Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#701 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

Mene samo interesuje kako ljudi svaki put fule sa mjestom i vremenom održavanja protesta.

Svi znaju gdje je sad Federalna vlada, znaju gdje koji ministar živi i fulaju.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#702 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Janjicar wrote:Jel tesko negdje svratiti iznajmiti nocenje, okrenuti se nazad negdje il su vas vezali lancem ?

ja sa prozora gledam kolonu od minimalno 80 šlepera,u zenici,gdje ce svratiti na nocenje sa šleperima,uci u grad?,mislis da ce gazde tim vozacima reci ok,evo od mojih para placeno nocenje,gdje na kraju krajeva sa sleperom,ostaviti da ti neko pokrade sve iz slepera,da izgiubis posao?
Ama briga njih, da vidiš ove nove Atrose euro6...unutra bolje opremljeni nego neki moteli, grijanje, tv, frizider,kuhalo..saso mange, ne treba njima poseban smjestaj :D.

nisu svi bas takvi koje ja vidim sa prozora
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#703 Re: Blokada puteva

Post by Horcrux »

omega369 wrote:Dalje, podrzavam legitimnu borbu i nacine za ostvarivanje svojih prava.
Pa to i nije dalo rezultate, zato je i ovako kulminiralo. :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#704 Re: Blokada puteva

Post by insomnia78 »

palermo wrote:
insomnia78 wrote:A bista brale. Vi onda cekajte da vam visoki predstavnik rijesi situaciju, da vas vlast sama od sebe popusti il svi vandredno zavrsavajte medicinsku i bjezite u njemacku
:thumbup:

koji nivo bezobrazluka.....i onda pitaju šta se ima protiv dijaspore....
Sta je konkretno bezobrazluk?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#705 Re: Blokada puteva

Post by Bloo »

Horcrux wrote:
Cekali su 9 mjeseci, samo da bi u izbornoj godini protestovali. Kako perfidno, zar ne? /s
I to baš kad se zakuhalo oko registra i njegove objave...cccc
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#706 Re: Blokada puteva

Post by Freamon Lester »

Kaze gospodja oficir Halima da joj nije zao ljudi koji cekaju. :lol: :lol: :lol: :lol:
palermo
Posts: 25329
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#707 Re: Blokada puteva

Post by palermo »

O'zone wrote:Mene samo interesuje kako ljudi svaki put fule sa mjestom i vremenom održavanja protesta.

Svi znaju gdje je sad Federalna vlada, znaju gdje koji ministar živi i fulaju.
Zašto misliš da fule ???
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#708 Re: Blokada puteva

Post by _BataZiv_0809 »

Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#709 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Problem je sto ovi borci koji pricaju na tv-u odmah okrenu pricu na licni nivo

A sto se tice zahtjrva sasvim dobar zahtjev da se ukine preko 1000 udruzenja i da se sastavi spisak boraca na nivou federacije
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#710 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

Čuj ove oficirke na N1, nije joj žao ljudi koji se mrznu u kolonama :roll:
I što ih ne podrže.....šta treba, sa malim djetetom u naramku s njima na cestu.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#711 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

_BataZiv_0809 wrote:
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
Trebalo je dovesti policiju pa ih legitimisati i provjeriti istinitost izjava.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#712 Re: Blokada puteva

Post by omega369 »

Horcrux wrote:
omega369 wrote:Dalje, podrzavam legitimnu borbu i nacine za ostvarivanje svojih prava.
Pa to i nije dalo rezultate, zato je i ovako kulminiralo. :-)
Ma sa kojim pravom ugrozavaju obicne ljude??? Danas bagra nije blokirala politicare nego OBICNE GRADJANE i to bez ikakve najave.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#713 Re: Blokada puteva

Post by Fudo387 »

palermo wrote:
insomnia78 wrote:A bista brale. Vi onda cekajte da vam visoki predstavnik rijesi situaciju, da vas vlast sama od sebe popusti il svi vandredno zavrsavajte medicinsku i bjezite u njemacku
:thumbup:

koji nivo bezobrazluka.....i onda pitaju šta se ima protiv dijaspore....
Licno mi puca qrac, sta ti ili bilo ko drugi ima protiv dijaspore,
A sto to Dzeki na instagram ne stavis, kad si frajer?
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#714 Re: Blokada puteva

Post by BlueBlood »

Citam i nevjerujem :-)

"bezobraznici jedni, blokirali, ne može se proći, na posao itd..."

Znate li da ti bezobrazni zele samo ono što im pripada? Zivot! Znate li da vecina tih bezobraznih zivi na rubu egzistencije godinama, bez posla, jer su unistili fabrike, radna mjesta? Znate li da ti bezobrazni, ne mogu kupiti lijekove, jer su odavno oboljeli, od rata, gladi, hladnoce? Znate li da ti bezobrazni bi sada sjedili u krugu svojih najdrazih, da su mocnici?

Da smo pravi ljudi, stali bi svi uz njih, jer zahvaljujuci njima, mi danas imamo posao, a oni NE!!!!

SRAM VAS BILO! :(

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#715 Re: Blokada puteva

Post by bitanga_sa_otesa »

_BataZiv_0809 wrote:
Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
pa sta si mislio da ce tu doc neko normalan...sve besposlicari, propalice i pijandure :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#716 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

strong69 wrote:Ovo nije način za ostvarivanje prava. Nije. Potpuno je pogrešno. Trebali su blokirati Junkera i ostale danas. Vladu FBiH. Parlament FBiH. Predsjedništvo.

Građani ne smiju biti taoci. NE SMIJU.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#717 Re: Blokada puteva

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Čuj ove oficirke na N1, nije joj žao ljudi koji se mrznu u kolonama :roll:
I što ih ne podrže.....šta treba, sa malim djetetom u naramku s njima na cestu.
Koja drskost :-)

Isto djeca mame mi kaze ministar rekao da se osnuje pregovaracki stab-svi u glas NECEMO
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#718 Re: Blokada puteva

Post by Horcrux »

omega369 wrote:
Horcrux wrote:
omega369 wrote:Dalje, podrzavam legitimnu borbu i nacine za ostvarivanje svojih prava.
Pa to i nije dalo rezultate, zato je i ovako kulminiralo. :-)
Ma sa kojim pravom ugrozavaju obicne ljude??? Danas bagra nije blokirala politicare nego OBICNE GRADJANE i to bez ikakve najave.
Ti gradjani snose dio odgovornosti radi ovakvog stanja. Glasali su kako su glasali, iz izbora u izbore.
User avatar
liaar
Posts: 3944
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#719 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

BlueBlood wrote:Citam i nevjerujem :-)

"bezobraznici jedni, blokirali, ne može se proći, na posao itd..."

Znate li da ti bezobrazni zele samo ono što im pripada? Zivot! Znate li da vecina tih bezobraznih zivi na rubu egzistencije godinama, bez posla, jer su unistili fabrike, radna mjesta? Znate li da ti bezobrazni, ne mogu kupiti lijekove, jer su odavno oboljeli, od rata, gladi, hladnoce? Znate li da ti bezobrazni bi sada sjedili u krugu svojih najdrazih, da su mocnici?

Da smo pravi ljudi, stali bi svi uz njih, jer zahvaljujuci njima, mi danas imamo posao, a oni NE!!!!

SRAM VAS BILO! :(

Image
Pitali su skoro svakog ovog borca, je l' radio neki posao nakon rata, pogodi šta je svaki od njih rekao. REKAO JE NE.
elcaliente
Posts: 6925
Joined: 13/06/2012 15:52

#720 Re: Blokada puteva

Post by elcaliente »

Meni jak uvijek uvod u ovu temu o protestima na tv. Kao protestanti se oprostili od prodice jutros kada su krenuli, kao neznaju dali ce se vratiti.
Pa jel ikada iko umro na tim protestima, jel se ikada iko zapalio od onih sto su se poljevali benzinom, jeli ikada iko umro od glada od onih sto su strajkovali gladzu, vazda prijete i zavlace a nikada nista neurade, niko im vise nevjeruje.
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#721 Re: Blokada puteva

Post by probook »

Samo mi nije jasno od kud nekomr pravo da zablokira glavni grad drzave i hiljade ljudi :?:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#722 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

palermo wrote:
O'zone wrote:Mene samo interesuje kako ljudi svaki put fule sa mjestom i vremenom održavanja protesta.

Svi znaju gdje je sad Federalna vlada, znaju gdje koji ministar živi i fulaju.
Zašto misliš da fule ???
Pa ako gledaš logično protesti su usmjereni prema vladi Federacije i ministrima te parlamentu. Svi oni danas sabahile raspalili na produženi vikend i nema ih do Ponedjeljka.

Ko je najebao u čitavoj situaciji? Pa isti ovi borci i narod koji ne može da stigne na odredište.

Ako ko misli da nekoga na političkoj sceni boli K za jednim ili drugim hrdno se vara.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#723 Re: Blokada puteva

Post by sabina1 »

Fudo387 wrote:
sabina1 wrote:
Fudo387 wrote:
Cuj, svi su se borili?
A dje si se ti borila?
U Sarajevu Fuade , u Sarajevu se vjeruj - borilo .
Ranicu se, matere mi.
Pošto krvavo vrijeđaš Fuade , post je prijavljen.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#724 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

Evo i hedije i hurija. Hljebu.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#725 Re: Blokada puteva

Post by Freamon Lester »

Da zapamtite pekara Han iz Zenice je dosla da pomogne... :lol: :lol: :lol: Kruh ti je... :lol: :lol: :lol: :lol: Ovi reklamu pucaju...

edit. 50 kifli... :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by Freamon Lester on 28/02/2018 22:26, edited 1 time in total.
Locked