Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#7001 Re: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

Haj' ti Husrefe nazad, nemere vise vako :D
c0d14c
Posts: 223
Joined: 08/12/2009 01:00

#7002 Re: FK Sarajevo

Post by c0d14c »

Mirza fakat je vakat! Blekiću tjeraj ga ili idi s njim! Upropastit će nas! Više bi bodova imali sa Papetom trenerskim antitalentom nego s ovim zalizankom.
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7003 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

Hajde, north. :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7004 Re: FK Sarajevo

Post by north »

Sjajna uvertira pred derbi :roll:

U 10 kola samo jedna pobjeda sa više od jednim golom razlike i to u utakmici koju smo realno trebali izgubiti već nakon prvog poluvremena :roll:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7005 Re: FK Sarajevo

Post by north »

KPGS wrote:Hajde, north. :mrgreen:
Tu sam :D

Ti si zadovoljan je l de?

Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike :D
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#7006 Re: FK Sarajevo

Post by harisoni »

Vrlo,vrlo loše. :twisted:
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#7007 Re: FK Sarajevo

Post by KPGS »

north wrote:
KPGS wrote:Hajde, north. :mrgreen:
Tu sam :D

Ti si zadovoljan je l de?

Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike :D
Nisam.ba nego ti bolje pleteš :mrgreen:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#7008 Re: FK Sarajevo

Post by zonbirile »

ljudi znam čoeka,platio bi dobro da se Koševo uzore i zasadi kupus.Kome da se javi?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7009 Re: FK Sarajevo

Post by north »

KPGS wrote:
north wrote:
KPGS wrote:Hajde, north. :mrgreen:
Tu sam :D

Ti si zadovoljan je l de?

Izvinjavam se, dvije utakmice dobivene sa više od jednog gola razlike :D
Nisam.ba nego ti bolje pleteš :mrgreen:
Jbg jarane, ne mogu biti miran kad vidim da ne idu stvari kako treba...

A mogao bi još dosta o stručnjaku, ali pošto sad treba mir pred derbi, neću više ništa komentarisati o njemu i igri, vidićemo na derbiju gdje smo i šta smo......Samo, daj bože na osnovu dosadašnjeg :roll:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7010 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Ma vala ne leži odgovornost samo na Mirzi, vidite da nam igrači fulaju sto postotne prilike? Nemamo adekvatnog napadača tako da sam ja zadovoljan sa svakim bodom u ovoj polusezoni, od uprave očekujem da nas na zimu pojačaju sa nekim kvalitetnim napadačem. Ja bi lično doveo onog Tosunovića iz Zvijezde :roll:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7011 Re: FK Sarajevo

Post by north »

Baltazar_khan wrote:Ma vala ne leži odgovornost samo na Mirzi, vidite da nam igrači fulaju sto postotne prilike? Nemamo adekvatnog napadača tako da sam ja zadovoljan sa svakim bodom u ovoj polusezoni, od uprave očekujem da nas na zimu pojačaju sa nekim kvalitetnim napadačem. Ja bi lično doveo onog Tosunovića iz Zvijezde :roll:
U pravu si Baltazar kada kažeš da nije kriv što "napadači" fulaju sve mrtvo i živo, samo on je taj koji je smatrao da mu nije potreban napadač :wink:

Ali ja predlažem s obzirom na važnost slijedeće utakmice, da ovo zaboravimo, sreća pa su 3 boda ipak tu,...

Spremajmo se za derbi, Argentina na Grbavici 8) !!!
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7012 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Ljudi je li vi shvatate da nam nisu igrala 2 ključna igrača iz odbrane i veznog reda? Teren krivim za one neiskorištene, ne 100% već 500% šanse... Ovo večeras je bilo sasvim OK (osim kiše :D ).
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#7013 Re: FK Sarajevo

Post by Magarece_godine »

Sve ce zeljeznicari iskihati ....
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#7014 Re: FK Sarajevo

Post by ibizza »

Magarece_godine wrote:Sve ce zeljeznicari iskihati ....
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#7015 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Magarece_godine wrote:Sve ce zeljeznicari iskihati ....
Daj boze :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#7016 Re: FK Sarajevo

Post by kokuz_sa »

ja utakmice u BL..kraj u 96.56min :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#7017 Re: FK Sarajevo

Post by north »

Kakav kiks Borca :thumbup:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#7018 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac.. :wink:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#7019 Re: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Bitne su 3 bobe,jos borac kikso,kad bi i seljo sutra izgubio :thumbup:
Ono je bilo spica sa 26 baklji :thumbup:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7020 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

arshavin wrote:Ono je bilo spica sa 26 baklji :thumbup:
Da Bogd'o nisu paljene ovim povodom :sad:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#7021 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Bordolini wrote:Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac.. :wink:
ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjima
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7022 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

internazionale wrote:
Bordolini wrote:Sve dok drzimo prikljucak za Borcem ja se ne bunim. Uz adekvatna pojacanja na proljece izbacujemo lijevi zmigavac.. :wink:
ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjima
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
Pa ako ode Hame za navedenu sumu, to bi nas moglo poprilično pogurati. Mada se ja uvijek nadam povratku jednog i jedinog gringa iz MeHika :D
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#7023 Re: FK Sarajevo

Post by Topla voda »

prvi put u zivotu sam vidio da trener ne napravi ni jednu izmjenu...

kad vodi barca protv getafea,il gubi hrid od pofalickog,il al ahli i al itihad igraju nerijeseno..uvijek se osvjezava ekipa.
mirza ne mijenja nikoga do devedesete...kazu raja ,pa koga ce uvesti...cuj koga,pa koji ce kurac na klupi onda neki igraci , ako ne mogu protiv travnika igrati,koji ce im djavo ugovori i plate...onda prazna klupa i vozdra.

treba mir pred derbi,al ipak moram reci da prandeli mora da ode
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#7024 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

1946 wrote:
internazionale wrote:
ne znam koliko se može finansijski dobaciti sa pojačanjima
ali se mora naći igrač koji zna iskoristiti šansu, svejedno da li ga naći u nižim ligama ili nekog dovesti na ugovor kraći od 2 godine samo da zna utrpati
danas 4 puta sam igrač izlazi na golmana (1 prečka, 1 preko gola i 2 odbrane golmana)
da smo vratili obuću sad bi bio vodeći strijelac lige
Pa ako ode Hame za navedenu sumu, to bi nas moglo poprilično pogurati. Mada se ja uvijek nadam povratku jednog i jedinog gringa iz MeHika :D
hame nam je jedan od glavnih igrača nekoliko godina, sve je dokaz'o u onim evropskim utakmicama
zaslužio u potpunosti da napravi dobar ugovor
ali i ako ne ode moramo izmisliti nekog što zna riješiti
npr. onog šarića našli u radniku iz hadžića, obuću u vratniku...
ljudi se isplatili mnogo više nego neki skupo plaćeni
da smo imali dosad jednog sličnog bili bi na tabeli ispred borca sigurno
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#7025 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Eh eto trebao je ubaciti Plisku, vječnog talenta :D
Locked