BAKIRE ODLAZI

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7026 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Maraschino wrote:
putokaz1 wrote:MI SMO KRIVI
sta bi to ti promijenio?
Ja bih im rekao da nas prestanu lagati i zamajavati, onim supcinama iz EU.
Necete vi nas nikad primiti, vasa agenda je da nas gnjavite posto jos samo nas i mozete, u ostatku svijeta
vise vas niko ne benda ni za sta, i jebem vam angelu merkel, et sad. :twisted:
Prelazimo na plan B, mi sad necemo sve da vi hocete. :D mozda upali blef.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#7027 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Maraschino »

Fudo387 wrote:
Ja bih im rekao da nas prestanu lagati i zamajavati, onim supcinama iz EU.
Necete vi nas nikad primiti, vasa agenda je da nas gnjavite posto jos samo nas i mozete, u ostatku svijeta
vise vas niko ne benda ni za sta, i jebem vam angelu merkel, et sad. :twisted:
Prelazimo na plan B, mi sad necemo sve da vi hocete. :D mozda upali blef.
Samo bih dodao, ako nas vi necete ima ko hoce. Bacuska jedva ceka dozvolu za humanitarni centar a brko prede brke i zamislja carstvo pred Becom. :D

Ako ovo nase Fudo ne upali, ne znam sta bi. 8-)
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#7028 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by PM72 »

Tanke su nam karte moj Fudara a ovi "naši" znaju blefirati samo domaće stado...nismo u situaciji da ih odjebemo jer je dovoljno da samo jedna tranša kredita kasni - vlast i državne institucije odoše u vražiju mater.Strancima ova vlast i odgovara,da mogu slati svoje trećerazredne činovnike i da imaju kome uvaljivati fuš robu i kredite.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7029 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Ma nije, sad bez zajebancije,
Ona rumunsko-bugarsko-cesko-poljska-madjarsko slovenacka furda moze, a mi ne mozemo?
Pa sta, jesmo mi to sugavi, mamu im jebem bezobraznu.
Cuj rumuni evropska nacija, a mi nismo?
Neka nas puste da zivimi k’o ljudi i radimo, za pet godina cemo prosisat sve te halase narode i zemlje, al’ jok, nasli nas da jebu.
Nista, kad onaj junker donese upitnik, opalit ga tom knjizurinom po glavi, mrs u pm i ti tvoj upitnik.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#7030 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by GeeTnT »

Ma i da se dogovorimo, uvijek postoji bojazan da neki Gavrilo za ljubav Putinu rokne nosaca koverte sa ulaznicom u EU...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7031 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

GeeTnT wrote:Ma i da se dogovorimo, uvijek postoji bojazan da neki Gavrilo za ljubav Putinu rokne nosaca koverte sa ulaznicom u EU...
Stete da ga i uplehaju...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#7032 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by GeeTnT »

Fudo387 wrote:
GeeTnT wrote:Ma i da se dogovorimo, uvijek postoji bojazan da neki Gavrilo za ljubav Putinu rokne nosaca koverte sa ulaznicom u EU...
Stete da ga i uplehaju...
Steta za kovertu...
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7033 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Fudo387 wrote:Pa sta, jesmo mi to sugavi, mamu im jebem bezobraznu.
Mi (BiH, Sbija, CG, Makedonija i Albanija) smo po tvom Zbigu, "podrum Evrope", deponija za nuklearni i ljudski otpad. Eto šta smo iz njihove perspektive.

Podrum Evrope.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7034 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Challenger_ wrote:
Fudo387 wrote:Pa sta, jesmo mi to sugavi, mamu im jebem bezobraznu.
Mi (BiH, Sbija, CG, Makedonija i Albanija) smo po tvom Zbigu, "podrum Evrope", deponija za nuklearni i ljudski otpad. Eto šta smo iz njihove perspektive.

Podrum Evrope.
Kakvom mom Zbigu?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#7035 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by GeeTnT »

Challenger_ wrote:
Fudo387 wrote:Pa sta, jesmo mi to sugavi, mamu im jebem bezobraznu.
Mi (BiH, Sbija, CG, Makedonija i Albanija) smo po tvom Zbigu, "podrum Evrope", deponija za nuklearni i ljudski otpad. Eto šta smo iz njihove perspektive.

Podrum Evrope.
Mexico....
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7036 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Fudo387 wrote:Kakvom mom Zbigu?
Image
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7037 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

GeeTnT wrote:Mexico....
Ni tri tačke iza Meksika.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7038 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Challenger_ wrote:
Fudo387 wrote:Kakvom mom Zbigu?
Image
Ne znam ko ti je taj, a kamo li da je moj.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7039 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Fudo387 wrote:Ne znam ko ti je taj, a kamo li da je moj.
Uz H. Kissingera najznačajni geopolitički strateg planete, Zbigniew Brzezinski.

Za njega si podrum, za njegove evropske đake si podrum.

Podrum Evrope.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7040 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Emisari dolaze da urede "podrum".

:lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7041 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Challenger_ wrote:
Fudo387 wrote:Ne znam ko ti je taj, a kamo li da je moj.
Uz H. Kissingera najznačajni geopolitički strateg planete, Zbigniew Brzezinski.

Za njega si podrum, za njegove evropske đake si podrum Evrope.
Joj Mufide, moze li bar jedna tema bez tvojih apokalipsa, zavjera...
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7042 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Još su podrumu instalirali Ured Visokog Predstavnika.


:lol: :lol: :lol:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7043 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Fudo387 wrote:Joj Mufide, moze li bar jedna tema bez tvojih apokalipsa, zavjera...
Nema tu ni "z" od zavjere, čovjek je o tome otvoreno pisao. Borio si se i izborio da budeš podrum i vozdra.


:lol:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7044 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Mene samo brine da ne otvore poklopac na podrumu i unutra nam ne ubace one poražene majmune iz Iraka i Sirije. Nije da nisu probali prije dvije godine, ali su ih ruske službe (preko Grčke, Makedonije, Srbije i Hrvatske) preusmjerile i liferovale kod baba Melike (Anđe Merkel).

Treba imati alternativnu adresu, ako budemo zavisili samo od stranaca, nema nam pomoći.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#7045 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Point. »

Ma ja, rusi nas brane. Sta bi bez njih jebote.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#7046 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Fudo387 »

Amerikanci nanijetili smjestiti isilovce u Bosnu, ali su ih u posljednjem trenutku sprijecile ruske sluzbe.
Hvala vam Rusi.
Hvala ti putine, hvala i tebi Mufide sto si posredovao.
:thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#7047 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Maraschino »

Srbija puna isilovaca, mora da su spavaci.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#7048 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Challenger_ »

Ja o "Podrumu" a ono o Bosni.
Zaboravi.

_______
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#7049 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

xoyondo.com/ap/I6K0CPCoVxLiniK
Anketa ko želi neka ispuni
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#7050 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by tandmand »

Čović Bakira pravi budalom ali i sve Bošnjake i članove IZ. Evo, u vezi onoga u Briselu, ispade da Bakir laže.
Novinari su Čovića pitali i kada će Predsjedništvo BiH potpisati ugovor sa Islamskom zajednicom BiH koji je Vijeće ministara BiH prije dvije godine prihvatilo. On je odgovorio da ne zna odgovor na to pitanje jer tematika tog sporazuma nije uopće u planu rada Predsjedništva BiH za ovu godinu.

Što se tiče izjava člana Predsjedništva BiH Bakira Izetbegovića koji tvrdi da član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda koči potpisivanje tog sporazuma, Čović je kazao da neće uopće da komentariše izjave Izetbegovića jer svako u svojim izjavama govori dovoljno o sebi.

On je rekao i da su izmišljene izjave kako je u Briselu pričao o islamskom kalifatu, odnosno da to on nikada nije rekao. Kako kaže, volio bi čuti od bilo koga da je u proteklih deset godina uradio nešto što je bilo prilog slabljenju BiH.

"Vrijeme ispred nas iskoristit ću da gradim BiH. Ne građansku BiH jer znam šta slijedi iza te priča. Mi moramo naći rješenje između građanskog i etničkog. Ne može niko jednom konstitutivnom narodu birati političke predstavnike. Ni ja, a ni predstavnici HDZ-a nisu uradili ništa što ne odgovora evropskom putu BiH i unutrašnjoj stabilnosti", rekao je Čović.
Post Reply