Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
TT987
Posts: 103
Joined: 30/10/2014 15:46

#7051 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by TT987 »

N.N. wrote: 22/01/2021 08:34
jazzer wrote: 21/01/2021 18:35 Jer ne znam kako bi izmedju Peteva i Barbareza mogao favorizirati bugarina osim ako interes nije u pitanju.
Gledaj, imas Srb i Hr komponentu kojoj je cilj sve razjebati sto stvara osjecaj pripadnosti ovoj napacenoj drzavi.

Sve sto se iole digne iz sivila i sto bi moglo relaksirati te neke odnose, mozda i kod njih da pobuduti neki interes, osjecaj neki...cilj je, razjebati.
Jos ako se na tome moze i kes ubirati, iz raznoraznih fondova, jos bolje.
Jebes i razjebes, a jos si placen za to.

I imas tokmak BH komponentu koji veze s vezom nemaju. Kako gube drzavu, tako gube i sjebu sve cega se dohvate, pa evo sada i fudbal.
Takve stvari rade da patriote jebu repku i sprdaju se sa njom.
A to je gorespomenutim i cilj, pa jel!?

I kada to sve saberes, eto sto su odjebali Sergeja.
Dobro oni znaju da je Barbarez simbol i da bi se vjerovatno vratio taj neki kult repke opet.
Ovo je poenta. Političko sveto trojstvo se preliva na fudbal, ubija se euforija i patriotizam ovim potezima, da se svakom navijaču zgadi ta reprezentacija, da banditi mogu krasti po principu "Pos'o je dobar, a para laka". Ovdje je najmanji problem Petev ili Barbarez, bitne su namjere onih koji se sada pitaju u Savezu. Ne vjerujem da ima iko naivan, da povjeruje da nekakav Vico&Co rade za dobro BH fudbala. Kao i do sad, talenti će ići u susjedne države, repka neće zaigrati npr u BL, niti će ikada biti prihvaćena kod Srba i Hrvata.
User avatar
ugly duckling
Posts: 440
Joined: 18/12/2020 09:46
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7052 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by ugly duckling »

Droog wrote: 21/01/2021 22:31 Petev u Dinamu, sezona 2016/2017:
This season was an extremely unsuccessful one for the club, losing both the league title and cup title to rivals HNK Rijeka and also failing to score a single goal in the 2016–17 UEFA Champions League group stage, in all six matches they played.

Zapravo nije se covjek nigdje proslavio...

Volio bih da znam jezik... :mrgreen:

Konichiwa :lol: :lol:

ma šta im je skunks
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#7053 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Analiticarr »

Droog wrote: 22/01/2021 04:10
Analiticarr wrote: 22/01/2021 01:58 Ne mislim da je ovaj neki strucnjak ali ako su birali izmedju njega i Barbareza onda svaka cast ljudima koji su ga izabrali.
Barbarez je mozda bio solidan fudbaler ali kakvo on to ima iskustvo da bi vodio bilo koji tim a pogotovo reprezentaciju. Covjek se bavi pokerom a ne fudbalom i ne vidim cime je on to zasluzio da bude selektor.
Nema iskustva? Sta to znaci? Ne zna kako voditi treninge, postaviti taktiku...a tolike godine igrao i ucio od jakih trenerskih imena...
Sad Petev ko fol za Barbu ispade Klopp... :-)

Sta mislis o Shevchenku?
(ima jos primjera)
On 16 February 2016, Shevchenko was appointed as the assistant manager of the Ukraine national team under Mykhaylo Fomenko.[53] After the nation's miserable tenure at UEFA Euro 2016, Fomenko ended his four-year spell in charge following their elimination at the tournament's group stages.[54] Shevchenko was then appointed to replace him, signing an initial two-year deal, with the possibility of a further two-year contract extension.[55] Former Italy and Milan defender Mauro Tassotti, who was assistant coach when Shevchenko was at Milan, joined his coaching staff, as did former Dynamo Kyiv coach Raúl Riancho and former Milan youth coach Andrea Maldera.

:run:
Sevcenko je do tada bio u fudbalu. Barabarez se prestao baviti ovim sportom prije 100 godina. Nesto slicno kao sto je bio slucaj sa Bajevicem.
I zato ako su morali birati izmedju ovog trenera koji zivi od tog posla i Barbareza koji se bavi pokerom suludo bi bilo izabrati njega.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#7054 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Analiticarr »

palermo wrote: 22/01/2021 10:13
Analiticarr wrote: 22/01/2021 01:58 Ne mislim da je ovaj neki strucnjak ali ako su birali izmedju njega i Barbareza onda svaka cast ljudima koji su ga izabrali.
Barbarez je mozda bio solidan fudbaler ali kakvo on to ima iskustvo da bi vodio bilo koji tim a pogotovo reprezentaciju
. Covjek se bavi pokerom a ne fudbalom i ne vidim cime je on to zasluzio da bude selektor.
Sta kaze jaran, Barbarez je moozda biio solidan fudbaler.....e, jebo te zivot....
Ne kaze jaran nego ja sam to napisao.
Bio je solidan ili malo iznad prosjeka. Nista vise od toga.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#7055 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by palermo »

Analiticarr wrote: 22/01/2021 14:37
palermo wrote: 22/01/2021 10:13
Analiticarr wrote: 22/01/2021 01:58 Ne mislim da je ovaj neki strucnjak ali ako su birali izmedju njega i Barbareza onda svaka cast ljudima koji su ga izabrali.
Barbarez je mozda bio solidan fudbaler ali kakvo on to ima iskustvo da bi vodio bilo koji tim a pogotovo reprezentaciju
. Covjek se bavi pokerom a ne fudbalom i ne vidim cime je on to zasluzio da bude selektor.
Sta kaze jaran, Barbarez je moozda biio solidan fudbaler.....e, jebo te zivot....
Ne kaze jaran nego ja sam to napisao.
Bio je solidan ili malo iznad prosjeka. Nista vise od toga.
haj dobro.....
RtrnOfSalisbury
Posts: 3635
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#7056 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

ajmo bit malo pozitivni :-D matematicki nije moguce da neki trener vazda gubi, tako da i ovaj bugar mora nekad nedze pobijedit, mozda je bas sad njegov trenutak 8) kolka mu je plata, bonusi ? jel mora jedan dio dati za marketing :mrgreen: sta mu je cilj, sta zadatak .... imal kakije insajdera :lol:
solo2
Posts: 1261
Joined: 22/03/2011 19:49

#7057 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by solo2 »

Samo BOJKOT!
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#7058 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Ko su pomoćnici, ja predlažem, slavka petrovića, nalića i žižovića,moraju biti iz premijer lige.
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7059 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by hrasno38 »

Ovaj Bugar ce da odleti prije prve utakmice i nece znaci sta ga je snaslo
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#7060 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#7061 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Analiticarr »

markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Vecini smeta to sto nije uhljebljen neki od njihovih idola.
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7062 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by hrasno38 »

markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#7063 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Analiticarr »

hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#7064 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
Neće moći ove noći,to je prava bih od 13,glasalo 12,nema preglasavanja,da nam ovako budu jedinstveni i u državnoj vlasti,meni se lično ne svidja ni Bratko ni Sergej,gospodin Sergej nek se prihvati posla,a na na demagogiji i lokal patriotizmu da skuplja bodove,niko mu ne traži da vodi neki tim lige petice,nek počne od Kozare,Posušja,kadeta,omladinaca,šta je on bolji od Glavaša,Topića,Krunića,Sablića,Mešanovića,i oni su bili patriote.Pravi navijač navija na svoju repku bez obzira na koje je vjere ,boje,nacionalnosti selektor. Evo ja 25 godina navijam na bih bez obzira ko je selektor,i 25 godina se nadam da se igra u banja luci,mostaru,trebinju.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#7065 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Officer Crabtree »

čime su kupili one novinare i moderatore na duplom sportu

hajde razumijem ove kao što je ovaj prije mene, on to po nacionalnoj pripadnosti... al kako se lako naši prodaše
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7066 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by hrasno38 »

markomilanov wrote: 22/01/2021 18:54
hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
Neće moći ove noći,to je prava bih od 13,glasalo 12,nema preglasavanja,da nam ovako budu jedinstveni i u državnoj vlasti,meni se lično ne svidja ni Bratko ni Sergej,gospodin Sergej nek se prihvati posla,a na na demagogiji i lokal patriotizmu da skuplja bodove,niko mu ne traži da vodi neki tim lige petice,nek počne od Kozare,Posušja,kadeta,omladinaca,šta je on bolji od Glavaša,Topića,Krunića,Sablića,Mešanovića,i oni su bili patriote.Pravi navijač navija na svoju repku bez obzira na koje je vjere ,boje,nacionalnosti selektor. Evo ja 25 godina navijam na bih bez obzira ko je selektor,i 25 godina se nadam da se igra u banja luci,mostaru,trebinju.
Cekaj dok pred savez ili na prvu utakmicu saceka par hiljada ljutih navijaca pa cu te onda pitati za 13 i 12 glasova.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3635
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#7067 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

mislim da je bugar doso preko razmjene studenata :mrgreen:
.. i treba izbjec da zaratimo sa sjevernom makedonijom :run:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#7068 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Mali_Vuk »

Najvažnija stvar kod svakog uspješnog selektora je da bude poštovan u svlačionici, da motiviše igrače.

Ovaj će ih baš motivisati :D

Barbarez nema iskustvo, možda ni znanje, ali makar je mogao s njima na "hajmo im jebat mater", a da mu taj stručni dio neko šapće.

Sad slijedi bojkot što igrača što navijača. A to je valjda i bio cilj.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#7069 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by markomilanov »

Mali_Vuk wrote: 22/01/2021 19:31 Najvažnija stvar kod svakog uspješnog selektora je da bude poštovan u svlačionici, da motiviše igrače.

Ovaj će ih baš motivisati :D

Barbarez nema iskustvo, možda ni znanje, ali makar je mogao s njima na "hajmo im jebat mater", a da mu taj stručni dio neko šapće.

Sad slijedi bojkot što igrača što navijača. A to je valjda i bio cilj.
Neozbiljno, detinjasto, da igrači biraju trenera, navijačke želje su nepresušne, ja sam 25 godina nezadovoljam izborom selektora, ali nikad nisam bojkotovao repku zbog izbornika.
User avatar
Point.
Posts: 28090
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#7070 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Spusti im ga Barba kvalitetno. Ko eto Vico, Elvedin, članovi IO i Miske imaju iskustva na trenutnim funkcijama, matere im se sjetim svima.

Tuta OUT!
Ovaj put je čini se odlučio prokomentarisati jučerašnju izjavu potpredsjednika Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH Milorada Sofrenića koji je nakon izbora Ivayla Peteva za novog selektora Zmajeva pokušao objasniti šta je Barbarezov problem.

"Barbarez nije imao niti jedan trenerski angažman. Bio bi mu prvi i jedini trenerski poziv. To je jedini faktor koji je prelomio da idemo u ovom pravcu. Moramo gledati reference. Nismo za Barbareza imali pred sobom gdje radio i šta je radio budući da bi mu ovo bio prvi angažman za neku reprezentaciju ili trenerski posao. Vjerujte, to je bio jedini razlog", rekao je Sofrenić na konferenciji za medije.

Barbarez je danas na Twitteru poslao poruku Savezu što je i naglasio stavljajući hashtag #nfsbih.

"Nego, ima li iko ovdje s iskustvom?", napisao je Barbarez uz hashtagove #finosezaje*ajete i #nikadzauvijekisti
User avatar
Logovan
Posts: 94815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7071 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

:skoljka:

Image
User avatar
Droog
Posts: 1673
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#7072 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Droog »

Analiticarr wrote: 22/01/2021 18:35
hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Šta se kleberiš? Sve ti je fino objasnio.
User avatar
Droog
Posts: 1673
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#7073 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Droog »

Analiticarr wrote: 22/01/2021 14:29
Droog wrote: 22/01/2021 04:10
Analiticarr wrote: 22/01/2021 01:58 Ne mislim da je ovaj neki strucnjak ali ako su birali izmedju njega i Barbareza onda svaka cast ljudima koji su ga izabrali.
Barbarez je mozda bio solidan fudbaler ali kakvo on to ima iskustvo da bi vodio bilo koji tim a pogotovo reprezentaciju. Covjek se bavi pokerom a ne fudbalom i ne vidim cime je on to zasluzio da bude selektor.
Nema iskustva? Sta to znaci? Ne zna kako voditi treninge, postaviti taktiku...a tolike godine igrao i ucio od jakih trenerskih imena...
Sad Petev ko fol za Barbu ispade Klopp... :-)

Sta mislis o Shevchenku?
(ima jos primjera)
On 16 February 2016, Shevchenko was appointed as the assistant manager of the Ukraine national team under Mykhaylo Fomenko.[53] After the nation's miserable tenure at UEFA Euro 2016, Fomenko ended his four-year spell in charge following their elimination at the tournament's group stages.[54] Shevchenko was then appointed to replace him, signing an initial two-year deal, with the possibility of a further two-year contract extension.[55] Former Italy and Milan defender Mauro Tassotti, who was assistant coach when Shevchenko was at Milan, joined his coaching staff, as did former Dynamo Kyiv coach Raúl Riancho and former Milan youth coach Andrea Maldera.

:run:
Sevcenko je do tada bio u fudbalu. Barabarez se prestao baviti ovim sportom prije 100 godina. Nesto slicno kao sto je bio slucaj sa Bajevicem.
I zato ako su morali birati izmedju ovog trenera koji zivi od tog posla i Barbareza koji se bavi pokerom suludo bi bilo izabrati njega.
Ukrajinci su Shevchenku ponudili selektorsku poziciju 6 mjeseci nakon sto se oprostio od igranja ...
To je kad neko cijeni svoju legendu a ne broji krvna zrnca...

Petev leti do kraja godine, ne zato sto ga neko ne voli, nego zato sto cemo igrati najgori fudbal od kad postoji repka i zato sto cemo se sa njim obrukati, mark my words. (daj Boze da grijesim i da se mi plasiramo na SP)
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#7074 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
Ne podrzava ga zato sto je pravoslavac, nego zato sto je Bugarska Prva drzava koje je priznala BiH :skoljka:
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#7075 Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post by hrasno38 »

Edin H. wrote: 22/01/2021 22:17
hrasno38 wrote: 22/01/2021 18:33
markomilanov wrote: 22/01/2021 18:22 Admin da reaguje na omaložavanje Bugara, većini više smeta što je bugarin, nego što je prosečan trener bez ikakvih rezultata :-)
Ne meni ne smeta sto je Bugarin...da je dosao Hristo Stoickov ja ne bih A rekao. Smeta mi sto je klasicna kita od trenera kojeg su samarli navijaci Levskog i koji je jedini trener Dinama koji nije osvoji nista. Takodje da ista valja sjedio bi na klupi Bugarske nekada.
Medjutim tebi je vazno da je pravoslavac.....e necemo tako Safete.....ako ce biti pravoslavac nece biti po Vicinoj mjeri i zvat ce se Sergej Barbarez. Grupa podrske Sergeju na FB od jucer ima vec 5000 clanova i tvoj bratko Bugarin ce morati da odleti.
Ne podrzava ga zato sto je pravoslavac, nego zato sto je Bugarska Prva drzava koje je priznala BiH :skoljka:
Hahahahahah :-) :D
Locked