Žao mi brate one Ave, naivna je. Nije njoj lako.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#701 Re: Veliki Brat 2013
Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/ 
Žao mi brate one Ave, naivna je. Nije njoj lako.
Žao mi brate one Ave, naivna je. Nije njoj lako.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#702 Re: Veliki Brat 2013
Jbt, k'o dvije klinke, a imaju i previse godina u guz'ci. 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#703 Re: Veliki Brat 2013
Sta te briga nije glupost prelazna :kez:Eluveitie wrote:Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#704 Re: Veliki Brat 2013
Kad im ova uđe biće zemljotres
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#705 Re: Veliki Brat 2013
Ne dirajte pevaljku masnim rukama.StupskaBitanga wrote:Kad im ova uđe biće zemljotres
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#706 Re: Veliki Brat 2013
Ko ne zna za ovu Šešeljevu ljubavnicu (dotična je rekla da joj je on pružio najbolji sex u životu) nek pogleda i mislim da će mu poslije gledanja trebati hodža/pop
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#707 Re: Veliki Brat 2013
MedenoSrce wrote:Sta te briga nije glupost prelazna :kez:Eluveitie wrote:Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/![]()

- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#708 Re: Veliki Brat 2013
malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#710 Re: Veliki Brat 2013
arminem wrote:ne znam joj ime..Nije strajkala ,nego nije htjela da jedekakavdanakneiskustvu wrote:arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladjuMozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
koja?
postila,vesna
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#711 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:Ambrozija wrote:dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla?
Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast
bitno je da je ava to cula
ako je shvatila
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#712 Re: Veliki Brat 2013
sherbett wrote:ako ste mislili da je Ava bolesna, pročitajte ovo:
http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/av ... ilo-308335
ovo treba na lobotomiju!
bolesno,u mozak bolesno
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#713 Re: Veliki Brat 2013
dusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?
Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise.
bio je član indexovog radio pozorišta
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#714 Re: Veliki Brat 2013
karanana wrote:Ko je fedja stukan?
Jeste culi negodovanje publike kada su rekli da boban ostaje?
ne vole pedera,uzgred,uz topića najnormalnijeg muškarca u kući
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#715 Re: Veliki Brat 2013
ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/04/2013 19:11, edited 1 time in total.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#716 Re: Veliki Brat 2013
Iskreno ti želim da nađeš ženu poput Sindi, duhom i tijelom.didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
-
adapter
- Posts: 746
- Joined: 10/01/2013 08:41
#717 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:Ko je ova plava, ja je prvi put vidimdusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?
Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise.
Ne znate ko je Vesna de Vinča?! Do 1998. zvala se Vesna Jugović. Proguglajte malo, pa će vam biti jasno.
"Proslavila" se izvještavanjem s ratišta za RTV Beograd kada su četnici razarali po Hrvatskoj i BiH.
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#718 Re: Veliki Brat 2013
Odrasli su u Francuskoj.kakavdanakneiskustvu wrote:ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#719 Re: Veliki Brat 2013
astrid wrote:Odrasli su u Francuskoj.kakavdanakneiskustvu wrote:ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
pretpostavljao sam
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#720 Re: Veliki Brat 2013
didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...

- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#721 Re: Veliki Brat 2013
Veceras ulazi Vendi........
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#722 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...

- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#723 Re: Veliki Brat 2013
Sindi bi ga pojela za večeruAmbrozija wrote:didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#725 Re: Veliki Brat 2013
cemu cudjenje? dobro, ne mora bas vikend u londonu moze i u madridu.
