Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#701 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/ :D

Žao mi brate one Ave, naivna je. Nije njoj lako. :(
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#702 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Jbt, k'o dvije klinke, a imaju i previse godina u guz'ci. :dance:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#703 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Eluveitie wrote:Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/ :D
Sta te briga nije glupost prelazna :kez:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#704 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Kad im ova uđe biće zemljotres
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#705 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

StupskaBitanga wrote:Kad im ova uđe biće zemljotres
Ne dirajte pevaljku masnim rukama. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#706 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ko ne zna za ovu Šešeljevu ljubavnicu (dotična je rekla da joj je on pružio najbolji sex u životu) nek pogleda i mislim da će mu poslije gledanja trebati hodža/pop
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#707 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

MedenoSrce wrote:
Eluveitie wrote:Počela sam i ja ovo gledati, zahvaljujući vama . :/ :D
Sta te briga nije glupost prelazna :kez:
Image
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#708 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#709 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#710 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

arminem wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladju :lol: Mozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje :thumbup: http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html


koja?
ne znam joj ime..Nije strajkala ,nego nije htjela da jede :D



postila,vesna
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#711 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

VenomousV wrote:
Ambrozija wrote:
dusa_raskopuša wrote:Sta mu je rekla? :roll:

Da pravi muskarac nikada ne ide okolo i ne prepricava. Nesto u tom fazonu, samo mnogo bolje upakovano i jos par sitnica, uglavnom svaka joj cast

bitno je da je ava to cula :D


ako je shvatila
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#712 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

sherbett wrote:ako ste mislili da je Ava bolesna, pročitajte ovo:

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/av ... ilo-308335

ovo treba na lobotomiju! :-)


bolesno,u mozak bolesno
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#713 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?

Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise. :-)


bio je član indexovog radio pozorišta
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#714 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

karanana wrote:Ko je fedja stukan?

Jeste culi negodovanje publike kada su rekli da boban ostaje?


ne vole pedera,uzgred,uz topića najnormalnijeg muškarca u kući
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#715 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »



ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 02/04/2013 19:11, edited 1 time in total.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#716 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
Iskreno ti želim da nađeš ženu poput Sindi, duhom i tijelom.
adapter
Posts: 746
Joined: 10/01/2013 08:41

#717 Re: Veliki Brat 2013

Post by adapter »

Ambrozija wrote:
dusa_raskopuša wrote:A ko je Petruci van kuce vb?

Ja sam vidjela dio kad je pricao dok su se one kretenke svadjale. Covjek je pametan stvarno. On i Volk su mi prejaki. Sto onu plavu ne izbacise. :-)
Ko je ova plava, ja je prvi put vidim :shock:

Ne znate ko je Vesna de Vinča?! Do 1998. zvala se Vesna Jugović. Proguglajte malo, pa će vam biti jasno.
"Proslavila" se izvještavanjem s ratišta za RTV Beograd kada su četnici razarali po Hrvatskoj i BiH.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#718 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
Odrasli su u Francuskoj.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#719 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

astrid wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ovo sam pratio i bi mi baš smiješno,je li ovi burazeri dugo žive u francuskoj?
Odrasli su u Francuskoj.


pretpostavljao sam
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#720 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
Image
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#721 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

Veceras ulazi Vendi........
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#722 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ambrozija wrote:
didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
Image
Image
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#723 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Ambrozija wrote:
didžej wrote:malo je zena koje su zgodnije od sindi.
njegovano tijelo, savrsene noge, naivni gotovo djeciji osmijeh, nehajno rascupana kosa, odmjereno ponasanje koje odrazava gradjanski odgoj i kulturu, otmjena lijenost u pogledu i pokretu...
prosto da covjek pozeli da se budi sa njom na nekom egzoticnom mjestu poput balija, posmatra zalazak sunca na santoriniju, da je ljubi ispod ajfelovog tornja ili da vikend provedu u nekoj zabacenoj planinskoj brvnari.
oh sindi, i love you so much...
Image
Sindi bi ga pojela za večeru
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#725 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

cemu cudjenje? dobro, ne mora bas vikend u londonu moze i u madridu.
Locked