Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7101 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#7102 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by annoy »

Diwan wrote:Kada gledaš današnje serije ili filmove, pa skoro da je postalo da u svakom mora postojati neki LGTb odnos, kao da je to standard odnosa, a ne propratna/nus pojava. Obično mi je reakcija neka psovka, jer ne možeš gledati rahat film ili seriju da ti na silu ne nameću 'standardizaciju' takvih odnosa, kao da se film ne može snimiti bez toga, a isto tako bez scena seksa, nasilja ili nečeg trećeg 'uobičajene' vrste. Onda neko kaže ne postoji propaganda, agenda i slično. Sigurno ovi forumaši filmadžije koji gledaju serije i filmove 'liberalnog' opredjeljenja uživaju u tome. Malo sutra.

Isto tako kao što se nameću kao nezaobilazna stvarnost bez koje se ne može opstojati i disati, scene seksa, nasilja itd. u filmovima i serijama, nameće se i ovo prvo. Da li pedofilija kao tema u filmovima i serijama postoji kao odgovor na stvarnost, tj refleksija stvarnosti ili služi kreiranju stvarnosti, kao što nasilje u igricama, filmovima i serijama između ostalog mogu biti okidač za ludake, koji, postaje svakodnevnica, svjedoci smo po Americi nasumice pucaju i ubijaju.

Nekome je možda normalna pojava, poplava i dostupnost pornića, razgovor uz kafu o tome, kao da se radi o prognozi vremena. Lažni liberalizam koji neki zastupaju po forumu više je odraz njihove vlastite nesređenosti, arogancije, populizma, trenda. Ajd da i ja sebi kupim leviske, rifle, izađem na neko mjesto, bilo šta drugo kako bi bio in.

Mujo ide za većinom, jer ne misli svojom glavom.
Vjerujem da večina ljudi koji su ovdje protiv parade se ne bi ni okrenula za lgtb parom, a kamoli da im nešto dobaci ili uradi, ali to opet ne znači da treba da se slažu sa svim što im se servira pod lgtb agendom i da plješću na sve.

Pravo DA, ali nemoj druge maltretirati sa svojim pravom, posebice ako se za ta prava bori netko koga se to direktno i ne tiče.
Danas kad se god nesto snimi naknadno se raspravlja i broji koliko ima likova koji su LGBT, koliko je zena, ljudi ove i one rase i slicno
Jer SVI moraju biti zastupljeni u svemu
Bolest
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7103 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

BarbaDue wrote:
Bodkin wrote:
aerodinamika wrote: pokayuje ti da za 20/30 godina ce odnos izmedu muskarca i zene ako ne postati demode
Sta ovo znaci uopste
Biće dvije grupe ljudi. Oni koji će praviti djecu i oni koji će ih usvajati. Ovi prvi će to da rade za dnevnicu a ovi drugi će si vazda moći priuštiti usvajanje 2,3 ili 4 djece.
Ma kakvi... Lutov narod. Gotovi smo.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7104 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

Stvarno je teško ignorisati i okrenuti glavu od pederčina i lezbača. Više pederčina jer mi više smetaju dvije kite u akciji, a na lezbače ga znam i šlajfati.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#7105 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by BarbaDue »

MarlboroGold wrote:
BarbaDue wrote: Biće dvije grupe ljudi. Oni koji će praviti djecu i oni koji će ih usvajati. Ovi prvi će to da rade za dnevnicu a ovi drugi će si vazda moći priuštiti usvajanje 2,3 ili 4 djece.
Ma kakvi... Lutov narod. Gotovi smo.
Moliti boga da si ovaj prvi i da nemaš za kifle :mrgreen:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#7106 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by rajv0sa »

славянин wrote:
rajv0sa wrote:
славянин wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-svim- ... /190906088

Da se oce sjetiti i jednu usput protiv lopovluka,seljatluka i nesposobnosti :D
Pa svaka hutba bude u tom duhu, al ovo je fensi tema pa onda to kliks objavi da stručnjaci i sveznalice kao ti to mogu komentaristi. Bože ima li teme za koju ti nisi kompetentan. Ne znam šta radiš na forumu, idi pokreći kakvu revoluciju. :lol:
Svaka hutba u tom duhu a u prvim safovima ko se ono nalazi :lol:

Ja samo iznosim svoje misljenje na forumu jer je forum... mozda pogresno mozda ne misljenje... znas ono demokratija sekularizam :D

A ko je u prvim safovima ? Dede stare džematlije? Dođi nekad u džamiju pa pogledaj prve safove, pusti tu užeglu retoriku koju ko papagaji ponavljate. Koliko mi se gade ovi šatro vjernici koji se Boga sjete samo kad su pederi u pitanju, toliko mi se gadite i vi kul fensi islamofobi koji to kao nisu.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7107 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

rajv0sa wrote:

A ko je u prvim safovima ? Dede stare džematlije? Dođi nekad u džamiju pa pogledaj prve safove, pusti tu užeglu retoriku koju ko papagaji ponavljate. Koliko mi se gade ovi šatro vjernici koji se Boga sjete samo kad su pederi u pitanju, toliko mi se gadite i vi kul fensi islamofobi koji to kao nisu.
Masala deda
Image :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#7108 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Kikibombona »

Velkoski wrote:fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".

Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.

I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Jeste problem, veliki.

Homoseksualci su definitivno najugrozenija skupina u BiH. Moraju se skrivati, drustvo ih odbacuje. Jebes zivot ako se moras kriti, ako ne smijes predstaviti partnera u javnosti. A to je slucaj kod nas.

Probleme u ovom drustvu, cobanskom, gorstackom, zatucanom, imaju svi koji odudaraju od vecine. Nase drustvo je ispunjeno ksenofobijom i stereotipima.

Uvijek su drugaciji bili ismijavani, o njima je brujala mahala, bivali odbaceni itd. Cim si drugaciji odmah si lud, narkoman, lopov, nesto sa tobom nije u redu.

I ja sam bio medju onima sto su nekada imali stereotipe, bili ksenofobocni, prema onima koji odudaraju od vecine. Sada se stidim toga i bolje razumijem pogresnost takvih stavova. Bolje osjecam bol ljudi koje su zrtve odbacenosti i drustvu.

Ako padne stigma sa homoseksualaca, posto su oni glavna meta mrznje u nasem drustvu, SVI ce biti slobodni. Oni vode borbu za ljude sa otkacenim stilom odjevanja, ludim frizurama i pirsinzima, za razne druge ekscentrike i sve ljude koji odudaraju od vecine.

I nemojte BiH gledati samo kroz prizmu Sarajeva. Zamislite kako se osjeca djevojka u Bugojnu koja kosu ofarba u ljubicasto...

Moramo se boriti protiv primitivizma i zatucanosti, to je nesumnjivo jedan od razloga zasto smo zaostali u svakom pogledu. Svijet se mijenja, moramo ici naprijed. Ne mozemo ostati konzervirani. Napredna drustva su oduvijek otvorena i multikulturalna. Zatvoreno i konzervativno drustvo ne moze napredovati. U startu odbacuje sve novo, drzi se starog i veoma tesko i sporo prihvata nove stvari.

LGBT pokret pokazuje konzervativnu sredinu u pravom svjetlu. To je najekstremniji primjer. Mi smo konzervativni i zatvoreni prema svemu.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7109 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

славянин wrote:
rajv0sa wrote:

A ko je u prvim safovima ? Dede stare džematlije? Dođi nekad u džamiju pa pogledaj prve safove, pusti tu užeglu retoriku koju ko papagaji ponavljate. Koliko mi se gade ovi šatro vjernici koji se Boga sjete samo kad su pederi u pitanju, toliko mi se gadite i vi kul fensi islamofobi koji to kao nisu.
Masala deda
Image :D
Da im se Allax smiluje.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#7110 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by rajv0sa »

славянин wrote:
rajv0sa wrote:

A ko je u prvim safovima ? Dede stare džematlije? Dođi nekad u džamiju pa pogledaj prve safove, pusti tu užeglu retoriku koju ko papagaji ponavljate. Koliko mi se gade ovi šatro vjernici koji se Boga sjete samo kad su pederi u pitanju, toliko mi se gadite i vi kul fensi islamofobi koji to kao nisu.
Masala deda
Image :D
Ma dobro tvojim istomišljenicima smeta što se ta džamija tu ponovo uzdigla, razumijem frustraciju ali nema potrebe to sada ističeš :thumbup:
User avatar
animals
Posts: 21618
Joined: 19/04/2013 22:13

#7111 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by animals »

Kad vec o Homoseksualcima pricate..
zar u crkvama ili dzamijama sve muskarci..
pa nigdje zene, tradicije..
i ove sve treba na paradu istrati..
to su pretece LGB populacije..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7112 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Kikibombona wrote:
Velkoski wrote:fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".

Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.

I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Jeste problem, veliki.

Homoseksualci su definitivno najugrozenija skupina u BiH. Moraju se skrivati, drustvo ih odbacuje. Jebes zivot ako se moras kriti, ako ne smijes predstaviti partnera u javnosti. A to je slucaj kod nas.

Probleme u ovom drustvu, cobanskom, gorstackom, zatucanom, imaju svi koji odudaraju od vecine. Nase drustvo je ispunjeno ksenofobijom i stereotipima.

Uvijek su drugaciji bili ismijavani, o njima je brujala mahala, bivali odbaceni itd. Cim si drugaciji odmah si lud, narkoman, lopov, nesto sa tobom nije u redu.

I ja sam bio medju onima sto su nekada imali stereotipe, bili ksenofobocni, prema onima koji odudaraju od vecine. Sada se stidim toga i bolje razumijem pogresnost takvih stavova. Bolje osjecam bol ljudi koje su zrtve odbacenosti i drustvu.

Ako padne stigma sa homoseksualaca, posto su oni glavna meta mrznje u nasem drustvu, SVI ce biti slobodni. Oni vode borbu za ljude sa otkacenim stilom odjevanja, ludim frizurama i pirsinzima, za razne druge ekscentrike i sve ljude koji odudaraju od vecine.

I nemojte BiH gledati samo kroz prizmu Sarajeva. Zamislite kako se osjeca djevojka u Bugojnu koja kosu ofarba u ljubicasto...

Moramo se boriti protiv primitivizma i zatucanosti, to je nesumnjivo jedan od razloga zasto smo zaostali u svakom pogledu. Svijet se mijenja, moramo ici naprijed. Ne mozemo ostati konzervirani. Napredna drustva su oduvijek otvorena i multikulturalna. Zatvoreno i konzervativno drustvo ne moze napredovati. U startu odbacuje sve novo, drzi se starog i veoma tesko i sporo prihvata nove stvari.

LGBT pokret pokazuje konzervativnu sredinu u pravom svjetlu. To je najekstremniji primjer. Mi smo konzervativni i zatvoreni prema svemu.
Kakve ti gluposti pises to nisu istine
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7113 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

Jednorečenični stručnjak :mrgreen:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#7114 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Janjicar »

12 poena za Francusku
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#7115 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Diwan »

A od ponedjeljka ..

User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#7116 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by BarbaDue »

Kikibombona wrote:Moramo se boriti protiv primitivizma i zatucanosti, to je nesumnjivo jedan od razloga zasto smo zaostali u svakom pogledu. Svijet se mijenja, moramo ici naprijed. Ne mozemo ostati konzervirani.
'Vaki su mi gori od onih za koje se svim silama bore. Pa jbte nisam zaostao niti sam primitivac, prije da ti imaš bolesno razmišljanje. Boli me to što se tamo negdje dvojica praše ili dvije ližu po vazdan. Čak i ako su zajedno u kafiću u kojem sjedim i za to me nije briga. Ali nemoj da mi jebeš koncepciju života na dunjaluku. Pusti nek priroda uradi svoje. Nemoj nekome uzimati pravo da bi ga drugom omogućio.

Primjer, sutra će biti neka porodica siromaha, samohrani otac-majka koji će (iz nekog razloga, nebitno) izgubiti pravo na dijete i to isto dijete socijalci će dodjeliti ovoj dvojici što se praše po vazdan.

@Kiki, gdje je pravo tog maloljetnog djeteta koje je rođeno u normalnoj porodici sa ocem i majkom?
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7117 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

insomnia78 wrote:
Kikibombona wrote:
Velkoski wrote:fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".

Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.

I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Jeste problem, veliki.

Homoseksualci su definitivno najugrozenija skupina u BiH. Moraju se skrivati, drustvo ih odbacuje. Jebes zivot ako se moras kriti, ako ne smijes predstaviti partnera u javnosti. A to je slucaj kod nas.

Probleme u ovom drustvu, cobanskom, gorstackom, zatucanom, imaju svi koji odudaraju od vecine. Nase drustvo je ispunjeno ksenofobijom i stereotipima.

Uvijek su drugaciji bili ismijavani, o njima je brujala mahala, bivali odbaceni itd. Cim si drugaciji odmah si lud, narkoman, lopov, nesto sa tobom nije u redu.

I ja sam bio medju onima sto su nekada imali stereotipe, bili ksenofobocni, prema onima koji odudaraju od vecine. Sada se stidim toga i bolje razumijem pogresnost takvih stavova. Bolje osjecam bol ljudi koje su zrtve odbacenosti i drustvu.

Ako padne stigma sa homoseksualaca, posto su oni glavna meta mrznje u nasem drustvu, SVI ce biti slobodni. Oni vode borbu za ljude sa otkacenim stilom odjevanja, ludim frizurama i pirsinzima, za razne druge ekscentrike i sve ljude koji odudaraju od vecine.

I nemojte BiH gledati samo kroz prizmu Sarajeva. Zamislite kako se osjeca djevojka u Bugojnu koja kosu ofarba u ljubicasto...

Moramo se boriti protiv primitivizma i zatucanosti, to je nesumnjivo jedan od razloga zasto smo zaostali u svakom pogledu. Svijet se mijenja, moramo ici naprijed. Ne mozemo ostati konzervirani. Napredna drustva su oduvijek otvorena i multikulturalna. Zatvoreno i konzervativno drustvo ne moze napredovati. U startu odbacuje sve novo, drzi se starog i veoma tesko i sporo prihvata nove stvari.

LGBT pokret pokazuje konzervativnu sredinu u pravom svjetlu. To je najekstremniji primjer. Mi smo konzervativni i zatvoreni prema svemu.
Kakve ti gluposti pises to nisu istine
Napisao si izraz koji se koristi na francuskom (mislim na recenicu) ne zvuci tako dobro na bosanski :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7118 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Desava se :lol:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#7119 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by ¤ jelena ¤ »

Ovima što su ih rode donijele na svijet niko vala ne brani da sa svojim prijateljima, uz kaficu, razgovaraju i tabire o vremenkoj prognozi, sportu i razonodi uz Sulju Veličanstvenog i Prohujalo s vihorom, ako je to njihov izbor tema i njihov domet u percepciji stvarnosti u kojoj žive.

Opušteno...

Samo, eto, ako je ikako moguće, nemojte taj svoj domet drugima nametati kao standard i svako odstupanje od istog - čisto za svoje dobro - tretirati kao bolest i tuđu nenormalnost.
Last edited by ¤ jelena ¤ on 07/09/2019 00:46, edited 2 times in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7120 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moonca »

Kiki, gdje je pravo tog maloljetnog djeteta koje je rođeno u normalnoj porodici sa ocem i majkom?
Normalno moze biti samo da su hetero,sve ostalo moze - naravno - hipoteticki- biti pakao za to dijete.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#7121 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Nivelacija »

Kikibombona wrote:
Velkoski wrote:fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".

Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.

I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Jeste problem, veliki.

Homoseksualci su definitivno najugrozenija skupina u BiH. Moraju se skrivati, drustvo ih odbacuje. Jebes zivot ako se moras kriti, ako ne smijes predstaviti partnera u javnosti. A to je slucaj kod nas.

Probleme u ovom drustvu, cobanskom, gorstackom, zatucanom, imaju svi koji odudaraju od vecine. Nase drustvo je ispunjeno ksenofobijom i stereotipima.

Uvijek su drugaciji bili ismijavani, o njima je brujala mahala, bivali odbaceni itd. Cim si drugaciji odmah si lud, narkoman, lopov, nesto sa tobom nije u redu.

I ja sam bio medju onima sto su nekada imali stereotipe, bili ksenofobocni, prema onima koji odudaraju od vecine. Sada se stidim toga i bolje razumijem pogresnost takvih stavova. Bolje osjecam bol ljudi koje su zrtve odbacenosti i drustvu.

Ako padne stigma sa homoseksualaca, posto su oni glavna meta mrznje u nasem drustvu, SVI ce biti slobodni. Oni vode borbu za ljude sa otkacenim stilom odjevanja, ludim frizurama i pirsinzima, za razne druge ekscentrike i sve ljude koji odudaraju od vecine.

I nemojte BiH gledati samo kroz prizmu Sarajeva. Zamislite kako se osjeca djevojka u Bugojnu koja kosu ofarba u ljubicasto...

Moramo se boriti protiv primitivizma i zatucanosti, to je nesumnjivo jedan od razloga zasto smo zaostali u svakom pogledu. Svijet se mijenja, moramo ici naprijed. Ne mozemo ostati konzervirani. Napredna drustva su oduvijek otvorena i multikulturalna. Zatvoreno i konzervativno drustvo ne moze napredovati. U startu odbacuje sve novo, drzi se starog i veoma tesko i sporo prihvata nove stvari.

LGBT pokret pokazuje konzervativnu sredinu u pravom svjetlu. To je najekstremniji primjer. Mi smo konzervativni i zatvoreni prema svemu.
Pa zar nije dobro da smo zatvoreni prema svom zlu koje nam dolazi servirano sa zapada, od pedera, recesija, kriza do GMO hrane itd.

Uzmi dobre stvari za zapada ove lose zabrani i ograniči i to je to. Peder si ok, imas prava ko i ostali gradjani, to reklamirati i promovisati paradama neces i svi sretni.

Sutra da mene neko napadne i isprebija vijest ne bi dosla dalje od moje porodice, hajde pedera da neko isprebija, lobi, mediji , drzava bi se digla maksimalna kazna i taj napadac bi bio oderan do koze a zbog mene bi dobio max 400 maraka i narušavanje javnog reda i mira.

I onda mi peder ugrožen. Nije , zasticen je kao beli medved.

Gej lobi i propaganda su jedna od najjačih stvari trenutno u svijetu tako da se ne brini ti za njih.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7122 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#7123 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by xoklix »

Kiki bi prodao dušu za materijalne stvari.
Ne znaš koje gori, ekstremni ljevičari poput korisnika pod pseudonimom "Kikibombona" ili religiozni ekstremni desničari mahom bivši alkoholičari i narkomani.
Niđe sredine, niđe normalnog čovjeka.
Niđe srednje klase, samo bogati i siromašni.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#7124 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by al-em »

Ne seceri sitno, bolja ti je kocka, crko svak, ko u guzu bockaa

Fundamentalisti nooooo
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 5157
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#7125 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by ¤ jelena ¤ »

Jel to važi i za muško što u žensku guzu bocka?
Locked