Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7026 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

1946 wrote:
arshavin wrote:Ono je bilo spica sa 26 baklji :thumbup:
Da Bogd'o nisu paljene ovim povodom :sad:
daj boze da vise ne bude ovakvih povoda,al' i onim smo pokazaali da nisu svi kao sto smo mi 8)
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#7027 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Teren nije opravdanje, moramo pod hitno nekome guzove oderati a to se nije desilo ne pamtim. Mirza jebi se, da ti kazem otvoreno, jebale te ove patnje i protiv olimpiCa i protiv ovih vezira i inace...
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7028 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

ovaj kiks borca nam ide na ruku
odrzati do polusezone -4/5 bodova za borcem,na zimu dovesti 3 igraca,otarasiti se takodje trojice i idemo na titulu,u kupu smo u igri tako da nam je sve otvoreno

kuci uzeti ove dvije,vani 4 boda minimalno i po meni je polusezona uspjesna
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7029 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

samo_ovaj_put wrote:ovaj kiks borca nam ide na ruku
odrzati do polusezone -4/5 bodova za borcem,na zimu dovesti 3 igraca,otarasiti se takodje trojice i idemo na titulu,u kupu smo u igri tako da nam je sve otvoreno

kuci uzeti ove dvije,vani 4 boda minimalno i po meni je polusezona uspjesna
Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7030 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.
:lol:
Haj ti sutra u Lukavicu polako...
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#7031 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

1946 wrote:
c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.
:lol:
Haj ti sutra u Lukavicu polako...
Tako kratko, a tako jasno.. :lol: :thumbup:

p.s. Isao bi on, al grupa mu bojkotuje "previsoke" cijene a bogami i "ogranicen" broj karata... Ili ce ih doci 3000 djaba u Lukavicu(jer to je njihov stadion i "grad"),ili nece niko. Nema zajebancije sa njima, ha ja :lol:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7032 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Image
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#7033 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

hz__semir wrote:Image
Sema hocemo li bojkotovati mi ovu tekmu?? Oni ce nas opet zgurati u onu zdenku i bice karta sigurno 20 km... 8)
User avatar
luckylaka
Posts: 26225
Joined: 15/01/2010 06:28

#7034 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

Vrati te nam Hamzagica u St.Louis pocinju novogodisnji turniri.Kako cemo bolan bez njega a i nagrade haman jace nego premije protiv Zelje.DADO vrati se.Salim se ba.Jesam ja rekao skoro da ce vam Dado u skorije vrijeme biti igrac br.1.
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7035 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

armin071 wrote:
1946 wrote:
c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.
:lol:
Haj ti sutra u Lukavicu polako...
Tako kratko, a tako jasno.. :lol: :thumbup:

p.s. Isao bi on, al grupa mu bojkotuje "previsoke" cijene a bogami i "ogranicen" broj karata... Ili ce ih doci 3000 djaba u Lukavicu(jer to je njihov stadion i "grad"),ili nece niko. Nema zajebancije sa njima, ha ja :lol:
Vi nerealni što zajebajete da ne navijam za Sarajevo ako sam realniji od vas ste mi baš smiješni. Nađemo se da vam pokažem karte sa Koševa ostale od dede, pa od starog i na kraju mojih 20 godina praćenja Sarajeva.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7036 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

luckylaka wrote:Vrati te nam Hamzagica u St.Louis pocinju novogodisnji turniri.Kako cemo bolan bez njega a i nagrade haman jace nego premije protiv Zelje.DADO vrati se.Salim se ba.Jesam ja rekao skoro da ce vam Dado u skorije vrijeme biti igrac br.1.
Nema šanse :) Ne damo Dadu ni za šta :D
User avatar
kkbosna_90
Posts: 147
Joined: 20/05/2008 01:23
Location: Sarajevo

#7037 Re: FK Sarajevo

Post by kkbosna_90 »

hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica :lol: :D
na s.o.u.r.c.e.b.a
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7038 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

kkbosna_90 wrote:hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica :lol: :D
na s.o.u.r.c.e.b.a
"Jebiga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah" :lol: :lol: :lol: :lol:

Dado idol :D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#7039 Re: FK Sarajevo

Post by Magarece_godine »

Hamzagicuuuuuuuuuuuuuu idoluuuuuuu :)


jao izjave :-) :-) :-) Najsimpaticnija izjava u posljednje vrijeme, sasvim sigurno. Tako iskreno ...
User avatar
luckylaka
Posts: 26225
Joined: 15/01/2010 06:28

#7040 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvari :razz: DADO St.Louis je sa tobom. :thumbup: i Sarajevom
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7041 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

luckylaka wrote:A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvari :razz: DADO St.Louis je sa tobom. :thumbup: i Sarajevom
i ja bih se prilagodio za godinu dana igranja
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#7042 Re: FK Sarajevo

Post by Cafe Camargue »

hz__semir wrote:
kkbosna_90 wrote:hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica :lol: :D
na s.o.u.r.c.e.b.a
"Jebiga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah" :lol: :lol: :lol: :lol:

Dado idol :D
:lol: :lol: :lol: :lol: izjava decenije :lol: :lol:
kakav car :thumbup: :thumbup:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7043 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

hz__semir wrote:Image
ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim te
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#7044 Re: FK Sarajevo

Post by Obuca9 »

Nije Sema pravio, samo kopirao :)
User avatar
luckylaka
Posts: 26225
Joined: 15/01/2010 06:28

#7045 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

samo_ovaj_put wrote:
luckylaka wrote:A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvari :razz: DADO St.Louis je sa tobom. :thumbup: i Sarajevom
i ja bih se prilagodio za godinu dana igranja
Ne znam sta cekas i ne kvari mi dan Dado :thumbup:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#7046 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

Dzenaldin tito! spontanost ko vrlina, rijedak fenomen.
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7047 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

samo_ovaj_put wrote:
hz__semir wrote:Image
ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim te
I ne pojavljuje se ovo prvi put
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#7048 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

ja zadovoljan, tri bobe tu, još ako su Mirza i uprava zadovoljni, ne znam šta jošdodati na to onda :oops:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7049 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

samo_ovaj_put wrote:
hz__semir wrote:Image
ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim te
u cemu je fol,ja ne kontam :-)
User avatar
zlaataan
Posts: 894
Joined: 31/05/2009 22:19
Location: Macondo

#7050 Re: FK Sarajevo

Post by zlaataan »

arshavin wrote:
samo_ovaj_put wrote:
hz__semir wrote:Image
ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim te
u cemu je fol,ja ne kontam :-)
Stoji Ćuti umjesto Čuti :-)
Locked