U pitanju su celicne felge od Mazde 3/6, ima ih koliko hoces za male pare. Ja ih vozim na Suzukiju, samo prstenovi sa 67.1mm na 60.1mm i udri. Cak imaju identicnu i sirinu i ET kao i Suzukijeve 16'' alu., tako da mi se to odlicno uklopilo.
Ali Megane je druga prica ni na onim origigi alu. 16'' nema nekog prostora izmedju felge i kocionih celjusti (a one su cini mi se 6.5 cola siroke, ET47), a ove Mazdine su 6 cola siroke, ET50. Dakle nesto manje od 10mm bi bile vise prema celjustima u odnosu na alu. fabricke.
Toga me najvise i strah, sad plocice potrosene do pola, mozda bi i mogle stat, promijenis plocice, i prc, ne mozes ih vise staviti.
