Saniranje steteJThomas wrote:da meteor padne bake bi rekao to je po našem planu. nemojte vi misliti da je ovo nepredviđeno
A i kao vjernik: onda i jeste sve po planu Velikog, Samilosnog
meni se svidja jedna stvar: sto kulturno prica. imam osjecaj onda da je i u glavi dobar (za razliku od verbalnog faktora kod dodika).
A nikako mi se ne svidja druga stvar: zalosno je da se u izbornoj godini sjetio naroda i pojavljivanja u medijima. Imao bi daleko vise simpatija kao svebosnjacki clan predsjednistva da je od pocetka mandata bio redovan i transparentan i povremeno bacao nama koske sta oni tamo iza zatvorenih vrata pricaju. Narod voli da misli da je bitan
ovako...nije iskoristio vlastiti potencijal, kojeg je ocigledno imao.
mislim da ovo jeste kraj i sda i njegove politicke karijere, a mogao je postici i vise i bolje...da li nije zbog korupcije ili nekih kompleksa od oca...vise nije ni bitno, prosao voz.


