Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go teroristamoet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055
kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
Povorka ponosa u Sarajevu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7026 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7027 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
do mekteba jeinsomnia78 wrote:Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go teroristamoet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055
kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#7028 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".
Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.
I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.
I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7029 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
podržavaš, tolerišeš, glasaš,..salik79 wrote:Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
u zemlji u kojoj narod glasa ko će da ga jebe tom istom narodu smeta peder s kojim nikad neće ni dvije rečenice razmijeniti,..
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7030 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Cuo (procit'o) si ga - jadni, nevini, svima dobro zeleci IDFovci, kontra krvolocne palestinske djece i fotografa.insomnia78 wrote:Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go teroristamoet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055
kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7031 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kako podrzavam?! Tolerisem? Glasam?!Ci-Nick wrote:podržavaš, tolerišeš, glasaš,..salik79 wrote:Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
u zemlji u kojoj narod glasa ko će da ga jebe tom istom narodu smeta peder s kojim nikad neće ni dvije rečenice razmijeniti,..
Ja ne glasam ko ce da me jebe, nego kontra tih, koji bi da me jebu. Ista stvar s povorkom.
Treba onaj vas "umjetnik", da mi usred grada voza gigantski falus....
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7032 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
RADOVANOVIĆ POZIVA NA NARODNI BUNT: „Proglasimo Republiku Bosnu i Hercegovinu; Tri bitange se lafo nešto dogovorile u kafani i sad se nas 3 miliona ima tome povinovati“!
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/125 ... ovati.html
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/125 ... ovati.html
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Rugafet
- Posts: 5471
- Joined: 14/12/2015 17:52
#7034 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Oduzmite mi telefon kada se napijem
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7035 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Zapisite mi broj. Privedite me sutra
-
hAZNADAR
- Posts: 11029
- Joined: 09/01/2012 08:12
#7036 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Hmmm, naumpade mi jedna misao.Bloo wrote:Ne budi CPT.славянин wrote:Za sve ima mjesto i vrijeme , osim za etiketiranje sviju koji nisu za dosadjivanje seksualnim opredjeljenjem drugim - sovinistima
Razmjera bullshita u drustvu je davno prevrsila sve mjere .![]()
Znam da znaš šta je šovinizam.
Ali, svako ima pravo na mišljenje. I lične preferencije šta želi da gleda po ulici....
Ćune stop!
Vajayjays comeeeeeee onnn insmall pussies, big pussies, hairy pussies (oops nemogute), black pussies, asian pussies....
Mislis li da je feminizam stvorio LGTB?
- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#7037 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Hajvan wrote:

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7038 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Imaju u francuskoj citav pokret
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#7039 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ja sam mislio da muslimani ne smiju ni krasti ni biti pederi.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7040 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
sadie_forever wrote:Hajvan wrote:
neither
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#7041 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Mislim da ti je ovo dobro poznato...insomnia78 wrote:Imaju u francuskoj citav pokret
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#7043 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
moet-perignon wrote:AleksoMKD wrote:
Vidi se sreca u ocima, totalno ga nisu primorali "progresivni" roditelji.
AleksoMKD, ti definitivno nemas dara za analizu.
znas da zbog takvih analiza koje ti cinis nastaju mucni ratovi?
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#7044 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=yo ... rmbSGKxAB0[/youtube]
Za 5 6 godina bit ce ljudi koji ce ih braniti. Lopta se zakotrljala.
Za 5 6 godina bit ce ljudi koji ce ih braniti. Lopta se zakotrljala.
Last edited by Dr. Kuca on 06/09/2019 21:23, edited 2 times in total.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7045 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pa, upravu si.JThomas wrote:ja sam mislio da muslimani ne smiju ni krasti ni biti pederi.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7046 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ovi sto kradu i sicaju se u pedu su Muslimani
- sinuhe
- Posts: 12586
- Joined: 03/06/2011 11:33
#7047 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
U svijetu prije 50 godina


- sadie_forever
- Posts: 6009
- Joined: 24/08/2014 21:34
#7048 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
da to je vrhunac hipijevaca i rodjenje liberalizma,koji potisce tradicionalne vrijednosti punih 50 godina,ali se sad desava preokret medju mladima,vracajuse tradicionalne vrijednostisinuhe wrote:U svijetu prije 50 godina
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7049 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ali, to ne znaci da im je to i dozvoljeno.insomnia78 wrote:Ovi sto kradu i sicaju se u pedu su Muslimani
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)


