Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7026 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

moet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055

kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go terorista
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7027 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
moet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055

kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go terorista
do mekteba je
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7028 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Velkoski »

fascinantno je da je liberalima ovo gorući problem, sve ostalo je nebitno i ne diže se ni promil frke kao sada. Živimo u državi u kojoj ništa ne funkcioniše, ali povorka je najveći problem i kada liberali prohodaju ulicom svima će nam biti bolje i nećemo biti više "samo kod nas".

Da ovoliko serete po društvenim mrežama o bilo čemu drugom možda bi više ljudi podržavalo vaše preseravanje.

I da, ponekad zvučite kao veće fašiste od ovih iz Gluhe Bukovice.
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#7029 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ci-Nick »

salik79 wrote:
Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!
podržavaš, tolerišeš, glasaš,..
u zemlji u kojoj narod glasa ko će da ga jebe tom istom narodu smeta peder s kojim nikad neće ni dvije rečenice razmijeniti,..
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7030 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

insomnia78 wrote:
moet-perignon wrote:i ova video anketa opravdava anketu iznad.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055

kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
Pa da. Mladi iz katolicke se sprdaju a balijetine zagrizli. Sve go terorista
Cuo (procit'o) si ga - jadni, nevini, svima dobro zeleci IDFovci, kontra krvolocne palestinske djece i fotografa.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7031 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

Ci-Nick wrote:
salik79 wrote:
Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!
podržavaš, tolerišeš, glasaš,..
u zemlji u kojoj narod glasa ko će da ga jebe tom istom narodu smeta peder s kojim nikad neće ni dvije rečenice razmijeniti,..
Kako podrzavam?! Tolerisem? Glasam?!

Ja ne glasam ko ce da me jebe, nego kontra tih, koji bi da me jebu. Ista stvar s povorkom.

Treba onaj vas "umjetnik", da mi usred grada voza gigantski falus....
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7032 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

RADOVANOVIĆ POZIVA NA NARODNI BUNT: „Proglasimo Republiku Bosnu i Hercegovinu; Tri bitange se lafo nešto dogovorile u kafani i sad se nas 3 miliona ima tome povinovati“!

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/125 ... ovati.html
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7033 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hajvan »

Image
User avatar
Rugafet
Posts: 5471
Joined: 14/12/2015 17:52

#7034 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Rugafet »

Oduzmite mi telefon kada se napijem
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7035 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Zapisite mi broj. Privedite me sutra
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#7036 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by hAZNADAR »

Bloo wrote:
славянин wrote:Za sve ima mjesto i vrijeme , osim za etiketiranje sviju koji nisu za dosadjivanje seksualnim opredjeljenjem drugim - sovinistima :D

Razmjera bullshita u drustvu je davno prevrsila sve mjere .
Ne budi CPT. :mrgreen:
Znam da znaš šta je šovinizam.

Ali, svako ima pravo na mišljenje. I lične preferencije šta želi da gleda po ulici....
Ćune stop!
Vajayjays comeeeeeee onnn in :mrgreen: small pussies, big pussies, hairy pussies (oops nemogute), black pussies, asian pussies....
Hmmm, naumpade mi jedna misao.

Mislis li da je feminizam stvorio LGTB?
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#7037 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sadie_forever »

Hajvan wrote:Image
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7038 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Imaju u francuskoj citav pokret
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7039 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by JThomas »

ja sam mislio da muslimani ne smiju ni krasti ni biti pederi.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7040 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hajvan »

sadie_forever wrote:
Hajvan wrote:Image
Image

neither :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#7041 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by SmokingMan »

insomnia78 wrote:Imaju u francuskoj citav pokret
Mislim da ti je ovo dobro poznato...


L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#7042 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by L u c i f e r »

:gooza: :izet:



:nasolji1:
allem_77
Posts: 3422
Joined: 17/09/2015 15:46

#7043 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by allem_77 »

moet-perignon wrote:
AleksoMKD wrote:Image

Vidi se sreca u ocima, totalno ga nisu primorali "progresivni" roditelji.

AleksoMKD, ti definitivno nemas dara za analizu.

znas da zbog takvih analiza koje ti cinis nastaju mucni ratovi?

:chmoljava: :chmoljava: :chmoljava:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#7044 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Dr. Kuca »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=yo ... rmbSGKxAB0[/youtube]


Za 5 6 godina bit ce ljudi koji ce ih braniti. Lopta se zakotrljala.
Last edited by Dr. Kuca on 06/09/2019 21:23, edited 2 times in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7045 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

JThomas wrote:ja sam mislio da muslimani ne smiju ni krasti ni biti pederi.
Pa, upravu si.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7046 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Ovi sto kradu i sicaju se u pedu su Muslimani
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#7047 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sinuhe »

U svijetu prije 50 godina
Image
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#7048 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by sadie_forever »

sinuhe wrote:U svijetu prije 50 godina
Image
da to je vrhunac hipijevaca i rodjenje liberalizma,koji potisce tradicionalne vrijednosti punih 50 godina,ali se sad desava preokret medju mladima,vracajuse tradicionalne vrijednosti
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7049 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

insomnia78 wrote:Ovi sto kradu i sicaju se u pedu su Muslimani
Ali, to ne znaci da im je to i dozvoljeno.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#7050 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by славянин »

Image :D :D
Locked