Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#701 Re: Friendzone
Rek'o bi čojek da se družite
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#702 Re: Friendzone
Il' da bi u najmanju ruku trebale počet 
- merlin246
- Posts: 1653
- Joined: 21/02/2017 14:07
#703 Re: Friendzone
A ja kad sam napisala da je samo par osoba zanimljivih ovdje mislila bas na njegamad_max_ba wrote: Još uvijek vi....
Trico ona se tebi plaho svidja![]()
Samo se vajcu frienzone
I on tako meni
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#704 Re: Friendzone
Eee moje vi, plaho sam se zacrvenio, more se rec vas sam crvencendlerbing wrote:cendlerbing wrote:samo da se zna, nema na forumu niko ko tricojes da me evo ko zipo, al samo da dam do znanja da... great minds think alike.Nastasia wrote:Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek.![]()
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#705 Re: Friendzone
E moj trico, ne bih ja to shvatila nužno kao kompliment, al' ok 
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#706 Re: Friendzone
Kakvi to bona, išo na selo kosit a ucicilo. Evo ne mogu se naget kako treba, ošla ramenaNastasia wrote:E moj trico, ne bih ja to shvatila nužno kao kompliment, al' ok
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#707 Re: Friendzone
Decko s posebnim potrebamaNastasia wrote:Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek.
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#708 Re: Friendzone
Triconja vrijedja te, prijavi ga. Neka ga banujusheilak wrote:Decko s posebnim potrebamaNastasia wrote:Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek.(r)
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#709 Re: Friendzone
Šta je to vas trojica, nevolje u raju?
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#711 Re: Friendzone
Kakvi ba, bilo bi sjutri dan u novinama omladinac izvrsio samoubistvo, skocio sa bistrickog mostazipoo wrote:Triconja vrijedja te, prijavi ga. Neka ga banujusheilak wrote:Decko s posebnim potrebamaNastasia wrote:Na forumu je jedino triconja poseban.
Svi drugi su mrtvi prosjek.(r)
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#712 Re: Friendzone
Pa hoce respo da budemo topla braca bona... I meni kaze da sam sa posebnim potrebama, pa naravno, ne volim muskinje vego zenskinje i to su mi posebne potrebeNastasia wrote:Šta je to vas trojica, nevolje u raju?
- merlin246
- Posts: 1653
- Joined: 21/02/2017 14:07
#713 Re: Friendzone
Garant kosio onom rucnom kosilicomtriconja wrote:Kakvi to bona, išo na selo kosit a ucicilo. Evo ne mogu se naget kako treba, ošla ramenaNastasia wrote:E moj trico, ne bih ja to shvatila nužno kao kompliment, al' ok
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#714 Re: Friendzone
merlin246 wrote:Garant kosio onom rucnom kosilicomtriconja wrote:Kakvi to bona, išo na selo kosit a ucicilo. Evo ne mogu se naget kako treba, ošla ramenaNastasia wrote:E moj trico, ne bih ja to shvatila nužno kao kompliment, al' ok

Taj rad moja ti, imam dobru belegiju i udri.
- merlin246
- Posts: 1653
- Joined: 21/02/2017 14:07
#715 Re: Friendzone
Ne moras ici u teretanu pored tog alatatriconja wrote: Taj rad moja ti, imam dobru belegiju i udri.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#716 Re: Friendzone
E moja ti kako nakon dobre kosevine stomak zna zabolit, kakvi trbusnjaci kakvi bakracimerlin246 wrote:Ne moras ici u teretanu pored tog alatatriconja wrote: Taj rad moja ti, imam dobru belegiju i udri.
- merlin246
- Posts: 1653
- Joined: 21/02/2017 14:07
#717 Re: Friendzone
Teretana je za p**triconja wrote: E moja ti kako nakon dobre kosevine stomak zna zabolit, kakvi trbusnjaci kakvi bakraci
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#718 Re: Friendzone
za punije?
- merlin246
- Posts: 1653
- Joined: 21/02/2017 14:07
#719 Re: Friendzone
Da daamedvjed23 wrote:za punije?
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#720 Re: Friendzone
Posaljem ti jednu muskozensku taman za tvoje potrebe, imas I jarana i zensku, sve u paketu, pa ako te zenska metne u friendly zonu uvijek imas jarana u njoj da mu se pozalis.triconja wrote:Pa hoce respo da budemo topla braca bona... I meni kaze da sam sa posebnim potrebama, pa naravno, ne volim muskinje vego zenskinje i to su mi posebne potrebeNastasia wrote:Šta je to vas trojica, nevolje u raju?
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#721 Re: Friendzone
Neka ba, bolje bit u celibatu nego u tako tim vodamaRamzess Veliki wrote:Posaljem ti jednu muskozensku taman za tvoje potrebe, imas I jarana i zensku, sve u paketu, pa ako te zenska metne u friendly zonu uvijek imas jarana u njoj da mu se pozalis.triconja wrote:Pa hoce respo da budemo topla braca bona... I meni kaze da sam sa posebnim potrebama, pa naravno, ne volim muskinje vego zenskinje i to su mi posebne potrebeNastasia wrote:Šta je to vas trojica, nevolje u raju?
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#722 Re: Friendzone
U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#723 Re: Friendzone
pokušaj sa istom kategorijom žene.Xavier1 wrote:U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#724 Re: Friendzone
Nije pravilo ni u slučaju muškaraca i friendzone.lmo wrote:pokušaj sa istom kategorijom žene.Xavier1 wrote:U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
Komotno može biti i dobar karakte, a i lijep.
Ono što kažu, previše fin. Ma vidi ga, lutka, a i duša od čovjeka.
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#725 Re: Friendzone
Ono prvo jeste pravilo, a ono drugo izuzetak (obicno gay al eto).Tomahawk11 wrote:Nije pravilo ni u slučaju muškaraca i friendzone.lmo wrote:pokušaj sa istom kategorijom žene.Xavier1 wrote:U friendzoni si ako imas dobar karakter, ali si ruzan. Ne mozes tu nista uraditi.
Komotno može biti i dobar karakte, a i lijep.
Ono što kažu, previše fin. Ma vidi ga, lutka, a i duša od čovjeka.
p.s.: 100% je samo smrt;)
