SDA-All about

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52669
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7051 Re: SDA-All about

Post by Chmoljo »

tito dragi... :-)
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#7052 Re: SDA-All about

Post by Paranoid »

Chmoljo wrote:tito dragi... :-)
...promjena vremena...najavljuju padavine.. :lol:
User avatar
slucajni prolaznik
Posts: 376
Joined: 18/12/2012 21:07

#7053 Re: SDA-All about

Post by slucajni prolaznik »

megaman4 wrote:da sumiramo sve što je rečeno na ovome forumu, i bez vrijeđanja: "Ako želimo iskreno da riješimo bosansko pitanje, onda se moramo vratiti na 1992. godinu, kada je ova sva zavrzlama započela i kada je na snazi bio ustav RBiH, i da od te famozne 1992. godine, počnemo s reformom ustava, uz intervenciju svijeta, ili da se vratimo na principe ZAVNOBiH-a, jer sve ostalo je utopija i propast bez mogućnosti trajnog oporavka".

Htjeli priznati ili ne, mi živimo još u 80 -tim godinama prošlog vijeka, kada je počelo svo zlo na ovim prostorima, i kada je započela tzv. ekonomska kriza, politička kriza, a znamo kako se to završilo...

Tacno!

Ali sami ne mozemo, ne znamo, jer nismo dostigli potreban razvoj demokratskog razmisljanja i odlucivanja, nasa percepcija tolerancije i shvatanja drugog i drugacijeg je zakrzljala, a povrh svega - moramo od sebe odbaciti snazni poriv i zelju za dominaciju nad drugim, nad onim koji ne pripadaju nama i nasem... Tesko je to bez uticaja snaznijeg od nas, bez cvrste ruke EU-protektorata, nazalost :(

http://www.klix.ba/forum/zaboravljeni-u ... l#p8274560
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#7054 Re: SDA-All about

Post by MuaDib »

slucajni prolaznik wrote:
megaman4 wrote:da sumiramo sve što je rečeno na ovome forumu, i bez vrijeđanja: "Ako želimo iskreno da riješimo bosansko pitanje, onda se moramo vratiti na 1992. godinu, kada je ova sva zavrzlama započela i kada je na snazi bio ustav RBiH, i da od te famozne 1992. godine, počnemo s reformom ustava, uz intervenciju svijeta, ili da se vratimo na principe ZAVNOBiH-a, jer sve ostalo je utopija i propast bez mogućnosti trajnog oporavka".

Htjeli priznati ili ne, mi živimo još u 80 -tim godinama prošlog vijeka, kada je počelo svo zlo na ovim prostorima, i kada je započela tzv. ekonomska kriza, politička kriza, a znamo kako se to završilo...

Tacno!

Ali sami ne mozemo, ne znamo, jer nismo dostigli potreban razvoj demokratskog razmisljanja i odlucivanja, nasa percepcija tolerancije i shvatanja drugog i drugacijeg je zakrzljala, a povrh svega - moramo od sebe odbaciti snazni poriv i zelju za dominaciju nad drugim, nad onim koji ne pripadaju nama i nasem... Tesko je to bez uticaja snaznijeg od nas, bez cvrste ruke EU-protektorata, nazalost :(

http://www.klix.ba/forum/zaboravljeni-u ... l#p8274560
Jedini način da se promjeni Ustav je da se raspišu izbori za Ustavotvornu Skupštinu Bosne i Hercegovine, sa izbornim jedinicama nezavisnim od trenutne političko-administrativne podjela zemlje. Koja bi trebala da 2/3 većinom donese novi Ustav Bosne i Hercegovine.
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7055 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

Bugarska vlada podnijela je ostavku nakon velikih protesta protiv mjera štednje i visokih cijena električne energije, objavio je u srijedu bugarski premijer Bojko Borisov, prenose agencije.
"Imamo ponos i čast. Na vlast nas je doveo narod, i danas mu tu vlast vraćamo", rekao je Borisov pred zastupnicima bugarskog parlamenta najavivši ostavku svoje vlade.
"Neću sudjelovati u vladi čija policija tuče demonstrante", dodao je Borisov, prenosi agencija AFP. Borisov je također rekao da neće sudjelovati u mogućoj prijelaznoj vladi.
U protestima protiv poskupljenja struje u ponedjeljak navečer u Sofiji ozlijeđeno je najmanje jedanaest osoba, među kojima pet policajaca. Demonstranti, uglavnom mladi ljudi, bacali su kamenje i boce na parlament, te razbijali automobile i izloge trgovina u središtu glavnog grada. Demonstracije su potaknuli računi za struju u januaru, čiji je iznos više nego udvostručen u odnosu na decembar.
Svi smo svjedoci visokih demokratskih standarda u zapadnim zemljama, u kojima je nezamislivo opstruisati parlamentarnu volju većine, kako to radi SDA. Međutim pogledajte kako reaguju u Bugarskoj koja je kulturološki i mentalno slična nama. Dakle SDA koruptokracija i njihovo ponašanje je bez presedana u čitavom svijetu koji praktikuje parlamentarnu demokratiju.
dufresne
Posts: 198
Joined: 14/09/2012 10:28

#7056 Re: SDA-All about

Post by dufresne »

Shahab wrote:
Bugarska vlada podnijela je ostavku nakon velikih protesta protiv mjera štednje i visokih cijena električne energije, objavio je u srijedu bugarski premijer Bojko Borisov, prenose agencije.
"Imamo ponos i čast. Na vlast nas je doveo narod, i danas mu tu vlast vraćamo", rekao je Borisov pred zastupnicima bugarskog parlamenta najavivši ostavku svoje vlade.
"Neću sudjelovati u vladi čija policija tuče demonstrante", dodao je Borisov, prenosi agencija AFP. Borisov je također rekao da neće sudjelovati u mogućoj prijelaznoj vladi.
U protestima protiv poskupljenja struje u ponedjeljak navečer u Sofiji ozlijeđeno je najmanje jedanaest osoba, među kojima pet policajaca. Demonstranti, uglavnom mladi ljudi, bacali su kamenje i boce na parlament, te razbijali automobile i izloge trgovina u središtu glavnog grada. Demonstracije su potaknuli računi za struju u januaru, čiji je iznos više nego udvostručen u odnosu na decembar.
Svi smo svjedoci visokih demokratskih standarda u zapadnim zemljama, u kojima je nezamislivo opstruisati parlamentarnu volju većine, kako to radi SDA. Međutim pogledajte kako reaguju u Bugarskoj koja je kulturološki i mentalno slična nama. Dakle SDA koruptokracija i njihovo ponašanje je bez presedana u čitavom svijetu koji praktikuje parlamentarnu demokratiju.
Rek'o Incko nemere rekostrukcija, veli nisu Lijanovici vratili sve kredite Hypo banci, kad to bude, onda mere rekonstrukcija.... :D
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#7057 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Shahab wrote:Muftija pazarski je hrabar i natprosječno inteligentan čovjek. Da je bogdo više takvih javnih djelatnika kod Bošnjaka...
Muftija jedan veliki fašista i čovjek koji prijeti ratom i narod huška na rat! Treba mu zabraniti pristup BiH i da bilo šta govori u ime BiH!
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#7058 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Momak pričaš bdulaštine! SDA je 1990 potpisala koaliciju sa najvećim ratnim zločincima i koljačima i omogučila im da izvrše najstrašnije zločine u istoriji čovječanstva nakon drugog svjetskog rata!
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#7059 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

Better Man wrote:
Shahab wrote:Muftija pazarski je hrabar i natprosječno inteligentan čovjek. Da je bogdo više takvih javnih djelatnika kod Bošnjaka...
Muftija jedan veliki fašista i čovjek koji prijeti ratom i narod huška na rat! Treba mu zabraniti pristup BiH i da bilo šta govori u ime BiH!
Čista desetka :thumbup: :thumbup: :thumbup:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#7060 Re: SDA-All about

Post by FreakyStyley »

Jeben je muftija, pogotovo s brzim cvikama.

Image
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#7061 Re: SDA-All about

Post by Shahab »

Pogledajte na kakav je mizeran nivo srozana SDA, pod vodstvom Sulejmana Tihića. Sada ga i SDP proziva kao "bivšeg komunističkog tužioca" koji je izgubio kompas. Ako ko vidi bilo kakvog smisla u politici koju vodi Tihić, neka pojasni forumskoj javnosti...Danas je SDA izolovana poput Miloševića devedesetih...
Povodom posljednjih događaja u toku procedure imenovanja sudija Ustavnog suda FBiH oglasio se SDP BiH. Saopćenje prenosimo u cjelosti:

"Nakon što su Sulejman Tihić i SDA na svojoj famoznoj kadrovskoj komisiji sekretara Doma naroda FBiH "kandidirali" za svog sudiju Ustavnog suda FBiH i taj dopis s potpisom šefa stranačke komisije za kadrove Adila Osmanovića transparentno uputili u proceduru, pitamo se gdje dobacuju tihićevski pokušaji da ovladaju i pravosuđem u ovoj zemlji?

Prijeratni komunistički tužitelj očigledno je izgubio kompas i BiH posmatra kao stranačku ćeliju u Bosanskom Šamcu gdje inače ima vikendicu. O bespriprizornosti SDA u manipulaciji ljudima najilustrativnije govori činjenica da je Izmir Hadžiavdić, nakon što se pismo kadrovske komisije SDA pojavilo u medijima, sam odustao od kandidature za sudiju Ustavnog suda.

I dok su gospodina Hadžiavdića i sve građane BiH izložili neviđenoj blamaži, tihićevci su u međuvremenu preko svojih urednika i medija pokušali oklevetati i kandidata za sudiju Ustavnog suda FBiH i sudiju Suda BiH Šahbaza Džihanovića zbog njegovog navodnog rada u konzularnom predstavništvu BiH u SR Njemačkoj.

S pravom se pitamo do kada će Tihić i njegova medijska potrčkala klevetati časne ljude i istovremeno skrivati vlastiti kriminal tokom otimanja para od bosanske izbjegličke sirotinje u nezakonitim vjenčavanjima u ambasadi BiH u Bonu? Gospodine Tihiću, vi ste vjenčavali svakog sa svakim nakon što ste shvatili da će ratni zločinac Fikret Abdić izgubiti rat pa ste napustili Rijeku i stavili se na raspolaganje vlastima Republike BiH.

Krajnje je vrijeme da odgovarate za svoje izdajničko ponašanje, konačno prekinete sa opstrukcijom i blokadama, te besprizornom borbom za fotelje s kojima se niste rodili ni vi, ni vaša halka."
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#7062 Re: SDA-All about

Post by antimobbing »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-novom- ... /130222034
Na području sarajevske općine Novi Grad bit će uspostavljen higijenski servis za hvatanje pasa-lutalica. Građani će telefonom moći prijaviti prisustvo pasa koji izazivaju opasnost.
Bravo Semire! :thumbup:

Ovo je dokaz da kada u VRH dođe sposobna, normalna i poštena osoba sve do DNA funkcioniše kako treba ...

Kriza ide od VRHA do DNA, a ne obratno!

Još jednom Bravo Semire! :thumbup:

P.S. Ne treba ga puno hvaliti da se ne pokvari ali momak sjajno odrađuje posao ...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7063 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

PREVARIO NA DESETINE UNIVERZITETA, UKRAO TRI STUDIJSKA PROGRAMA: Šaban Nurić, kandidat SDA za člana UO FTV, razotkriven kao prevarant i lažni profesor u BiH, Hrvatskoj i Srbiji!


Možda se još rijetki sjećaju kako je i januaru 2012. godine Šaban Nurić ispred SDA bio kandidat za člana UO Federalne televizije, sa kvalifikacijama 'istaknutog stručnjaka i univerzitetskog profesora'... Njegovo imenovanje zaustavljeno je u Parlamentu FBiH, a godinu dana kasnije priča o Šabanu Nuriću ima posve drugačije lice...

U vrijeme kada je trajala borba za bošnjačko mjesto u Upravnom odboru FTV-a, SDA je zdušno optuživala SDP da namjerno opstruira imenovanje Šabana Nurića, jer je po njima ovaj kandidat imao bolje kvalikifacije od kandidata Mirsada Ćatića, penzionera i bivšeg izvršnog direktora RTVFBIH za ljudske resurse. Nikom doduše ni tada nije bilo jasno kakve stručne kvalifikacije Šabana Nurića pretenduju na ovo mjesto, ali je SDA istrajavala na njegovom imenovanju, što se preglasavanjem u Federalnom parlamentu na kraju ipak nije dogodilo.

Agonija Javnog servisa nastavila se do danas, a Šaban Nurić sklonio se iz javnog života sve do skandala koji je ovih dana procurio je u javnost.

Kako su danas objavile Nezavisne novine, Šaban Nurić iz Gračanice uspio je da prevari desetine privatnih univerziteta u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Srbiji na kojima predaje, izdajući se za stručnjaka i vlasnika dipolome jednog od najuglednijih američkih univerziteta - Michigan State University. Naime, diploma kojom se dičio profesor Nurić je - lažna!

No, prije nego što se ova skandalozna priča saznala, Šaban Nurić je uspio da prevari čak i Ministarstvo prosvjete i kulture RS, koje mu je priznalo diplomu doktora ustavnog prava. Na osnovu ove diplome držao je predavanja na više privatnih univerziteta u regionu.

Cijeli slučaj je izbio na svjetlo dana nakon što su se nezadovoljni studenti iz Smederevske Palanke, koji su ubrzo nakon što su započeli predavanja na jednom fakultetu u Srbiji, a na kojem je Nurić predavao, požalili se na loš kvalitet nastave i neusklađenost gradiva s bolonjskim procesom. Njihovo pismo stiglo je do Nezavisnih novina, koje su se dale u malo istraživanje.

Kolege iz Nezavisnih uputile su dopis Univerzitetu Michigan, odakle je stigla informacija da je 'provjerom registra studenata u američkoj državi Michigan utvrđeno da Nurić nije stekao nikakvo znanje ni na jednom univerzitetu u toj državi, te da su o falsifikatu diplome obavijestili i nadležnu agenciju za visoko školstvo u SAD, kao i američku federalnu policiju FBI'.

Prema dopisu koji je u posjedu Nezavisnih, Nuriću je Komisija Ministarstva prosvjete i kulture RS diplomu priznala 17. februara 2009. godine, a na čelu Komisije bio je profesor Mile Dmičić, dok su članovi bile profesorice Mirjana Rađenović i Ivanka Marković.

Profesor Dmičić je čitav ovaj slučaj opravdao činjenicom da 'njegova komisija nije osposobljena da se bavi ispitivanjem validnosti diplome, već da na osnovu dokumenata koje dobije od sekretara Komisije utvrdi da li postoji univerzitet koji je naveden i da li su podneseni dokumenti dovoljni da se izda rješenje'.

- Ako je on to falsifikovao, naravno, onda je učinio krivično djelo na osnovu podnošenja lažnog dokumenta i treba da odgovara", kratko je prokomentarisao prof. Dmičić za Nezavisne novine.

Ni u Komisiji za priznavanje diploma Ministarstva obrazovanja FBiH nisu se sojećali odgovornim za nastali 'propust', konstatujući da ni oni nemaju nadležnost za priznavanje stranih diploma visokoškolskih ustanova.

- Vršimo priznavanje samo srednjoškolskih diploma, a visokoškolske diplome mogu biti priznate na nekom od sedam univerziteta u FBiH koji su akreditovani za te poslove, kazali su iz ove Komisije.

Slična reakcija uslijedila je i iz Ministarstva prosvjete, nauke i tehnološkog razvoja Srbije, gdje kažu da se priznavanje diploma obavlja na nivou univerziteta.

Šaban Nurić godinama je bio angažovan kao redovan profesor na privatnom Pravnom fakultetu u Kiseljaku, Akademiji za poslovnu ekonomiju u Čačku, Internacionalnom univerzitetu u Brčkom i brojnim drugim visokoškloskim ustanovama u regionu, no ni u jednoj od njih niko nije bio raspoložen za razgovor na ovu temu.
Sam Nurić, pak, tvrdi da je u pitanju samo običan nesporazum.

Prije nego što se ova skandalozna priča saznala, Šaban Nurić je uspio da prevari čak i Ministarstvo prosvjete i kulture RS, koje mu je priznalo diplomu doktora ustavnog prava. Na osnovu ove diplome držao je predavanja na više privatnih univerziteta u regionu.
Cijeli slučaj je izbio na svjetlo dana nakon što su se nezadovoljni studenti iz Smederevske Palanke, koji su ubrzo nakon što su započeli predavanja na jednom fakultetu u Srbiji, a na kojem je Nurić predavao, požalili se na loš kvalitet nastave i neusklađenost gradiva s bolonjskim procesom.
- Šta je vama ljudi, pobogu, brate? Ne znam otkud to, šta je to? Niste vi ništa mogli dobiti s Univerziteta bez moje saglasnosti. Nije to to. Ovo što sam ja je Law School. Vi ste nešto lijevo, vidim ja da mi je to skroz nepoznato. To što ste spomenuli je nešto drugo, a ovo moje je School of Law. Ne znam šta je, ko to čačka i zašto? Ali nema veze, samo vi radite svoj posao, pojasnio je Nurić za Nezavisne.

No, njegovi bivši saradnici ne sjećaju ga se kao kolege s respektom. Jana Marinković-Nikoletić, vlasnica Fakulteta kozmetologije i estetike iz Banjaluke, još ranije je ispričala da joj je bivši saradnik, profesor Šaban Nurić, ukrao tri studijska programa.

Ta tri programa je, kako je kazala, Nurić za samo tri dana licencirao na Internacionalnom univerzitetu u Brčko distriktu (IUBD).

Prema njenim tadašnjim tvrdnjama, da bi zaštitila svoj elaborat i program rada bila je primorana da pred banjalučkim Okružnim privrednim sudom pokrene sudski postupak protiv Univerziteta u Brčkom.
User avatar
Damir_5
Posts: 741
Joined: 25/01/2013 12:06

#7064 Re: SDA-All about

Post by Damir_5 »

Better Man wrote:
Shahab wrote:Muftija pazarski je hrabar i natprosječno inteligentan čovjek. Da je bogdo više takvih javnih djelatnika kod Bošnjaka...
Muftija jedan veliki fašista i čovjek koji prijeti ratom i narod huška na rat! Treba mu zabraniti pristup BiH i da bilo šta govori u ime BiH!
U cemu se po tvojim "sumskim" standardima koje nekad iskazes ovdje, ogleda taj muftijin kako ga ti zoves "fasizam"? Konkretni primjeri nosio muftija suncane naocale ili ne, vozikao se u BMW-u ili ne, svejedno, ali konkretno u cemu se to ogleda muftijin "fasizam"?
Last edited by Damir_5 on 22/02/2013 18:34, edited 1 time in total.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7065 Re: SDA-All about

Post by Canton »

antimobbing wrote:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-novom- ... /130222034
Na području sarajevske općine Novi Grad bit će uspostavljen higijenski servis za hvatanje pasa-lutalica. Građani će telefonom moći prijaviti prisustvo pasa koji izazivaju opasnost.
Bravo Semire! :thumbup:

Ovo je dokaz da kada u VRH dođe sposobna, normalna i poštena osoba sve do DNA funkcioniše kako treba ...

Kriza ide od VRHA do DNA, a ne obratno!

Još jednom Bravo Semire! :thumbup:

P.S. Ne treba ga puno hvaliti da se ne pokvari ali momak sjajno odrađuje posao ...
Jel ovo ironija?
Last edited by Canton on 22/02/2013 18:55, edited 1 time in total.
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7066 Re: SDA-All about

Post by Canton »

Better Man wrote:
T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Momak pričaš bdulaštine! SDA je 1990 potpisala koaliciju sa najvećim ratnim zločincima i koljačima i omogučila im da izvrše najstrašnije zločine u istoriji čovječanstva nakon drugog svjetskog rata!
Hajd što je prije rata, ali što je i nakon rata
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7067 Re: SDA-All about

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Canton wrote:
antimobbing wrote:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-novom- ... /130222034
Na području sarajevske općine Novi Grad bit će uspostavljen higijenski servis za hvatanje pasa-lutalica. Građani će telefonom moći prijaviti prisustvo pasa koji izazivaju opasnost.
Bravo Semire! :thumbup:
Ovo je dokaz da kada u VRH dođe sposobna, normalna i poštena osoba sve do DNA funkcioniše kako treba ...
Kriza ide od VRHA do DNA, a ne obratno!
Još jednom Bravo Semire! :thumbup:
P.S. Ne treba ga puno hvaliti da se ne pokvari ali momak sjajno odrađuje posao ...
Jel ovo ironija?
Zašto bi bila ironija ? Šta KONKRETNO ne valja po pitanju ove vijesti !?
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7068 Re: SDA-All about

Post by Canton »

novi.dan.nova.nafaka wrote:bi bila ironija ? Šta KONKRETNO ne valja po pitanju ove vijesti !?
Pa ovo boldirano...
Ne kontam kakav je fazon hvaliti deklarisanog šovinistu?
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7069 Re: SDA-All about

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Canton wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:bi bila ironija ? Šta KONKRETNO ne valja po pitanju ove vijesti !?
Pa ovo boldirano...
Ne kontam kakav je fazon hvaliti deklarisanog šovinistu?
Ti ne poznaješ značenje riječi KONKRETNO !? :shock:
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7070 Re: SDA-All about

Post by Canton »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
Canton wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:bi bila ironija ? Šta KONKRETNO ne valja po pitanju ove vijesti !?
Pa ovo boldirano...
Ne kontam kakav je fazon hvaliti deklarisanog šovinistu?
Ti ne poznaješ značenje riječi KONKRETNO !? :shock:
Odgovorio sam ti
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7071 Re: SDA-All about

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Canton wrote:
novi.dan.nova.nafaka wrote:
Canton wrote:Ne kontam kakav je fazon hvaliti deklarisanog šovinistu?
Ti ne poznaješ značenje riječi KONKRETNO !? :shock:
Odgovorio sam ti
I nije ti dosta, već se i dalje brukaš... :lol:
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7072 Re: SDA-All about

Post by Canton »

novi.dan.nova.nafaka wrote:Odgovorio sam ti
I nije ti dosta, već se i dalje brukaš... :lol:[/quote]

Pa boldirao sam ti ono što je sporno. Hvališ šovinistu. Al takvi ste vi iz SDA
šovinjare uvijek bili
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#7073 Re: SDA-All about

Post by novi.dan.nova.nafaka »


Bolje i to nego...
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#7074 Re: SDA-All about

Post by Canton »

novi.dan.nova.nafaka wrote:
Bolje i to nego...
Pošalji to Tihiću.
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#7075 Re: SDA-All about

Post by ušće »

="Canton"]Better Man"
wrote: Momak pričaš bdulaštine! SDA je 1990 potpisala koaliciju sa najvećim ratnim zločincima i koljačima i omogučila im da izvrše najstrašnije zločine u istoriji čovječanstva nakon drugog svjetskog rata!
Hajd što je prije rata, ali što je i nakon rata
@"Better Man"
@"Canton"
Uz uvažavanje i jednom i drugom i uz priznanje da svako ima pravo na svoj neovisan stav i na svoje mišljenje , a opet u nadi da to ne činite smo zbog mržnje prema jednoj grupi ljudi ustvari kroz ovo se može lahko provući kao mržnja prema kompletnom narodu ( Dokaz broj glasova osvojenih na prvim prijeratnim i prvim poslijeratnim izborima ) Trebalo di da nas naučite šta je bila alternativa u tom momentu ili nas jednostavno naučite i dajte nam gotovo riješenje ...Ako ga nemate molio bih vas da bar malo smanjite nivo vaše mržnje ...
Post Reply