Povorka ponosa u Sarajevu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#7001 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Velkoski »

:lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#7002 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by 90minut »

Koja je realna funkcija bilo koga u životu?

Svakako cemo u grob prije ili kasnije :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#7003 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by jefff »

muha_sa wrote:
azurna_obala wrote:I na koji skup idete za vikend? :mrgreen:
ako ima skup papucara idem prvi
Meni su svi sim radnika u sumarstvu sumnjivi.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#7004 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by dječak sa šibicama »

u nedelju cekam da zavrse, radim vikendicu, moram kupiti armaturu gh 19 kroz 16
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#7005 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ci-Nick »

Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva

18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7006 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7007 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

Škobo Habu wrote:
salik79 wrote:
Škobo Habu wrote:
Ako Filip može biti Mursel onda zašto neki drugi Mursel ne bi mogao biti gay?
Ako hotel moze bit motel, sto ona ne bi mogla bit murva?
Čovjek nosi ime jednog od dvanaest Kristovih apostola, skupa sa arapskim imenom Mursel što znači - glasnik ili vijesnik, prema tome - u čemu je problem?

Identitarno je kompleksan kao osoba, ne samo u religijskom smislu, već i nacionalno , jer dolazi iz mješovitog braka, prema tome - čemu je problem?
Ne znam, pitaj Josipa Pejakovica.
User avatar
muha_sa
Posts: 140414
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7008 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
svugdje mu je bolje neg u gacama :lol: :lol:
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#7009 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ci-Nick »

insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
Ko govori o primanju u guz,.. ovdje samo riječ o toleranciji drugog i drugačijeg,.. i ništa više, ne zanima me nijedno okupljanje, niti prisustvujem.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7010 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

Ci-Nick wrote:
Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva

18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#7011 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by jefff »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
svugdje mu je bolje neg u gacama :lol: :lol:
ja sam mislio da su pederi samo oni sto primaju :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140414
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7012 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

jefff wrote:
muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
svugdje mu je bolje neg u gacama :lol: :lol:
ja sam mislio da su pederi samo oni sto primaju :lol:
:lol: :lol:

djele se na hadzije i topdzije
smijesni_ste
Posts: 6315
Joined: 09/10/2009 16:46

#7013 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by smijesni_ste »

Slažem se, ne treba ni Palestincima nikakva budućnost sve dok im je terorizam glavna preokupacija :zzzz:
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#7014 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ci-Nick »

salik79 wrote:
Ci-Nick wrote:
Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva

18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.
bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..
User avatar
muha_sa
Posts: 140414
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7015 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7016 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite :lol:

brez ono ZA :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7017 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

Ci-Nick wrote:
salik79 wrote:
Ci-Nick wrote: ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.
bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..
Cetnike?!
User avatar
muha_sa
Posts: 140414
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#7018 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by muha_sa »

pici wrote:
muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite :lol:

brez ono ZA :mrgreen:
koji sam ja peh mene bi kakav brko zapo :( :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7019 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
vidisH kako si ti u francuskoj emancipiran... allal ti vera :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7020 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by pici »

muha_sa wrote:
pici wrote:
muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite :lol:

brez ono ZA :mrgreen:
koji sam ja peh mene bi kakav brko zapo :( :lol:
s rutavim ledjima i sHupkom :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7021 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by insomnia78 »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
svugdje mu je bolje neg u gacama :lol: :lol:
To je vec davanje
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#7022 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by moet-perignon »

i ova video anketa opravdava anketu iznad.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055

kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#7023 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Ci-Nick »

salik79 wrote:
Ci-Nick wrote:
salik79 wrote:
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.
bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..
Cetnike?!
kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#7024 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by salik79 »

Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#7025 Re: Povorka ponosa u Sarajevu

Post by Hajvan »

Ci-Nick wrote:
salik79 wrote:
Ci-Nick wrote: Cetnike?!
kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.

Uzimaju, sakom i kapom…
Locked