daj boze da vise ne bude ovakvih povoda,al' i onim smo pokazaali da nisu svi kao sto smo mi1946 wrote:Da Bogd'o nisu paljene ovim povodomarshavin wrote:Ono je bilo spica sa 26 baklji
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#7026 Re: FK Sarajevo
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7027 Re: FK Sarajevo
Teren nije opravdanje, moramo pod hitno nekome guzove oderati a to se nije desilo ne pamtim. Mirza jebi se, da ti kazem otvoreno, jebale te ove patnje i protiv olimpiCa i protiv ovih vezira i inace...
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#7028 Re: FK Sarajevo
ovaj kiks borca nam ide na ruku
odrzati do polusezone -4/5 bodova za borcem,na zimu dovesti 3 igraca,otarasiti se takodje trojice i idemo na titulu,u kupu smo u igri tako da nam je sve otvoreno
kuci uzeti ove dvije,vani 4 boda minimalno i po meni je polusezona uspjesna
odrzati do polusezone -4/5 bodova za borcem,na zimu dovesti 3 igraca,otarasiti se takodje trojice i idemo na titulu,u kupu smo u igri tako da nam je sve otvoreno
kuci uzeti ove dvije,vani 4 boda minimalno i po meni je polusezona uspjesna
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7029 Re: FK Sarajevo
Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.samo_ovaj_put wrote:ovaj kiks borca nam ide na ruku
odrzati do polusezone -4/5 bodova za borcem,na zimu dovesti 3 igraca,otarasiti se takodje trojice i idemo na titulu,u kupu smo u igri tako da nam je sve otvoreno
kuci uzeti ove dvije,vani 4 boda minimalno i po meni je polusezona uspjesna
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7030 Re: FK Sarajevo
c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.
Haj ti sutra u Lukavicu polako...
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#7031 Re: FK Sarajevo
Tako kratko, a tako jasno..1946 wrote:c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.![]()
Haj ti sutra u Lukavicu polako...
p.s. Isao bi on, al grupa mu bojkotuje "previsoke" cijene a bogami i "ogranicen" broj karata... Ili ce ih doci 3000 djaba u Lukavicu(jer to je njihov stadion i "grad"),ili nece niko. Nema zajebancije sa njima, ha ja
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#7033 Re: FK Sarajevo
Sema hocemo li bojkotovati mi ovu tekmu?? Oni ce nas opet zgurati u onu zdenku i bice karta sigurno 20 km...hz__semir wrote:
- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7034 Re: FK Sarajevo
Vrati te nam Hamzagica u St.Louis pocinju novogodisnji turniri.Kako cemo bolan bez njega a i nagrade haman jace nego premije protiv Zelje.DADO vrati se.Salim se ba.Jesam ja rekao skoro da ce vam Dado u skorije vrijeme biti igrac br.1.
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7035 Re: FK Sarajevo
Vi nerealni što zajebajete da ne navijam za Sarajevo ako sam realniji od vas ste mi baš smiješni. Nađemo se da vam pokažem karte sa Koševa ostale od dede, pa od starog i na kraju mojih 20 godina praćenja Sarajeva.armin071 wrote:Tako kratko, a tako jasno..1946 wrote:c0d14c wrote:Čovječe mi na proljeće gostujemo puno više utakmica još nam dolaze ovi željezničari, pa ni tu nemamo izraženu prednost. Ove sezone ako ne budemo prvi na tabeli nakon polusezone nećemo izaći ni u Europu, a kamoli da idemo na titulu sa zaostatkom od 4-5 bodova. Živi bili pa vidjeli.![]()
Haj ti sutra u Lukavicu polako...![]()
p.s. Isao bi on, al grupa mu bojkotuje "previsoke" cijene a bogami i "ogranicen" broj karata... Ili ce ih doci 3000 djaba u Lukavicu(jer to je njihov stadion i "grad"),ili nece niko. Nema zajebancije sa njima, ha ja
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#7036 Re: FK Sarajevo
Nema šanseluckylaka wrote:Vrati te nam Hamzagica u St.Louis pocinju novogodisnji turniri.Kako cemo bolan bez njega a i nagrade haman jace nego premije protiv Zelje.DADO vrati se.Salim se ba.Jesam ja rekao skoro da ce vam Dado u skorije vrijeme biti igrac br.1.
- kkbosna_90
- Posts: 147
- Joined: 20/05/2008 01:23
- Location: Sarajevo
#7037 Re: FK Sarajevo
hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica
na s.o.u.r.c.e.b.a
na s.o.u.r.c.e.b.a
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#7038 Re: FK Sarajevo
"Jebiga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah"kkbosna_90 wrote:hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica![]()
![]()
na s.o.u.r.c.e.b.a
Dado idol
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#7039 Re: FK Sarajevo
Hamzagicuuuuuuuuuuuuuu idoluuuuuuu
jao izjave
Najsimpaticnija izjava u posljednje vrijeme, sasvim sigurno. Tako iskreno ...
jao izjave
- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7040 Re: FK Sarajevo
A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvari
DADO St.Louis je sa tobom.
i Sarajevom
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#7041 Re: FK Sarajevo
i ja bih se prilagodio za godinu dana igranjaluckylaka wrote:A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvariDADO St.Louis je sa tobom.
i Sarajevom
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#7042 Re: FK Sarajevo
hz__semir wrote:"Jebiga, 'vako kad se boriš nagradi te dragi Allah"kkbosna_90 wrote:hahahahahha poslusajte izjavu Hamzagica![]()
![]()
na s.o.u.r.c.e.b.a![]()
![]()
![]()
![]()
Dado idol
kakav car
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#7043 Re: FK Sarajevo
ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim tehz__semir wrote:
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#7044 Re: FK Sarajevo
Nije Sema pravio, samo kopirao 
- luckylaka
- Posts: 26225
- Joined: 15/01/2010 06:28
#7045 Re: FK Sarajevo
Ne znam sta cekas i ne kvari mi dan Dadosamo_ovaj_put wrote:i ja bih se prilagodio za godinu dana igranjaluckylaka wrote:A dze mi je sad onaj kreten sto je govorio kako Dado igra preko chune.Samo momku treba vremena i da nesto ubode(ni ovdje se nije proslavio s time)vise voli loptu od one stvariDADO St.Louis je sa tobom.
i Sarajevom
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#7046 Re: FK Sarajevo
Dzenaldin tito! spontanost ko vrlina, rijedak fenomen.
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7047 Re: FK Sarajevo
I ne pojavljuje se ovo prvi putsamo_ovaj_put wrote:ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim tehz__semir wrote:
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#7048 Re: FK Sarajevo
ja zadovoljan, tri bobe tu, još ako su Mirza i uprava zadovoljni, ne znam šta jošdodati na to onda 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#7049 Re: FK Sarajevo
u cemu je fol,ja ne kontamsamo_ovaj_put wrote:ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim tehz__semir wrote:
- zlaataan
- Posts: 894
- Joined: 31/05/2009 22:19
- Location: Macondo
#7050 Re: FK Sarajevo
Stoji Ćuti umjesto Čutiarshavin wrote:u cemu je fol,ja ne kontamsamo_ovaj_put wrote:ma daaaaaj,sema ispravi ovo molim tehz__semir wrote:

