SDA-All about

Post Reply
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#6976 Re: SDA-All about

Post by Canton »

Better Man wrote:Jedini razlog zbog čega je kriminalna bagra iz SDA pokrenula pitanje vitalnog nacionalnog interesa je da produži svoj ostanak u foteljama, tj. da namire 2 godine, pa kad budu smjenjeni na račun države i poreskih obveznika godinu dana primaju naknadu za ne zaposlenost! Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija, jer dok je bila milicija sigurnost nam je bila na vrlo visokom nivou, a od kad je policija sigurnost nam je nikakva!
drugi :)
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#6977 Re: SDA-All about

Post by Canton »

T-Rexx wrote:
Adriatic wrote: Kojih svih nas?
Kad vidim šta pišeš, zabrinem se.
U interesu gradjan nije da SDP i SBB od policije naprave miliciju! Zato se vitalni nacionalni interes mora potegnuti.
Ne bih rekao. U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija. Milicija nije u interesu lopova, raznonarznih bandita i banditića, delikvenata.. itd..
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#6978 Re: SDA-All about

Post by Canton »

MuaDib wrote:SDA ne možeš mirno skinuti sa državne sise, je epilog današnje sjednice Doma naroda.
Samo me interesuje kako će Tihić objasniti javnosti da će osporiti odluke oba doma Parlamenta Federacije, jer su sazvane mimo poslovnika, a istovremeno su prisustvovali istima i pokrenuli vitalni nacionalni interes. :-) :-)
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6979 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Upravo to. Dobro im je danas Pedja replicirao...
Na repliku Amira Zukica u kojem je odbacio moju tvrdnju da SDA zloupotrebljava mehanizam za zastitu vitalnog etnickog interesa sam odgovorio, da imam osjecaj da kada bi SDA na raspolaganju imala i nuklearnu opciju, upotrijebila bi je da ostane u vlasti.
Holms
Posts: 515
Joined: 27/01/2012 22:51

#6980 Re: SDA-All about

Post by Holms »

ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem :x
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#6981 Re: SDA-All about

Post by celava_dlaka »

Image


:dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
Paranoid
Posts: 3788
Joined: 21/12/2011 11:14
Location: Život uz granicu je opasan i tvrd...

#6982 Re: SDA-All about

Post by Paranoid »

celava_dlaka wrote:Image


:dance: :dance: :dance: :dance:
Tjelesnog oslobođen... :lol: :lol:

...jesi služio vojsku?...nisam...imo kila... :lol:
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#6983 Re: SDA-All about

Post by Ricardo Style »

celava_dlaka wrote:Image


:dance: :dance: :dance: :dance:
Pa smijenite ga Bosnjaci, sto ga ne smijenite?
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#6984 Re: SDA-All about

Post by bogoljub »

-LIBERO- wrote:Upravo to. Dobro im je danas Pedja replicirao...
Na repliku Amira Zukica u kojem je odbacio moju tvrdnju da SDA zloupotrebljava mehanizam za zastitu vitalnog etnickog interesa sam odgovorio, da imam osjecaj da kada bi SDA na raspolaganju imala i nuklearnu opciju, upotrijebila bi je da ostane u vlasti.
isto i SDP da dođe na vlast, ali na žalost, pokazalo se da je za njih 'plafon' 2 godine.
User avatar
Edin H.
Posts: 53565
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6985 Re: SDA-All about

Post by Edin H. »

Strani jezik mu je isao solidno, a u maternjem briljirao :D
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#6986 Re: SDA-All about

Post by MuaDib »

Holms wrote:ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem :x
SDA će sićči s vlasti, htjela to ili ne, ovo je samo manevar da se što duže prolongira formiranje nove vlade, jer znaju da su njihovi tajkuni i talovi prvi na udaru, čim se uspostavi nova vlada. Krenu li u nasline akcije, SAD i EU će ih srušiti u sekundi, jer imaju i previše oraha u džepovima, da bi ostali pošteđeni.
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#6987 Re: SDA-All about

Post by Ricardo Style »

Edin H. wrote:Strani jezik mu je isao solidno, a u maternjem briljirao :D
Ne mozd se covjek ovom ni nasmijati. Kad se sjetim likova koji su imali ovakve ocjene u mom razredu.... TRAGEDIJA
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6988 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.

Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#6989 Re: SDA-All about

Post by Ricardo Style »

-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.

Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
A konkurent mu je Bakir - suha jedinica. Pa ti vidi...
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6990 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Better Man wrote:Prvi potpisujem da se od policije napravi milicija,
Kakvu korist cemo mi gradjani imati ako danas milicijom upravljaju Zlaja i Fahro a sutra Tihic??

Nisam siguran da ti razumijes sve posljedice stavljanja policije pod partijsku kontrolu.
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6991 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Canton wrote: U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija.
Ok. Slazes li se onda da miliciju stavimo pod kontrolu SDA?? Ili bi ti miliciju pod neciju drugu kontrolu??
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6992 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!

SDP-SBB-HDZ :shock: jbt kakva bratija
Canton
Posts: 2356
Joined: 26/01/2012 23:06

#6993 Re: SDA-All about

Post by Canton »

T-Rexx wrote:
Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!

SDP-SBB-HDZ :shock: jbt kakva bratija
A može li samo HDZ?
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#6994 Re: SDA-All about

Post by Ricardo Style »

T-Rexx wrote:
Canton wrote:
Tihić i njegovi hajduci če koristiti i zloupotrijebiti i zarez u odlukama, poslovnicima itd.. samo da bi ostali na vlasti.
I treba da koriste sve raspolozive nacine, jer se SDP mora sprijeciti da u vlast ugura SBB i HDZ!!

SDP-SBB-HDZ :shock: jbt kakva bratija
SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipa :shock:
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6995 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Holms wrote:ovim je jasno stavljeno do znanja da SDA neće sići sa vlasti mirnim putem :x
I sta vi iz SDPa, SBBa i HDZa namjeravate da uradite po tom pitanju kako bi ste skinuli SDA i domogli se fotelja i upravnih odbora i agencija?? Je li to pozivate na nasilje??
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6996 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

Ricardo Style wrote: SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipa :shock:
Ne zaboravi da je i SDP bio u tom timu :wink:
User avatar
Edin H.
Posts: 53565
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6997 Re: SDA-All about

Post by Edin H. »

-LIBERO- wrote:Ako nije falsifikat, ocjene su mu katastrofa. Mislim, vjerovatno su realne i proporcionalne sa njegovim znanjem, ali je katastrofa da jedan takav (ne)kapacitet "vedri i oblaci" u ovoj drzavi.

Nije ni cudo sto smo u kur*cu.
On se na Zapadu sa ovakvim ocjenama ne bi mogao upisati niti na jedan ozbiljan fakultet.
User avatar
T-Rexx
Posts: 339
Joined: 10/12/2012 14:30

#6998 Re: SDA-All about

Post by T-Rexx »

MuaDib wrote:
SDA će sićči s vlasti, htjela to ili ne, ovo je samo manevar da se što duže prolongira formiranje nove vlade, jer znaju da su njihovi tajkuni i talovi prvi na udaru, čim se uspostavi nova vlada.
A sta cemo sa SDP-ovih i SBB-ovih talova i tajkuna, hoce li i oni biti na udaru nove vlade ili cemo njima progledati kroz prste?? I zasto mislis da ce nam biti bolje kada SDP ugura u vlast SBB i HDZ??
Ricardo Style
Posts: 28
Joined: 15/02/2013 23:57

#6999 Re: SDA-All about

Post by Ricardo Style »

T-Rexx wrote:
Ricardo Style wrote: SDA-HSP-Lijanovici jebte kako dobra ekipa :shock:
Ne zaboravi da je i SDP bio u tom timu :wink:
Mozes ti do sabaha namigivat samo nema u tom tvom nikakvog smisla. Iskurvali su se uzduz i poprijeko, nemam ko se s kim nije handrio. Jbt ti ovdje raju skroz ozbiljan ubjedjujes da tu ima neke razlike :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#7000 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

T-Rexx wrote:
Canton wrote: U interesu građana baš jeste da se od policije napravi milicija.
Ok. Slazes li se onda da miliciju stavimo pod kontrolu SDA?? Ili bi ti miliciju pod neciju drugu kontrolu??
Mislis da vec nije pod SDA? :D

To i jeste poenta ove, kao, borbe. Jedni (SDA) se pod krinke borbe za neovisnost policije, zapravo bore za ostanak policije pod njenim uticajem..dok se drugi(SDP-SBB) bore za preuzimanje kontrole nad policijom.

Sasvim je jasno. Druga je stvar sto politicki bojovnici jednog od dva suprostavljena politicko/krimo klana to pokusavaju da umotaju u celofan. :D ;-)
Post Reply