Povorka ponosa u Sarajevu
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#7002 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Koja je realna funkcija bilo koga u životu?
Svakako cemo u grob prije ili kasnije
Svakako cemo u grob prije ili kasnije
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#7003 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Meni su svi sim radnika u sumarstvu sumnjivi.muha_sa wrote:ako ima skup papucara idem prviazurna_obala wrote:I na koji skup idete za vikend?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#7004 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
u nedelju cekam da zavrse, radim vikendicu, moram kupiti armaturu gh 19 kroz 16
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7005 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva
18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7006 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7007 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ne znam, pitaj Josipa Pejakovica.Škobo Habu wrote:Čovjek nosi ime jednog od dvanaest Kristovih apostola, skupa sa arapskim imenom Mursel što znači - glasnik ili vijesnik, prema tome - u čemu je problem?salik79 wrote:Ako hotel moze bit motel, sto ona ne bi mogla bit murva?Škobo Habu wrote:
Ako Filip može biti Mursel onda zašto neki drugi Mursel ne bi mogao biti gay?
Identitarno je kompleksan kao osoba, ne samo u religijskom smislu, već i nacionalno , jer dolazi iz mješovitog braka, prema tome - čemu je problem?
- muha_sa
- Posts: 140414
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7008 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
svugdje mu je bolje neg u gacamainsomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7009 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ko govori o primanju u guz,.. ovdje samo riječ o toleranciji drugog i drugačijeg,.. i ništa više, ne zanima me nijedno okupljanje, niti prisustvujem.insomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7010 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.Ci-Nick wrote:ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva
18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#7011 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
ja sam mislio da su pederi samo oni sto primajumuha_sa wrote:svugdje mu je bolje neg u gacamainsomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije![]()
- muha_sa
- Posts: 140414
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7012 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
jefff wrote:ja sam mislio da su pederi samo oni sto primajumuha_sa wrote:svugdje mu je bolje neg u gacamainsomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije![]()
djele se na hadzije i topdzije
-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#7013 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Slažem se, ne treba ni Palestincima nikakva budućnost sve dok im je terorizam glavna preokupacija 
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7014 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..salik79 wrote:Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.Ci-Nick wrote:ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.Romanija wrote:Ova anketa o podrsci/protivljenju odrzavanja PP odslikava sumornu sliku danasnjeg Sarajeva
18-34 godina...27% podrzava
35-49 godina...39% podrzava <-- ovo je generacija koja je desetkovana ratom, ali zato divi nam podmladka iznad
59-65 godina...26% podrzava
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
- muha_sa
- Posts: 140414
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7015 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7016 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite
brez ono ZA
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7017 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Cetnike?!Ci-Nick wrote:bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..salik79 wrote:Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.Ci-Nick wrote: ko ima ovakvu omladinu ne mora da brine za budućnost,.. budućnosti nema,.
Nisam ni znao da nam je toliko zatucana omladina,..
- muha_sa
- Posts: 140414
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#7018 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
koji sam ja peh mene bi kakav brko zapopici wrote:muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite
brez ono ZA
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7019 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
vidisH kako si ti u francuskoj emancipiran... allal ti verainsomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#7020 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
s rutavim ledjima i sHupkommuha_sa wrote:koji sam ja peh mene bi kakav brko zapopici wrote:muha_sa wrote:jeblo vas prepucavanje--hajte se malo zajebajite
brez ono ZA![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#7021 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
To je vec davanjemuha_sa wrote:svugdje mu je bolje neg u gacamainsomnia78 wrote:Pa da. Primanje u guz je vrh civilizacije![]()
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#7022 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
i ova video anketa opravdava anketu iznad.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055
kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pitali- ... /190906055
kad razmislim, odgovore su dali mladi ljudi koji su izmedju 18 i 25 godina, to je generacija koju su shopali vjeronaukom i obaveznim odlaskom, nakon skole, u mekteb. poznajem nekoliko djece koja idu u katolicku crkvu - pripadaju generaciji klinaca na videu - i tacno se javno sprdaju na racun mise i crkve i ispovijedi.
ovi mladi na videu k'o mule.
steta bas.
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#7023 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.salik79 wrote:Cetnike?!Ci-Nick wrote:bitno je da podržavaš ljude koji su ti uzeli dio života, ljude koji ti ne daju da normalno živiš,..salik79 wrote:
Iako ne znam kada je ova anketa sprovedena (niko me nista nije pitao, kao i nikoga iz moje uze i sire okoline), razocaran sam i ovolikom podrskom. Ali, da su cifre obrnute (u korist parade) zakljucio bih da nam buducnost i ne treba. Inace, spadam u desetkovanu generaciju.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#7024 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Kako ne uzimaju? Svi jebu sve. Odakle ti ideja da ih podrzavam?!Ci-Nick wrote: kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#7025 Re: Povorka ponosa u Sarajevu
Ci-Nick wrote:salik79 wrote:kakve četnike,.. ne uzimaju ti oni porez i lovu iz javnih nabavki,.. svako svoga jebe i pljačka,. i to uz njegov pristanak, a sve nismo pederi.Ci-Nick wrote: Cetnike?!
Uzimaju, sakom i kapom…
