
Cijelom operacijom rukovodio je Mujo Selimović lično, jer više nikome ne vjeruje. Pored "Avaza", građani su, kažu nam, pozvali i nadležne policijske strukture da ih obavijeste o neuobičajenim vikend-aktivnostima porodice Selimović, koja je odnijela dokumentaciju kako "Klasa", tako i drugih kompanija, koja se godinama skladištila u prostoru Silosa u Tarčinu.
pa jebemu, nismo toliko ludi..
jedan silos, a dokumentacija se odvlači kombijima i kamionima haman
- starii
- Posts: 3389
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
-
Doktor29
- Posts: 1695
- Joined: 07/06/2012 21:31
#7107 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Mještani kakanjskog sela Hrastovac ističu da ne pamte u svom mjestu toliko veliku dženazu kao što je bila jučer kada su ispratili Mursela Kobilicu (84). Mevludin, Vehid i Mursel ispratili su oca nakon ikindija-namaza, dok je Ibro zbog bolesti sa strane pratio polaganje tabuta u mezar.
Zlatni ljiljan
Dženazu rahmetli Murselu, ocu šest sinova i tri kćerke, od kojih je šestero još živo, a dvojica su šehida Šemso i Ekrem, predvodio je kakanjski glavni imam Sulejman ef. Čeliković. Ekrem je i odlikovan "Zlatnim ljiljana".
- Nama je babo bio i otac i majka, i komšija i prijatelj. Imao je vremena i razumijevanja za svakoga, s njim se sve moglo dogovoriti. Nije dao da ga bilo šta nasekira - kroz suze nam govori Rabija, kćerka rahmetli Mursela.
Imao arhivu
Ona, što su nam potvrdili i svi mještani s kojima smo razgovarali, govori o opčinjenosti svog rahmetli oca novinama, prije svega "Dnevnim avazom", koji je, iako ga u svom selu ne može kupiti, redovno čitao iz broja u broj.
Novine čuvao u škrinji
- Babo je uvijek govorio: “Ne nosite mi ćevape, ponesite mi "Avaz".” Novine su mu donosili i šoferi autobusa, ali i radnici koji idu na posao u Zenicu. I on je sam skoro svakog drugog dana išao u Zenicu. Tako mu je u utorak, dok je išao da kupi penzionersku kartu, i pozlilo u autobusu. Odvezli su ga u Hitnu pomoć u Zenicu, ali nije htio ostati u bolnici. Opet mu je pozlilo u subotu i u 9.30 sati umro je na putu za Hitnu - kaže Rabija.
Sve stare novine Kobilica je čuvao i slagao na tavan, pa čak i u škrinju koja ne radi.
Ispunjena najveća želja
Mursel je bio čovjek koji je široko otvorenih očiju i ušiju hodao dunjalukom, družio se s ljudima, a u januaru 2010. pristupio je i Savezu za bolju budućnost BiH. Dva puta je, što mu je bila i najveća želja, bio gost "Avaza" i tadašnjeg predsjednika Uprave Fahrudina Radončića, s kojim je, kažu njegovi najbliži, obišao tom prilikom “Avaz Twist Tower” i štampariju u kojoj su se štampale njegove omiljene novine.
Ludilo

Zlatni ljiljan
Dženazu rahmetli Murselu, ocu šest sinova i tri kćerke, od kojih je šestero još živo, a dvojica su šehida Šemso i Ekrem, predvodio je kakanjski glavni imam Sulejman ef. Čeliković. Ekrem je i odlikovan "Zlatnim ljiljana".
- Nama je babo bio i otac i majka, i komšija i prijatelj. Imao je vremena i razumijevanja za svakoga, s njim se sve moglo dogovoriti. Nije dao da ga bilo šta nasekira - kroz suze nam govori Rabija, kćerka rahmetli Mursela.
Imao arhivu
Ona, što su nam potvrdili i svi mještani s kojima smo razgovarali, govori o opčinjenosti svog rahmetli oca novinama, prije svega "Dnevnim avazom", koji je, iako ga u svom selu ne može kupiti, redovno čitao iz broja u broj.
Novine čuvao u škrinji
- Babo je uvijek govorio: “Ne nosite mi ćevape, ponesite mi "Avaz".” Novine su mu donosili i šoferi autobusa, ali i radnici koji idu na posao u Zenicu. I on je sam skoro svakog drugog dana išao u Zenicu. Tako mu je u utorak, dok je išao da kupi penzionersku kartu, i pozlilo u autobusu. Odvezli su ga u Hitnu pomoć u Zenicu, ali nije htio ostati u bolnici. Opet mu je pozlilo u subotu i u 9.30 sati umro je na putu za Hitnu - kaže Rabija.
Sve stare novine Kobilica je čuvao i slagao na tavan, pa čak i u škrinju koja ne radi.
Ispunjena najveća želja
Mursel je bio čovjek koji je široko otvorenih očiju i ušiju hodao dunjalukom, družio se s ljudima, a u januaru 2010. pristupio je i Savezu za bolju budućnost BiH. Dva puta je, što mu je bila i najveća želja, bio gost "Avaza" i tadašnjeg predsjednika Uprave Fahrudina Radončića, s kojim je, kažu njegovi najbliži, obišao tom prilikom “Avaz Twist Tower” i štampariju u kojoj su se štampale njegove omiljene novine.
Ludilo
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7108 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Nije to ništa čudno, ima ljudi kojima je smisao u čitanju određenih novina, ja se sjećam jednog penzionera koji je čitav život čitao "Oslobođenje", nije smio proći nijedan dan a da on te novine nije dobio, na sličan način opisan po tom avazovom dedi.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#7109 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Dok je Fahre biti ce i nas

- Šunj
- Posts: 1621
- Joined: 13/02/2010 04:02
- Location: American Samoa
#7110 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
U Razljevu se slavi, a nas ministar bezbjednosti nista ne uradi:
http://ebrcko.net/vijesti-brcko/dvadese ... -foto.html

http://ebrcko.net/vijesti-brcko/dvadese ... -foto.html
Code: Select all
U Rаžljevu kod Brčkog dаnаs je obilježenа 20-godišnjicа specijаlne jedinice „Pešа“ iz sаstаvа Prve posаvske brigаde Vojske Republike Srpske (VRS).
Pаrаstosu svim poginulim borcimа nаd humkom Boškа Perićа – Peše, koji je predvodio preosvećeni vlаdikа zvorničko-tuzlаnski gospodin Vаsilije, prisustvovаlli su člаnovi jedinice, stаrješine i sаborci, te ministаr rаdа i borаčko-invаlidske zаštite Vlаde Republike Srpske Petаr Đokić.
Nаkon 20 godinа od formirаnjа specijаlnog sаstаvа Prve posаvske brigаde VRS postrojenog 1. аprilа 1993. kаdа je i dobio ime po svom omiljenom komndаntu Bošku Periću Peši, preživjeli pripаdnici, stаrješine i sаborci, prisustvovаli su pаrаstosu nа groblju u Rаžljevu koji je predvodio preosvećeni vlаdikа zvorničko-tuzlаnski gospodin Vаsilije.
Specijаlnа jedinicа „Pešа“ je bilа i ostаje dostojаn i uzvišen primjer srpskog vojnikа i borcа zа otаdžbinu nа svim borbenim zаdаcimа koji su joj povjerаvаni, nаglаsio je ministаr zа borаčkа pitаnjа u Vlаdi Republike Srpske Petаr Đokić.
U sаstаvu ove jedinice Republiku Srpsku brаnilo je više od stotinu pripаdnikа. Svi su rаnjeni, veći broj i više putа, а život je izgubilo 19 borаcа, među njimа i legendаrni komаndаnt Boško Perić Pešа koji je poginuo nа mаjevičkom brdu Lisаčа 14. novembrа 94.
Ovаkvа okupljаnjа nа primjerimа jedinice „Pešа“ i drugih sаstаvа nаše Vojske kojа je u temelje Republike Srpske ugrаdilа 17.437 životа svojih pripаdnikа, trebа dа budu učionice borbe zа slobodu, poručio je penzionisаni generаl Vojske Republike Srpske Mаnojlo Milovаnović koji je prisustvovаo obilježаvаnju 20-godišnjice.
Nаkon pаrаstosа, nа grob legendаrnog komаndаntа Peše, vijence i cvijeće položilа je delegаcijа Vlаde Republike Srpske, sаborci i predstаvnici političkih pаrtijа iz Brčkog.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7111 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
udrch wrote:svaki put kad neko napusti ovog faHraona ja se nešto obradujem..
uh.... pazi .da ti ne prisjedne kad iFaHraon napusti SBB i vrati se u matično SDA jato...znaš i sam da su bogovima najdraži ovi zabludjeli sinovi sto dodju tobe
-
panzer
- Posts: 168
- Joined: 02/06/2007 11:12
#7112 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... mata-u-bih
"građanin opasnih namjera" a možda i preopasnih namjera.
Kako bi se kod amerikanaca pokazao kao kooperativan i kako bi im pokazao da su ga "greškom" povezali na crnoj listi sa Naserom Kelmendijem, on je spreman od Irana napraviti neprijatelja BiH.
Mi trebamo imati umjerene odnose sa Iranom kao što ih imamo ali on će radi pokrivanja svog kriminala napraviti da naša zemlja dobije neprijatelja.
Ko zna šta je još spreman uraditi i tog čovjeka treba pod hitno ukloniti iz vladajuće strukture.
"građanin opasnih namjera" a možda i preopasnih namjera.
Kako bi se kod amerikanaca pokazao kao kooperativan i kako bi im pokazao da su ga "greškom" povezali na crnoj listi sa Naserom Kelmendijem, on je spreman od Irana napraviti neprijatelja BiH.
Mi trebamo imati umjerene odnose sa Iranom kao što ih imamo ali on će radi pokrivanja svog kriminala napraviti da naša zemlja dobije neprijatelja.
Ko zna šta je još spreman uraditi i tog čovjeka treba pod hitno ukloniti iz vladajuće strukture.
- Yamcha
- Posts: 266
- Joined: 06/12/2011 08:11
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7114 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
kažu danas da ih je tužio zbog ovog teksta i traži 100000 maraka odštete..Ministar četničke sigurnosti
subota, 23 mart 2013 16:05 administrator
Fahrudin Radončić je, kao ministar sigurnosti, savršeni velikosrpski proizvod, jer s jedne strane, ne vidi četništvo kojeg ima, a s druge strane, izmišlja tzv. terorizam u Bošnjaka, kojeg niti je bilo, niti ga ima.
Piše: Fatmir Alispahić
Početkom marta izvršeno je postrojavanje paravojnih četničkih jedinica u selu Ražljevo pored Brčkog. Na smotru su došli i četnici iz Srbije. Razlog velikog četničkog okupljanja u Ražljevu je navodna opasnost koja Srbima u Brčkom prijeti od tzv. vehabija iz Gornje Maoče. Sjećamo se da je na tom obrascu navodne ugroženosti Srba od „džihad-ratnika“ započela genocidna agresija na bošnjački narod. Kao i 1992., tako i 2013., pojavljuju se četničke jedinice da spašavaju Srbe ni od čega. Ali, te paralele nisu predmet našeg interesovanja...
Naše pitanje je sljedeće: Kako je moguće da se negdje u Bosni i Hercegovini okuplja jedna paravojna formacija, a da se vijest o tome po prvi put pojavljuje u ovome tekstu? U normalnoj bi državi ministar sigurnosti bio smijenjen ili bi iz moralnih razloga podnio ostavku! Kako objasniti da svo Brčko bruji o okupljanju četnika u Ražljevu, a da se sigurnosne strukture prave da ne znaju za taj događaj? Dejtonski mediji sjete se istraživačkog novinarstva samo kad treba izmišljati tzv. islamske teroriste. Samo jedan odgovor može objasniti tu šutnju policije i medija u vezi četničkog postrojavanja u Ražljevu: četništvo je pod zaštitom dejtonske države, odnosno, Ministarstva sigurnosti. A ako to nije tačno, onda očekujemo od ministra sigurnosti Fahrudina Radončića da javnosti objasni da li je normalno da se postrojava jedna paravojna formacija a da sigurnosne agencije na to ne reagiraju? Ne znači li to da su Sipa, Osa i druge formacije koje, navodno, štite pravni poredak, u direktnoj službi četničkih akcija? Ako to nije tačno, onda treba očekivati smjene najodgovornijih ljudi, koji su dozvolili, i prikrili, djelovanje četničke paravojske. A na vrhu piramide odgovornosti upravo je Fahrudin Radončić, koji bi momentalno trebao napustiti fotelju ministra sigurnosti, jer je ili nesposoban, ili korumpiran, pa ne umije ili ne smije djelovati kako bi spriječio aktivnosti ove paravojne formacije. To se neće dogoditi, jer je Radončić i prije imao povoda da se oglasi u povodu djelovanja četničkih jedinica, pa nije. Konkretno, nedavno je u Dobrunskoj rijeci kod Višegrada, a prethodno je u Bosanskoj Gradišci i Bosanskom Novom bilo postrojavanje četnika, ali ni jedna sigurnosna instanca u BiH nije reagirala. Kao što vidimo, četnici se u kratkom razmaku postrojvaju u nekoliko krajeva Republike Srpske, uz svoju himnu „Sprem'te se, sprem'te četnici!“, kao da se uistinu spremaju za nova klanja. Sudeći po proračunatoj šutnji ministra sigurnosti Radončića, mi bismo postrojavanje četničke pravojske trebali prihvatiti kao normalnu pojavu. Pošto je genocid nad Bošnjacima, i u Srebrenici, i drugdje, proizišao iz četničke ideologije, normalan čovjek se ne može miriti sa odomaćivanjem četništva u našoj državi. Tim prije što se Radončićeva tolerancija četništva odvija naporedo sa Radončićevim izmišljanjem tzv. terorizma pod komandom prvog predsjednika BiH Alije Izetbegovića. Upravo zato Fahrudin Radončić, kao lider SBB i ministar sigurnosti dejtonske države, dobija konture savršenog velikosrpskog proizvoda, jer s jedne strane ne vidi četništvo, kojeg ima, a izmišlja tzv. terorizam u Bošnjaka, kojeg niti je bilo, niti ga ima.
Otirači za četničke cipele
Nedavno je Abdulah Sidran izjavio da bi volio napisati roman o Emiru Kusturici, valjda kako bi razgrtao tajnu Emirove samomržnje. U tom pogledu je zanimljiv i Fikret Abdić Babo, jer je njegov faraonski ego nadrastao poštovanje prema Bosni i Bošnjacima. Od obojice izdajnika, meni je zanimljiviji fenomen Fahrudina Radončića. Kod Kustirice i kod Fikreta Abdića nema mimikrije, oni ne kriju to što jesu. Radončić se, pak, prikazuje kao neko ko drži do bošnjačkih vrijednosti. ...On donira novac za izgradnju zgrade Rijaseta, mada je to bilo šibicarsko kupovanje bošnjačke naklonosti, jer da se radilo o iskrenosti – ne bi lijeva znala da je desna dala. Njegova novina objavljuje tekstove o bošnjačkim velikanima, događajima, datumima, a istovremeno ponavlja da je „Pogorelica“ bila teroristički kamp, bez obzira na oslobađajuću i konačnu Presudu Vrhovnog suda, i istovremeno izmišlja tzv. terorizam među bosanskim braniteljima. Savez za bolju budućnost i njegov utemeljitelj predstavljali su sebe kao alternativu svemu što su Bošnjaci dosad birali. Mnogi Bošnjaci, naročito izvan Sarajeva, gdje manje znaju Radončićevu genezu, skloni su bili povjerovati kako je lider SBB-a velika šansa za narod željan poštenja i promjena. Da je sjedio, i jordamio, da je šutio, ili bacao fraze, da ništa nije radio, bolje bi prošao. To što je od sebe napravio Radončić, ravno je mogućnosti da se sa gol-crte ne postigne gol. Zato je Radončićeva politička propast apsolutni fenomen...
ne kontam šta je ovdje sporno..
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
#7115 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
JoseMujica wrote:udrch wrote:svaki put kad neko napusti ovog faHraona ja se nešto obradujem..
uh.... pazi .da ti ne prisjedne kad iFaHraon napusti SBB i vrati se u matično SDA jato...znaš i sam da su bogovima najdraži ovi zabludjeli sinovi sto dodju tobe
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7116 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
SDA je ozbiljna stranka, kad jednom odeš nema povratka, a kad odluče da se nekoga trebaju riješiti oni to i urade..JoseMujica wrote:udrch wrote:svaki put kad neko napusti ovog faHraona ja se nešto obradujem..
uh.... pazi .da ti ne prisjedne kad iFaHraon napusti SBB i vrati se u matično SDA jato...znaš i sam da su bogovima najdraži ovi zabludjeli sinovi sto dodju tobe
uzmi Kebu, pravo je važno da ga imaju i kontrolišu jednog potpresjednika FBiH, ali on se uzjogunio i napolje..
eto izašao je iz SDA i šta je dobio..ništa..kad završi sa ovim mandatom njegova važnost će naglo da prestane..
a da se matorac pomirio sa činjenicom da je vrijeme za mlađe, sigurno bi dok je živ imao velikog uticaja, jer zatrebaće mu nekad neka usluga stranke..
a faHraon i haVaz odavno nisu ono što su bili..kad SDA preuzme svu vlast, samo će uvesti obavezu da je Oslobođenje obavezni medij u raznim institucijama i to je to..
takav poklon Hilmo neće propustiti da uzme..
nije mu faHraon se mogao bolje naguziti nego što jeste..
- EverlasTT
- Posts: 103
- Joined: 04/04/2013 17:14
#7117 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Ala Sejla danas otrese Fahru u sudnici

- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#7118 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
EverlasTT wrote:Ala Sejla danas otrese Fahru u sudnici![]()
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#7119 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Auuuu....EverlasTT wrote:Ala Sejla danas otrese Fahru u sudnici![]()
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#7120 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
jebote ko je sve dizo noge po kabinetima ministara i to unutrašnjih poslova
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
#7121 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Šuti ba dobra koka.JoseMujica wrote:![]()
![]()
"pisala sam o kriminalcima" ..."pisala sam čak i o svome suprugu iako ga tad nisam poznavala"
![]()
jebote ko je sve dizo noge po kabinetima ministara i to unutrašnjih poslova
- EverlasTT
- Posts: 103
- Joined: 04/04/2013 17:14
#7122 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
FTV nije prenijela Sejlino svjedocenje. 
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7123 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
haVaz je danas čak napisao da je Šejla nešto spominjala Utemeljitelje u negativnom kontekstu..

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#7124 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
Fahro je , nesto kontam, svjetski raritet, politicki fenomen.
Lik je za dvije godine koje je bio u opoziciji izmedju opstih i lokalnih izbora s najjacim medijem u svom posjedu izgubio trecinu glasova...mislim da to nikome nikad nije uspjelo
Lik je za dvije godine koje je bio u opoziciji izmedju opstih i lokalnih izbora s najjacim medijem u svom posjedu izgubio trecinu glasova...mislim da to nikome nikad nije uspjelo
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#7125 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednos
kamen spoticanja wrote:Fahro je , nesto kontam, svjetski raritet, politicki fenomen.
Lik je za dvije godine koje je bio u opoziciji izmedju opstih i lokalnih izbora s najjacim medijem u svom posjedu izgubio trecinu glasova...mislim da to nikome nikad nije uspjelo
