The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7051 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

dale cooper wrote:
Tito_i_Partija wrote:Nije treb'o Ibro, bolje bi bilo da je jedna zena otisla umjesto njega. Maggie je vazna za nastavak price a Michonne je kul k'o i Daryl, znaci il' Rosita il' Sasha.
Gdje ćeš bolan ženu toljagom po glavi? :| :mrgreen:
Pa ne bi bilo prvi put, tako je fasovala komsinica od Carol onomad kad su vukovi napali Alexandriju. :wink:

Mada kad malo razmislim, ne znam bas da li mozemo Glenna svrstat' medju muskarce. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#7052 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Logovan wrote:
dale cooper wrote:
Tito_i_Partija wrote:Nije treb'o Ibro, bolje bi bilo da je jedna zena otisla umjesto njega. Maggie je vazna za nastavak price a Michonne je kul k'o i Daryl, znaci il' Rosita il' Sasha.
Gdje ćeš bolan ženu toljagom po glavi? :| :mrgreen:
Tito gori od Negana.
Image
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7053 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Rosita i Sasha ne bi prouzrokovale toliku emocionalnu reakciju kod ljudi jer nisu dovoljno dugo u seriji i nisu imale veliku ulogu. Ali ako bi već morao birat prije bi ubio Sashu jer je Rosita postala dosta zanimljiv lik otkako je Ibro ostavio. Bit će zanimljivo vidjet kako Rosita koristi sve što je Ibro naučio , a uostalom Sasha nema više svrhe, ubili su joj brata, momka i sad Ibru. Po meni lično Rosita ima veći potencijal za bolji arc nego Sasha. :-)
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#7054 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

još nisam pregledala al' evo vidim ko je zaplatio :cry: ....e vala mi baš zao Korozije :( Glena sam nekako prežalila u prošloj sezoni :oops:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52704
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7055 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

dale cooper wrote:
Tito_i_Partija wrote:Nije treb'o Ibro, bolje bi bilo da je jedna zena otisla umjesto njega. Maggie je vazna za nastavak price a Michonne je kul k'o i Daryl, znaci il' Rosita il' Sasha.
Gdje ćeš bolan ženu toljagom po glavi? :| :mrgreen:
što, šta fali? :D

jesmo li mi imali sličnu konverzaciju u vezi Negana, žena i toljaga... osjećam neki deja vu...
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#7056 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Fajcion »

Na ovu dvojicu recimo još Michonne ili Sasha da su pale ehh to bi bila epizoda, premijera, velika muda, šok :izet: :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7057 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Najveci sok bi bio da mu je puko film i da ih je sve pobio :mrgreen:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#7058 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Fajcion »

Tomahawk11 wrote:Najveci sok bi bio da mu je puko film i da ih je sve pobio :mrgreen:
a ostavi Eugena na životu :lol: :lol: Zamisli taj tok
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7059 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Najveci sok bi bio da mu je puko film i da ih je sve pobio :mrgreen:
I onda Negan i ostatak grupe shvate da su napravili veliku grešku sa ubijanjem i postanu dobri ljudi. :D Napuste svoju lokaciju i krenu u traženje nove, a usput pomažu drugim grupama i bore se protiv loših ljudi. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31357
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7061 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by dale cooper »

Chmoljo wrote:
dale cooper wrote:
Tito_i_Partija wrote:Nije treb'o Ibro, bolje bi bilo da je jedna zena otisla umjesto njega. Maggie je vazna za nastavak price a Michonne je kul k'o i Daryl, znaci il' Rosita il' Sasha.
Gdje ćeš bolan ženu toljagom po glavi? :| :mrgreen:
što, šta fali? :D

jesmo li mi imali sličnu konverzaciju u vezi Negana, žena i toljaga... osjećam neki deja vu...
:shock: Šokiraš me majke mi. :D Jedino ako razgovaramo o različitim toljagama. :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#7062 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Daryl Dixon »

Fajcion wrote:Na ovu dvojicu recimo još Michonne ili Sasha da su pale ehh to bi bila epizoda, premijera, velika muda, šok :izet: :thumbup:
koliko ih je udarao Kurana mi mislio sam da je petoro ljudi izmasakrirao :lol:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#7063 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Fajcion »

Daryl Dixon wrote:koliko ih je udarao Kurana mi mislio sam da je petoro ljudi izmasakrirao :lol:
Ja se bio ponadao da je nastavio klepati i kako su demantirali sve one unaprijed znalce kad ono Rick na sedmom nebu :-) :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#7064 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Image
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#7065 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by suspect_zero »

Pregledah sinoć konačno....i baš sam se :( :cry: još Derila odvedoše, nadam se samo da Negan nije homić :oops: pa da jađo nastrada :oops: to bi slomilo srce svim ženama :D

Negan krvožder pravi, al' opet gotivniji lik (bar za sada) od onog Jednookog Guvernera, odmah u startu (dosta brutalno, al' brutlan i vakat) je pokaz'o kakav je a ne k'o onaj cile-mile pa onda cvrc :oops: :D
Misli da našim neće biti nimalo lako, Negan ima dosta ljudi oko sebe, ima naoružanje, a i slijepo su mu poslušni....nekakvi svi k'o bivši robijaši :-?
Rik se na tren slomio radi Karla (kao i svaki roditelj, djeca su slaba tačka) al' samo dok se malo dohaviza ima da im nanu naninu na parmak :evil: ....elem, razvući se ovu prvu polovinu u pretvaranj da su slomljeni dok je ojačaju....mislim da će ključnu ulogu odigrati municija koju budu pravili...
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#7066 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

bilo bi dobro da ne razvlace puno.... da malo odmaknu od klisea, da ubrzaju. vjerovatno je sljedeca epizoda: rik sadi krompir, okopava, veze buraniju, pakuje u kamion i pravac kod negana.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#7067 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

r_faruk wrote:bilo bi dobro da ne razvlace puno.... da malo odmaknu od klisea, da ubrzaju. vjerovatno je sljedeca epizoda: rik sadi krompir, okopava, veze buraniju, pakuje u kamion i pravac kod negana.
Ma dok je ovakav hype oko serije, mogu komotno otici na 15+ sezona bez problema. :roll:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7068 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

jel veceras u 22.00?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7069 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:jel veceras u 22.00?
Jest.
Al skinem cim dodjem ciku i pregledam?
Ko ce ih cekati do 22 00 :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7070 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

ma na ovom foxu ba? stos skidat ako ima na tvu? s posla jedes malo u kafanu, gor dol i deset... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7071 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:ma na ovom foxu ba? stos skidat ako ima na tvu? s posla jedes malo u kafanu, gor dol i deset... :D
Pa zato sto mi cejf da gledam u 18 00, a ne u 22 00 :)
Hm, isto mi ga dodje.
Skine za minutu-dvije, pogledam (kvalitet isti) i vozdra.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#7072 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

a gdje skidas? ja sam prije gledao na onoj filmoviti u serijama..doduse strim je.
al uvijek budu bar dan kasnije.
r_faruk
Posts: 4804
Joined: 20/01/2003 00:00

#7073 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by r_faruk »

imate i na shush-u. a meni ne valja ton na foxu kada ide walking dead, isto kao da je neki los rip :), ostali kanali su ok!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7074 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:a gdje skidas? ja sam prije gledao na onoj filmoviti u serijama..doduse strim je.
al uvijek budu bar dan kasnije.
tpb
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#7075 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

Ih, ove godine smo zakinuti za jednu kvalitetnu epizodu.

Do sad barem su bile dvije fenomenalne epizode na početku a onda kasnije - sporije.

Sad smo odmah skočili na Carol i Kraljevstvo, i sve dosadne konverzacije koje se u pravom životu nikad ne bi vodile. Zbrzali su introdukciju Ezekiela, bolje bi bilo da su nas pustili par epizoda da se kuhamo misleći da je luđak. Ovako, kratko je trajalo.

Generalno se bojim da kvare seriju sa ovim pričanjem priče iz jedne perspektive po epizodi. Sad čekamo iduću sedmicu da gledamo Daryl-a, pa tek onu tamo da vidimo RIck-a... sve u svemu sranje je počelo. Jesam li morao gledati kako Carol obiđe pola kraljevstva, plače oko nekih gluposti i krade pantalone? Generalno imaju tih debilnih situacija, nebitnih, gdje kradu vrijeme.
Post Reply