SDA-All about
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7001 Re: SDA-All about
SDP uporno pokusava da ugura SBB i HDZ bratiju u vlast! Ljubav cvjeta na sve strane.
Za sada SDA uspijeva da sprijeci taj crni scenario.
Za sada SDA uspijeva da sprijeci taj crni scenario.
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#7002 Re: SDA-All about
nema gledanja kroz prste... samo dok dođu na red... idemo redomT-Rexx wrote:A sta cemo sa SDP-ovih i SBB-ovih talova i tajkuna, hoce li i oni biti na udaru nove vlade ili cemo njima progledati kroz prste?? I zasto mislis da ce nam biti bolje kada SDP ugura u vlast SBB i HDZ??MuaDib wrote:
SDA će sićči s vlasti, htjela to ili ne, ovo je samo manevar da se što duže prolongira formiranje nove vlade, jer znaju da su njihovi tajkuni i talovi prvi na udaru, čim se uspostavi nova vlada.
Niko ne misli da će Vam biti bolje kad SDP ugura u vlast SBB i HDZ. Vama će sigurno biti gore, zato sve opstrukcje koristite u stilu SDSa sa početka devedesetih ili HDZa sa početka 2000idith.
- Bosanski_hibrid
- Posts: 304
- Joined: 15/09/2012 14:18
#7003 Re: SDA-All about
Miješaš kruške i jabuke jarane. SDA nema zakonsku mogućnost da upravlja policijom, a SDP hoće na mišiće da nametne zakon po kome bi Zlaja ili Damir Hadžić jednim okretanjem telefonskog broja hapsili raju na osnovu toga jesu li im se zamjerili ili ne.-LIBERO- wrote:Mislis da vec nije pod SDA?T-Rexx wrote:Ok. Slazes li se onda da miliciju stavimo pod kontrolu SDA?? Ili bi ti miliciju pod neciju drugu kontrolu??Canton wrote: U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija.![]()
To i jeste poenta ove, kao, borbe. Jedni (SDA) se pod krinke borbe za neovisnost policije, zapravo bore za ostanak policije pod njenim uticajem..dok se drugi(SDP-SBB) bore za preuzimanje kontrole nad policijom.
Sasvim je jasno. Druga je stvar sto politicki bojovnici jednog od dva suprostavljena politicko/krimo klana to pokusavaju da umotaju u celofan.![]()
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#7004 Re: SDA-All about
Zašto SDA nije spriječila ulazak HDZa u vlast prije 4 ili 8 godina? Da... svaki scenario bez SDA u vlasti, za vas je crni.T-Rexx wrote:SDP uporno pokusava da ugura SBB i HDZ bratiju u vlast! Ljubav cvjeta na sve strane.
Za sada SDA uspijeva da sprijeci taj crni scenario.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7005 Re: SDA-All about
opet tiT-Rexx wrote:SDP uporno pokusava da ugura SBB i HDZ bratiju u vlast! Ljubav cvjeta na sve strane.
Za sada SDA uspijeva da sprijeci taj crni scenario.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7006 Re: SDA-All about
Sto bi rekao jedan kantautor iz Novog Sada.
"...princip je isti, sve ostalo su nijanse..."
"...princip je isti, sve ostalo su nijanse..."
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7007 Re: SDA-All about
Hoce li gradjanima biti bolje ako SDP ugura SBB i HDZ u vlast i podijeli im fotelje, agencije, i upravne odbore?? Mozes li nam konkretno objasniti kako ce to gradjanima biti bolje??Canton wrote:
nema gledanja kroz prste... samo dok dođu na red... idemo redom
Niko ne misli da će Vam biti bolje kad SDP ugura u vlast SBB i HDZ. Vama će sigurno biti gore, zato sve opstrukcje koristite u stilu SDSa sa početka devedesetih ili HDZa sa početka 2000idith.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7008 Re: SDA-All about
Pitanm se je li dovoljno crn za:Canton wrote:Zašto SDA nije spriječila ulazak HDZa u vlast prije 4 ili 8 godina? Da... svaki scenario bez SDA u vlasti, za vas je crni.T-Rexx wrote:SDP uporno pokusava da ugura SBB i HDZ bratiju u vlast! Ljubav cvjeta na sve strane.
Za sada SDA uspijeva da sprijeci taj crni scenario.

-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#7009 Re: SDA-All about
Nisam vidovita Džemila. Građanima je u interesu da imaju vladu koju čine stranke parlamentarne većine, a ne ovako da su svi malo pozicija, malo opozicija.T-Rexx wrote: Hoce li gradjanima biti bolje ako SDP ugura SBB i HDZ u vlast i podijeli im fotelje, agencije, i upravne odbore?? Mozes li nam konkretno objasniti kako ce to gradjanima biti bolje??
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7010 Re: SDA-All about
S obzirom da SDP nosi komunisticko-staljinisticki gen jer su prozvod i ispljuvak KPJ-a, takvima ni slucajno ne treba dati policiju u ruke, jer tada, slobodno na ulazu u nasu zemlju mozemo staviti tablu -Sjeverna Koreja, dobrodosli u Europski gulag. Htjeo bi Zlaja da jednim telefonskim pozivom hapsi neistomisljenike.
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#7011 Re: SDA-All about
Više od pola SDA takođe nosi taj gen.T-Rexx wrote:S obzirom da SDP nosi komunisticko-staljinisticki gen jer su prozvod i ispljuvak KPJ-a, takvima ni slucajno ne treba dati policiju u ruke, jer tada, slobodno na ulazu u nasu zemlju mozemo staviti tablu -Sjeverna Koreja, dobrodosli u Europski gulag. Htjeo bi Zlaja da jednim telefonskim pozivom hapsi neistomisljenike.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7012 Re: SDA-All about
u Sarajevu mozes bit akademik, a da nisi magistar, ma moze i bez faksa, nema veze...Edin H. wrote:On se na Zapadu sa ovakvim ocjenama ne bi mogao upisati niti na jedan ozbiljan fakultet.-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.

- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7013 Re: SDA-All about
Ti tvrdis da ce nam biti bolje bez SDA, i ja te pitam konkretno kako?? Sta to SBB i HDZ mogu ponuditi bolje od SDA??Canton wrote:
Nisam vidovita Džemila. Građanima je u interesu da imaju vladu koju čine stranke parlamentarne većine, a ne ovako da su svi malo pozicija, malo opozicija.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7014 Re: SDA-All about
T-Rexx wrote:Ti tvrdis da ce nam biti bolje bez SDA, i ja te pitam konkretno kako?? Sta to SBB i HDZ mogu ponuditi bolje od SDA??Canton wrote:
Nisam vidovita Džemila. Građanima je u interesu da imaju vladu koju čine stranke parlamentarne većine, a ne ovako da su svi malo pozicija, malo opozicija.
Hajd' da vidimo?
A da, ne mozemo. Vitalni nacionalni interes je da SDA nastavi obnasati vlast.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7015 Re: SDA-All about
Kakav pola, ako nije 2/3 pljuni ti meneCanton wrote:Više od pola SDA takođe nosi taj gen.T-Rexx wrote:S obzirom da SDP nosi komunisticko-staljinisticki gen jer su prozvod i ispljuvak KPJ-a, takvima ni slucajno ne treba dati policiju u ruke, jer tada, slobodno na ulazu u nasu zemlju mozemo staviti tablu -Sjeverna Koreja, dobrodosli u Europski gulag. Htjeo bi Zlaja da jednim telefonskim pozivom hapsi neistomisljenike.
- Bosanski_hibrid
- Posts: 304
- Joined: 15/09/2012 14:18
#7016 Re: SDA-All about
Ricardo Style wrote:u Sarajevu mozes bit akademik, a da nisi magistar, ma moze i bez faksa, nema veze...Edin H. wrote:On se na Zapadu sa ovakvim ocjenama ne bi mogao upisati niti na jedan ozbiljan fakultet.-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
Zukorlić je legenda
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7017 Re: SDA-All about
Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7018 Re: SDA-All about
Cija mu je ovo sablja u ruci????
Mladi pacifista i intelektualac iz Novog Pazara...da je bogdo jos ovakvih, gdje bi nam kraj bio.
Mladi pacifista i intelektualac iz Novog Pazara...da je bogdo jos ovakvih, gdje bi nam kraj bio.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7019 Re: SDA-All about
T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#7020 Re: SDA-All about
Nijedna stranka nije radila u korist velikosrba koliko je to radila SDA. Pa SDA je stvorila najvećeg izdajicu na balkanu, Fikreta Abdića, SDA je napravila najveću izdaju potpisivanjem republike Srpske kao države srpskog naroda itd...T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Ne želim više trolati...
Izvolite
- Bosanski_hibrid
- Posts: 304
- Joined: 15/09/2012 14:18
#7021 Re: SDA-All about
T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Blokada je stojanje u mjestu, a SDP&SBB na vlasti je bespovratno vraćanje nazad.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7022 Re: SDA-All about
Canton wrote:Više od pola SDA takođe nosi taj gen.T-Rexx wrote:S obzirom da SDP nosi komunisticko-staljinisticki gen jer su prozvod i ispljuvak KPJ-a, takvima ni slucajno ne treba dati policiju u ruke, jer tada, slobodno na ulazu u nasu zemlju mozemo staviti tablu -Sjeverna Koreja, dobrodosli u Europski gulag. Htjeo bi Zlaja da jednim telefonskim pozivom hapsi neistomisljenike.
SDP tvrdi da je pravni nasljednik KPJ-a, pa s tim u vezi i ne kriju da nose taj ukleti gen koji ih nagoni da dijele ljude na partijase i nepartijase. Ko nije sa njima protiv je njih. Ko nije u partiji drzavni je neprijatelj.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7023 Re: SDA-All about
Prijatelju, ti bas recitiras SDA floskule i postapalice. K'o mladi skojevci svojedobno.T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Red parola, red pamfleta...red ideolosko/stranacke doktrine.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#7024 Re: SDA-All about
Ma hajde bolan, ovdje se ne zna ko pije, a ko placa. Onaj dvije, konkurent mu suha jedinica, predsjednik kluba Bosnjaka polupismen - ne zna da prica, predjednik BANU takodje polupismeni Ceric, zamjenik mu ovaj sa sabljom (mada jedini na ovom spisku nij eordinarni glupan) koga formalno obrazovanje ni ne zanima, mada mu svakako mila pozicija rektora Univerziteta.-LIBERO- wrote:Cija mu je ovo sablja u ruci????
Mladi pacifista i intelektualac iz Novog Pazara...da je bogdo jos ovakvih, gdje bi nam kraj bio.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#7025 Re: SDA-All about
Bas me zanima ko je obecao Dodiku sve i svasta samo da ga pomiluje i ostavi u fotelji mvp-LIBERO- wrote:Prijatelju, ti bas recitiras SDA floskule i postapalice. K'o mladi skojevci svojedobno.T-Rexx wrote:Bolje je imati blokadu nego parlamentarnu vecinu koja ce raditi za interese velikosrba i degradirati drzavne institucije!
Red parola, red pamfleta...red ideolosko/stranacke doktrine.
