Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#7076 Re: FK Sarajevo

Post by mekaba »

north wrote:
mekaba wrote:
Baltazar_khan wrote:Pjesma hordi zla se čuje i do daleke Danske :thumbup:
Pratimo redovno sve "aktivnosti" Argentine :lol: :lol:
Daj ba mekaba stari pitaru, uzmi slobodan dan kod tih skandinavaca i dođi na derbi, nećeš se pokajati vjeruj mi :wink:

Vjeruj mi da evo kontam bil se to moglo kako nastimat.Ma ima neke sanse.Dva slobodna dana + vikend mozda :razz:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#7077 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

KPGS wrote:Prekosutra igrači Želje imaju zakazano kod onog Marokanca iz Zetre. Hop. Tog li iznenađenja.
Nek' im istjera zlo a utjera dobro :D
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#7078 Re: FK Sarajevo

Post by mekaba »

north wrote:
mekaba wrote:
north wrote:Granice se pomjeraju i želim da u nedjelju to bude još jače, bolje.....nešto što će sviju i kod nas i vani šokirati u pozitivnom smislu naravno, mi to MOŽEMO :thumbup: !!!
TOOOOOOOOOOOO jarane samo nemojte prekidati tekmu.Samo grlo i dlanovi."Pjesmom da ti kazem" ima ona stara narodna pjesma.Daj ba napunite onu tribinu iza gola.To mi je neispunjena djecacka zelja a ovi abortusi sa Grbavice su se uvijek toga bojali.Kud nisam dole da se malo "OPUSTIM" s vama. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma haveru možemo je napuniti, ima nas sasvim dovoljno za tako nešto, ali je problem što gurbeti ograde prostor za naše navijače i onda pored toga što imamo karte, moramo se stiskati u tom ograđenom kavezu....Jebi ga, tako je, ali je to do organizatora.....Ali i pored toga ćemo im prirediti jedno malo slatko iznenađenje :wink:
Ne kontam.Ako recimo kupite 90% karata za tu tribinu onda vas nemogu sve nagurati u taj kavez.Bili bi na obadvije strane te ograde.Kad se kupuju karte oni ne znaju ko je ciji navijac.Treba to odmah pokupovati cim krene prodaja i nek se puse.Moze se to odraditi.
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7079 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

Normalno da se može odraditi, i odradila je jedna ekipa pa je prešla na njihovu stranu i na račun te ekipe zadnjih par derbija dobijamo više prostora. A zašto sad udruženje ne kupi sve karte za sjeevr pa ih preprodaje ne bih ti znao reći. Vjerovatno dogovor sa policijom.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7080 Re: FK Sarajevo

Post by north »

Pokušaću ti objasniti. Odmah po dolasku navijača ispred sjeverne tribine, nas raporede na samo dva ulaza, ako bi neko pokušao ad pređe na treći ulaz, murija ga vraća na ovu stranu. Govorim o navijačima koji dolaze organizovano sa obilježjima FK Sarajevo. Jedino sad da se miješamo za košpama na drugim ulazima, a da nas ne skontaju, ali onda bi možda mogo biti belaja. Dakle, svi navijači FK Sarajevo koji dolaze sa obilježjima, i ne samo obilježjima, dovoljno je da imaš crvenu duksericu ili crvenu jaknu, raspoređuju na ta dva ulaza predviđena za naše navijače. Policija stoji na drugim ulazima i nije moguće prići tamo. Jedini način je nasilno, što nije pametno ili eventualno krišom (bez obilježja) pa da se miješamo sa njima, ali i to ne znam baš.........Teško je vjeruj mi, jedini način je kada bi se uprave klubova dogovorile da nam se da bar još jedan ulaz pa da zauzmemo više od polovice tribine....ali bojim se da i to nije za sada moguće......Vjeruj mi da se dešavalo da ljudi sa kartma za sjever budu prebacivani na istok, jer kažu da ne može više niko ući, a ne daju na drugi ulaz.....

Opet, šta ja znam, možda se može nešto smisliti ko što si ti gore naveo....niko sretniji da imamo pola ili više od pola sjevera...
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7081 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

A mi njima damo citav jug :run:
daj nam zdenku i opet ih nadjacamo u navijanju :thumbup:
Sta su ti Horde 8)
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#7082 Re: FK Sarajevo

Post by mekaba »

north wrote:Pokušaću ti objasniti. Odmah po dolasku navijača ispred sjeverne tribine, nas raporede na samo dva ulaza, ako bi neko pokušao ad pređe na treći ulaz, murija ga vraća na ovu stranu. Govorim o navijačima koji dolaze organizovano sa obilježjima FK Sarajevo. Jedino sad da se miješamo za košpama na drugim ulazima, a da nas ne skontaju, ali onda bi možda mogo biti belaja. Dakle, svi navijači FK Sarajevo koji dolaze sa obilježjima, i ne samo obilježjima, dovoljno je da imaš crvenu duksericu ili crvenu jaknu, raspoređuju na ta dva ulaza predviđena za naše navijače. Policija stoji na drugim ulazima i nije moguće prići tamo. Jedini način je nasilno, što nije pametno ili eventualno krišom (bez obilježja) pa da se miješamo sa njima, ali i to ne znam baš.........Teško je vjeruj mi, jedini način je kada bi se uprave klubova dogovorile da nam se da bar još jedan ulaz pa da zauzmemo više od polovice tribine....ali bojim se da i to nije za sada moguće......Vjeruj mi da se dešavalo da ljudi sa kartma za sjever budu prebacivani na istok, jer kažu da ne može više niko ući, a ne daju na drugi ulaz.....

Opet, šta ja znam, možda se može nešto smisliti ko što si ti gore naveo....niko sretniji da imamo pola ili više od pola sjevera...
OK sad kontam.Tako nije bilo prije ali su uvijek na Grbavici HZ bile podijeljene u dvije grupe kao sto je i danas.Karte su na ovoj pokrivenoj tribini uvijek bile skuplje pa se jedan dio Hordi zbog toga nalazio na nasem starom mjestu a to je oko sredine terena na istoku.Niko tada nije branio da sjedis tamo gdje si kupio kartu.Mogli smo svi rahat na ovu pokrivenu tribinu bez problema.
Ja da sam dole bio bih na pokrivenoj pa taman i bez obiljezja ali bih navijao momacki ;-) ;-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7083 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Da se podsjetimo josh jednom - uvredljivo pisanje pravilima foruma nije dozvoljeno. Josh ako se uzme u obzir da se radi o ljudima sa kojima svaki dan pijemo kafu, druzhimo se, vodimo ljubav :mrgreen: , onda mi nikako u glavu nece uci kako se mozhe sa tako omalovazhavanja i maltene mrzhnje pisati o komshijama. Ali, na obraz svakome. Takva pisanja nece biti tolerisana ni sada, ni ubuduce, te stoga...

@mekaba i @north - 14 dana ban.

17. Oct. 2010. 23:55 Banned user for reason “krshenje pravila foruma”
» mekaba, north
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#7084 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

neka su komsije postedjene, jos satro objasnjavaju...
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#7085 Re: FK Sarajevo

Post by svakako_lud »

Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša :-D
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog :)
El_comadante
Posts: 9045
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#7086 Re: FK Sarajevo

Post by El_comadante »

nama če i bod biti dobar s obzirom da smo ispred Želje a i taj bod znaći i sigurno drugo mjesto. poraz nas baca na četvrto što nevalja nikako jer Široki igra kuči i vjerovatrno če pobjediti a trenutno imamo tri boda više od njih. e sad kad bih pobjedili postoji i mogučnost da budemo prvi zavisno od rezultata Borca, uglavnom nesmijemo izgubiti.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#7087 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

svakako_lud wrote:Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša :-D
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog :)
Jbg gurbeti i abortusi nisu sigurno...
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#7088 Re: FK Sarajevo

Post by tcz »

ma lagano 0-1

da nastavimo dominaciju :dance:
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#7089 Re: FK Sarajevo

Post by svakako_lud »

ultima_palabra wrote:
svakako_lud wrote:Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša :-D
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog :)
Jbg gurbeti i abortusi nisu sigurno...
Ma znam to i nije uopšte u kontekstu bana njima dvojici bilo, nego onako uvesti neke norme izražavanja da se razgraniči šta se smije a šta ne, ko zajebe banovići su vazda spremni za prijem novih gostiju sa sax-a :D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7090 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

svakako_lud wrote:Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša :-D
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog :)
Iskreno, najstandardniji forumashi i znaju granicu zdrave zajebancije, ali je mnogi svjesno predju, kada su strasti uzavrele. A mnogo raje prati forum bez registracije, ili su registrovani a ne pishu, pa su i oni upuceni shta mozhe a shta ne.
Malo je glupo da se sad taksativno nabroji e to mozhe, to ne mozhe, to je 'nako, to je 'vako.
Ako situacija eskalira josh, onda mi nema druge nego sjesti jedan dan, pred sebe rjechnik :mrgreen: pa da napravim novi pravilnik. :D
User avatar
svakako_lud
Posts: 665
Joined: 13/07/2010 17:35

#7091 Re: FK Sarajevo

Post by svakako_lud »

burek_in_space wrote:
svakako_lud wrote:Bureče, najozbiljnije prijedlog da se negdje u pravilima ovog podforuma navede koji su nazivi za komšije dozvoljeni kao normalna zajebancija a koji nisu, derbi dolazi mogli bi ostati "u neznanju" bez pola forumaša :-D
U principu je idealno da svako zna gdje je granica zajebancije , ali nisu svi isti po tom pitanju pa da se to malo razgraniči...
PS nije komentarisanje rada administracije nego samo dobronamjerni prijedog :)
Iskreno, najstandardniji forumashi i znaju granicu zdrave zajebancije, ali je mnogi svjesno predju, kada su strasti uzavrele. A mnogo raje prati forum bez registracije, ili su registrovani a ne pishu, pa su i oni upuceni shta mozhe a shta ne.
Malo je glupo da se sad taksativno nabroji e to mozhe, to ne mozhe, to je 'nako, to je 'vako.
Ako situacija eskalira josh, onda mi nema druge nego sjesti jedan dan, pred sebe rjechnik :mrgreen: pa da napravim novi pravilnik. :D
Neće ti ni riječnik pomoći kako su kod nas ljudi inovativni kad je potrebno izmisliti novu uvredu-psovku-zajebanciju ili nešto slično .... :D :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#7092 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Pa shta mislish shto odbijam navesti zabranjene rijechi?! :mrgreen:
User avatar
kukurikuu
Posts: 971
Joined: 20/07/2010 00:27
Location: Na Koševu u oblacima dima..

#7093 Re: FK Sarajevo

Post by kukurikuu »

Gdje god bili uvijek smo korak ispred vas! joj kad se sjetim :D
ibizza
Posts: 4985
Joined: 05/06/2008 00:46

#7094 Re: FK Sarajevo

Post by ibizza »

U nedjelju u 17:00 gledajte "Ispuni mi Želju". :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#7095 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

ibizza wrote:U nedjelju u 17:00 gledajte "Ispuni mi Želju". :D
:lol:
meme pitar
Posts: 40
Joined: 08/05/2009 16:28

#7096 Re: FK Sarajevo

Post by meme pitar »

Mislim da je promjenjen naziv te emisije i sad ide "napuni mi želju"
User avatar
armin071
Posts: 6551
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#7097 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

ibizza wrote:U nedjelju u 17:00 gledajte "Ispuni mi Želju". :D
:lol: :thumbup:
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7098 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Joj šta ćemo im raditi, djece mi.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7099 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

KPGS wrote:Joj šta ćemo im raditi, djece mi.
ImageImage
User avatar
Samo HZ
Posts: 189
Joined: 30/08/2010 15:40

#7100 Re: FK Sarajevo

Post by Samo HZ »

1946 wrote:
KPGS wrote:Joj šta ćemo im raditi, djece mi.
ImageImage
:lol:
Locked