Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7101 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Bitno je samo da u nedjelju na teren istrči ovih 11:
.......... :x ...........
:x ... :x ... :x ... :x
:x ... :x ... :x ... :x
....... :x ... :x ......

I ne gine im ovo:
....... :( ... :( .....
:( ... :( ... :( ... :(
:( ... :( ... :( ... :(
.......... :( .........


:D
Last edited by Obuca9 on 19/10/2010 17:37, edited 1 time in total.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7102 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

obrni postavu zeljovaca, nek je golman dole, da se svi vide na jednom "terenu" :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#7103 Re: FK Sarajevo

Post by Lakat Jebić »

i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
vemus
Posts: 335
Joined: 14/05/2008 17:34

#7104 Re: FK Sarajevo

Post by vemus »

1946 wrote:
KPGS wrote:Joj šta ćemo im raditi, djece mi.
ImageImage
:thumbup:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7105 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#7106 Re: FK Sarajevo

Post by Lakat Jebić »

hz__semir wrote:
Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
zar ovaj jos igra :-) :-)
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7107 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

hz__semir wrote:
Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
sta je sa kenom?
zasto stavljas avdica ispred jahovica kad je u vecini dosadasnjih tekmi prednost imao jahovic?
vemus
Posts: 335
Joined: 14/05/2008 17:34

#7108 Re: FK Sarajevo

Post by vemus »

samo_ovaj_put wrote:
hz__semir wrote:
Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
sta je sa kenom?
zasto stavljas avdica ispred jahovica kad je u vecini dosadasnjih tekmi prednost imao jahovic?
Slazem se..
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7109 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

samo_ovaj_put wrote:
hz__semir wrote:
Lakat Jebić wrote:i stavi nam pravu formaciju 4-2-3-1 :D

i kome nije mrsko, da vam vidim prvih 11, da ne trazim po temi
Vjerovatno:

..........................Hamzić...........................

Arsenijević........Gutić.......Torlak.....Muharemović

Šćepanović......Džakmić....Ihtijarević......Kojašević

.........................Hamzagić..........................

.......................Avdić (Jahović)......................
sta je sa kenom?
zasto stavljas avdica ispred jahovica kad je u vecini dosadasnjih tekmi prednost imao jahovic?
Šta me napadaš, ne sastavljam ja tim, nego Mirza :)

Ja sam samo napisao šta očekujem. Avdić je odmoran, nije igrao petnaest dana, a uz to je realno u boljoj formi od Jahovića, u zadnje četiri utakmice je dao četiri gola. S druge strane, Jahović je u zadnje tri utakmice (Sloboda BN, Zvijezda, Travnik) promašio previše stopostotnih šansi.

Što se tiče Kene, momak nije igrao još od Prijedora nije zaigrao, dakle više od mjesec dana, stoga sumnjam da je Mirza toliko lud da ga ubaci u prvu postavu. A Ihtijarević je recimo, na zadnje dvije domaće utakmice bio itekako dobar. Protiv Olimpica, te protiv Travnika je bar po mom mišljenju bio među boljima na terenu.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7110 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

ma ne napadam :D
kojeg god napadaca da stavi(od mnogobrojnih u ekipi) ja ocekujem pogodak piksija ili dade
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#7111 Re: FK Sarajevo

Post by Gusztav »

samo_ovaj_put wrote:ma ne napadam :D
kojeg god napadaca da stavi(od mnogobrojnih u ekipi) ja ocekujem pogodak piksija ili dade
:thumbup: Ako ga Piksi zabije očekujem da će od korner zastavice direktno na tribinu skočiti, među hordaše. :dance: ..............................kakvo bi ludilo nastalo.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#7112 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

pobjeda otvara sampionske ambicije, nerjeseno ih ne sputava..., jednostavno kao tako.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#7113 Re: FK Sarajevo

Post by F&N »

Keno mali mora igrati. U ovakvim utakmica najvaznije je trcanje i pokrivanje terena, a Ihtijarevic u svemu tome se snalazi ko krme u Teheranu.
Ihtijarevic je igrao zato sto se odmarao Dzakmic i zato sto je Keno povrijedjen.

A sto se tice napada, vise sam za Jahovica nego za Avdica. Avdic je pogadjao iz situacija iz kojih bi i ja pogodio, mada je Jahovic fulao ono sto ne bih ni ja fulio :D
Ali Jahovic stvara puno vise prilika od Avdica, puno se vise ubacuje, nudi, moze bolje istrcati od Avdica.

Ali najsretniji bi bio da igramo sa obojicom u napadu. Jebo defanzivu, napad je najbolja odbrana.
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#7114 Re: FK Sarajevo

Post by Impavidus »

F&N wrote: A sto se tice napada, vise sam za Jahovica nego za Avdica. Avdic je pogadjao iz situacija iz kojih bi i ja pogodio, mada je Jahovic fulao ono sto ne bih ni ja fulio :D
Ali Jahovic stvara puno vise prilika od Avdica, puno se vise ubacuje, nudi, moze bolje istrcati od Avdica.

Ali najsretniji bi bio da igramo sa obojicom u napadu. Jebo defanzivu, napad je najbolja odbrana.
znaci zakljucak tebe u napad, ti sve pogadjas :D
salu na stranu ne znam kol'ko je pametno krenut odmah sa 2 napadaca na manjeg terenu kao sto je grbavica, mozda bolje jos jednog u vezu stavit, na sredini ih dobit, ako zagusti stavit drugog "napadaca" ako se tako mogu nazvat...
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#7115 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

jeli počela kup utakmica?
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7116 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Vodimo 1:0.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7117 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

1946 wrote:Vodimo 1:0.
Avdic ga dao :D
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#7118 Re: FK Sarajevo

Post by F&N »

don_emir wrote:
1946 wrote:Vodimo 1:0.
Avdic ga dao :D
evo kazu 2:0 samo nije jos 100% provjereno, Suljic strijelac :D
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#7119 Re: FK Sarajevo

Post by Eldinn »

Odlicno :thumbup:
vemus
Posts: 335
Joined: 14/05/2008 17:34

#7120 Re: FK Sarajevo

Post by vemus »

F&N wrote:
don_emir wrote:
1946 wrote:Vodimo 1:0.
Avdic ga dao :D
evo kazu 2:0 samo nije jos 100% provjereno, Suljic strijelac :D
Nije KUP kadeta, odakle Suljic da igra :-D
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7121 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

F&N wrote:
don_emir wrote:
1946 wrote:Vodimo 1:0.
Avdic ga dao :D
evo kazu 2:0 samo nije jos 100% provjereno, Suljic strijelac :D
A kad na ovom BHR1 vijesti traju vječnost, pa se ne da ni provjeriti.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7122 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

uvertira..
User avatar
Samo HZ
Posts: 189
Joined: 30/08/2010 15:40

#7123 Re: FK Sarajevo

Post by Samo HZ »

Gusztav wrote:
samo_ovaj_put wrote:ma ne napadam :D
kojeg god napadaca da stavi(od mnogobrojnih u ekipi) ja ocekujem pogodak piksija ili dade
:thumbup: Ako ga Piksi zabije očekujem da će od korner zastavice direktno na tribinu skočiti, među hordaše. :dance: ..............................kakvo bi ludilo nastalo.
odmah mu dvije baklje u ruke dati :lol:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7124 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Poluvrijeme 1:2
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#7125 Re: FK Sarajevo

Post by F&N »

1946 wrote:Poluvrijeme 1:2
20.10. 55. min FK Sloboda N. Grad - FK Sarajevo 0 : 2

Haj sad skontaj kolko je bilo :D I kolko je sad :D
Locked