Ja bih im rekao da nas prestanu lagati i zamajavati, onim supcinama iz EU.Maraschino wrote:sta bi to ti promijenio?putokaz1 wrote:MI SMO KRIVI
Necete vi nas nikad primiti, vasa agenda je da nas gnjavite posto jos samo nas i mozete, u ostatku svijeta
vise vas niko ne benda ni za sta, i jebem vam angelu merkel, et sad.
Prelazimo na plan B, mi sad necemo sve da vi hocete.

