Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#7001 Re: FK Sarajevo
Haj' ti Husrefe nazad, nemere vise vako 
-
c0d14c
- Posts: 223
- Joined: 08/12/2009 01:00
#7002 Re: FK Sarajevo
Mirza fakat je vakat! Blekiću tjeraj ga ili idi s njim! Upropastit će nas! Više bi bodova imali sa Papetom trenerskim antitalentom nego s ovim zalizankom.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7004 Re: FK Sarajevo
Sjajna uvertira pred derbi
U 10 kola samo jedna pobjeda sa više od jednim golom razlike i to u utakmici koju smo realno trebali izgubiti već nakon prvog poluvremena
U 10 kola samo jedna pobjeda sa više od jednim golom razlike i to u utakmici koju smo realno trebali izgubiti već nakon prvog poluvremena
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7005 Re: FK Sarajevo
Tu samKPGS wrote:Hajde, north.
Ti si zadovoljan je l de?
Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike
-
KPGS
- Posts: 146
- Joined: 28/08/2009 12:45
#7007 Re: FK Sarajevo
Nisam.ba nego ti bolje pletešnorth wrote:Tu samKPGS wrote:Hajde, north.![]()
Ti si zadovoljan je l de?
Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#7008 Re: FK Sarajevo
ljudi znam čoeka,platio bi dobro da se Koševo uzore i zasadi kupus.Kome da se javi?
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7009 Re: FK Sarajevo
Jbg jarane, ne mogu biti miran kad vidim da ne idu stvari kako treba...KPGS wrote:Nisam.ba nego ti bolje pletešnorth wrote:Tu samKPGS wrote:Hajde, north.![]()
Ti si zadovoljan je l de?
Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike
A mogao bi još dosta o stručnjaku, ali pošto sad treba mir pred derbi, neću više ništa komentarisati o njemu i igri, vidićemo na derbiju gdje smo i šta smo......Samo, daj bože na osnovu dosadašnjeg
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#7010 Re: FK Sarajevo
Ma vala ne leži odgovornost samo na Mirzi, vidite da nam igrači fulaju sto postotne prilike? Nemamo adekvatnog napadača tako da sam ja zadovoljan sa svakim bodom u ovoj polusezoni, od uprave očekujem da nas na zimu pojačaju sa nekim kvalitetnim napadačem. Ja bi lično doveo onog Tosunovića iz Zvijezde 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#7011 Re: FK Sarajevo
U pravu si Baltazar kada kažeš da nije kriv što "napadači" fulaju sve mrtvo i živo, samo on je taj koji je smatrao da mu nije potreban napadačBaltazar_khan wrote:Ma vala ne leži odgovornost samo na Mirzi, vidite da nam igrači fulaju sto postotne prilike? Nemamo adekvatnog napadača tako da sam ja zadovoljan sa svakim bodom u ovoj polusezoni, od uprave očekujem da nas na zimu pojačaju sa nekim kvalitetnim napadačem. Ja bi lično doveo onog Tosunovića iz Zvijezde
Ali ja predlažem s obzirom na važnost slijedeće utakmice, da ovo zaboravimo, sreća pa su 3 boda ipak tu,...
Spremajmo se za derbi, Argentina na Grbavici
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7012 Re: FK Sarajevo
Ljudi je li vi shvatate da nam nisu igrala 2 ključna igrača iz odbrane i veznog reda? Teren krivim za one neiskorištene, ne 100% već 500% šanse... Ovo večeras je bilo sasvim OK (osim kiše
).
- Magarece_godine
- Posts: 2685
- Joined: 07/05/2009 19:51
#7013 Re: FK Sarajevo
Sve ce zeljeznicari iskihati ....
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#7014 Re: FK Sarajevo
Magarece_godine wrote:Sve ce zeljeznicari iskihati ....
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#7015 Re: FK Sarajevo
Daj bozeMagarece_godine wrote:Sve ce zeljeznicari iskihati ....
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#7016 Re: FK Sarajevo
ja utakmice u BL..kraj u 96.56min 
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#7018 Re: FK Sarajevo
Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac.. 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#7019 Re: FK Sarajevo
Bitne su 3 bobe,jos borac kikso,kad bi i seljo sutra izgubio
Ono je bilo spica sa 26 baklji
Ono je bilo spica sa 26 baklji
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7020 Re: FK Sarajevo
Da Bogd'o nisu paljene ovim povodomarshavin wrote:Ono je bilo spica sa 26 baklji
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#7021 Re: FK Sarajevo
ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjimaBordolini wrote:Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac..
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7022 Re: FK Sarajevo
Pa ako ode Hame za navedenu sumu, to bi nas moglo poprilično pogurati. Mada se ja uvijek nadam povratku jednog i jedinog gringa iz MeHikainternazionale wrote:ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjimaBordolini wrote:Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac..
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
- Topla voda
- Posts: 8148
- Joined: 06/11/2006 23:59
- Location: Auberge
#7023 Re: FK Sarajevo
prvi put u zivotu sam vidio da trener ne napravi ni jednu izmjenu...
kad vodi barca protv getafea,il gubi hrid od pofalickog,il al ahli i al itihad igraju nerijeseno..uvijek se osvjezava ekipa.
mirza ne mijenja nikoga do devedesete...kazu raja ,pa koga ce uvesti...cuj koga,pa koji ce kurac na klupi onda neki igraci , ako ne mogu protiv travnika igrati,koji ce im djavo ugovori i plate...onda prazna klupa i vozdra.
treba mir pred derbi,al ipak moram reci da prandeli mora da ode
kad vodi barca protv getafea,il gubi hrid od pofalickog,il al ahli i al itihad igraju nerijeseno..uvijek se osvjezava ekipa.
mirza ne mijenja nikoga do devedesete...kazu raja ,pa koga ce uvesti...cuj koga,pa koji ce kurac na klupi onda neki igraci , ako ne mogu protiv travnika igrati,koji ce im djavo ugovori i plate...onda prazna klupa i vozdra.
treba mir pred derbi,al ipak moram reci da prandeli mora da ode
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#7024 Re: FK Sarajevo
hame nam je jedan od glavnih igrača nekoliko godina, sve je dokaz'o u onim evropskim utakmicama1946 wrote:Pa ako ode Hame za navedenu sumu, to bi nas moglo poprilično pogurati. Mada se ja uvijek nadam povratku jednog i jedinog gringa iz MeHikainternazionale wrote:
ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjima
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
zaslužio u potpunosti da napravi dobar ugovor
ali i ako ne ode moramo izmisliti nekog što zna riješiti
npr. onog šarića našli u radniku iz hadžića, obuću u vratniku...
ljudi se isplatili mnogo više nego neki skupo plaćeni
da smo imali dosad jednog sličnog bili bi na tabeli ispred borca sigurno
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#7025 Re: FK Sarajevo
Eh eto trebao je ubaciti Plisku, vječnog talenta 
