Ilegalni migranti u BiH
-
howdy
- Posts: 3605
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#7026 Re: Migranti u BiH
nisu se srbocetnici jos sjetili da im prodaju oruzje 
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#7027 Re: Migranti u BiH
Migrant napao djevojke u Bihaću, zadobile lakše tjelesne povrede
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190610009
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /190610009
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#7029 Re: Migranti u BiH
Pametno....
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#7030 Re: Migranti u BiH
... ko i obicno imam rjesenje
treba vidjet kakve su mogucnosti i citav bihacki okrug probat pripojit rvatskoj dok jos ima vremena, tako bi zajebali i pc i hb jer sarajvo ionako o bihacu zna samo da je nedje u cosku na karti a vala i nije to od juce. prije toga izbjeglice vratit prema sarajvu jer mogla bi se kakva humanitarna dobit jal u kesu sto se preferira jal u rani i odjeci
- bdzs
- Posts: 828
- Joined: 24/03/2010 14:40
#7031 Re: Migranti u BiH
Jedino rješenje je "betonirati" granicu i sa naše strane granice USK, kao što to radi Hrvatska, jer očito je da to RS na Drini neće dozvoliti jer je to dio dogovora Vučić-Dodik-Čović. Migranti dolaze u USK jer im se lagano dozvoljava pristup granici. Kad to ne bude bilo lako, brzo će otići tamo gdje bude bilo lakše proći.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7032 Re: Migranti u BiH
Jarane migranti su visili u Kalasu u Fr iako do Engleske mores samo preko kanala
- bdzs
- Posts: 828
- Joined: 24/03/2010 14:40
#7033 Re: Migranti u BiH
Ne mislim da će njih 7000 čekati godinama u USK a da nemogu dalje. Migranti dolaze u USk zato što je moguće proći (za određenu cifru) isto je vjerovatno sa migrantima u Kalasu.insomnia78 wrote:Jarane migranti su visili u Kalasu u Fr iako do Engleske mores samo preko kanala
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7034 Re: Migranti u BiH
Jes. Englez tamo ceka na izlazu iz tunela i naplacuje karte. Dje je bolji izbor od USK?
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7035 Re: Migranti u BiH
Ispod, juznije...losiji teren, al' teze ga i cuvati.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7036 Re: Migranti u BiH
Suhozid postavite, estetski i tradicionalno...kad se vec utvrdjujemo
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7037 Re: Migranti u BiH
Jes al dole crnokosuljasi odvajaju meso od kostijupustopoljina wrote:Ispod, juznije...losiji teren, al' teze ga i cuvati.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7038 Re: Migranti u BiH
Didovi?
Nema tamo mladjeg od 50
Nema tamo mladjeg od 50
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7039 Re: Migranti u BiH
Predlazem mali eksperiment. Otidji ljetos sa znakovljem BiH pa se uvjeripustopoljina wrote:Didovi?
Nema tamo mladjeg od 50
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7040 Re: Migranti u BiH
Nejdem dalje od istre 
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7041 Re: Migranti u BiH
Haj' ti u augustu okreni preko bihaca..
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7042 Re: Migranti u BiH
Mozda i okrenem. Svakako sam konto mjenjati rutu mada mi nije na ruku. Imam tetku u S. Mostupustopoljina wrote:Haj' ti u augustu okreni preko bihaca..
- bdzs
- Posts: 828
- Joined: 24/03/2010 14:40
#7044 Re: Migranti u BiH
Posmatrao sam jednu tek pridošlu grupu danas na Baščaršiji, interesantno je kako se kreću po ustaljenim putanjama prethodnih grupa tačno prema određenim lokacijama (motelima ili nećemu što se tako zove), puno preciznije nego što to rade npr.česi po makarskoj rivijeri.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#7045 Re: Migranti u BiH
Gdje ces Cehe porediti sa ovim facama,prosli sito i reseto divljine dok su dosli ovdje da se ne snadju u par sokaka,a telefonima i dojavama.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7046 Re: Migranti u BiH
Hos ti biti tamo da se vidimopustopoljina wrote:Odlicno!
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7047 Re: Migranti u BiH
Ne vjerujem...ja cu ubrzo i u septembru abdinsomnia78 wrote:Hos ti biti tamo da se vidimopustopoljina wrote:Odlicno!
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7049 Re: Migranti u BiH
Nista. Prolazim ja i kroz At i Njemacku 
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#7050 Re: Migranti u BiH
To ja zbog ove tete sto gleda ko radi baterijom dojave cetnicima 
