Ilegalni migranti u BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
howdy
Posts: 3605
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#7026 Re: Migranti u BiH

Post by howdy »

nisu se srbocetnici jos sjetili da im prodaju oruzje :lol:
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#7027 Re: Migranti u BiH

Post by espn »

Migrant napao djevojke u Bihaću, zadobile lakše tjelesne povrede

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190610009
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#7029 Re: Migranti u BiH

Post by vjesticanametli »

Pametno....
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#7030 Re: Migranti u BiH

Post by RtrnOfSalisbury »

... ko i obicno imam rjesenje :idea: treba vidjet kakve su mogucnosti i citav bihacki okrug probat pripojit rvatskoj dok jos ima vremena, tako bi zajebali i pc i hb jer sarajvo ionako o bihacu zna samo da je nedje u cosku na karti a vala i nije to od juce. prije toga izbjeglice vratit prema sarajvu jer mogla bi se kakva humanitarna dobit jal u kesu sto se preferira jal u rani i odjeci
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#7031 Re: Migranti u BiH

Post by bdzs »

Jedino rješenje je "betonirati" granicu i sa naše strane granice USK, kao što to radi Hrvatska, jer očito je da to RS na Drini neće dozvoliti jer je to dio dogovora Vučić-Dodik-Čović. Migranti dolaze u USK jer im se lagano dozvoljava pristup granici. Kad to ne bude bilo lako, brzo će otići tamo gdje bude bilo lakše proći.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7032 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Jarane migranti su visili u Kalasu u Fr iako do Engleske mores samo preko kanala
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#7033 Re: Migranti u BiH

Post by bdzs »

insomnia78 wrote:Jarane migranti su visili u Kalasu u Fr iako do Engleske mores samo preko kanala
Ne mislim da će njih 7000 čekati godinama u USK a da nemogu dalje. Migranti dolaze u USk zato što je moguće proći (za određenu cifru) isto je vjerovatno sa migrantima u Kalasu.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7034 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Jes. Englez tamo ceka na izlazu iz tunela i naplacuje karte. Dje je bolji izbor od USK?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7035 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Ispod, juznije...losiji teren, al' teze ga i cuvati.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7036 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Suhozid postavite, estetski i tradicionalno...kad se vec utvrdjujemo
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7037 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Ispod, juznije...losiji teren, al' teze ga i cuvati.
Jes al dole crnokosuljasi odvajaju meso od kostiju
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7038 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Didovi?
Nema tamo mladjeg od 50
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7039 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Didovi?
Nema tamo mladjeg od 50
Predlazem mali eksperiment. Otidji ljetos sa znakovljem BiH pa se uvjeri
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7040 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Nejdem dalje od istre :oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7041 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Haj' ti u augustu okreni preko bihaca..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7042 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Haj' ti u augustu okreni preko bihaca..
Mozda i okrenem. Svakako sam konto mjenjati rutu mada mi nije na ruku. Imam tetku u S. Mostu
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7043 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

Odlicno!
User avatar
bdzs
Posts: 828
Joined: 24/03/2010 14:40

#7044 Re: Migranti u BiH

Post by bdzs »

Posmatrao sam jednu tek pridošlu grupu danas na Baščaršiji, interesantno je kako se kreću po ustaljenim putanjama prethodnih grupa tačno prema određenim lokacijama (motelima ili nećemu što se tako zove), puno preciznije nego što to rade npr.česi po makarskoj rivijeri.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#7045 Re: Migranti u BiH

Post by vjeshalica »

Gdje ces Cehe porediti sa ovim facama,prosli sito i reseto divljine dok su dosli ovdje da se ne snadju u par sokaka,a telefonima i dojavama.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7046 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

pustopoljina wrote:Odlicno!
Hos ti biti tamo da se vidimo
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7047 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

insomnia78 wrote:
pustopoljina wrote:Odlicno!
Hos ti biti tamo da se vidimo
Ne vjerujem...ja cu ubrzo i u septembru abd
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7048 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Ccc
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7049 Re: Migranti u BiH

Post by insomnia78 »

Nista. Prolazim ja i kroz At i Njemacku :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#7050 Re: Migranti u BiH

Post by pustopoljina »

To ja zbog ove tete sto gleda ko radi baterijom dojave cetnicima :skoljka:
Locked