drugiBetter Man wrote:Jedini razlog zbog čega je kriminalna bagra iz SDA pokrenula pitanje vitalnog nacionalnog interesa je da produži svoj ostanak u foteljama, tj. da namire 2 godine, pa kad budu smjenjeni na račun države i poreskih obveznika godinu dana primaju naknadu za ne zaposlenost! Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija, jer dok je bila milicija sigurnost nam je bila na vrlo visokom nivou, a od kad je policija sigurnost nam je nikakva!
SDA-All about
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#6976 Re: SDA-All about
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#6977 Re: SDA-All about
Ne bih rekao. U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija. Milicija nije u interesu lopova, raznonarznih bandita i banditića, delikvenata.. itd..T-Rexx wrote:U interesu gradjan nije da SDP i SBB od policije naprave miliciju! Zato se vitalni nacionalni interes mora potegnuti.Adriatic wrote: Kojih svih nas?
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#6978 Re: SDA-All about
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.MuaDib wrote:SDA ne možeš mirno skinuti sa državne sise, je epilog današnje sjednice Doma naroda.
Samo me interesuje kako će Tihić objasniti javnosti da će osporiti odluke oba doma Parlamenta Federacije, jer su sazvane mimo poslovnika, a istovremeno su prisustvovali istima i pokrenuli vitalni nacionalni interes.![]()
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#6979 Re: SDA-All about
Upravo to. Dobro im je danas Pedja replicirao...
Na repliku Amira Zukica u kojem je odbacio moju tvrdnju da SDA zloupotrebljava mehanizam za zastitu vitalnog etnickog interesa sam odgovorio, da imam osjecaj da kada bi SDA na raspolaganju imala i nuklearnu opciju, upotrijebila bi je da ostane u vlasti.
-
Holms
- Posts: 515
- Joined: 27/01/2012 22:51
#6980 Re: SDA-All about
ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem 
- Paranoid
- Posts: 3788
- Joined: 21/12/2011 11:14
- Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...
#6982 Re: SDA-All about
Tjelesnog oslobođen...celava_dlaka wrote:
![]()
![]()
![]()
...jesi služio vojsku?...nisam...imo kila...
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#6983 Re: SDA-All about
Pa smijenite ga Bosnjaci, sto ga ne smijenite?celava_dlaka wrote:
![]()
![]()
![]()
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#6984 Re: SDA-All about
isto i SDP da dođe na vlast, ali na žalost, pokazalo se da je za njih 'plafon' 2 godine.-LIBERO- wrote:Upravo to. Dobro im je danas Pedja replicirao...
Na repliku Amira Zukica u kojem je odbacio moju tvrdnju da SDA zloupotrebljava mehanizam za zastitu vitalnog etnickog interesa sam odgovorio, da imam osjecaj da kada bi SDA na raspolaganju imala i nuklearnu opciju, upotrijebila bi je da ostane u vlasti.
- Edin H.
- Posts: 53565
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6985 Re: SDA-All about
Strani jezik mu je isao solidno, a u maternjem briljirao 
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#6986 Re: SDA-All about
SDA će sićči s vlasti, htjela to ili ne, ovo je samo manevar da se što duže prolongira formiranje nove vlade, jer znaju da su njihovi tajkuni i talovi prvi na udaru, čim se uspostavi nova vlada. Krenu li u nasline akcije, SAD i EU će ih srušiti u sekundi, jer imaju i previše oraha u džepovima, da bi ostali pošteđeni.Holms wrote:ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#6987 Re: SDA-All about
Ne mozd se covjek ovom ni nasmijati. Kad se sjetim likova koji su imali ovakve ocjene u mom razredu.... TRAGEDIJAEdin H. wrote:Strani jezik mu je isao solidno, a u maternjem briljirao
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#6988 Re: SDA-All about
Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#6989 Re: SDA-All about
A konkurent mu je Bakir - suha jedinica. Pa ti vidi...-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6990 Re: SDA-All about
Kakvu korist cemo mi gradjani imati ako danas milicijom upravljaju Zlaja i Fahro a sutra Tihic??Better Man wrote:Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija,
Nisam siguran da ti razumijes sve posljedice stavljanja policije pod partijsku kontrolu.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6991 Re: SDA-All about
Ok. Slazes li se onda da miliciju stavimo pod kontrolu SDA?? Ili bi ti miliciju pod neciju drugu kontrolu??Canton wrote: U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6992 Re: SDA-All about
I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
SDP-SBB-HDZ
-
Canton
- Posts: 2356
- Joined: 26/01/2012 23:06
#6993 Re: SDA-All about
A može li samo HDZ?T-Rexx wrote:I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
SDP-SBB-HDZjbt kakva bratija
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#6994 Re: SDA-All about
SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipaT-Rexx wrote:I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
SDP-SBB-HDZjbt kakva bratija
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6995 Re: SDA-All about
I sta vi iz SDPa, SBBa i HDZa namjeravate da uradite po tom pitanju kako bi ste skinuli SDA i domogli se fotelja i upravnih odbora i agencija?? Je li to pozivate na nasilje??Holms wrote:ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6996 Re: SDA-All about
Ne zaboravi da je i SDP bio u tom timuRicardo Style wrote: SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipa
- Edin H.
- Posts: 53565
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6997 Re: SDA-All about
On se na Zapadu sa ovakvim ocjenama ne bi mogao upisati niti na jedan ozbiljan fakultet.-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.
Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
- T-Rexx
- Posts: 339
- Joined: 10/12/2012 14:30
#6998 Re: SDA-All about
A sta cemo sa SDP-ovih i SBB-ovih talova i tajkuna, hoce li i oni biti na udaru nove vlade ili cemo njima progledati kroz prste?? I zasto mislis da ce nam biti bolje kada SDP ugura u vlast SBB i HDZ??MuaDib wrote:
SDA će sićči s vlasti, htjela to ili ne, ovo je samo manevar da se što duže prolongira formiranje nove vlade, jer znaju da su njihovi tajkuni i talovi prvi na udaru, čim se uspostavi nova vlada.
-
Ricardo Style
- Posts: 28
- Joined: 15/02/2013 23:57
#6999 Re: SDA-All about
Mozes ti do sabaha namigivat samo nema u tom tvom nikakvog smisla. Iskurvali su se uzduz i poprijeko, nemam ko se s kim nije handrio. Jbt ti ovdje raju skroz ozbiljan ubjedjujes da tu ima neke razlikeT-Rexx wrote:Ne zaboravi da je i SDP bio u tom timuRicardo Style wrote: SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipa
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#7000 Re: SDA-All about
Mislis da vec nije pod SDA?T-Rexx wrote:Ok. Slazes li se onda da miliciju stavimo pod kontrolu SDA?? Ili bi ti miliciju pod neciju drugu kontrolu??Canton wrote: U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija.
To i jeste poenta ove, kao, borbe. Jedni (SDA) se pod krinke borbe za neovisnost policije, zapravo bore za ostanak policije pod njenim uticajem..dok se drugi(SDP-SBB) bore za preuzimanje kontrole nad policijom.
Sasvim je jasno. Druga je stvar sto politicki bojovnici jednog od dva suprostavljena politicko/krimo klana to pokusavaju da umotaju u celofan.

