svakako_lud wrote:Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog

Iskreno, najstandardniji forumashi i znaju granicu zdrave zajebancije, ali je mnogi svjesno predju, kada su strasti uzavrele. A mnogo raje prati forum bez registracije, ili su registrovani a ne pishu, pa su i oni upuceni shta mozhe a shta ne.
Malo je glupo da se sad taksativno nabroji e to mozhe, to ne mozhe, to je 'nako, to je 'vako.
Ako situacija eskalira josh, onda mi nema druge nego sjesti jedan dan, pred sebe rjechnik

pa da napravim novi pravilnik.
