Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7051 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

sadie_forever wrote:
sinuhe wrote:U svijetu prije 50 godina
Image
da to je vrhunac hipijevaca i rodjenje liberalizma,koji potisce tradicionalne vrijednosti punih 50 godina,ali se sad desava preokret medju mladima,vracajuse tradicionalne vrijednosti
Možda se vraćaju u vukojebinama kao što smo mi, u kojima hiljadu i jedna stvar ne funkcioniše i ne valja i niko kurcom ne mrda zbog toga,
ali se zato upale ko' kutnjaci na spomen homoseksualaca i parada.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7052 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

dale cooper wrote:
sadie_forever wrote:
sinuhe wrote:U svijetu prije 50 godina
Image
da to je vrhunac hipijevaca i rodjenje liberalizma,koji potisce tradicionalne vrijednosti punih 50 godina,ali se sad desava preokret medju mladima,vracajuse tradicionalne vrijednosti
Možda se vraćaju u vukojebinama kao što smo mi, u kojima hiljadu i jedna stvar ne funkcioniše i ne valja i niko kurcom ne mrda zbog toga,
ali se zato upale ko' kutnjaci na spomen homoseksualaca i parada.
U Ukrajini imas najperverzniju paradu, a sve prsti od progresa.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#7053 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sadie_forever »

ne vracaju se u vukojebinama samo,pogledaj zapad i kako konzevatizam cvijeta,krscanske partije osvajaju .druzim se s mladima,sad je in biti konzervativan
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7054 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

U Ukrajini malo neonacisti paradiraju malo lgbt malo pro-eu malo liberali... samo da je veselo :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7055 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7056 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

dale cooper wrote:Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
Image :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7059 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

dale cooper wrote:Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
Geografski jesmo.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7060 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hajvan »

dale cooper wrote:Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
lol

si bio tamo?

ja jesam i to prilocno dugo.
zapravo, slazem se s Vama..jesmo daleko

daleko, ispred
Last edited by Hajvan on 06/09/2019 21:35, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7061 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

sadie_forever wrote:ne vracaju se u vukojebinama samo,pogledaj zapad i kako konzevatizam cvijeta,krscanske partije osvajaju .druzim se s mladima,sad je in biti konzervativan
Da nije liberalne demokratije pola vas što sad piše iz Švedske, Njemačke, Francuske i ostalih zapadno evropskih zemalja ne bi bilo tu gdje
jeste. Još uvijek je i u evropskom parlamentu odnos na strani progresivnijih snaga.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7062 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

dale cooper wrote:
sadie_forever wrote:ne vracaju se u vukojebinama samo,pogledaj zapad i kako konzevatizam cvijeta,krscanske partije osvajaju .druzim se s mladima,sad je in biti konzervativan
Da nije liberalne demokratije pola vas što sad piše iz Švedske, Njemačke, Francuske i ostalih zapadno evropskih zemalja ne bi bilo tu gdje
jeste. Još uvijek je i u evropskom parlamentu odnos na strani progresivnijih snaga.
Ako je pederluk pokszatelj progresa, hvala im na tome. Neka nas gdje jesmo.
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7063 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

славянин wrote:
dale cooper wrote:Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
Image :D
A kod nas ti se četnici okupljaju po Višegradu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7064 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Velkoski »

Idealna prilika da svi ovi liberali s duginim bojama na profilnim protestuju oko toga.
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7065 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

salik79 wrote:
dale cooper wrote:
sadie_forever wrote:ne vracaju se u vukojebinama samo,pogledaj zapad i kako konzevatizam cvijeta,krscanske partije osvajaju .druzim se s mladima,sad je in biti konzervativan
Da nije liberalne demokratije pola vas što sad piše iz Švedske, Njemačke, Francuske i ostalih zapadno evropskih zemalja ne bi bilo tu gdje
jeste. Još uvijek je i u evropskom parlamentu odnos na strani progresivnijih snaga.
Ako je pederluk pokszatelj progresa, hvala im na tome. Neka nas gdje jesmo.
Poštivanje ljudskih prava bilo koje skupine, neovisno od njihove nacionalne, rasne, etničke, seksualne i bilo koje druge pripadnosti je pokazatelj progresa. Ali vi koji ste po Evropi i drugdje po zapadnom svijetu znate to vrlo dobro.
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#7066 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by smijesni_ste »

Samo za Salika :D

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7067 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Pa ovi derpasi vec imaju prava. Jbg ne mozes natjerati na silu nekog da te voli
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7068 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

dale cooper wrote:
salik79 wrote:
dale cooper wrote:
Da nije liberalne demokratije pola vas što sad piše iz Švedske, Njemačke, Francuske i ostalih zapadno evropskih zemalja ne bi bilo tu gdje
jeste. Još uvijek je i u evropskom parlamentu odnos na strani progresivnijih snaga.
Ako je pederluk pokszatelj progresa, hvala im na tome. Neka nas gdje jesmo.
Poštivanje ljudskih prava bilo koje skupine, neovisno od njihove nacionalne, rasne, etničke, seksualne i bilo koje druge pripadnosti je pokazatelj progresa. Ali vi koji ste po Evropi i drugdje po zapadnom svijetu znate to vrlo dobro.
Nije.

Ja po Evropi?! :?

Mislis, cesto putujem?
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7069 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

dale cooper wrote:
Poštivanje ljudskih prava bilo koje skupine, neovisno od njihove nacionalne, rasne, etničke, seksualne i bilo koje druge pripadnosti je pokazatelj progresa. Ali vi koji ste po Evropi i drugdje po zapadnom svijetu znate to vrlo dobro.
Kada su zapad i evropa najvise napredovali tj . progresovali - trik pitanje :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7070 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

Hajvan wrote:
dale cooper wrote:Daleko smo mi čak i od jebene Ukrajine.
lol

si bio tamo?

ja jesam i to prilocno dugo.
zapravo, slazem se s Vama..jesmo daleko

daleko, ispred
Ma dobro, malo sam pretjerao vjerovatno. Idu mi na kurac ovi što su guzicama udobno po zapadno evropskim demokratijama i krenu
mi srati o povratku tradicionalnim i konzervativnim vrijednostima. :roll: Ali valjda ti ko' razuman lik možeš to skontati. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#7071 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dale cooper »

salik79 wrote:
dale cooper wrote:
Poštivanje ljudskih prava bilo koje skupine, neovisno od njihove nacionalne, rasne, etničke, seksualne i bilo koje druge pripadnosti je pokazatelj progresa. Ali vi koji ste po Evropi i drugdje po zapadnom svijetu znate to vrlo dobro.
Nije.

Ja po Evropi?! :?

Mislis, cesto putujem?
Nije se odnosilo konkretno na tebe.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7072 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Evropa je izgradjena na tim vrjednostima
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7073 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

A bgm i USA i jos po koji cosak ove nase ravne ploce
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7074 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

dale cooper wrote:
salik79 wrote:
dale cooper wrote:
Poštivanje ljudskih prava bilo koje skupine, neovisno od njihove nacionalne, rasne, etničke, seksualne i bilo koje druge pripadnosti je pokazatelj progresa. Ali vi koji ste po Evropi i drugdje po zapadnom svijetu znate to vrlo dobro.
Nije.

Ja po Evropi?! :?

Mislis, cesto putujem?
Nije se odnosilo konkretno na tebe.
Meni si se obracao.
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#7075 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sinuhe »

U svijetu prije 50 godina :D
Image
Locked